Author Topic: 2017-02-26 Männiku järve ääres  (Read 3378 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-02-26 Männiku järve ääres
« on: February 26, 2017, 17:44:23 »
Suur aitäh osalejatele!!!

Seekord said Raku gangsterid politseijõududelt ikka täiega peksa. Kõik kuus mängu nüpeldati gangstereid küllaga.
Fotod: panin alakorruse fotodesse…

Seekord oli ka fotograaf mängus, siis on ehk oodata ka kvaliteetsemaid pilte.

Kokkuvõte hiljem.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Kokkuvõte lahingpäevast
« Reply #1 on: February 27, 2017, 10:34:42 »
KOKKUVÕTE LAHINGPÄEVAST:

Tänan, et viitsisite sellise niiske ja tuulise ilmaga mängima tulla!!!
Nagu nägite, sellise niiskusega oli suurimaks vaenlaseks prillide udutamine. Tilgutasin  paljudele nõudepesuvahendit, ehk natukenegi aitas.

Osales 27 mängijat + fotograaf.
Briifing hilines 8 min, vabandan!!!, olin küll valmis, aga ootasime hilinejad ära. Seni joodi sooja teed ja maiustati erinevaid komme.

Tänud ka relvarentijatele ja uusi mängijaid oli küllaga, tundub, et tuleb softijaid koguaeg juurde, suur rõõm!!

Kuulide varu oli mul kehva, vabandan, osteti kiiresti tühjaks. Päris mitmed lahkusid varem kuna said kuulid otsa. Eks kuulide kulu oli enamustel üle 2000?

Kõige pikem (esimene) mäng kestis ligi 50 min, ülejäänud kõik lühemad.
Eks gangsterid hakkasid vastu küll, aga kõik kuus mängu saime ikka peksa küll.
Kõige viimases mängus oli lõpuks veel elus ja omasid natuke kuule kaks gangsterit ja kolm politseijõu liiget, aga kuulideta gangsterid andsid lõpuks alla.

Kuna kuulid said paljudel otsa, siis otsustasime, et ka lumepall loeb ja vähemalt ühte lumepalli tabamust nägin. Kui kuul lendab otse, siis lumepallid lendasid kaarega ka kaevikusse. Isegi üks silent kill õnnestus ühel mängijal pealtvaatajate silma all. Ta küll jooksis ja siis puudutas vastast, aga suurema adrelaksu saab kui hiilid vaikselt ligi ja siis killid sõnadega, proovi järg kord :)))

3 liitrit teed (ingveri, kaneeli, must) ja 6 pakki komme õnnestus Teile sisse joota/sööta. Tavaliselt talvel joogivett ei nõuta, aga seekord oli mängijatel vedeliku puudus suurem, palju ei puudunud kui taheti mu auto aknapesu vesi ka ära juua. Eks edaspidi püüan ka joogivett kaasa võtta.
Eks see palavus, tugev füüsiline koormus kaevikutes, kraavides ja liivavallidel võttis oma ja joogivajadus ning väsimus oli suur.

Mängu ajal viis sageli mängijate tähelepanu järvele, kus toimus suurtel kiirustel triftimine, isegi üks sõitis suuskadega kõie otsas auto järgi, vaatepildid olid ägedad…

Olen väga rõõmus, hea seltskond, värskes õhus tugev koormus ja 4 eurone mängumaks tõesti motiveerib. Aitäh vene korraldajatele hea idee eest!!!
Paistab, et selline hinnatõus ei peleta airsoftereid.
Järgmisest kuust siis tõuseb mul mängumaks 5 eurole, siis olen jõudnud hinna tasemeni mida mul soovitati teiste korraldajate poolt.

Olen tänulik ka Militaarseiklusele rendi koostöö eest!!! Tore on airsoftereid teenindada ja aidata.

Kohtumiseni…

Offline RenetRoosi

  • Tavakasutaja
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: 2017-02-26 Männiku järve ääres
« Reply #2 on: February 27, 2017, 22:58:40 »
Mäng oli iseenesest lahe, mulle meeldis. Kuuli kadu oli suur küll. Sai see Silent kill tehtud lõpuks aga eks proovin hiilida teine kord ;)
Aitäh hea mängu eest!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
kuulide hind mänguplatsil
« Reply #3 on: February 28, 2017, 16:08:27 »

Kuulide varu oli mul kehva, vabandan, osteti kiiresti tühjaks.

Hakkasin mõtlema, et kui ma müün mängul kuule 5 euroga (2000 kuuli), mis on soodsam kui poes, siis mängijad hakkavadki poodi vältima.
Imestan et poed pole mulle veel kirvest selga löönud.

Loogilisem ju on, et mänguplatsil on kuulid kallimad kui poes, mitte vastupidi, onju.
Sellepärast veangi kaasa müügiks mõeldud kuule selle jaoks, et kui mängu ajal lõpevad kuulid otsa, siis saad osta juurde kohapealt.
Sellega on edaspidi mänguplatsil 2000 kuuline lisapakk 7 eur.