Author Topic: 29.05. Raadil, Tartus  (Read 2451 times)

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
29.05. Raadil, Tartus
« on: May 29, 2016, 19:32:06 »
Suured tänud, kes kohale tulid. Kokku üle 40 inimese. Aeg läks väga ruttu ja ei saanudki kasutada tervet ala, enne hakkasid akud ja kuulid otsa saama. Madin oli väga tasavägine. Mitu korda olin ainus, kes hoidis veel kaitset ning lipu kaotamist suudeti vältida vaid tänu kiirele reageerimisele. Siinkohal kiidaks nn. algajaid, kes suutsid väga agressiivselt mängida. Loodan et järgmine kord seltskond jälle koos ja saab ka suuremal alal madistada.

Ps: keegi võttis rentijates kogemata minu aku kaasa, kes mängis number 9 relvaga. Ehk saaks tagastada, oleksin väga tänulik.
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline hullon

  • Tavakasutaja
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: 29.05. Raadil, Tartus
« Reply #1 on: May 30, 2016, 10:58:38 »
Uus välajak/ala on alati huvitav, kõigil võrdsed võimalused. Aga tahaks ülerõhutada, et kui mängitakse nn lippude varastamist siis peab olema strateegia erinev kui TDM (team deathmatch). Tundus, et vahepeal unustati ära, mis mängu mängitakse ja mis on mängu eesmärk. Mindi lihtsalt vastasele vastu, et neid tulistada (see on ka lõbus aga siis võiks lipud ära võtta).
Oli tore, üritus ja aegläks tõesti kiirelt. Eradli tahaks välja tuua, et hea soe oli :)

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: 29.05. Raadil, Tartus
« Reply #2 on: May 30, 2016, 16:00:33 »
Äge mäng ja koht tõesti :D Kui mõned ohtlikud kohad ära märgistada, oleks veel ägedam näiteks heina sees okastraat, suured augud jne.

Kõige üllatavam koht oli, kui tulin teises voorus mööda maja äärt, Keio võtsid mu tagant maha ja mina oma suure kollase särgiga, kõik läks mööda :D Jäin juba seisma, et saada see kuul sisse ära ja tagasi minna, aga seda ei tulnudki, kõik vihisesid üle pea ja sain puu taha joosta, kus see viga juba parandati. :D

Ilmselt see pealejooksmise asi kehtis ka minu kohta, kuna pusaga oli liiga palav ja särgiga samas nähtav, mistõttu hiilimisest ei tulnud midagi välja. Erinevalt mõnedest laigulistest, keda avastas alles päris lähedalt.

Kui aega saab, siis peab hakkama relva ka natuke järgi aitama, et laskekaugust juurde saada. Tallinna rahval ühel vene tüübil on seal ikka väga haige laskekaugusega relv, kui oled rahus,et välja ei lase ja siis see laseb nagu nalja välja :D
« Last Edit: May 30, 2016, 16:10:05 by ranel »