Author Topic: Tokyo Marui GLOCK 18C?  (Read 4047 times)

Offline mui

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
    • View Profile
Tokyo Marui GLOCK 18C?
« on: December 04, 2016, 20:33:58 »
Kas leidub Tallinnas inimest kel pealkirjas mainitud püstol? Kindel plaan endale tellida, aga olles omanud metallist kelguga WE G17 siis natuke teeb skeptiliseks plastikust kelk ja outer barrel.
Ehk minu soov oleks seda imevärki korra käes hoida ning lähemalt uurida. Huvitab koostekvaliteet just loginate jms koha pealt.

Samas TM Glock 17 näppimine peaks ilmselt ka mingisuguse ettekujutuse mulle andma.

Samas oodatud Teie arvamused nende püstolite kohta. Hetkel kergelt kahevahel, et kas 18c õigustab end 17-ne ees.Just hinna mõttes, kui TM g18c saab kätte ca 142 euri eest, siis TM glock 17 maksab ca 125. Ilmselt ühe salve peaks ka siis juurde timmima ikkagi..
Hetkel Soomes pakkumine TM Glock 17+TM lisasalv, mis kokku 179 EUR.

Millise variandi kasuks oleks mõistlik otsustada?
TM GLOCK 18C
KRYTAC TRIDENT MK2 CRB

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: Tokyo Marui GLOCK 18C?
« Reply #1 on: December 05, 2016, 22:03:30 »
Tere. Endal olemas Tokyo Marui Glock 26 advanced juba vist 10a ja siiani töötab korralikult.
Plastik kelk ei ole ültse paha, kuna ta on kergem kui metall siis peaks gaasist rohkem jätkuma laskmiseks.
Minu relv on muidugi GBB.
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline mui

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Tokyo Marui GLOCK 18C?
« Reply #2 on: December 06, 2016, 01:02:58 »
Olen aru saanud, et metallist kelk sööb justkui ajapikku kere sisse vms ja hakkab üha rohkem loksuma. Et plastik siis plastikut ei söö üldse? Tänud, et vaevaks võtsid infot jagada. Proovin siis valiku isekeskis vaikselt ära teha kuna tundub, et inimestel väga kogemusi pole..või ei taheta neid jagada
TM GLOCK 18C
KRYTAC TRIDENT MK2 CRB

Offline mui

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Tokyo Marui GLOCK 18C?
« Reply #3 on: February 22, 2017, 16:05:55 »
Püstol juba mõnda aega käes ja ise julgen vabalt soovitada. Kõik jupid istuvad hästi kokku ja terve üldpilt on väga legit. Tarne Tsehhist Eestisse oli ka probleemidevaba.
https://www.airsoftguns-europe.com/glock-18c-gbb-tokyo-marui

Thumbs up!
TM GLOCK 18C
KRYTAC TRIDENT MK2 CRB