Author Topic: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?  (Read 3927 times)

Offline Ruudi Mööl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 13
    • View Profile
Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« on: November 12, 2014, 22:30:46 »
Tere

Olen airsofti vallas suhteliselt uus,oman küll relva ja olen ka teistsuguseid lasknud ja proovinud
Küll aga sooviksin minna oma esimesele korralikule mängule,aga ükski minu sõber ei ole mängudel käinud.
Äkki on teil kosta mida peaks kaasa võtma,kas lisa kuule,salvi vms?

Oleksin väga tänulik kui teil on midagi selle kohta kosta

Ettetänades

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« Reply #1 on: November 12, 2014, 23:11:18 »
kaitseprillid kindlasti ja soovitaks ka kindaid

Offline Ruudi Mööl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« Reply #2 on: November 12, 2014, 23:22:15 »
Tänud, need on mul juba soetatud

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« Reply #3 on: November 13, 2014, 01:42:37 »
Ei väsi kordamast, kindlasti põlvekaitsmed!

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« Reply #4 on: November 13, 2014, 02:08:18 »
Kindlasti korralikud saapad, mis jalga fikseeriravad (LOE: tossudes ära mängudel käi, puht enda ohutus), mingi laiguline või ühes toonis (OD või must) riietus (neoonis ja teistes erksates värvides tüübid saavad esimesena surma).

Käi mängul ära, siis juba järgmine kord tead, mis oleks võinud rohkem olla või mida maha jätta.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kuidas valmistuda esimeseks mänguks?
« Reply #5 on: November 13, 2014, 11:14:29 »
Kõik mis siin eelnevalt soovitatud: Kaitseprillid kõige olulisemad, mingisugused kindad võiksid ka olla (kasvõi esimeseks mänguks odavad töökindad, kui et oleksid tumedad), saapad, mis natukenegi kaitsevad pahkluud, kuna metsaalune on ebatasasusi, kive ja oksi täis, siis säästad oma jalgu, põlvekaitsmed ka soovituslikud samal põhjusel (kivid, ebatasasused, oksad, käbid jne). Lisaks kui sul mingisugust lahingvesti veel pole, siis võta väike seljakott kaasa, kuhu pane pudeliga joogivett jm vajaliku. Loomulikult võta kaasa relv+ laetud aku ja piisavas koguses kuule ja piisavas koguses salvesid (arvestada tuleb sellega, et kui sul salvetaskuid pole, siis on lisasalvede kaasas vedamine natuke mõttetu, seljakotist nende välja võtmine keset lahingut väga tülikas). Riieteks sobivad esimesele mängule ka lihtsalt tumedad riided, edaspidi aga võiksid hankida mingisugused taktikalisema värvikombinatsiooniga ja omadustega riided. Käid esimesel mängul ära, siis näed teiste varustust ja saad ka oma kogemusest aru, mida vaja oleks.