Author Topic: Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?  (Read 3383 times)

Offline MicroSD

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?
« on: May 30, 2016, 19:13:01 »
Hoi

Olen alustav huviline ja esimese mängu üle elanud. Kuna isu on veel olemas, siis mõtted liiguvad esimese relva suunas. Enne ostu käin renditud relvaga veel mõnel mängul kohal, et kindel olla. Siiski liiguvad esimesed mõtted püstoli suunas. Kindlasti CO2 ja tagasilöögiga. Metallist ja hind 110.- euro kanti.
Esialgu jäi silma http://gunfire.pl/product-eng-1152197380-SIG-X-FIVE-BLACKWATER-pistol-replica.html

Kuid lisa salve otsides selgus, et antud saidilt seda ei saa. Out of stock. Relva kohta ei ole väga täpset infot ka, et mujalt otsida. Enamus google vastustest suunasid 4.5mm'se õhupüssi poole.

Mida teha? Kas peaks teist relva vaatama või hoopis hoolsamalt internetist otsima?


Mart

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?
« Reply #1 on: May 30, 2016, 19:41:22 »
Alustuseks võta ikka AEG, müügiteemades kasutatud hulgi müüa (iseasi, mis korras)
Ainult püstoliga võid kodus purke lasta, lahingus sõidetatakse sinust valanguga üle (see pole CS kus püstoliga teed headshotte)

Offline Hussar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?
« Reply #2 on: May 30, 2016, 19:46:55 »
Püstolina mulle X-Five meeldib väga, kaal ja tunnetus vastavad reaalsele X-Five'le ilma terav moonata. Mul enda oma on varu relvana ja relvad.ee müüdav variant. Karp on läinud juba taaskasutusse nii, et tegelik tootja jääb praegu saladuseks aga see variant (relvad.ee) kodulehe kaudu saame teada, et ametlikult litsenseeritud toode! Järelikult Sig-Saueri meeskond on toote heaks kiitnud.

 Tekkis ka minul ostes lisa magasini küsimus, öeldi et neid liigub aga hetkel pole. Nii, et sul tasub ka sealt kaudu küsida ja uurida. Pildi järgi tunduvad magasinid identsed.

Aga jah olen Scuall'iga nõus, esmajärjekorras soovitaks ikkagi automaatrelva ja sealt edasi liikuda püstoli soetamisele kui vajadus tekib. Aga metsalahingus neid olukordi väga tihti ei tule...


Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?
« Reply #3 on: June 02, 2016, 09:39:51 »
Esimene relv kindlasti AEG (inimkeeli siis automaat - ala M4 vms) nagu Scuall ütles. Püstolit on mõistlik kasutada siis kui oled snaiper ning vastane on lähemal kui minimaalne lubatud laskekaugus või kitsastes siseruumides, kus automaadiga liikumine on tülikas.

Offline Kevin.

  • Tavakasutaja
  • Posts: 18
    • View Profile
Re: Kas osta püstol, kui ei leia kohe salve?
« Reply #4 on: June 02, 2016, 11:04:52 »
Ise oman snaiprit ja kasutan glock 17, korralik relv.