Author Topic: Novritsch ssg-24  (Read 18501 times)

ralftalts

  • Guest
Novritsch ssg-24
« on: January 30, 2017, 19:15:28 »
Tahaksin küsida teie arvamust Novritschi enda licensitud snaiper relva kohta. Kas te arvate et see on seda hinda (500 €) väärt või ei ole?

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #1 on: January 30, 2017, 19:46:59 »
Tark ei torma.

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #2 on: January 30, 2017, 20:04:21 »
Tahaksin küsida teie arvamust Novritschi enda licensitud snaiper relva kohta. Kas te arvate et see on seda hinda (500 €) väärt või ei ole?
No sama tuunitud snaiper maksab umbes sama summa ja vajab palju rohkem nokitsemist. Kui raha on ja tõesti soovid siis tundub hea asi (minu arvamus).

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #3 on: January 31, 2017, 10:36:19 »
Ma ise pigem ootaks, kui esimesed on kätte saanud. Siis saab neutraalseid ülevaateid ka ilmselt moonaga, mida tavaliselt kasutatakse. See relv on päris kallis ja nukker oleks tõdeda, kui tegelikult pole asi nii ilus. Kuna ta kasutab 0.46g moona, siis see aitab ise juba mõnusalt kaasa selleks, et kuulid sirgemalt liiguks. Kui vaatad ta DMR-iga mängu, siis seal lendavad ka kuulid päris täpselt ning kaugused ei tundu väga erinevad olevat võrreldes viimase prototüübi videotega.DMR-iga on ta ilmselt veel kergema moonaga ka.

Kui võtad m170 vedruga ja kahe salvega, siis on kogu komplekti hind praegu 480 EUR koos saatmisega. Kuna ta ütleb korduvalt, et see tuleb otse Aasiast, siis ma kardan, et lisaks saab käibemaksu ja tollimaksu ka otsa. See teeb 480*1,05(võib ka kõrgem olla, kuid selleks peab täpselt järgi vaatama, tavaliselt on mul tollitav kaup 5% ümber). 504 eur. Siis tuleb ka käibemaks juurde. Juba 605 eur. Nüüd tuleb tollimistasu. Tavaliselt 15 eur+1%.

Kokku seega 626 eur. Võimalik, et väike kõikumine lõppsumma osas, kuna ma pole tolliametnik, kuid sellisesse suurusjärku see siiski jääb. Võimalik, et mu kirjutatu ka täielik jura, kui see siiski euroopast teele pannakse.
« Last Edit: January 31, 2017, 10:54:53 by ranel »

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #4 on: January 31, 2017, 20:24:14 »
Ausaltöelda ma ei jõua ära oodata, tundub liiga hea komplekt olevat. Samas, esimene relv mida ma näen, millel on reaalselt kõigele mõeldud. Ise enamus ajast snaipriga mängudel hullanud, seega näpud sügelevad juba tugevalt :D

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #5 on: January 31, 2017, 21:06:59 »
Ausaltöelda ma ei jõua ära oodata, tundub liiga hea komplekt olevat. Samas, esimene relv mida ma näen, millel on reaalselt kõigele mõeldud. Ise enamus ajast snaipriga mängudel hullanud, seega näpud sügelevad juba tugevalt :D

Täpselt sama siin

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #6 on: January 31, 2017, 21:31:01 »
ja ka siin

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #7 on: January 31, 2017, 22:25:25 »
Paljud siit on selle siis reaalselt ära ka tellinud?

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #8 on: February 01, 2017, 03:03:18 »
Ei kujuta ette, 100tk olid preorderis ja päevaga müüdud.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #9 on: February 01, 2017, 08:28:29 »
Quote
First 100 guns are sold out! Click -add to cart- below to preorder the SSG24 – estimated time of shipping: end of March 2017
Ma saan seda kodukat lugedes aru, et 100 relva olid valmis ja kes nüüd tellivad, siis nemad saavad oma relva lmselt märtsi lõpuks kätte

Selle relva kohta tehtud 2 teemat võiks kokku tõsta

ralftalts

  • Guest
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #10 on: February 02, 2017, 16:44:28 »
neid relvi tuleb jah hiljem stocki
ei teadnud et eestis seda oodatakse

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #11 on: February 04, 2017, 23:52:23 »
44:15 näeb siis esimest reaalsemat ülevaadet laskeomadustest.

https://www.youtube.com/watch?v=wz8766iXGJA

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #12 on: February 05, 2017, 21:20:55 »
44:15 näeb siis esimest reaalsemat ülevaadet laskeomadustest.

https://www.youtube.com/watch?v=wz8766iXGJA

Ma ütleks, et kõige olulisem osa on alates 6 minutist, kus ta chronob relva kolme erineva vedruga. Vaadates seda kõikumist siis on asi ideaalsest kompressioonist väga kaugel (m150 vedruga kõikumine ~9 m/s, teistega ~6 m/s kanti. See teeb siis vastavalt ~30 ja 20 fps).
Ja no see hinna võrdlus lõpus oli ka üsna "huvitav" 2200 EUR koguhind VSR 10 max tuuninguga -400 EUR optika -1300 EUR tuuningjupid, See teeb baasrelva hinnaks 500 EUR mis on isegi TM toodangu kohta liiga palju, lisaks tuuningjuppide hind, mis on rohkem kui topelt turul olevate kallimate tuuningjuppide hinnast. Mitte, et mu relv maailma parim oleks, kuid kasutasin enda relva tuunides kvaliteedi ja hinna suhtes ühtesi parimaid ning kalleimaid juppe ning mul läks kogusummaks ~700 EUR koos baasrelvaga. Arvestades saatmiskulusi ja tollimaksu, tuleb ssg-24 hind ainult veidi odavam kui teha ise max tuuning VSR 10 platvormile.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #13 on: February 05, 2017, 22:38:30 »

Ma ütleks, et kõige olulisem osa on alates 6 minutist, kus ta chronob relva kolme erineva vedruga. Vaadates seda kõikumist siis on asi ideaalsest kompressioonist väga kaugel (m150 vedruga kõikumine ~9 m/s, teistega ~6 m/s kanti. See teeb siis vastavalt ~30 ja 20 fps).
Ja no see hinna võrdlus lõpus oli ka üsna "huvitav" 2200 EUR koguhind VSR 10 max tuuninguga -400 EUR optika -1300 EUR tuuningjupid, See teeb baasrelva hinnaks 500 EUR mis on isegi TM toodangu kohta liiga palju, lisaks tuuningjuppide hind, mis on rohkem kui topelt turul olevate kallimate tuuningjuppide hinnast. Mitte, et mu relv maailma parim oleks, kuid kasutasin enda relva tuunides kvaliteedi ja hinna suhtes ühtesi parimaid ning kalleimaid juppe ning mul läks kogusummaks ~700 EUR koos baasrelvaga. Arvestades saatmiskulusi ja tollimaksu, tuleb ssg-24 hind ainult veidi odavam kui teha ise max tuuning VSR 10 platvormile.

Selline kõikumine on küll päris karm. Muidu ühe teise video kommentaarides väidetavalt üks kohalik väitis, tema põhivälja distantsid olevat 45-60m kanti.

Sellest videost on nüüd kärbitud inglise keeles video ka väljas. Küll aga on seal all Novritschi enda kommentaar.
https://www.youtube.com/watch?v=6LpVYCm1QDY

Quote
NOVRITSCH8 hours ago (edited)
I got asked a lot on what's the difference between the mod24 and the SSG24, so here's the answer:

Even tho 60% of the mod24 built the base of the SSG24, the SSG24 will outperform the mod24 any day. Shoot a mod24 and then a ssg24 and you will see the difference. It's lots of small but very important changes that have been done to make it shoot more consistant and to make it capable of an M190. If you drop a M190 into a mod 24 the following parts will break:
sping guide stopper, spring guide, trigger sear, pin that holds the piston sear spring, base of the cylinder will rip out of the steel shaft. On the ssg24 the design and the materials of those parts got changed to make them last. Tested the ssg24 with a PDI SS5000 for 8000 shots (750 fps). Still didn't break and wear was still small.

To improve the accuracy of the ssg24 over the mod24 the following things have been done:
cylinder is shorter (mod24 cylinder touches hopup unit which transfers vibrations of the shot to the precision parts)
nozzle is 3 mm longer (BB placement in hopup is optimized, probably one of the most important changes)
nozzleend is rounded (mod24 nozzle damages bbs since it's so sharp)
nozzle is bigger to enable perfect airseal
barrel spacer + o-ring on endcap of outer barrel to eliminate inner barrel whooble
precision barrel is installed for thigher groupings and higher fps
cnc hopuparm -> not flex not sidehop -> capable of hopping 0,3g - 0,5g bbs
hopup adjuster spring pin angle has been changed to reduce wear of the hopup chamber
hopup window cut is deeper to be able to get the rubber deeper into the barrel for heavy bbs
exended bipod stud screw and bull outer barrel to eliminate outer barrel whooble
piston sear bottom is rounded and polished for less wear and smoother trigger pull
screw glue on all receiver components so that they don't come loose due to the M190 vibrations.

The list of changes is endless and those were just the most important ones.
Comparing the Mod24 with the ssg24 is kinda like comparing a marui vsr-10 to an EDGI upgraded Marui vsr-10. Even tho the guns looks similar, you can't compare them anymore. They are just different guns.

Offline WeekendWarriors

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Re: Novritsch ssg-24
« Reply #14 on: February 06, 2017, 00:06:06 »
Järelikult selles videos ei reviewitud Novritsch ssq-24 vaid täiesti teist relva (semi-replicat) mis on siis mod24 poolt tehtud ssg-24 mitte seesama Novritschi ssg-24, mida Novritsch ise müüb ?
Weekend Warriors   W-01
Facebook : https://www.facebook.com/weekndWarriors/

----------------------------------------------