Author Topic: sooviks alustada  (Read 4897 times)

Offline InsenerKarl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
sooviks alustada
« on: January 23, 2016, 22:10:24 »
Tere!

Olen 12 ja sooviks alustada. Mul paar küsimust nendele kes juba kaugemle jõudnud.
1. Kas kuskil saaks proovida rendivarustusega (relv, kuulid, kitseprillid)
2. Kas algajal soovitaksite osta algul 1) automaadi 2) kaitseprillid 3) maski 4)kindad või oleks veel midagi vaja?
3. Kas sobib lahinguväljale dresside ja jopega tulla või peaks kohe camo riided ostma? :D
4. Kumbasid kaitsepriile soovitate? 1)
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=101_113&products_id=2107. 2) või siis niukseid mis tagant kummiga?
5. Kas G36C normaalne relv algajale? Ja kas sellel on normaalne sihik või peaks kohe punatäppi ostma?
6. Kas kiivrist piisab kõrvade katteks või peab sinna ka midagi eraldi ostma ja siis mida?


Head õhtu jätku!



I defend it!

Offline InsenerKarl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #1 on: January 23, 2016, 22:18:06 »
Ja võiksite soovitada ka lisa salvesid ja mitte neid kõige suurema mahutavusega vaid niukseid keskmiseid
I defend it!

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #2 on: January 24, 2016, 01:18:51 »
Siin on VÄGA palju teemasi sellest alustamise soovimisest mida tasuks ka kindlasti uurida.
1.Saab küll , vene mängudel on xforce tavaliselt kohapeal, Tartus saab militaarseiklusest Pikk 60 rentida ja Tallinnas Männiku Mil.seiklusest.
2.Alguses tee rendi relvaga paar testi mängu ja vaata kas asi üldse meeldima hakkab ja siis alles Relv,Prillid,suukorv ( kui hindad hambaid ) ja mine mängule ja ajaga saad ise aru mida juurde vajad ( salved,vest jne)
3.Kui mul oleks roosa godzilla kostüüm ma käiks sellega mängul nii,et absoluutselt vahet pole mis riietes tuled.. soovitav muidugi camo või tumedam .. erk värv on paha ( loogika ).
4. Sellised on väga okeid.
5. G36C on väga hea relv algajale kui ka üleüldse ja igal relval on norm sihik .. kas tahad punatäppi vms seda otsusta hiljem ...
6. Oleneb kiivrist aga üldiselt kiivritele saab eraldi osta pikendused mis kaitsevad kõrvu paremini. http://www.evike.com/products/38635/   on ka teisi mingeid versioone

ja salvede kohta soovitan osta Midcape.. 1 hicap mis relvaga kaasa saad kui ostad tutikana hoia lihtsalt tagavaraks kui hordid mängul peale tulevad.


Offline InsenerKarl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #3 on: January 24, 2016, 08:10:18 »
Aitäh!
Vaatasin Bjorn-i profiili ja leitsin sealt mingi relvalaenutuse. On keegi sealt laenutanud? On korralik relv?
I defend it!

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #4 on: January 24, 2016, 10:30:08 »
Tere, osta esimeseks mänguks kõigepealt endale prillid, "suukorv" ja pakk kuule, ja  siis rendi tagalatoetuse käest relv, ise olen sealt kolm korda rentind ja mitte ühtegi paha sõna öelda ei saa! Kui ostad , osta endale kohe mingi kvaaliteetne tukk nt specna m4 v lonex edf selleasemel et näha vaeva tuunimisele ja parandamisele. Punatäpp osta mõni korralik utg. Ja siis hakab varustus ise tulema.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: sooviks alustada
« Reply #5 on: January 25, 2016, 08:56:54 »
Aitäh!
Vaatasin Bjorn-i profiili ja leitsin sealt mingi relvalaenutuse. On keegi sealt laenutanud? On korralik relv?

Tagalatoetuse relvalaenutuses on Lonex M4A1 relvad koos lipo akude ja kvaliteet 0.25g kuulidega. Relvad ise on väga korralikud. Poes maksab selline AEG ca 300 eur: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?products_id=2929
Niipalju kui tean, siis teistel laenutajatel ja ürituste korraldajatel on peamiselt Hiina AEG-d, mis maksavad ca 2x vähem ehk 150-200 eur vahemikku.

Põhjus miks Tagalatoetusel on väike arv, kuid heasid relvasid ongi just see, et algajad saaksid võimaluse kohe hea ja konkurentsivõimelise automaadiga airsofti proovida. Väiksem võimalus, et tekib esimesel lahingul tunne, et kõik lasevad kaugemale ja täpsemalt, kui sinu relv. Lisaks saad proovida kohe kvaliteetset relva ning võtta vastu otsuse kas tahad 300 eur hea AEG peale panna või ei ole see hobi siiski sinu jaoks mõeldud.

Lisaks peab arvestama, et kui sa muude hobide ja tegevuste korralt ei jõu rohkem kui 4-5x aastas mängima, siis ehk ei olegi mõtet endale isikliku relva osta, vaid tasubki laenutada.

Offline InsenerKarl

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #6 on: January 25, 2016, 14:33:40 »
Thx kõigile! Ilmad lähevad ka soemaks! Varsti siis ilmselt näeme mängul!
I defend it!

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: sooviks alustada
« Reply #7 on: January 26, 2016, 20:54:31 »

6. Kas kiivrist piisab kõrvade katteks või peab sinna ka midagi eraldi ostma ja siis mida?


Mul oli algul sama jamps  et kas peaks kõrvad kinni katma v ei .. Otsustasin siiski et kuna mul on kiivril nii palju rihmasid siis pole vast vaja ja talvel külmema ilmaga on müts ka peas. Aga kui tahad siiski kindel olla siis võta see suukorv mis kaitseb muu seas ka körvu ilma et kuulminee kannataks ;)
http://gunfire.pl/product-eng-1152209457-Stalker-Gen-2-mask-olive.html
« Last Edit: February 07, 2016, 19:49:28 by Raks?! »