Author Topic: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.  (Read 5226 times)

ralftalts

  • Guest
Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« on: April 17, 2017, 15:35:40 »
Tere
Ostsin just hiljuti oma esimese airsofti, Specna Arms SA-A03 ja sellega ostsim kaasa G&G .25 kuule.
Tahaks teada mis kuule teie isiklikult kasutate ning kuidas te nendega rahul olete. Samuti kas kuskilt saaks airsofti kuule odavamalt kui nt Relvad.ee'st. Ma ei näe kuidas 13:50€ 4000 kuuli eest normaalne on.
Ralf

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #1 on: April 17, 2017, 15:47:04 »
Ise kasutan G&G 0.25;0.28 ja Krytac 0.25 ja olen täiesti rahul, hinna ja kvaliteedi suhe on täiesti paigas.. kiidetakse ka Blastereid.

Kaliibrist saab samu kuule 50 senti odavamalt ja see hind on täiesti normaalne kuulide kohta Eestis. Mõnes kohas on üldse 15 EUR pakk.
Kui aga tahad odavamalt kuulidega läbi saada siis kaob ka kvaliteet ja tuleb suures koguses tellida välismaalt.



Offline ErxK2

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #2 on: April 17, 2017, 16:07:07 »
13.50€ 4000 kuuli eest  - täiesti normaalne. Isiklikult kasutan Devil Blastereid ja 3000ne purk on kestnud mul eelmise aasta sügisest - kasutan ka ainult semi funktsiooni ja vajatutan päästikule ka siis kui on põhjust. Ma ei usu, et sa 4k kuule niipea ära kulutad - kui sa just full autoga igal nö. Pühapäeva Mängul pool magasini per vastane ei kasuta :)

Aga eks see oleneb..mõni võib ilmselt 4k ka 4 tunniga ära täristada.
KJW KC-02 STC GBB Rifle / ASG CZ Scorpion EVO3-A1 / Secutor Rudis III CO2 / ASG Dan Wesson 6" Airsoft Revolver

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #3 on: April 17, 2017, 16:27:37 »
5600 G&G 0.25 kuuli pakkuda 13 euroga
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=3674.0

Üldiselt on tegemist normaalhinnaga, hulgi on alati odavam.
Olen näinud 25kg kotte, iseasi, kas seal midagi postile lisandub või mitte.

Offline SanderE

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #4 on: April 17, 2017, 22:20:15 »
Ise kasutanud põhiliselt Specna Arms ning G&G .25, .28 ning .30 kuule. Tellin Gunfirest ja võtan korraga suurema koguse, a la 4 1kg kotti ja nii. Jagub tükiks ajaks.

Specna muidu korralik, kohati on mõnel sees veits rohkem õhumulle, aga muidu ok. Viimasest laarist leidsin kogemata ka ühe praagi.
G&G on olnud üldiselt ka korralik.
GFC42 M4
S&W M&P9

Offline Janar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #5 on: April 17, 2017, 22:31:44 »
Minu relvades on alati korralikult lasknud g&g kuulid 0.25, 0.28, 0.3...
Kunagi sai veel mingi aeg biovale, mis siis olid väga head. Läks neil toodang halvaks v mdea, aga enam neid pole.

blasterdevilid ja muud imelikud poola asjad võib minu hinnangul kohe prügimäele visata, eriti kui kasutad tippmanni

Offline ErxK2

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #6 on: April 18, 2017, 01:26:51 »
blasterdevilid ja muud imelikud poola asjad võib minu hinnangul kohe prügimäele visata

Poola? :D Kas mitte Blaster Devil kuulid ei ole mitte ASG toodang from Denmark.

Kasutasin eelnevalt G&G moona kuid liikusin ASG peale üle ja ei kurda. Tippmannide kohta ei oska öelda aga AEG sees käravad enam kui küll.
KJW KC-02 STC GBB Rifle / ASG CZ Scorpion EVO3-A1 / Secutor Rudis III CO2 / ASG Dan Wesson 6" Airsoft Revolver

Offline Janar

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #7 on: April 18, 2017, 14:58:11 »
Ega seal tegelikult vahet pole, mis riik toodab... Vahepeal polnud g&g eestist saada, siis võtsin devilid.. aeg-ga lasi peaaegu rahuldavalt, kuid kui läksin hpa peale üle, arvasin, et relv defektiga, kuna no absull relv ei lasknud. Juhuslikult sain salve gg-si sisse ja automaat lasi niiti...

Lisaks määrivad need devilid korralikult veel sisemist toru ja no mis pakend.. no annaabi. limonaadi pudelisse topitud, mida 1. pole kuskil hoida ning 2. kork läheb peale 3 keeramist puruks...

vb maitse asi, ei oska öelda

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Erinevad airsofti bb'd ja millisef on parimad.
« Reply #8 on: April 18, 2017, 18:24:45 »
Kui hinnas on asi siis võid tellida gunfire ist 50kg kuule maksab veits üle 200 euro :D