Author Topic: 2 nov Sõjamäel  (Read 3011 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2 nov Sõjamäel
« on: November 03, 2016, 11:57:11 »
Suur tänu kõigile, kes viitsisid aidata ETV+ le videolõiku teha ja osalesid lahingus!!!
 
Keegi unustas helesinised prillid maha, saab minu (56 570 325) käest kätte.

Soovisin teha airsofteritele selle kolmapäev eriliseks, et võib-olla viimane kolmapäevak sel aastal. Selleks süütasin mitme maja akendel küünlad ja parklas ka. Paigaldasin plekist märklaua küünla valgele ja 5 väikest lippu lehvis parkla juures. Ja oli hingedepäev.
Ja et tv seltskonnale paremat muljet jätta.

Esmalt tegime umbes 10 mängijaga kaamerate ees neli etteastet. Täna ütles tv mees, et said head kaadrid ja tänas kõiki osalenuid. Mingit lõiku siis näitavad pühapäeval kell 20:00 algavas AK-s kanalis ETV+.
Eks siis huviga ootan ja vaatame kuidas me sobime tegema põnevust:)))

Nagu stsenaariumis oli kirjas, nii ka mängisime: esimesed kaks mängul oli 7 lindiga ja 7 lindita mängijat. Põnevad adrenaliinikad positsiooni kaitsmised ja vastase korruse vallutamised, kaks mängu võitis lindiga osapool.

Järgmised kaks taga punases majas. Seal sain tunda kaliiber.ee  öövaatlusseadmetega varustatud mängijate eeliseid pimedas hiilides.
Seal oli meid vist lindiga 7 ja lindita 9? Ei mäleta.
Mõlemad mängud võitis edukalt lindita meeskond.

Siis osad lahkusid ja umbes 10 mängijaga parkla majas viimane pikk lahing. Võitis lindita osapool, hea töö!!!
Lõpetasime alles kell 20.

Olen tänulik, et keegi end ei vigastanud libedaga ja ohtlikul alal. Kartsin just noorte pärast, keda oli ka vähemalt pooled meie hulgast.
Imestasin, et enamustel puudus lamp, aga soovisid kuni lõpuni mängida. Väljas lumel oli piisavalt valge mängimiseks.

Olen küll seal alal juba päris mitu korda mänginud, aga ikka avastad midagi uut. Tänu Militaarseikluse kasvandikule, kes avastas kaks salajast gaasimaskides pikka noort graffiti joonistajat, avastasin seal parkla maja II-korruse eraldi tiivas põrandas piisavalt suure ümara augu, kus lihtne esimesele korrusele kukkuda ja lai saht kus lihtne alla kukkuda – ETTEVAATUST!!!!

Kinkisite mulle võimsa lahingõhtu, palju tänu!!!

Mu kehv fotokas ei tee pimedas midagi, vaid mõni kaliiber.ee filmijast:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%215739&cid=A873BD12FD2ED25F
Ehk paneb ta varsti ka video välja, mis tehtud öökaameraga

Nagu oli näha, pime ja jahe tuul ei hirmuta osasid mängijaid – seega võiks millalgi veel proovida tööpäeva õhtul või mis arvate Teie???
« Last Edit: November 03, 2016, 12:02:16 by Margus »

Offline hullon

  • Tavakasutaja
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: 2 nov Sõjamäel
« Reply #1 on: November 03, 2016, 13:23:05 »
Suured tänud Margus, et viitsisid korraldada ja valmistasid tegevuse ilusti ette.
Mina jäin õhtuse 2,5  tunnise lahinguga väga rahule. Eriti meeldis see, et ei olnud tühja passimist, kõik pausid olid lühikesed ja nii ei hakanud külm, ka uuesti mängu tulek oli kohene kui jõudsid laternani (ehk stardikoht).
Pimedas ja majasdes oli mängida väga vinge, vaheldus mis sugune!   

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 2 nov Sõjamäel
« Reply #2 on: November 03, 2016, 13:44:23 »
Alguses ei osanud pimedas mängust midagi oodata, aga tuli välja, et täiesti teine kogemus kui päevasel ajal mängida. Lumine maa valgustas ka rohkem ja taskulampi kasutades annab täiesti edukalt liikuda. Oli õnn mängida ööseadmete omanikega ühel poolel kui ka nende vastu, vastu on keerulisem.
Erilised tänud vastastele, kes lasid mul viimases mängus nende kaitsest läbi jalutada ja nende lamp ära kustutada, aitäh! :)

Suured tänud Margusele hea mängukogemuse eest.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: 2 nov Sõjamäel
« Reply #3 on: November 06, 2016, 20:04:43 »