Author Topic: KingArms BBs  (Read 21784 times)

Offline alfons

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #30 on: January 17, 2019, 23:03:55 »
Ja mina loll olen koguaeg mõelnud, et mitte biolagunevad kuulid on tehtud plastikust. Tuleb välja, et hoopis puust ja hernest. Minu ökoloogiline jalajälg vähenes praegu ikka räigelt...:D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #31 on: January 17, 2019, 23:07:56 »
Küsimus:

Miks valisite nime KingArms? Turul juba olemas üks tootja nimega Kingarms..

Alguses isegi ei teanud ei sellise nimega tootja on turul. Saime sellest teada 1 kuu hiljem kui pood oli juba avatud. KingArms tootja ise kirjutas meile ja pakkus koostööd sellisel moel, et nemad annavad meile distribuutori õiguse Baltikumis. 24.06.2018 reisisin Hiina (Taiwan) koostöölepingu allkirjastamisele ja tootmis protsessi üle vaatamisele. Kahjuks kõik läks lahti kui lepingus oli kirjutatud, et oleme kohustanud tellima nende tooteid 210 000eur väärtuses aastas.

....

Vabanda, ei midagi isiklikku, kuid su jutt on hülge möla. King Arms on aastast 2004. Ja suhteliselt kuulus bränd. Ning nimi on neil patendeeritud.
Lampi, tuled ärisse, maad ei uuri ja mõtled issanda tahtel välja nime KING ARMS. Aitab ehk vassimisest. Täna hiina jumalaid, et kohtusse ei saadetud sind.

See, et ,,Emafirma,, teid oma tiiva alla võttis on tore. Aga ajada juttu, et ei teadnud sellest midagi on sama mis teha eestisse Apple nimeline mobiilitootja co.
ja imestada kuu aega hiljem kui ühendust võetakse.

Lisaks võiksid teha selgeks siiski, mis bb´sid te müüte? Kui rääkida juttu, et tehtud saepurust ja hernestest aga ei ole bio, siis da bljäää. Ehk sul tõlkes midagi kaduma läinud?


Offline KingArms

  • Tavakasutaja
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #32 on: January 17, 2019, 23:20:00 »
Küsimus:

Miks valisite nime KingArms? Turul juba olemas üks tootja nimega Kingarms..

Alguses isegi ei teanud ei sellise nimega tootja on turul. Saime sellest teada 1 kuu hiljem kui pood oli juba avatud. KingArms tootja ise kirjutas meile ja pakkus koostööd sellisel moel, et nemad annavad meile distribuutori õiguse Baltikumis. 24.06.2018 reisisin Hiina (Taiwan) koostöölepingu allkirjastamisele ja tootmis protsessi üle vaatamisele. Kahjuks kõik läks lahti kui lepingus oli kirjutatud, et oleme kohustanud tellima nende tooteid 210 000eur väärtuses aastas.

....

Vabanda, ei midagi isiklikku, kuid su jutt on hülge möla. King Arms on aastast 2004. Ja suhteliselt kuulus bränd. Ning nimi on neil patendeeritud.
Lampi, tuled ärisse, maad ei uuri ja mõtled issanda tahtel välja nime KING ARMS. Aitab ehk vassimisest. Täna hiina jumalaid, et kohtusse ei saadetud sind.

See, et ,,Emafirma,, teid oma tiiva alla võttis on tore. Aga ajada juttu, et ei teadnud sellest midagi on sama mis teha eestisse Apple nimeline mobiilitootja co.
ja imestada kuu aega hiljem kui ühendust võetakse.

Lisaks võiksid teha selgeks siiski, mis bb´sid te müüte? Kui rääkida juttu, et tehtud saepurust ja hernestest aga ei ole bio, siis da bljäää. Ehk sul tõlkes midagi kaduma läinud?

Ma ei ole tõesti midagi kuulnud sellest brändist. Väga lihtsalt põhjusel. Ma avasin poodi samal ajal kui üldtse sain teada airsoftist. Muidu see ei ole põhjus aga krt, mida sina reaalselt oled selles elus asjalikku teinud, et tuled nii ütlema ?

BBs oleme juba tasa saanud. Rohkem ma mingit seletust ei hakka anda. Väga lihtne, kui midagi huvitab või on küsimusi, tuled poodi ja küsid ja vaatad nii palju kui tahad. Miks ma pean oma aega raiskama, et siin foorumis kellegile midagi tõestama ?????? Mul ei ole seda absoluutselt vaja. Meil on oma brändiga kuulid, meie müüme hulgimüügiga, meil on olemas kliendid hulgimüügiks ja see on FAKT. Ma ei teinud seda postitust, et kellegile midagi tõestada siin.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #33 on: January 17, 2019, 23:33:54 »
Ei, sa ei peagi tõestama. AGA, sina oled teenuse pakkuja ja mina potentsiaalne klient.
Kes uurib, millest toode koosneb. Siiani selge eks.
Kuna tegi kolmandate riikide hulka kuuluva riigi tootega, tekib mul õigustatud küsimus,
teadmaks, mis on toote koostises. Ma pole kuulnud, lugenud ega näinud ühtegi tavalist bb´d, mille
koostis oleks puit ja hernes!? Sellest ka täpsustav küsimus, et ehk on midagi sul tõlkes kaotsi läinud.
FYI, enamjaolt tavaline plastik BB koosneb Acrylonitrile butadiene styrene või siis polylactic acid´ist,
erinevate lisanditega. n. metallipuru, bb massi muutmiseks.

Tehasel on olemas eraldi blankett, kus on kirjas protsenteaalselt mida ja kui palju peab sisaldama airsofti kuul. See blankett on olemas meil välja prinditud ja saab alati näidist küsida.

Soovin blanketi näidist. Palun saata emaili Scuall113[ät]hotmail.com

Mina kui potentsiaalne klient, suhtlen sinu, kui teenus pakkujaga, seega isiklikuks paluks mitte minna.
Mis signaali annad sa teistele potentsiaalsetele klientidele, kui käitud selliselt?

Ma pole sinu elu saavutusi uurima hakkanud ja ei pea enda omadega nüüd ka kemplema hakkama.


Miks sa pead foorumis aega raiskama?
Selle pärast, et see on 1 müügi ja suhtlemis platvorm klientidega.
Eeldad sa tõesti, et iga klient, peab tulema Tallinna, selleks, et küsida, kas huvi pakkuv toode, on ohutu?

Ehk siis veelkord. Isegi kui satuvad sulle ette ninatargad nääklevad kunded, ei tasu neid prrse saata.
Sellega näitad ju oma suhtumist klientidesse.
« Last Edit: January 17, 2019, 23:43:22 by Scuall »

Offline sentinel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #34 on: January 17, 2019, 23:38:44 »

Ma ei ole tõesti midagi kuulnud sellest brändist. Väga lihtsalt põhjusel. Ma avasin poodi samal ajal kui üldtse sain teada airsoftist.

Olgem ausad, aga KingArms on kuidagi väga spetsiifiline nimi, et sellega oma peaga lagedale tulla. Pluss, sekundipealt kui airsoftist teada said tuli idee pood avada? Ilma, et kommuunist kui tervikust midagi teadnud oleks?

Ja fakt, et kuskil tehases hernest ja puidust keegi BB-sid kokku klopsiks tundub veits utoopiline.

Offline KingArms

  • Tavakasutaja
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #35 on: January 17, 2019, 23:45:24 »
Ei, sa ei peagi tõestama. AGA, sina oled teenuse pakkuja ja mina potentsiaalne klient.
Kes uurib, millest toode koosneb. Siiani selge eks.
Kuna tegi kolmandate riikide hulka kuuluva riigi tootega, tekib mul õigustatud küsimus,
teadmaks, mis on toote koostises. Ma pole kuulnud, lugenud ega näinud ühtegi tavalist bb´d, mille
koostis oleks puit ja hernes!? Sellest ka täpsustav küsimus, et ehk on midagi sul tõlkes kaotsi läinud.
FYI, enamjaolt tavaline plastik BB koosneb Acrylonitrile butadiene styrene või siis polylactic acid´ist,
erinevate lisanditega. n. metallipuru, bb massi muutmiseks.

Mina kui potentsiaalne klient, suhtlen sinu, kui teenus pakkujaga, seega isiklikuks paluks mitte minna.
Mis signaali annad sa teistele potentsiaalsetele klientidele, kui käitud selliselt?

Ma pole sinu elu saavutusi uurima hakkanud ja ei pea enda omadega nüüd ka kemplema hakkama.


Miks sa pead foorumis aega raiskama?
Selle pärast, et see on 1 müügi ja suhtlemis platvorm klientidega.
Eeldad sa tõesti, et iga klient, peab tulema Tallinna, selleks, et küsida, kas huvi pakkuv toode, on ohutu?

Ehk siis veelkord. Isegi kui satuvad sulle ette ninatargad nääklevad kunded, ei tasu neid prrse saata.
Sellega näitad ju oma suhtumist klientidesse.

Sul on tõsi, läks minul veidi üle. Vabanda kui torkisin isiklikult.

Ma mõtlesin midagi enamat kui ainult sitta meie kuulide vastu. Raiko näiteks kirjutas, et kuule aga testime ära sinu kuulid teiste brändidega. Aga palun, minul ei ole mitte midagi selle vastu.

Mis nüüd rääkida kuulidest. Kui käisin 24 juunil Taiwanis siis külastasin Aimtop tehast. Tuli jutuks erinevate tootjate kuulid siis nemad ütlesid, et Madbull kuulid on tehtud maisist näiteks. Sellepärast nende kuulide hinnad ongi kõrged.

Offline KingArms

  • Tavakasutaja
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #36 on: January 17, 2019, 23:47:14 »

Ma ei ole tõesti midagi kuulnud sellest brändist. Väga lihtsalt põhjusel. Ma avasin poodi samal ajal kui üldtse sain teada airsoftist.

Olgem ausad, aga KingArms on kuidagi väga spetsiifiline nimi, et sellega oma peaga lagedale tulla. Pluss, sekundipealt kui airsoftist teada said tuli idee pood avada? Ilma, et kommuunist kui tervikust midagi teadnud oleks?

Ja fakt, et kuskil tehases hernest ja puidust keegi BB-sid kokku klopsiks tundub veits utoopiline.

Paneme teema lukku juba. Teema läheb lukku sellega, et Raiko Ilger võtab meilt kuulid ja testib teiste brändide kuulidega. Pärast seda testi ja videod, iga üks saab oma järeldused teha. Ma arvan, et hetke seisuga on see mõistlik

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: KingArms BBs
« Reply #37 on: January 17, 2019, 23:59:47 »
Madbul kasutab maisi vaid bio kuulide koostisosana :)
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee