Author Topic: 2017-02-04 III-kordne maja Laevastiku 3 Paljassaares  (Read 2664 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-02-04 III-kordne maja Laevastiku 3 Paljassaares
« on: February 05, 2017, 09:53:16 »
Suur tänu osalejatele!!!, et pidasite lõpuni vastu selles külmas ja rõskes majas.

Fotod panin alakorruse fotodesse.

Natuke sai Teile ka teed sisse joodetud.
Kujunes siis nii, et 19 politseinikku kaitses Politeseimaja ja 26 pätti (jahimehed) ründasid.
Nagu ise näete, hinnatõus 4-le eurole ei peleta veel mängijaid, tänan!!!

Meie politseinike keskelt kostis ka lause, et miks meid nii vähe on võrreldes ründajatega, et vaadates vastaste hulgas olevaid kogemustega mängijate ülekaalu, et kindlasti joostakse meist kiiresti üle.
Aga tõestasime endale, et ega ikka joosta küll!!!

Esimene mäng kestis selles väikses majas koguni 1h ja 8 min. Alles siis vallutati III korrusel viimane tuba. Kõige raskem oli I korruse kitsas koridor ja trepid. Appi võeti kilbid, siis oli kuidagigi võimalik edasi saada. 
Seega edspidiseks, ei loe mängijate arv vaid teotahe!!!

Teisel mängul, et mäng väga pikaks ei veniks, panime ajalimiidi 1 tund. Selle ajaga jõudis politsei üksus vaid I korruse vallutada ja jõuda II korruse treppidele.

Kolmas mäng oli pommileidmine ja pantvangi transport. See mäng ei õnnestunud lõpuni kuna ei õnnestunud üles tungida.
Viimane 20 minutine mäng oli intensiivne nottimine.

Lõpetasime kell 16:20.

Mäng oli päris verine, paljudel näod verised, minul lausa 3 täppi näos, 2 sõrme verised ja umbes 10 kerel. Vot selline on äge airsoft majas.
Ilmselt igaüks võib oma kehalt üle 10 täpi leida?

UUED MÄNGIJAD:
palun ärge tehke airsoftis jätkamise asjus otsuseid selle esimese verise mängu põhjal. Mängige kindlasti ka suurematel aladel ja kogete ka paremaid mänge…

RELVA RENT:

Keegi eelnevalt ei registreerinud relva soovi, aga õnneks ikka vedasin rendikad kaasa. Ja juhtus nii, et oli vaja kuule müüa, mask rentida ja viimased 50 min kaks relva rendile anda. Polegi tegelikult läbi arutanud Marekiga, et kas nii lühikeseks ajaks antakse täishinnaga. Kartsin, et ei võeta täishinnaga ja andsin vaid poole hinnaga. Kolm tahtsid ka peenikesi akusid rentida, mis mahuvad AK-sse, aga neid mu varustuses polnud. Eks arutan Marekiga läbi ja panen järgnevatele mängudele hinnakirja välja.

Eks see mängu keskelt rendiga tegelemine võtab korraldajalt pisut aega ära, aga samas on mõnus kui saad mängijatele rõõmu valmistada ja nad ei pea lahkuma kui aku tühjaks saab või kuulid lõppevad.

Ala omanik Anatoli on nõus veel kuu jooksul lubama seal mängida, siis vist tõmmatakse maja sirgu. Mina olen maksnud talle korra eest 30 eur. Kui on soovi seal mängida, võtke ühendust temaga 56 467 013. Mind sinna praegu enam väga ei tõmba.

Olen väga tänulik, et suutsite end lõhkumata seal lõpuni mängida. Kõige rohkem kartsin kukkumisi või enda vigastamisi käsipuudeta treppidel.

Parimaid elamusi Teile soovides
Teid teenides
Margus
« Last Edit: February 05, 2017, 09:58:38 by Margus »

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 2017-02-04 III-kordne maja Laevastiku 3 Paljassaares
« Reply #1 on: February 05, 2017, 15:11:59 »
Aitäh Margusele kogu selle korraldamisvaeva eest!

Päris hull mäng oli, mul on maski vahelt läbi läinud kuulist veel praegugi pool nägu paistes ;)
See maja on tegelikult paras prügila, aga ruumide paigutus ja mingid ehitustööde käigus lõhutud augud on üsna hea paigutusega.
Krt kus me vaevlesime, et teisele korrusele koridori saada, aga ei õnnestunudki. Lae all olevast "laskepesast" oli pidevalt tuli trepil peal, ja kui ka suutsime sealt mõne venna maha võtta, tuli kohe uus asemele. Puhas toores vaev ja kuulirahe.

Vabandused minupoolsete tehniliste viperuste pärast. Paistis et ka teistel relvad jukerdasid. Ma ei tea kas oli jahe ja niiske ilm süüdi või kohapeal elas mingi kotermann. Eks järmine kord panen rohkem rõhku testimisele.