Author Topic: 2017-02-12 Ajujaht jahimeestele Paljassaare tee 42  (Read 2589 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-02-12 Ajujaht jahimeestele Paljassaare tee 42
« on: February 12, 2017, 18:09:17 »
Palju tänu osalejatele!!!

Eesti noormees, kellele rentisime X-Forcelt aku, palun võta minuga ühendust (56 570 325), peame aku tagastama.

Väga väga läbi võttis, päeva lõpuks oli raske isegi relva hoida. Üles alla turnimine küngastel ja majade vahel võttis päris läbi.

Intensiivse mängu juures polnud aega fotosid teha, vaid mõned, panin need allkorruse fotodesse…

Kokkuvõte hiljem…

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
kokkuvõte lahingust
« Reply #1 on: February 13, 2017, 12:04:22 »
KOKKUVÕTE:

Osales 17 mängijat
Killerite osapool kaitses ja jahimehed ründasid.

Esimene mäng kestis 1h ja 15min, väga visalt andsid killerid jahimeestele järgi. Rindejoon liikus edasi-tagasi mõlema osapoole lipu poole kuni lõpuks jahimehed saavutasid võidu.
Nii nagu paljud mängijad, nii adremõllus ka mina unustasin, et koera kuutide ees olevad õhupallid tuleb ka puruks lasta.

Peale poolte vahetust toimus ka väike meeskonna vahetus, et võrdsem oleks ja lahing kestis ligi tund.
Viimased kaks mängu kus osapooled kiusasid teineteist kestsid kumbki umbes pool tundi.

Alal oli häid peitmis kohti, kust sai mõnuga üllatada ja vastasele selja taha luurata.
 
Seekord märkasin mitmel mängijal, et ei viitsita vahetada relva õlalt teise õlale, et kui läheb ümber nurga, siis kõigepealt tuleb nähtavale mitte relv vaid õlg, siis kere ja siis alles relv. Sellisena olete lihtsasti tabatavad märklauad…

Soovitan mängijatel enne mängu ikka kodus akud täis laadida ja muretseda lisaakud, mis oleksid vähemalt viiel mängijal mängu pikendanud. Mul kahjuks pole ka veel lisaakusid rentida. X-Force mängu algul ühte aitas, aga siis X-Force lahkus ja mängijad tundsid lisaakudest puudust.

Selline siis oli minu 199-s.
Kuidagi väga läbi võttis ja kõhe number see 199. Järgmine on mul 200-s ja veel ei teagi kas see saab olema EST-Soft või minu lahing 26-l.

Veelkord palju palju tänu kõigile!!!