Author Topic: Rasked kuulid  (Read 19951 times)

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Rasked kuulid
« on: June 08, 2015, 08:37:41 »
Keegi on leidnud sellist 0.36-0.45 kuuli mida kannataks lasta?
Poolakad pakuvad selliseid kuule : http://gunfire.pl/product-eng-1152206841-Rockets-TM-Platinum-Series-TM-0-45g-BB-pellets-1000-pcs-.html
http://gunfire.pl/product-eng-1152204186-Rockets-TM-Platinum-Series-TM-0-40g-BB-pellets-1000-pcs-.html
Kogemusi selliste kuulidega ?
Ütleme nii värvus mind ei huvita peaasi kuul lendaks ilusti stabiilselt.Kui kellegil on kogemusi ja raatsiks infot jagada oleks tänulik ????

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Rasked kuulid
« Reply #1 on: June 08, 2015, 10:22:05 »
Paar nädalat tagasi sain e-maili, et GunFire-sse tuleb ca 14 juuni kandis WE Nuprol Diamond kuule kõiki kaale. Ma panustan nendele.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #2 on: June 08, 2015, 12:39:11 »
rocketsi kuulid, mis on raskemad kui 0,30g, kõlbavad ainult kakapaberirulligranaati toppida, relva sisse ei kõlba.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Rasked kuulid
« Reply #3 on: June 08, 2015, 13:11:32 »
Ma tellisin prooviks Rocketsi 0.4 kuule ja need asjad absoluutselt ei feedinud mu kaherealises midcap salves. Natuke tegemist oli, et neid salvest üldse kätte saada, ma ei saa aru kuidas nad neid üldse müüvad.

Rocketsi 0.3 kuule olen automaadis kasutanud probleemideta.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #4 on: June 08, 2015, 14:32:16 »
Ma tellisin prooviks Rocketsi 0.4 kuule ja need asjad absoluutselt ei feedinud mu kaherealises midcap salves.

ma ei saanud neid isegi kiirlaadijaga normaalselt kasutada, kiilusid sinna kah kinni

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #5 on: June 08, 2015, 15:01:44 »
Ootame 14nda ära siia ????.
Aegviidus sain proovida mingisugust 0.4 kuuli ta oli selline oranzikas õrnalt aga hästi lasi kahjuks firmat veel ei tea väga stabiilselt lendas,samas kuul väliselt ei olnud väga ilus.

Offline rabbit

  • Tavakasutaja
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #6 on: June 11, 2015, 23:47:35 »
0,4 ja 0,43 jäid mul 6.01 torusse kinni
6.08 toruga sai lasta

mul mõlemat paar pakki odavalt ära anda, kui on huvi, sest AK jaoks jäävad tiba raskeks need ja ükski semi auto ega bolt action neid mul ei lase.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Rasked kuulid
« Reply #7 on: June 16, 2015, 07:53:17 »
Nii, täna või homme peaksid GFC-s müügile tulema WE Nuprol kõik kaalud. Igat kaalu on 20 pakki pudelit neil laos ehk siis mitte just väga palju suure poe jaoks. Plaanin suhteliselt kohe tellida endale testiks ilmselt kõik kaalud. Kui on teisi snaiprihuvilisi sellele moonale, siis andke kiiresti märki soovi korral. Transport oli peast vist 12.5 eur, mis läheks jagamisele.

Bjorn

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #8 on: June 16, 2015, 12:50:39 »
Leidsin kuuli mis lendab suht häst nimelt devili .43 must kuul naljakas on see ,et võreldes guarderi omast .43 mustast on sellel devilil palju parem stabiilsus.
Mind ei häiri näiteks see,et kuul on musta värvi optikaga on seda näha ???? Venkudega tuli üllatuseks see,et musta kuuli tabamust ei taheta väga tunnistada aga muidu savi laseb rohkem ????(m4 .28 musta kuuli siis,snaipriga polnud probleeme).

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #9 on: June 17, 2015, 01:32:08 »
ei taha küll diskrimineerida või halvustada kedagi, aga olen ise sama täheldanud venelaste puhul, et tihti lihtsalt ei tehta välja tabamustest, olgu misiganes värvi kuul

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #10 on: June 17, 2015, 09:17:50 »
Eks leidub neid musti lambaid nii eestlaste kui venelaste seas, aga otseselt stereotüüpne inimeste sildistamine nende rahvuse põhjal on ka kohatu.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #11 on: June 17, 2015, 15:45:44 »
Eks leidub neid musti lambaid nii eestlaste kui venelaste seas, aga otseselt stereotüüpne inimeste sildistamine nende rahvuse põhjal on ka kohatu.

räägin lihtsalt omast kogemusest, kellegile silti külge ei pane

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Rasked kuulid
« Reply #12 on: June 17, 2015, 23:24:42 »
Ega jah sildistamaei hakka aga lihtsalt oli hea näide kohe tuua,põhjus ju lihtne ei näe kust kuul tuleb ja phh davi järelikult ei saanud pihta.
Suremine suremiseks :D mul juba see suhteliselt savi lihtsalt lasen rohkem nii kaua kui valus hakkab :D kogulugu.
Eestlastega hmm on tunduvalt vähem sellega probleeme,AGA kui asi on mingi tähtis punkt lahingus olnud siis suremine jääb soovida yep osadel meestel.Selles suhtes yep mul on savi sain pihta siis sain ega see maailmalõpp ju pole :D Lihtsalt järeldan seda,et olen koba või midagi sinna poole.Teinekord läheb paremini ehk.

Nõmedaks minuarust muutuks veel see,kui hakkata kaameraga pärast tagaotsima kes sai pihta või mitte :D see oleks jahmm...

Lihtsalt tegu on mõnusa hobiga mida tuleks nautida ja tuleks mõistlikult suhtuda.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Rasked kuulid
« Reply #13 on: July 01, 2015, 11:43:28 »
Tundub, et ka GFC ei suuda WE kuule (veel pakkuda). Juba teist nädalat on jutt, et kohe kohe pannakse netipoodi müüki aga ei mõhkugi.

Paar huvilist koos minuga tekkis, kes oleks kohe ära tellinud. Hetkel jääb siis ootele kuniks kuulid olemas, siis vaatab edasi. 

Bjorn

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Rasked kuulid
« Reply #14 on: July 06, 2015, 10:05:50 »
Nüüd siis lõpuks WE Nuprol kuulid vähemalt kahes kaalus saadaval Gunfires:

0.40g http://gunfire.pl/product-eng-1152208103-Nuprol-0-40g-Ultra-Heavy-Diamond-Grade-bbs-3000-pcs.html

0.43g http://gunfire.pl/product-eng-1152208099-Nuprol-0-43g-Ultra-Heavy-Diamond-Grade-bbs-3000-pcs.html

Loodan peagi Relvad.ee poest neid leida väikeses koguses. Ise eraldi tellima ei hakka enam, kuna sinna nii ehk naa laekuvad.