Author Topic: Varustus  (Read 13818 times)

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Varustus
« on: July 21, 2013, 21:04:00 »
Kui tuled esimest korda mängima siis on selge, et varustust kohe ei soeta ja ma tahaks teada, et kui mängima tuled kas siis sealt saab varustust laenata ja kas ilma võib ka mängida v.a hädavajalik.... kaitseprillid.

Offline Silver

  • Tavakasutaja
  • Posts: 40
  • Shoot first, ask later
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #1 on: July 22, 2013, 15:02:27 »
Ei ole vaja erilist varustust rentida. Kaitseprillid saad tavaliselt koos rendirelvaga kaasa, kui ei saanud või kui on oma relv siis need pead kindlasti muretsema.

Riided vali siis lihtsalt ilmastikule vastavad ja sellised, millest pole kahju, kui katki või mustaks lähevad. Jalanõud võiks olla kõva tallaga, kuid kui pole siis mängi kasvõi tossudega.

Ise olen paar korda käinud rendirelvaga mängimas. Mingid tumedamad dressipüksid ja t-särk/pusa peal. Mõlemal korral jalas vanad tossud.

Offline Robest

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #2 on: July 31, 2013, 19:40:40 »
Kui valus see on?? Sest tahaksin alustata airsofti (olen 11 aastane)

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #3 on: August 01, 2013, 01:03:46 »
Kui valus see on?? Sest tahaksin alustata airsofti (olen 11 aastane)

Peale igat tabamust võtab pisara silma,kui pähe tabamus siis koju minek.
« Last Edit: August 01, 2013, 01:13:04 by markko »

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #4 on: August 01, 2013, 02:16:53 »
Kui pisara silma võtab ja pähelasu puhul koju juba, siis mängid vist õhupüssidega vendade vastu.
Algajale nii palju, et valu ei ole küll mõtet karta, adrenaliin on esimestel kordadel nii laes, et sa ainult tunned et said pihta, muud eriti midagi.
Kui hirmsasti huvitab, et mis tunne on, siis palu mõnel sõbral lasta ennast näiteks 10 meetri kauguselt.

Offline 3D POWER

  • Tavakasutaja
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #5 on: August 07, 2013, 17:09:13 »
Kui pisara silma võtab ja pähelasu puhul koju juba, siis mängid vist õhupüssidega vendade vastu.
Algajale nii palju, et valu ei ole küll mõtet karta, adrenaliin on esimestel kordadel nii laes, et sa ainult tunned et said pihta, muud eriti midagi.
Kui hirmsasti huvitab, et mis tunne on, siis palu mõnel sõbral lasta ennast näiteks 10 meetri kauguselt.
Isegi kui selja keerad tulistajale, siis IKKAGI kaitse prillid/mask ette.

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #6 on: November 26, 2013, 23:26:38 »
Tegelt ikka oleneb sellest,mis relvaga lastakse ja kohast :D 100-125m/S on selline mis ikka annab tunda,aga oletame 150-175m/S relvaga on tunduvalt valusam,kuna seal veel kasutatakse raskemaid kuule.Kõige valusamad kohad on pea,sõrmed,perse ja liibuvad kohad kus riie on väga ümber :D.Samas nagu ees pool mainitud sul adrenaliin möllab ja seda valu sa ei tunne nii,et ei pea midagi kartma asja juures vb lööb mõnest kohast veidi veritsema või verevalumi,aga see käib asja juurde :D

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #7 on: June 30, 2014, 12:21:18 »
Kõik mis ei tapa teen tugevamaks!

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #8 on: February 22, 2015, 18:59:48 »
Nii, et pärast mängu võib cheetah valmis olla? (Kaetud lillade laikudega) :D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #9 on: February 22, 2015, 19:17:19 »
Juhul, kui oled naisterahvas (nagu nime järgi eeldan), siis peaks olema sinikad kegemad tulema jah.
Kasuta, kohevamaid riideid. Mitte pakse või liibuvaid, vaid neid, mis oleks nats lohvis, ehk kehast eemal.
Siis ei peaks hullu olema.

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #10 on: February 22, 2015, 19:42:59 »
Sellest ma olen arusaanud jah, et jooga pükstega ei tasu mängima ronida. Keegi mainis, et sòrmed on ka valusamad, kas keegi kasutab kindaid ka? Või need hakkavad pigem segama?

( yep, olen naisterahvas)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #11 on: February 22, 2015, 19:46:49 »
Nahkkindad ehk abiks. Enamikel peaks olema especial
selleks tarbeks odavamad taktikakindad ostetud.
Ja ei hakka need midagi segama, kui vaja saab ju käest
ära võtta.

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #12 on: February 22, 2015, 19:48:05 »
Kindlasti kindad ja ka mingi kate kõrile kui ka ainult prille ning suukaitset kasutad.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #13 on: February 22, 2015, 20:08:23 »
Kindad kindlasti, kuna kui relva käes hoiad, siis vastu paljaid näppe saades, on valusam, kui nt jalga või kehasse saada, kuid tähtsam aspekt on turvalisus. Kindad on tähtsamad, kuna
lahingud toimuvad tihti aladel (nt. männiku, vanad lagunenud hooned jms), kus on palju teravaid servasid, sodi jms, ning vahel on
vaja käsi toetada kuskile, kindad aitavad vältida sisselõikeid ja muid vigastusi. Riieteks sobivad väga hästi taktikalised (laigulised) riided, mis ongi natuke lohvakamad.
Kaela kaitseks mõni sall. Lisaks soovitaksin ka hammaste ning alanäo kaitseks võrkmaski, nt. sellist: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=101_113&products_id=2918
Müts ka pähe ja kehakatete poolest on OK. Ja tegelikult mängus adrenaliin pumpab ja seda valusust pihta saades ei tunnegi. Ja kuna see kuul on nii pisike, siis kui midagi tunned on see selline
terav ja ikka väga lühikeseajaline, nagu sutsakas.

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Varustus
« Reply #14 on: February 22, 2015, 21:55:01 »
Aitäh! Ma arvan, et ma panustaks kiivrile, softairis nägi paari ja tundusid päris okeid.