Author Topic: Milline kvaliteet ?  (Read 6492 times)

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Milline kvaliteet ?
« on: April 25, 2014, 23:09:47 »
Hey!
Sooviks küsida et millist kvaliteeti võiks Dboys toota, mõtlen AK seeriate kohapealt ? Youtubes ringi kolades osad kiidavad mõned laidavad.... kas mingit ohtu ka võiks olla et peale mõnda lasku peab uutele juppidele invensteerima ? Millised on üldse kõigeparemad ak seeriate tootjad ?

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #1 on: April 25, 2014, 23:22:41 »
Minu metallkerega Dboys AK-74 elulugu:
(1 mäng on kuskil 500-1000 kuuli.)

*1-2 mängu ja hävines kõige madalama kvaliteediga plastikust hopi koda. Lihtsalt hävines keset kusemist.
*6-7 mängu ja võimetuks muutus hiina aku.
*7-8 mängu ja häda algas juhtmestikuga.
*Samal ajaperioodil väsis ära ka hi-cap salv.
*10-15 mängu vahel olin ma täiesti tüdinenud ükshaaval hiina sodi asendamisest. St. et enamus sisust oli maha surnud.
Praeguseks on mul asendatud kogu sisu ning mul on kergelt logiseva metallkerega ülivõimas automaat täpsusrelv.
Aga kere hoiab koos.

Loodan, et oli abi.

Ahjaa. Sõbral sama relv, lühema kerega.
8-9 mängu ja tal on ka juba s***auguni sisu lappimisest. Kere on jällegi hea.
Kusjuures paari nädala eest lasin talle treipingil uue terasest anti-reversal latchi. Selgus, et ka hiina metall ei püsi ühes tükis.
« Last Edit: April 25, 2014, 23:27:48 by Leivaraisk »
Ja pea seda meeles!

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #2 on: April 25, 2014, 23:39:56 »
Oh, ma ei osanud arvatagi et see nii lagunema hakkab. Järelikult ei kõlba selle originaal sisu kuhugi. Mis mudel sinu ak on ? mingi RK-02, 03, 06 ? Ma tahaks teada kas kõik Dboys ak-d on terasest korppusega ? softprojectis on mudel RK-03 metallist ja RK-06 terasest, kuigu me olen lugenud ameerika lehtedelt et RK-03 peaks ka olema terasest, ja kui palju see üldse mõjutab kas on terasest või metallist ?

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #3 on: April 26, 2014, 00:13:34 »
See mudel ei tähenda vist midagi. Kõik kindlasti ei ole terasest korpusega, aga kui see on ainuke asi, mis relva juures hea on, siis plastiku poole ei soovita vaadatagi. Kui pappi on ja tahad midagi ägedat ehitada, siis see on õige kest. Üks kala on selle kerega ikkagi. Ostsin hunniku mid-cap salvesid, mis peaks iga AK sisse istuma, kuid ometi mitte minu oma sisse. Sõbra lühema aparaadi sisse samuti. Tuli ühte nurka kõigil maha viilida, nüüd toimivad. Aa ja hopi kojaga nad kah kohe ei tahtnud kattuda. Mingi millimeetri mäng jäi sisse, aga nüüd kui kuluda on saanud, pole probleeme olnud.
Hiina toodetesse soovitan suhtuda nii: Läbipaistev idamaine plastik - pane kohe ära olmejäätmete hulka: hävineb hetkega ja ükski liim ei hoia. Imelikud õlised juhtmed - Ühest otsast teiseni jõuab vaid teatud kogus elektrit. Naljakas värviline metallisulam - murdub hoiatuseta suvalise koha pealt. Tahad mõnda juppi asendada - sunnib pool sisu välja vahetama, sest miski ei ühti enam.
Ja pea seda meeles!

ASH

  • Guest
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #4 on: April 26, 2014, 09:13:49 »
ÜLDISTATULT vaata asjale niimoodi , et saad seda mille eest maksad nagu muude asjadega siin maailmas !
üldiselt 100 eurine relv ei saa olla sama hea kui 400-ne millegi arvelt on see 300 ju kokku hoitud
« Last Edit: April 26, 2014, 09:15:16 by ASH »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #5 on: April 26, 2014, 12:08:09 »
Dboys AK - väljast hea kvaliteet, sisu kehv, hind 100+€
Cyma AK - väljast ok kvaliteet, sisu pigem kehv, hind 100+€
LCT AK - Väljast väga hea kvaliteet, sisu ok, hind 250+€
E&L AK - Väljast hetkel parim kvaliteet, sisu ok, hind 350+€

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #6 on: April 27, 2014, 13:14:17 »
Tänud! Nüüd on minulgi asjast väike ülevaade.

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #7 on: April 27, 2014, 15:49:41 »
Hehe. Täna katsusin korra seda sõbra lühemat relva. Pole ühtegi mängugi teinud, püüdis õues lasta veidi ja pooleks on läinud cut-off lever, mokas on hopi kumm, ära on väsinud salv ja kohe sureb ka aku.
Dboys'i sisuga ei ole ikka mitte midagi peale hakata :D
Ja pea seda meeles!

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #8 on: April 27, 2014, 16:47:10 »
Aku on küll viimane asi mille üle kiruda. Nimh on solk mis ei sobi isegi paberikaaluks. Vahet pole kus ta toodetud on.

Offline Alfa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #9 on: April 27, 2014, 19:43:51 »
Kas VFC on ka mingi hea airsofti tootja, või on samasugune nägu Dboy's ki ? Hind on küll suht kirves...
( mõtlen AK seeria puhul ja üleüldse )
« Last Edit: April 27, 2014, 19:45:01 by Alfa »

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Milline kvaliteet ?
« Reply #10 on: April 27, 2014, 21:51:52 »
VFC välisviimistlus (kered ja relsid) on küll väga kena, aga sisu poolest ei kannata kriitikat. Tüüpiline mure on hopi koda, aga pidavat olema ka üldisi vastupidavuse probleeme boxiga.