Author Topic: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye  (Read 5235 times)

Offline aiku99

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
    • View Profile
23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« on: February 26, 2014, 06:41:12 »
https://www.youtube.com/watch?v=ggErdvCDZJc


filmitud siis-Sony HDR-AS15 HD Action Camcorder with WiFi
« Last Edit: February 26, 2014, 21:09:18 by aiku99 »

ASH

  • Guest
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #1 on: February 26, 2014, 11:59:05 »
tuletoetuse vaatenurgast
männikul op.eagle eye 23.02.2014

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #2 on: February 26, 2014, 16:54:57 »
Mis kohe 1min peal oli? Kas salv tõrkus või joosti läbi "rahe" ning tuima näoga edasi?

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #3 on: February 26, 2014, 19:50:00 »
Kaamera omanikud ehk võiksid ka kirjutada millega filmiti?

ASH

  • Guest
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #4 on: February 26, 2014, 19:53:23 »
seda ma seal röökisingi censored piiksuden ajal aga kõik tunnistasid väga ausalt ära (müts maha , ainus nii puhas/AUS kontakt) , lihtsalt inertsist tuhiseti veidi edasi .

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #5 on: February 26, 2014, 20:27:38 »
Ooo ASH, tänan, et mütsi langetad meie tiimi ees.
Sattusime jah Su varitsuse peale ja kui esimesed kuulid lendama hakkasid panime jooksu, aga ega ikka Sinu kuulipilduja eest ära ei jookse ja nii me langenutena inertsist edasi veeresimegi. Aga omapärane refleks, kui palju kuule lendama hakkab, paned jooksu, selleasemel et vastu tulistama hakata. See vajab vist harjutamist ja kogemusi…

Müts maha ka Sinu tiimi ees, seadsite väga ootamatu varitsuse – hea töö.
Omastarust vaatasime küll nende madalate puude poole, aga maskeerumisriietus peitis ära.  Arvasin, et olid seal varitsuses juba kaua, aga siit selgus, et ka just saabusite sinna.

Ja nagu videost oli näha ei olnud ka Sinu tiimi langenutel meeles, et peab jääma seisma 5 minutiks kohapeale. Ka meil ununes see aegajalt. Harjumata, tavaliselt ju kogunetakse surmatsooni, aga seekord pidi paigale jääma, et vajadusel loovutada kosmose laeva tükk...

Aiku videos oli huvitav kaevik ja maa-alune punker, sellist pole näinudki, see asus vist seal kolaitsioonivägede baasi lähedal?

Aga videod olid lahedad, hea meenutus.
« Last Edit: February 26, 2014, 20:34:39 by Margus »

ASH

  • Guest
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #6 on: February 26, 2014, 20:32:48 »
seoses paljude halbade faktoritega ja vaidlustega , liikusid laibad vaidlema vastasega video teises osas
- oli selgelt briifis öeldud et eriüksused koostööd ei tee , me saattusime seal aga 17 mehelise liiteriüksuse peale kellel oli veel õigust ülegi - oi kuidas ajas sita keema .
Kontaktis teiega me kaotusi ei kandnud , ainus valang mis meie suunas jõuti teha jäi sinna võssi kinni . Aga jah tegu pold varitsusega vaid pigem suht pohhui-istliku rünnakuga kuna märkasime teid juba varem kaugelt , samas oli asi täiesti vormistamise küsimus kuidas seda lahendada , teades et meie elu pole midagi väärt sai laiska pandud

Eks rohkem kunagi tagasisides kui sõnastus paigas - hetkel veel sitt keeb nii mõnegi tiimi peale , kui praegu kirjutaksin siis kindlasti haavaksin oma järsu ütlemisega nii mõndagi
« Last Edit: February 26, 2014, 20:40:15 by ASH »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #7 on: February 26, 2014, 21:09:11 »
Jaa, ma ei arvanudki, et varitsuses Sulle pihta saime, pidasingi silmas seda video lõpus kui Su mehed läksid langenutena – selge läksid vaidlema.

Aga mis mõttes teie elu pole midagi väärt? Olid ju koalitsioonivägedes, auväärne koht.

Kahju, et lahing Sull s..a keema ajab.  Ära võta seda nii hinge kui mõni pihta ei saa või valetab.
Mul on ka olnud mitu korda, kus laskja arvab, et sai pihta mulle, aga no vot ei lähe iga lask pihta.
Kui püssi juurest vaadates tundub, et lased pihta, aga tegelikult kuuli kaugenedes ei suuda nii täpselt jälgida kuuli tegelikku lendu. Eriti veel puude vahel.

Ja minul näiteks oli seekord olukord kus puude vahel oli äge lahing. Ja ise nägin kuidas lasin ka vastu puid ja osad MINU kuulid tabasid ka rikošetiga mind ja samal ajal ka vastase kuulid lendasid minu poole. Kuna arvasin, et minu rikošetiga kuulid tabasid mind, siis arvasin, et vastase kuulid ei tabanud. Eks ole igasuguseid olukordi, mida kohe ei oska lahendada õigesti.

Annad ehk andeks eksinutele?

Kahju ASH Sinust kui mäng Sulle nii palju ebameeldivusi teeb, et praegugi veel s.tt keeb.
Ma ei oska õpetada, aga minu jaoks on iga mäng super hea elamus, mitte hinge pasa kogumine.

Eks võib-olla ka aitaks kui iga mängu alguses korratakse üle, et  PALUN MÄNGIME AUSALT!!!! 

ASH

  • Guest
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #8 on: February 26, 2014, 21:42:25 »
vale koht pika teema jaoks , PM !

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 23 veebruar 2014 Männiku Op Eagle Eye
« Reply #9 on: February 26, 2014, 21:56:00 »
Sa oleksid võinud vabalt selle PM-i ka siia panna ja ka vene foorumisse. Ehk see koputaks mõne südametunnistusele.

Aga tore, et saime foorumisse jälle elu sisse. Vahepeal tundub küll, et sõdalased käivad siin ainult luures, ei ühtegi sõna.

Ka vanuselt nooremad sõdalased võiksid ju julgemalt oma arvamust väljendada, ärge kartke õigekeelsust. Tore oleks ka noorte arvamusi teada... Neil oleks kindlasti palju õelda.