Author Topic: Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases  (Read 3342 times)

Offline Henry

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
  • Henry
    • View Profile
Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases
« on: October 15, 2015, 09:50:43 »
Tere,

Minu tagasiside on väga positiivne. Hea mäng, põnev lahing ja lahe seltskond:D Kokku tuli vist 12 inimest, mis ei ole üldse vähe. Sellise rahvaga saab juba päris huvitava lahingu pidada....

Minu kiitused sellel mehele, kes selle kohvi valmis meisterdas. See aitab päris palju mängule kaasa ja ei ole mingit passismist. Aeg sai pandud 30min peale ning see oli väga mõistlik. Oli piisavalt aega, et maja endale võtta. Esimese kaitsmisega saadi maja juba 15min kätte. 5+:D Teises roundis läks sama kaua aega, kuid juba kolmandas roundis suutsime hoida maja terve 30min. Eks siis oli juba nii pime, et keegi ei saanud aru, kes vastane või kes oma tiimist:D

Lihtsalt väike soovitus on alustada järgmine kolmapäev natukene varem, siis jääb alles rohkem mänguaega, enne kui pimedaks läheb. Näiteks 17:30.

Hea mäng!

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases
« Reply #1 on: October 15, 2015, 10:40:10 »
Kolmas mäng läks päris kiiresti. Ma kahtlustan et see pommikohvri kell sai põrutada ja hakkas kiiremini käima. Aga ega ma ei kontrollinud :)
Tegelikult mulle meeldiski see see viimane mäng kõige paremini. Vaatamata sellele et meie meeskond kaotas ja ma ise korduvalt surnualasse pidin traavima. Kaitse oli liikuv ja aimas kuidas ründajad käituvad. Hea on mängida vastasega kes teab mida teeb.
Väga lahe oli, kahju oli lõpetada.

See jutuks olnud pommikohver on ise väga elementaarne asi. Hiina võimendi, vanad autokõlarid, puutetundliku ekraaniga mobla ja ohtralt vahtplasti.
Kui keegi viitsib, siis võiks veel mõne alternatiivse "kohvri" meisterdada. Ma ilmselt ei saa iga mäng kohal käia ja paistab et ajalimiidi seadmine muudab mängud huvitavamaks. Vanu moblasid peaks tänapäeval juba paljudel sahtlis vedelema ja nagu ma kuuusin oskab nii mõnigi ka Arduinoga üht-teist teha :)

Aitäh kõigile mängijatele ja Margusele organiseerimise eest!

Offline AirTiger

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases
« Reply #2 on: October 15, 2015, 16:04:22 »
Oli hea mäng ja kohver lisas veel põnevust :)

Offline Rhal

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
  • -
    • View Profile
Re: Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases
« Reply #3 on: October 15, 2015, 17:07:04 »
Väga kiire ja põnev mäng oli: ründajad pidid minema ainult 50 meetrit majast eemale ja võisid kohe uuesti rünnata. Kaitsjatel oli esimeses kahes mängus kaks elu ja pihta saades tuli neil minna lihtsalt mõnda tagumisse ruumi ning peale teist pihtasaamist tuli neil liituda ründajatega. Nii et jah, metsas 10 min surnualas passimisega ei anna sellist mängu formaati võrrelda (põnevust oli palju ja igav ei hakanud).

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Kolmapäevak (14 okt) jätkub Betoonitehases
« Reply #4 on: October 15, 2015, 21:28:28 »
Suur rõõm on näha, et viitsitakse peale lahingut ka midagi kirjutada.
Sellega on mängust enamus kirjas, et saime 12 mängijaga teha 3 kaitse/ründe lahingut.

Selles hoones on umbes 3-4 ruumi ja suurem saal kanaliga. Eraldi sissekäiguga veel umbes 4 ruumi. II-korrusele ei saa kuna trepp katki. Hoonesse pääseb külguste või akende kaudu.
Lahingud olid kiired tänu ajalimiidiga kohvrile. Suurema seltskonnaga saab ala suuremalt kasutada, seal taga veel küngastega metsa ka.

Seekord läks kuidagi eriti kiirelt pimedaks. Kui kell 18 paistis veel ilus päike, briifingu ajaks loojus, siis mängu lõpuks (kell 19:25) oli kottpime. Ma pooldan ka mõtet, et prooviks järgmine kord varem alustada, kasvõi kella 17:30 ja hilinejad liituvad rünnakuga.

Betoonitehase omanik senini õnneks raha ei küsi. Eks saaks ka ilma kooskõlastuseta seal mängida kuna takistavaid aedu pole, aga eks viisakam kokku leppida.
Kui eelmine (23.11.2014)  kord seal mängimiseks kohtusin omanikuga lepingu ja skeemi allkirjastamiseks siis nüüd sai lihtsamalt, piisas digiallkirjatusest. Leping lihtne, et nemad ei vastuta meie tervise eest. Ja meie ei lammuta.
Kui tahad seal mängida, siis soovitan kooskõlastada:
Ala omanik OÜ Ivard, Peeter Mänd 51 60 414, peeter.mand@gmail.com


Foto osalisest seltskonnast:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%211725&cid=A873BD12FD2ED25F&group=0

Palju tänu osalejatele ja muidugi tänud Tõnule kohvriga!