Author Topic: WE Glock 18c gen 4  (Read 3566 times)

Offline Geoloog

  • Tavakasutaja
  • Posts: 96
    • View Profile
WE Glock 18c gen 4
« on: August 16, 2017, 11:42:27 »
Tavapärase CO2 1911 juurde on hakanud isutama lisaks osta mingi huvitavam Glock 18c semi-full auto püstol. Nagu aru saan, siis selle tootjaid peamiselt neli: TM, WE, KSC ja Stark Arms. Neist kõigist jäi nagu ikka silm peale pigem odavama poolsele WE-le (https://www.airsoftguns-europe.com/glock-18c-frame-4-gen-tan-gbb-we). Nagu aru saan, siis KSC ja Stark Arms on oma spets ehitusega ja WE on pmst TM kloon. Seega vist varu juppide osas TM ja WE glockid tiba parema (loe murevabama) perspektiiviga. Samas WE jällegi "tõetruuma" metall kelguga ja omajagu odavam, kui plastik kelguga TM. Üldiselt ei ole WE vastu midagi, kuid loen, et sellel olnud kaks peamist lastehaigust (loading nozzle ja outer barreli purunemine), kuid siiamaani olen nende probleemide kohta leidnud peamiselt 2013 aasta ja vanemaid postitusi/videoid ning nagu aru saan, siis mingid modid on nende kordumise ärahoidmiseks samuti juba kasutajate poolt välja mõeldud.

Kas kellegil siit on nüüd viimase aja WE toodangu kohta kogemusi või infot? Kas need lastehaigused on uuemate partiidega parandatud või tuleb nendega tegelemine juba samuti kuludesse sisse arvestada?
« Last Edit: August 16, 2017, 14:44:21 by Geoloog »

Offline Antsmeister

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: WE Glock 18c gen 4
« Reply #1 on: August 19, 2017, 14:27:32 »
Niipalju tean õelda, et gen 3 igastahes ''real steel'' kydex kabuuridega ei sobi. WE kere on vähe paksem. KSC on enamvähem 1:1 mõõtudes tulirelvaga. Ise olen omanud ASG (KWA OEM) glock 19 umbes 4-5 aastat. ei oska õelda palju lasknud olen, kuid ikka päris mitu tuhat. hooldanud korralikult, ning töötab siiani ilma probleemideta. Küll aga minuteada KSC ja KWA enam Glocke ei tooda.

Offline Geoloog

  • Tavakasutaja
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: WE Glock 18c gen 4
« Reply #2 on: November 25, 2017, 09:47:26 »
Nonii, relv käes. Tuli ilusti ca 5 tööpäevaga kohale. Kohe esimese asjana kruttisin relva lahti (kõik kruvid olid ilusti pingutatud ning ei logisenud) ja hooldasin ära. Lisaks vaatasin, kas see nozzzle vedru guide rodi teema on aja jooksul WE poolt ette võetud või mitte. Tundub, et on miskit ikka ringi tehtud, nüüd on vedrujuht kahes osas.
Eks näis kas see miskit positiivset mõju omab, aga muudatus on hea märk juba iseenesest. P.S kes tulevikus lahti võtma hakkab, siis fire selector lülitil on väike paari millimeetrine vedru ja nupp sees. Lahti võttes olge ettevaatlikud, et need minema ei lendaks (nagu mul juhtus), muidu saate toas neid vandudes taga otsida.

Relv ise esmavaatlusel tip-top (kõik liigub ja töötab probleemideta nagu peab). Green gas salv tundub solid ja kuskilt läbi ei lasknud, toasoojas full autoga salvetäis ära lasta ning kelk lõpuks taha lukku lüüa polnud probleemiks. Õues külmaga jääb vast hätta, aga selleks tarbeks saab CO2 salve juurde võtta. Eks kui väljas rohkem kasutust näeb, siis saan juba konkreetsema ülevaate anda.
« Last Edit: September 30, 2018, 10:57:12 by Geoloog »