Author Topic: paar küsimust algajalt  (Read 9793 times)

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #15 on: February 08, 2016, 18:45:36 »
Mul on mosfet, 9 v lipo ja uus relv(mitte kellegi saast). 4k päevaga läbi täristada on ikka megaulme. Kahtlased mängud teil, see ei ole võimalik, et mingi vend jookseb ringi päästik all. Surnud 24/7. Viimane mäng oli meid äkki 11 tk, 5h mängisime ja me ei lasknud kokku ka 4k kuule, mis kuradi asja te sokite siin? Mõelge ikka peaga ka veits. Mina oma relvast terve highcapi ühe laksuga tühjaks panen, siis edu mootorile. Poole salve pealt on käepide ja mootor juba kuumenemas, tervega suudaks vabalt kärssama saada. Nii et soovituseks teistele: selliseid relvi mitte osta.(nagu ma alati olen kasutatud asjadesse suhtunud).
Ja mul vist käib relv liiga tihti hoolduses ka kui siis osad tõmbavad ühe mänguga 4k läbi. Meil ei saa rendirelvad ka vist niipalju valu. Ajuvabad numbrid.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #16 on: February 08, 2016, 19:06:35 »
Mul on mosfet, 9 v lipo ja uus relv(mitte kellegi saast). 4k päevaga läbi täristada on ikka megaulme. Kahtlased mängud teil, see ei ole võimalik, et mingi vend jookseb ringi päästik all. Surnud 24/7. Viimane mäng oli meid äkki 11 tk, 5h mängisime ja me ei lasknud kokku ka 4k kuule, mis kuradi asja te sokite siin? Mõelge ikka peaga ka veits. Mina oma relvast terve highcapi ühe laksuga tühjaks panen, siis edu mootorile. Poole salve pealt on käepide ja mootor juba kuumenemas, tervega suudaks vabalt kärssama saada. Nii et soovituseks teistele: selliseid relvi mitte osta.(nagu ma alati olen kasutatud asjadesse suhtunud).
Ja mul vist käib relv liiga tihti hoolduses ka kui siis osad tõmbavad ühe mänguga 4k läbi. Meil ei saa rendirelvad ka vist niipalju valu. Ajuvabad numbrid.
See, et sina seda ulmeliseks pead ei tähenda, et see võimalik poleks. Ning keegi polegi rääkinud, et kogu highcapi ühe tõmbega ära peaksid sellise tulemuse saavutamiseks laskma. Muide mul on ka mosfet ja kasutan 7.4v lipot (lipod on üldiselt 7,4v või 11,1v) ning näiteks toodud mängul oli ka minu relv üsna tutikas (üks esimesi mänge sellega). Mõtle nüüd natukene oma kastist laiemalt ka: mäng kestab kauem, kui 5h (see pole üldse pikk mäng muide), mängijaid on a la 100, kitsad koridorid, palju pealepressimist, katmist ja tule alla hoidmist. Mänge ja situatsioone tuleb ette igasuguseid. Ehk siis jõudu mängimisel ja kogemuste ammutamisel. :)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #17 on: February 08, 2016, 19:37:34 »
...me ei lasknud kokku ka 4k kuule, mis kuradi asja te sokite siin? Mõelge ikka peaga ka veits.
 Ajuvabad numbrid.

Pabulane - foorum on selleks, et argumenteerida, kuid seda tehes tuleb viisakaks jääda. Võta seda kui hoiatust. Nucleole +5 viisaka vastuse eest.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #18 on: February 08, 2016, 20:13:13 »
4k lahing oli tõesti, suure mängijaskonnaga üritus.
Püstolkäepide läks vahel tõesti ,,soojaks,, aga kõike saab teha ju mõistusega.
Selleks, et meeskond suudaks edukalt peale minna või rünnakut eemal hoida,
peab paraku mingi osa meeskonnast kasutama allasuruvat või tõkketuld.
Kunas airsoftil pole eriti sarnasust päris relvade dünaamikaga, 
on sellel omad nüansid.
Tulirelvaga, pole pikematel vahemaadel valanguga mida teha.
Samas, AEG korral, kui sinu poole lendab pilv 0,x kaaluga kuule,
ei suru eriti peale, sest vastavalt reeglitele, loeb ka iga ripsakas (väikeste eranditega).

p.s. oma relvi hooldan ja modin ma ise. Kui sa selleks võimeline pole, kasuta
pigem spetsialistide teenust, ei pea lisaks ise vastuseid ja infot otsima.
Maksad väikese kopka ja saad relva korda.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #19 on: February 08, 2016, 21:03:06 »
Ise olen näinud, kuidas minu kõrval G36-ga anti kattetuld - lasti ära 1000-1500 kuuli ainult selles ühes kontaktis. Nagu ennegi mainiti siis märksõna on kattetuli. Ja mulle meeldib ka see ameeriklaste ütlus - Best medicine on the battlefield is fire superiority (parim meditsiin lahinguväljal on tule ülekaal)

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #20 on: February 08, 2016, 21:07:01 »
4k kuule 5 tunniga läbi surumiseks vaja lasta 13 kuuli minutis. Ei käi vist üle jõu kellegil.

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #21 on: February 09, 2016, 01:31:51 »
Mul on mosfet, 9 v lipo ja uus relv(mitte kellegi saast). 4k päevaga läbi täristada on ikka megaulme. Kahtlased mängud teil, see ei ole võimalik, et mingi vend jookseb ringi päästik all. Surnud 24/7. Viimane mäng oli meid äkki 11 tk, 5h mängisime ja me ei lasknud kokku ka 4k kuule, mis kuradi asja te sokite siin? Mõelge ikka peaga ka veits. Mina oma relvast terve highcapi ühe laksuga tühjaks panen, siis edu mootorile. Poole salve pealt on käepide ja mootor juba kuumenemas, tervega suudaks vabalt kärssama saada. Nii et soovituseks teistele: selliseid relvi mitte osta.(nagu ma alati olen kasutatud asjadesse suhtunud).
Ja mul vist käib relv liiga tihti hoolduses ka kui siis osad tõmbavad ühe mänguga 4k läbi. Meil ei saa rendirelvad ka vist niipalju valu. Ajuvabad numbrid.

Kaua sa sofitiga tegelenud oled, jutu järgi oletan mitte kaua ? Kui sa räägid,et eelmine mäng oli äkki 11 inimest ja 5h mäng siis NOSHIT kui sa sellistele mängudele satud siis sul kuule ei lähe
Suvel on peaaegu iga mäng 50-100 inimest ja hea stsenaarium ja kui sul sellistel mängudel ka vähe kuule läheb siis järelikult passid kusagil nurgas terve mäng ja peaga mõtle sina .. vaata mis jama sa kirjutad, kui ei oska adekvaatselt midagi kirjutada siis ära näe vaeva ka ja kui su relv ei kannata 1 hicapi ära ja poole pealt juba läheb kuumaks siis oled halva relva otsa sattunud .
« Last Edit: February 09, 2016, 10:23:14 by GraboN »

thugo

  • Guest
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #22 on: February 09, 2016, 17:33:18 »
Igaljuhul suured tänud kõigile abi eest, sain oma küsimustele vastused!
hoian meeles kui kunagi peaks oma varustust ostma hakkma, aga enne prooviks tõesti rentimisega.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: paar küsimust algajalt
« Reply #23 on: February 14, 2016, 23:05:17 »
Lol. 
4k ühe paaritunnise trenniga on nohu läbi lasta kui pisut funida ja seda kusjuures ka midcapiga. Mu g36 ei ole vist kõige "kuumem", kuid laseb viisakad 30rps, ehk siis 120rd hicap on võimalik vastase pihta tühjendada 4 sekundiga. Ja teatud situatsioonides ei saagi teistmoodi kui valanguga ;)
On ka säästlikumaid trenne, kus saab ka 3-4 midcapiga hakkama.

Enivei, kui relva grip läheb kuumaks ühe pikema valangu peale või mingit muud imelikku juhtuma hakkab, siis tasuks vaadata, et shimming liiga tihke pole, mootor liiga nõrk antud vedru jaoks või muud taolist.