Author Topic: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)  (Read 5078 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« on: February 13, 2016, 21:00:47 »
Hea kõmmutamine oli!
Seekord suutsime omapoolse tiimiga tublit koostööd teha ja kiire pealetungiga vastase kahest mõttelisest kaitseliinist ühe hooga läbi minna. Keskkond ja reeglid olid sellised et kumbki osapool päris võitu ei oleks vist nagunii saanud. Igaljuhul rindejoonel oli tulevahetus väga aktiivne ja mõlemad pooled said teha häid nükkeid, et oma positsioone parandada.
Võib vist kevadhooaja alustatuks lugeda. Kui päike paistab, siis on praegu 5+ ilm lahingupidamiseks.

Aitäh kõigile hea lahingu eest!

Offline sass6677

  • Tavakasutaja
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #1 on: February 13, 2016, 21:26:24 »
Mõlemad mängud olid huvitavad! Esimene mäng tundus natuke igavam kui teine mäng. Lisaks sain teada et mu m4 ei tahtnud lasta nii et ma kasutasin hoopis oma m14. Ala oli huvitav ja piisavalt suur! Teise mängu lõpupoole lasti mulle 2 kuuli vastu prille nii et ma sain sellise ehmatuse et ma peaaegu kukkusin pikali. Seal võiks veel mänge toimuda. Aitäh tõnule kes mu oma autoga kohale tõi ja aitäh margusele kes mängu korraldas.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #2 on: February 13, 2016, 21:47:19 »
Palju tänu kõigile kes aitasid proovida seda ala!
Fotod panin fotodesse
Kokkuvõte hiljem

Offline Pioneer1065

  • Tavakasutaja
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #3 on: February 13, 2016, 22:04:05 »
Ala oli huvitav ja mulle meeldis küll. Minu jaoks oli kogu aeg intensiivsus ja arvan , et teistele kaa. Minu arvamus, et see mänguali on just 20-30 inimestele. p6nev oli kaitsta kui rünnata, koguaeg otsisin igasugused variaandid.
Ühes6naga äitah k6igele osalejatele.
Nr 413.

Offline HotelVictor

  • Tavakasutaja
  • Posts: 164
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #4 on: February 14, 2016, 00:06:30 »
Uus ala oli värskendav, mäng edenes ka enam-vähem ettearvatavalt. Tiimitöö oli tõesti päris hea, saime vastasele vähemalt alguses ründava osapoolena oma mängu peale suruda.

Ala oli huvitav, aga tekkis üks "pudelikael" mis mängu sisuliselt seisma pani ja lõpuks veidi härima hakkas. Proovisime küll igatepidi, aga pidur oli seal kõvasti peal - samuti ega sealt edasi polekski olnud kuskile väga minna..

Samuti oli suureks piirajaks alal asuvad autod/romud, mida üritasime mängust välja jätta, et võõrast vara mitte kahjustada - kui neid oleks võinud vabalt katteks kasutada oleks andnud päris palju ruumi ja võimalusi juurde.

Mängijaid oli kokku 20 ringis, ehk mõni vähem. Tiimid jagunesid suuresti rahvuspõhiselt. Mõnel mängijal käis reeglitest ja mängu ülesehitusest arusaamine muidugi üle jõu, aga probleemid lahenesid jooksvalt. Üks herra suutis õnnetul kombel endale naela jalga astuda, sai kohapeal kiire puhastuse ja edasi EMOsse. Hea töö Margus!
Ilmselt võiks edaspidi mängukorraldajad mõelda vähe toekama esmaabikiti kaasa võtmise peale. Ja iga üksikmängija ka loomulikult.

Üldiselt ja see on minu väga isiklik arvamus: vahelduseks tore, aga tagasi pigem ei läheks.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #5 on: February 15, 2016, 13:17:55 »
Üks herra suutis õnnetul kombel endale naela jalga astuda, sai kohapeal kiire puhastuse ja edasi EMOsse. Hea töö Margus!
Ilmselt võiks edaspidi mängukorraldajad mõelda vähe toekama esmaabikiti kaasa võtmise peale. Ja iga üksikmängija ka loomulikult.
Minu apteegi sisu on täitsa toekas ja sai noormehe tallas naelaaugu puhtaks, vere seisma ja plaasterdatud. Mu vesti küljes on ka skutt kui vaja...
Aga mõte on õige, apteegid võiksid kõigil kaasas olla

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #6 on: February 15, 2016, 13:18:55 »
Osales 18 mängijat, mängumaks 2,5 eurot.
Kuna eesti mängijaid oli natuke rohkem, siis osapooled jagunesid nii, et eestlased oma ette ja mõned eestlased vene mängijate poole.
Õnneks oli hea sõbralik seltskond ja konflikte polnud kuulda.

Nagu lahing näitas pidasid ala kaitsjad Metssea jõuk hästi vastu. Esimene kaitselahing kestis 1h50 min. Siis otsustati teha vaherahu ja vaheaeg.
Teine lahing kui Metssea jõuk läks korraks oma kaitse alast välja ümbruskonda uurima, siis sellel ajal võttis ala kaitse üle Linna teised jõugud.
Aga peagi jooksis Metssea jõuk tänu heale plaanile kiirrünnakuga Linna jõukudest üle ja ala staap oli jälle kohaliku Metssea jõugu käes. Rindejoon küll nihkus sinnatänna, aga Metssea jõugu jõud oli märgatav.
Lahing lõppes kell 15:10.
Paraku ei õnnestunud Linna jõukudel Metssea jõuk Paljassaares hävitada.


Seekord oli füüsiliselt eriti hea lahingpäev. Et ühes raskemas kohast (betoonaia ja staabi maja vahelt) läbi rünnata pidime oma rindejoont laiendama ja selleks tuli pehme liivaga rannaribal kiiresti liikuda ja samal ajal tuld anda. Kui see 100m ala sai niimoodi läbitud, siis oli mul keel vestil lõõtsumas…
Huvitav kogemus oli ka rannal kõrgema rohu vahel roomata ja üllatusi teha.

Maja puhastamine ja hoidmine oli põnev aga keerukas.

Veelkord palju tänu kõigile kes aitasid ala katsetada!

LEGEND JÄTKUB:
Linna ja Metssea jõugud lapivad haavu, mõlemad jõugud koguvad vägesid juurde, linna võimud on ka nüüd asjaga kursis ja valmistavad ette politsei eriüksust, lisaks on snaipritest jahimehed saanud tunda Paljassaare metssea maitset ja valmistuvad end lahinguks. Seega läheb peagi Paljassaare ühel suuremal alal päris põnevaks…

Offline Henry

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
  • Henry
    • View Profile
Re: 13 veebruar Paljassaare tee 40 (tagasiside)
« Reply #7 on: March 27, 2016, 21:09:29 »
Väike hilinemine......Läks meelest, et ma selle üldse filmisin:D

Märgus, sinu boonus video on lõpus:D

https://youtu.be/3J0D1azNlrM