Author Topic: Airsoft saidid  (Read 3768 times)

Offline Rugs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Airsoft saidid
« on: February 04, 2019, 11:07:32 »
Nagu ma tean et Inglismaal on põhimõtteliselt CQB saidid kus saab maksta mängu eest nii palju raha kui see sait ise tahab ja mängib nii kaua kui ta ise oli maksnud ette nähtud summa eest ( näiteks 2 tundi mängu on 10 euri). See cqb plats oleks suur ja  seal saaks rohkem liikuda ja oleks rohkem võimalusi teistele. Praegused cqb platsid kus olen olnud ja ise olen tähele pannud et platsid on natuke lühikese võitu (minu arvamus). Kas kellegil on plaanis samat asja teha? Võiksid niukest saiti teha kas softair või militaarseiklus (näiteks). Ma ise tean et selle jaoks on palju raha ja aega vaja aga lihtsalt mõtlen et kas kellegil on midagi niukest plaanis teha või on mõelnud selle peale.

Offline Regin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Airsoft saidid
« Reply #1 on: February 04, 2019, 16:43:18 »
Eestis ei ole airsoft (veel) nii mainstreamiks läinud kui UK-s, mistõttu ka selline pay-and-play tüüpi areen ei ole paraku eriti võimalik. Eestis ei leidu hetkeseisuga piisavalt mängijaid et platsi pidevalt lahti hoidmine ja tunnitasu alusel areenile lubamine end ära tasuks, ala oleks enamus päevad-õhtud tühi.

Siseplatsid ongi Eestis üldjuhul väiksemapoolsed kuna lihtsalt ei leidu kohti kuhu suuremaid platse rajada. Hakata kalli raha eest mingit halli rentima puhtalt softi tarbeks ei tasuks rahaliselt ära, kuna platsi haldaja ei suudaks mängude pealt mingi valemiga teenida piisavalt et seda üüratut renti maksta.

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Re: Airsoft saidid
« Reply #2 on: February 08, 2019, 17:06:57 »
Regin ütles kõik juba ära, Rugs vaata City 24 kui palju küsitakse 1000m2 halli eest renti eestis :)
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline Rugs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Airsoft saidid
« Reply #3 on: February 08, 2019, 21:58:57 »
Päris karmid hinnad võin öelda seda