Author Topic: Targematelt soovitust  (Read 11714 times)

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
« Last Edit: June 24, 2013, 18:09:42 by Samsung78 »

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #1 on: June 24, 2013, 22:42:53 »
Võta mingi automaat. Kui oled algaja, siis pole püstoli ega ka snaiperrelvaga mitte midagi teha üritustel. Automaadiga on sul mingigi võimalus kedagi maha lasta. Teiste relvadega see on väga keeruline.
« Last Edit: June 24, 2013, 22:44:15 by aa »

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #2 on: June 24, 2013, 22:51:46 »
Ma ise arvan ka et automaat oleks parem, aga nagu ma ütlesin ennist ma olen alles algaja :D
Millist automaati teie soovitaksite ?
Et nagu kas need relvad on üldse vastupidavad ja milliseid relvi teie soovitaksite ?
« Last Edit: June 24, 2013, 23:00:33 by Samsung78 »

Offline 1Sh0t

  • Tavakasutaja
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #3 on: June 25, 2013, 09:27:48 »
mina ei soovitaks üldse midagi nendest seal.
 m-seeriast, algajale tavaline m4, kerge tuunida väliselt ja sisemuselt, heida pilk relvadesse

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Targematelt soovitust
« Reply #4 on: June 25, 2013, 09:45:10 »
Sellest valikust esimene ja teine unusta kohe ära. Kolmas-neljas on algajale sobilikud kui rohkem raha ei saa alla panna.

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #5 on: June 26, 2013, 14:54:01 »
Kui relv on ABS plastikus, Kas siis see relv kannatab nt. kogemata kukkumist ja muid niisuguseid põrutusi ?
ABS on siis põhimõtteliselt sama tugev kui metall, et nagu siis pole eriti relva valikul vahet mis materjalis on ?
Või kui võimalik siis oleks ikka metall ?

Offline RomeoEcho

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #6 on: June 26, 2013, 19:11:47 »
Kui ostad M4, siis soovitan vaadata metallist kerega igaks juhuks - on neid plastikkeresid katki läinud küll ja küll. G36 puhul valikut ei olegi, aga pole näinud, et mõni selle kere veel katki läinud oleks.

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #7 on: June 26, 2013, 21:56:44 »
et nagu siis kui näiteks sõjas oled, kui palju sa saad ühe akuga tulistada, mitu tundi umbes.

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #8 on: June 26, 2013, 22:24:39 »
ma pole 100% kindel kas see ka NiMh akude kohta käib aga üldiselt arvestatakse 1mAH per kuul.

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #9 on: June 26, 2013, 22:45:48 »
näiteks siis kui on 1100 mah siis saab 1100 kuuli ?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Targematelt soovitust
« Reply #10 on: June 27, 2013, 14:32:57 »
Jah, kuid see sõltub paljustki: relva vedru tugevus, aku kvaliteet, temperatuur jne.

Hiina relvade ja akude puhul üldiselt niipalju välja ei pigista. Akut soovitan kohe midagi korralikumat vaadata, võimalusel Lipo akut.

ABS plastik on tänapäeval laia kasutusega. Reaalsuses on ABS ja ABS-l ikka suur vahe sees. Kvaliteetne ABS võib tugevam olla kui metall, samas kui odav plastik läheb näpuvahel kohe puruks.

Ehk siis ära osta nimetust vaid tulemust. Kõige parem - enne ostu mine ja näpi relva ning painuta seda. Kui juba kätevahel mudides tunned, et relv paindub läbi, siis täpselt seda ta teebki, kui metsavahel lajatad vastu puud.
« Last Edit: June 27, 2013, 14:34:46 by Bjorn »

Offline Mihkel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #11 on: June 27, 2013, 20:33:00 »
JG G36C on mul endal olemas
ning väga hea relv. Hinna ja kvaliteedi suhe on hea. Selle raha eest saad relva nii et küll on.
Seda on mugav tuunida..esimesena täpsustoru ja hopikumm.
Ma mängisin peaaegu aasta originaal akuga ning alguses sai päev läbi mängitud lõpuks sai mingi tunnikese talvel mängitud ja siis viskas kotti. muidugi oli mul juhtmestik uus ja mosfet ka pandud...see säästab pisut.

Praegust mänginud peaaegu 1,5aastat sellega ja väga rahul ning pole midagi katki läinud. hetkel 120 vedru sees ja cilinder-kit ning pistu siin seal veel tuunitud ja tapab hästi :)
 
Seda G36C soovitan algajatele soojalt. Lisaks Ver3 gearbox on algajale (ja minu meelsest üldse) parim. Külmaga mängides on oht sisu purustada väiksem... IMHO

minu hinnang relvale selle raha eest 5+

Offline Samsung78

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #12 on: June 27, 2013, 20:42:34 »
Kui kellegil on G36KE siis palun öelge, kas see on hea või halb relv, kas akku peab vastu jne.


Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Targematelt soovitust
« Reply #13 on: June 27, 2013, 22:40:45 »
Uued polümeer akud ei maksa mitte essugi enam. See on kõige väiksem mure relva juures. Kui sa järjekindlalt tahad NiMh'i kasutada siis mul 2tk vedeleb kuskil riiulis. Ise neid ei kasutaks.. ka suvel mitte.