Author Topic: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused  (Read 158733 times)

ASH

  • Guest
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #60 on: March 11, 2018, 17:24:44 »
Minu seisukohast ainus häiriv faktor (mis ma olen lahti seletanud ja väga häirib senini) on see, et relvad mis mängu seades tänase seisuga peaxid downgradima hakkama on laias laastus ainult SA sniper ja KP  . Ja seda lihtsalt sellepärast , et reaalis ei jookse tabelis kokku raskema moonaga . ettepanek oleks, et hetkel uues (bjorn sinu poolt kehtestatud) reeglistikus ei jääks kindlasti kehtima praegune lubatud kiirus/jõud sest see on vähendamine mänguseades relvadele .
Valida oleks pigem kas 2,5 ja 2,6 J jõu vahel toetusrelvadele
umbes nii :
variant 1- 2,5 J
variant 2- 2,6 J 
MED mõlemi puhul sama kuna jõudude erinevus pmst olematu . Võiks jääda kas 15 või 20 M . Keegi teine võiks ka selle koha pealt arvamust avaldada kuna ma pakuks kohe 15 M mitte objektiivsetel põhjustel.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #61 on: March 11, 2018, 18:03:38 »
SA kasutajana hääletaks 15m variandi kasuks küsitlusele.

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #62 on: March 11, 2018, 23:52:09 »
Hei,

Lihtsalt küsin, et kas 15m 2,5J kula jaoks natu vähe pole ? Ma küll sekundiks kulaniidi ette ei tahks jääda sellise distantsi pealt...

« Last Edit: March 12, 2018, 12:47:05 by Tammsand »
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline punk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #63 on: March 12, 2018, 08:32:10 »
Hääletus oli üleval mitu kuud,piisavalt aega ettepanekuteks.Nüüd on asi purgis nii nagu enamus hääletas.Vingujatele soovitan teha eraldi teema:Ma ei ole millegagi rahul:ja sinna pommitada

ASH

  • Guest
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #64 on: March 12, 2018, 11:39:55 »
hääletus ju otseselt teiste relvaliikide kohta ei käinud kui ainult BA snaipri kohta . Teiste osas tehti ainuisikuline otsus ju

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #65 on: March 13, 2018, 09:25:16 »


Selle alusel kasutades 0.3g moona (üle selle kulasse vast keegi ei topi?) ja algjõuks 2.5J saame umbes 12m distantsiks mille pealt on kuuli energia väiksem või võrdne 1.5J (automaadi piirang 0m MED). Seega 2.5J @15m MED tundub realistlik. Samuti on 2.5J ümmargune ilus number mida meelde jätta koos teistega. 1.5J automaat, 2.5J KP/SA, 4J BA.

Läheb hääletusele 2.5J @ 15m MED? Kolmandaks variandiks 2.6J on nii väikese vahega, et küsitav erinevus. Kas peaks kolmas valik olema suurem või jääb kahe valiku vahele (muutusteta vs 2.5J @15m). Ash - sinu otsus?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #66 on: March 13, 2018, 09:48:03 »
SA 2,6. Vene mängudel nii kui nii vana süsteemi järgi 175 neil.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #67 on: March 13, 2018, 09:52:38 »
SA 2,6. Vene mängudel nii kui nii vana süsteemi järgi 175 neil.

Neil ikka 170m/s? Minu teada kaasneb ka MED 30m. Kas ka seda soovid üle võtta :)?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #68 on: March 13, 2018, 10:05:07 »
Alla selle võib ka ju, siis med väiksem, kuid jube pilli lõhki ajamine.
Varsti peab laser kaugus möödiku külge aretama, et kuimed väiksem, siis blokib päästiku :D

ASH

  • Guest
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #69 on: March 13, 2018, 14:32:14 »
noh 2,5J 15M igati rahuldav
2,6J 20m võib ju ka hääletada

Offline lukka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 329
  • Bloodbrothers - Lukka
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #70 on: March 14, 2018, 08:03:51 »
Soomlased ütlesid, et distantsid seatakse selle järgi, et kuuli kohale jõudmise kiirus on max 1,5J.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Eesti ja Vene erinevused
« Reply #71 on: April 24, 2018, 17:42:38 »
Siin teemas on kirjas põhilised reeglid, mida siin foorumis üles pandud mängudel järgitakse. NB! Igal korraldajal on õigus kehtestada erinevaid reegleid enda poolt korraldatud üritustel. Siin välja toodud reeglid on eeskujuks ja viitamiseks Ürituste alamfoorumis mänguteemades.
 
[/quote]

Selle  järgi on igal korraldajal õigus valida, mis reeglite järgi mängu korraldada, aga erinevus kahe foorumi vahel:

Panin täna välja 28 aprilli mängule väljalaske piirangud, mis on meie foorumis kirjas ja vene foorumi panin ka.
 Kohe tuli kõne vene foorumi esindajalt ja pisut hiljem ühe eesti tiimi juhilt kõne.
Vene foorumis ju väljalaske võimsused teised, et kui hakkame minu mängul kontrollima väljalaset, siis paljud relvad ei vasta meie normidele. Nad väidavad, et tehase poolt tulevad ka osad relvad võimsamana, et siis peaksid hakkama ostjad lisa kulutama ja laskma relvad nõrgemaks teha. Vene foorumil olevat Lätiga võrdsed väljalaske normid.
Võtsin siis vene foorumist piirangu numbrid maha, jätsin alles info et ei tuldaks liialt võimsate relvadega. 

Vabandan, mina ei saa aru nendes jõu dzaulidest.
Kas saan õigesti aru, et automaatidel on meie foorumis madalam piirang kui vene foorumis ja snaipritel vastupidid?
Et kas see vahe on umbes 10m/s?
Kas see vahe on ka tuntavalt suur vahe, et valu tugevus on palju erinev?

Kunagi olevat olnud ühised reeglid ja kas laste pärast lasti meie foorumis piire madalamale?
Mängu korraldaja kelle mängule on oodatud mõlema foorumi mängijad, on nüüd raske  otsustada, et kelle reeglite järgi siis mängule lubada.

Kas on mõtteid, mis aitaks olukorda lahendada?

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #72 on: April 24, 2018, 17:51:03 »
Krt, tahaks seda näha, kuidas vene mängijad sinu reeglitesse mahuvad. Neil ju vana arvestuse järgi 0.2 130ms automaat.  sinul aja 122ms  :P

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #73 on: April 24, 2018, 17:55:27 »
Krt, tahaks seda näha, kuidas vene mängijad sinu reeglitesse mahuvad. Neil ju vana arvestuse järgi 0.2 130ms automaat.  sinul aja 122ms  :P
Ei mahugi
Ja venelased ei taha muuta oma reegleid.
Mida siis korraldajana teha...

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Mängude reeglid! Eesti ja Vene erinevused
« Reply #74 on: April 24, 2018, 18:07:05 »
Krt, tahaks seda näha, kuidas vene mängijad sinu reeglitesse mahuvad. Neil ju vana arvestuse järgi 0.2 130ms automaat.  sinul aja 122ms  :P
Ei mahugi
Ja venelased ei taha muuta oma reegleid.
Mida siis korraldajana teha...

Margus sa oled aastate jooksul korraldanud mitukümmend mängu mida sa nii siin kui vene foorumis oled üles pannud ja mängijaid kutsunud mängima. Kas sa alles nüüd said aru, et reeglites on erinevused sees relva piirangutes? Need olid ka ennem. Nüüd on lihtsalt jõu mõõtmise põhimõte juurde tulnud.

Sellepärast ma tahangi, et siin foorumis üles pandavatel üritustel oleks kas a) lahti kirjutatud reeglid või b) viide reeglitele.

Sina kui korraldaja saad öelda mis reegleid sa tahad kasutada ja mängijate asi on seda järgida. Kui ei meeldi ei tule mängima. Nii lihtne ongi. See millised reeglid või kuidas muudetud kujul sa kasutad on puhtalt sinu enda teha.