Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 44614 times)

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #30 on: June 08, 2019, 20:30:35 »
Lisaks on korraldanud ja võib ka preagu korraldada mänge aladel kus ei ole omaniku/haldajaga kooskõlastust.
See on samuti oht meie ühisele hobile ja üldisele airsofti mainele Eestis.

(selle jaoks ei pea postitama screenshotte, võib siit samast foorumist tagasisidet lugeda)
http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5013.0
http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=4732.15

ASH

  • Guest
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #31 on: June 08, 2019, 21:06:12 »
Kõik on ju ammu aru saanud, et tegu täieliku TAUNIga , möliseb(sest see on möla) ka koguaeg , nagu ka siin teemas näha vaat, et iga teine postitus , samuti nagu ka ajalehtede kommentaariumites on ikka iga teine tema oma .  Hetkel ei hakka avalikult üles panema tema poolseid privaatsõnumeid aga see toon millega need kirjutatud on, on ikka omaette klass . Loomulikult pole mina ainus ja nagu kuulda on olnud siis käivad ka sellised ähvarduselaadsed klauslid kirjutiste sekka. Aga mina loobusin juba ammu sellise inimesega diskuteerimast sest oli ilmselge, et see on mõtetu . Küll aga jätsin talle selle rõõmu , et tema sõna jääb ikka viimaseks(vastuseta) , see paistab talle vajaliku rahulduse pakkuvat ! Aga teema on tõesti tuline ja vajalik . Kui kellegil on midagi veidi arusaamatuks jäänud siis otsigu Remiuse postitused kõik välja ja viigu kurssi ennast kogu selle inimese ideoloogia ja seisukohtadega mis meie hobiga seotud . Seal ei ole võimalik kahetine mõistmine .
Kõige parem tõestus muidugi sellest bipolaarsusest on see , et temal on konflikt koguaeg mitmete inimestega.
  Väga mitmed just nö. vanad softerid on loobunud selle inimese mängudel käimast ja nii mõnigi ei ole üldse kunagi käinudki puhtalt selle isiksuse tõttu, ei tea kui palju teisi mängijaid .

« Last Edit: June 08, 2019, 21:28:44 by ASH »

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #32 on: June 09, 2019, 18:44:59 »
Ahh mis sa plärad, mina toetan ka gonzat. Foorumist ban ja mänge ignoreerida. Koguaeg on just ühtede ja samade inimestega probleeme. Huvitav küll miks? Aeg oleks midagi ette võtta :)

Kui sa nii aus ja õiglane oled, siis teed ehk screenid grupivestlusest eelmisel aastal kus te oma seltskonnaga saasta tootsite ja mõnitusi loopisite, et las kõik loevad ja vaatavad kui ausad, toredad ja õiglased te olete.

Pealegi kuidas vastad kõlakatele, et vähemalt kahel mängul on sinu meeskonnaliige olnud joobes ja Tartus airsoft arenal üks liige joobe tõttu eemaldati ja meeskond mängis -1 liige?

Et enne kui soppa hakata loopima võiks eelnevalt olla nii palju aus ning tunnistada, et pole ise teps mitte mingi pühak ehk siis visaku esimene kivi see kes patust prii on, aga kahtlen, et sul jätkub julgust olla aus ja avaldada kõik need screenid mida küsin siiski.

(Möödunud)BattleArena abikohtunikuna võin kinnitada, et ülal mainitud "kõlakas" ei ole tõene.

Palve teemas püsida ja austada teisi kasutajaid.
Mis teema selle pizzapoisiga seal mängul üldse oli? Vb mu mälu petab ja ajan kellelgiga sassi, aga mängima ta ju ei saanud, kuigi kohale tuli?

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #33 on: June 09, 2019, 20:38:37 »
Lahe teil siin.
Vähemalt igav pole.
Oorah

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #34 on: June 09, 2019, 23:48:04 »
Eelmine talv ühinesin ka huvi pärast Eesti Airsofti Discordiga. Kohe esimesel päeval nägin kuidas herr Remius promos plastiknuga, mis eelnevalt minu kogemusele tuginedes on erinevatel airsofti mängudel liiga ohtlikuks kuulutatud, et kasutada. Peale oma argumentide välja toomist ja arvamuse avaldamist lõppes õhtu sellega, et olin saanud banni Remiuse mängudelt, kuhu mul ideeliselt polnud kunagi plaaniski minna, aga nii öelda profülaktika mõttes. Lisaks on seda erinevat vahutamist toimunud veel hiljemgi, kaasa arvatud privaatvestlused discordis ja facebookis.
Ütleks, et lootusetu juhtum ja räägi palju tahad, midagi kohale ei jõua.
Samuti suhtumise ja suhtlemisoskuse koha pealt pigem leian, et selline "korraldaja" Eesti airsofti maastikul suudab meile kõigile lõpuks korraldada nii, et pärast on tõesti geelkuulidega või nerfidega battled.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #35 on: June 10, 2019, 09:49:24 »
Mis seda õnnetut stardipüstolit puudutab, siis neid jutte oled sa ise rääkinud ja keksinud sellega. Need pole taevast võetud.

Miks me koguaeg teistest peame alustama? Kordki vaata tõele silma.

Saa aru, minul on täiesti ükskõik, mida te seal teete, aga kui see hakkab ohustama minu hobi, siis ma võtan ja hakkan tegelema. Mitte kedagi ei huvita sinu J üleminekud, või sina isiksusena, te konkreetselt roojate kogukonna hobi, airsoft taandereneb, sest uued mängijad näevad ja arvavad, et see, mida te teete on okei.

Keegi ei loobi mingit pori ja mu närvirakkudega ka kõik korras, lihtsalt kui me ei saa seda "omakeskis" lahendatud, lähen ma lahendamisega edasi, aga siis ei saa ma lubada, et sellel meile ühiseid tagajärgi pole, sest ametnikke ei huvita fakt, kui lõbus ja tore meil kõigil on.

See pätt leiab endale uue leiva (nagu ka minevikus, uudistest lugedes) ja sõidab kuskile Soome vms. meie saame siin Nerfbattleid teha suur sõjamäel...

Kus kohas olen ma ise rääkinud, et olen stardipüstoli modifitseerinud?
Ilmselgelt levitad sa avalikku valet, sest mitte kunagi pole ma rääkinud mitte kusagil, et oleksin stardipüstolit modifitseerinud ja stardipüstol on täpselt selline nagu poest omal ajal 80€ eest ostes.

Ma saan aru, et sa püüad näidata mind nagu inimest kes ei saa aru mis õige ja mis vale, kuid ilmselgelt saad isegi sina nagu minagi aru, et tulirelva, seal hulgas ka stardipüstoli modifitseerimine on kriminaalkuritegu

Ilmselgelt on stardipüstol mõeldud stardisignaali andmiseks ning antud mudel mida oman on mõeldud lisaks ka rakettide laskmiseks ning mitte miskit kummagis asjas kriminaalset pole :)

Aga ei, loomulikult jätka aga lausvalede levitamisega, minul on sellest täiesti suva, sest lõpuks teed sa enda margi sellega täis mõjutamata mind mitte mingil määral :)

Head päeva :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #36 on: June 10, 2019, 10:06:01 »
Aa, et siit tuleb jälle see "arusaamatuse" jutt jah? Kanna kasvõi mingitki vastutust oma loba üle või Sul reaaalselt ei seisa need asjad peas? Sellisel juhul, oleks soovitus pöörduda psühhiaatri poole, sest see on ehe viide skisofreeniale.

Vabandan kui mõnevõrra isiklikuks muutun vahel, aga minu mõistus kiilub lihtsalt kinni, sest vana räägib eile üht, täna teist ja homme kolmandat, vastavalt olukorrast ja ma ei adu ära, kust see nahhaalsus või loogika tuleb.

//Olgu ja kui ma valetangi, siis mis peaks olema minu motiiv? Tahan kehtestada monopoli? Või tuleb jälle mingi häma mingitest joulidest???
« Last Edit: June 10, 2019, 10:11:02 by speedy gonzales »

Offline Camperairsoft

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #37 on: June 10, 2019, 10:15:53 »
Remius milline tavaline starti Püstol laseb puidu prussi sisse 5-7 m kaukuselt kuuli augu? Sinu starti Püstol aga seda tegi.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #38 on: June 10, 2019, 11:28:45 »
Tere!

Peab tunnistama , et Reimus-e oleks ongi selline veidi teistmoodi. Esimese kohtumisel jäi ka minul selline mulje, et kutt on joogine. Ka välimus toetas stereotüüpset otsust: veidi kulunud ja võidunud riided, paar esimest hammast puudu (hambaarst on kallis lõbu), pidevalt suits hambus, kergelt räuskav hääletoon.

Kuid see on siiski ekslik, alkoholi haisu pole ma siiski tundnud.
Joovet tuvastab ikkagi alkomeeter.
Neid pilte peaks hindama, et aru saada , mida pakutakse ja kellele.

Samuti pole ma tabanud mingeid suuremaid ohutustehnilisi rikkumisi. Instruktaaz on isegi liiga pikk ja lohisev.

Paukrelvad on konteksti arvestades parem lahendus kui paugukaid loopida, mis võivad kuivas tulekahju tekitada. Igati toetan.

Isiklikult soovitaks Reimusel ehk Klienditeenendus kursustele minna ja lihvida kliendisuhtlkust, rohkem naeratust, kliendi ees lipitsemist, ja muidugi keelega....


Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #39 on: June 10, 2019, 11:49:10 »
https://www.err.ee/885984/uus-aasta-toob-relvaseadusesse-ka-raketi-ja-stardipustolid

"See tähendab seda, et akustilised relvad tuleb samuti politsei registreerida, relvaomanik peab sooritama teooriaeksami ja relv kantakse omaniku relvaloale," sõnas Põierpaas.

Ehk viitsib keegi täpse lõigu rt ülesse otsida. Telefonis halb surfata.

Offline Obi-San

  • Tavakasutaja
  • Posts: 163
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #40 on: June 10, 2019, 17:29:13 »
$11
 7) hoiatus- ja signaalrelv – seade, millel on padrunipesa ja mis on valmistatud üksnes paukpadrunite või pürotehnilise signaali andmiseks mõeldud laskemoonaga tulistamiseks ning mida ei ole võimalik kohandada püssirohu toimel haavli, kuuli või lendkeha väljalaskmiseks;
 8) akustiline relv – spetsiaalselt üksnes paukpadrunite tulistamiseks ümberehitatud või kohandatud tulirelv, mida kasutatakse eelkõige teatrietendusel, fotosessioonil, filmi- või televisioonisalvestusel, ajalooliste sündmuste taasetendamisel, paraadil või spordisündmusel ning nendeks harjutamisel.
§ 18. Piiramata tsiviilkäibega relvad ja laskemoon
 (1) Piiramata tsiviilkäibega relvad on:
 1) gaasipihusti;
 2) kuni 4,5-millimeetrise kaliibriga (kaasa arvatud) pneumorelv;
 21) hoiatus- ja signaalrelv, mis vastab käesoleva seaduse alusel kehtestatud tehnilistele nõuetele ning millest ei ole võimalik tulistada gaasipadrunis sisalduva gaasilaenguga;
§ 19. Piiratud tsiviilkäibega relvad ja laskemoon
 (1) Piiratud tsiviilkäibega relvad on:
 1) gaasirelvad, välja arvatud § 18 lõike 1 punktis 1 nimetatud gaasipihusti;
 2) pneumorelvad, välja arvatud § 18 lõike 1 punktis 2 nimetatud pneumorelv;

$24
6) Teenistus- ja tsiviilrelvade registrisse ei kanta:
 1) piiramata tsiviilkäibega relva;
 2) kumminuia;
 3) ekspordiks valmistatud relva;
 4) transiitveosena veetavat relva;
 5) teenistusrelvade hulka kuuluvat külmrelva, pneumorelva ja elektrišokirelva.
Oorah

Offline Tonso

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #41 on: June 11, 2019, 10:18:50 »
Täienduseks Obi-Sani jutule:

Gaasipadruneid kasutavaid hoiatus- ja signaalrelvi on keelatud:

omada ilma vastavat liiki relvaloata
müüa ilma majandustegevuse loata

Kui Sul on selline relv, oled kohustatud selle andma Politsei- ja Piirivalveametile:

hoiule
hävitamiseks


Allikas - https://www.politsei.ee/et/hoiatus-ja-signaalrelvad


Offline Tonso

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #42 on: June 11, 2019, 12:48:16 »
Paukrelvadest rääkides, siin hoiatav video, et paukpadrunid on ka ohtlikud. Suletud otsaga mitte väga kaugelt, paberiga kaetud otsaga juba mõnevõrra distantsilt. Videost näha.

https://www.youtube.com/watch?v=BXwPxSB7txk




Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #43 on: June 11, 2019, 14:27:19 »
Niipalju, kui oman infot, siis härral pidavatki olema mitte kinnise rauaga, kus ta kasutas metall haavlit paukpadrunil.
Loodan, et ta on selle kone ammu kuhugi järve uputanud või auku kaevanud.

Offline a.pajuste

  • Tavakasutaja
  • Posts: 50
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #44 on: June 11, 2019, 19:51:09 »
Te kõik räägite nagu keegi teeks lõpuks otsuse. Teeb siis ka?