Author Topic: November Rain tagasiside  (Read 13222 times)

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: November Rain tagasiside
« Reply #15 on: November 06, 2012, 18:03:44 »
Ega ma jah ei oska nyyd öelda kes täpselt jättis.Aga jah samuti nõus,et oleks pidanud suu lahti tegema pikenduste ja muu nodi kokku panemiseks.Baasi sellepärast kutsusin,et hakkas samal ajal uus ülesanne.Nimelt taheti siis märklaudu lasta ning oli vaja välja saata patrulle.Ega ma mõtlegi ,et sa halvustavalt.Võiks veel siin inimesi olla tagasisidet andmas.Nii mängu kui ka mängijate ja ka minu jutimise kohapealt.Ainult siis saab olema järgmine mäng parem.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: November Rain tagasiside
« Reply #16 on: November 06, 2012, 22:21:15 »
Kui keegi peaks leidma ühe m4 salve siis oleks hea kui teada annaks.Salv on mõeldud systema ptw-le.See vist ei sobi mõnele teisele tootjale.

Tänud

Offline Ardo-Jako

  • Tavakasutaja
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: November Rain tagasiside
« Reply #17 on: November 07, 2012, 10:00:04 »
Kui keegi peaks leidma ühe m4 salve siis oleks hea kui teada annaks.Salv on mõeldud systema ptw-le.See vist ei sobi mõnele teisele tootjale.

Tänud

Ma ühe leidsin kuskilt maja ümbrusest. See on see salv mis on see lühem versioon ja sirge (King Arms). Musta värvi, metallist. Ma ei tea, mis süsteemile, aga korjasin kaasa, et hiljem ära anda. Sain alles eile asjad lõpuks lahti pakitud ja siis tuli jälle meelde, et selle leidsin :D. Kui see sinu oma ei ole, siis äkki keegi teine tunneb puudust?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: November Rain tagasiside
« Reply #18 on: November 07, 2012, 11:20:55 »
Lisaks muudele asjadele on Relvad.ee poodi toodud veel leitud asju:

Mil-Tec 90kraadi nurgaga lamp punase filtriga
Venna? poolpeegel klaasiga kaitseprillid, punased sangad

Offline Ardo-Jako

  • Tavakasutaja
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: November Rain tagasiside
« Reply #19 on: November 08, 2012, 13:54:42 »
Bjorn, millal pilte/videoid oodata võiks veel? :)

Offline Ville

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: November Rain tagasiside
« Reply #20 on: November 08, 2012, 21:46:50 »
Thank you for the game also from our side!

Our team likes the game and all in all it was nice change from our own game sites, we don’t have nothing like this in Finland.

General arrangements were good and sufficient; we got tent, firewood and water. Weather were also good.

During the game there were couple of good fights with eestlased and especially night operations in missile base perimeters were awesome.

There were some issues, mainly related to the freedom of action, but I believe that with good lessons to learn, future games will look little bit different.

So thank you Bjorn and Jay to arrange this game, special thanks also to Andres and Raul from Airsoft Club Estonia, and of course thanks to all players who were there!  We are definitely coming again if called!

Here is also some film from one of the helmcams: http://youtu.be/o9nKdvfY7HA


Ville
ALAMO

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: November Rain tagasiside
« Reply #21 on: November 15, 2012, 12:15:36 »
Lühike videolõik sellest, mida mu GoPro kaameraga filmiti.
Tegemist teisel päeval NFOR baasi ründamisega.

November Rain airsoft milsim event Türisalu, Estonia