Author Topic: Hiina kaup ja kvaliteediprobeemid  (Read 11312 times)

Offline Saba

  • Tavakasutaja
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Hiina kaup ja kvaliteediprobeemid
« Reply #15 on: November 08, 2015, 22:46:42 »
Ega selleks, et roolijoodikuid ja hullumeelselt kiiruseületajatest idiootidega toimuvaid õnnetusi vältida, pole vaja üldist liikumiskiirust nt 60 peale tuua vaid tegeleda ennetuse, põhjaliku kontrolli ja seejärel range karistamisega. Sama kehtib ju tegelikult ka meil airsoftis. Ja kui juhtub õnnetusi siis peaks keegi adekvaatselt hindama mis selle põhjustas ja kas kõik käitusid vastavalt reeglitele. 150 ja üles kiirusega on kindlasti võimalik väga viisakalt mängida aga mängijal peab olema mõistus peas ja vastutustunne ning soov mängida mitte teistele "ära panna". Lähidistantsilt on kõik kiirused valusad kui nii tahad lasta! Ok-kui pole just 25m/s... Ise olen sattunud vene mängijata olukorda kus olin temast 2m kaugusel ja mõtlesin et kuidas teda lasta... Kõige lihtsam oleks otse näkku olnud tol hetkel lasta sest olukord lihtsalt oli selline. Aga mul ei tulnud see kordagi isegi mõttesse. Lõpuks lahendasin olukorra selliselt et ootasin hetke, siis tervitasin ja lasin vastu rinnakilp. Kõik said aru et eesmärk oli igal juhul mitte haiget teha ja poiss tuli pärast eraldi tänama ausa mängu eest.
Kokkuvõttes pikk jutt lühidalt - võtke asja mõistusega!!! Karmavõlga pole mõtet tekitada sest see maksab valusalt kätte.

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Hiina kaup ja kvaliteediprobeemid
« Reply #16 on: November 08, 2015, 23:31:50 »
tegelikult oleneb kõik mängijast. ei hakka eraldi välja midagi väga tooma aga oli ca kuu aega tagasi juhus kus üks härra otsustas ca 1m pealt valangu peale tõmmata. õnneks kõik lendas vastu vesti

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Hiina kaup ja kvaliteediprobeemid
« Reply #17 on: November 09, 2015, 08:27:49 »
Tean et näiteks Austrias on nii et kui vahe on umb 3 m siis vöib öelda nt: "lask sa oled surnud" ja mängija läheb välja ja kui ta kuule vöi ei saa aru siis vöib juba lasta.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Hiina kaup ja kvaliteediprobeemid
« Reply #18 on: November 09, 2015, 10:13:58 »
Sedasi tehakse ka eestis ja üldiselt toimib.