Author Topic: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!  (Read 27833 times)

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #15 on: November 14, 2014, 01:37:38 »
Olen kasutanud, ei kurda, kuigi minu arust lasevad G&G 0,25 täpsemalt

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #16 on: November 14, 2014, 20:51:30 »
http://gunfire.pl/product-eng-1152201801-Rockets-Professional-BB-0-25g.html

Kellegil nendega on kogemusi?

Kliki seal pildi all opinions. Seal positiivset tagasiside palju ja vähemalt kolme eestlase suust.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #17 on: November 20, 2014, 14:02:34 »
Huvitav teema Kalashnikov 0.40g ja 0.43g valgete kuulidega. 0.40g tundub üpriski kasutatav, ütleks et isegi parem, kui BBKing valged kuulid? Ei ole nii sügavad kraatrid ning mõrad puuduvad. 0.43g on aga huvitav. Laen salve ära ning hakkan laskma - tõrge. Teen toru puhtaks uuesti - tõrge! Krt, panen siis käsitsi kuuli torru ja no EI LÄHE! PDI 6.05 toru diameeter väiksem kui kuuli diameeter. Võtsin siis stock toru (6.08) ja no EI LÄHE! Pakun, et töötab ainult Orga Widebore või Prome vastavas torus! Ulme! Ei saagi aru - kas sattus halb purk või milles asi. Keegi tehases ei mõelnud, et võiks ühte kuuli testida ka pärast valmimist?

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #18 on: December 06, 2014, 13:13:47 »
Avastasin ,et Relvad.ee müüb päris huvitavaid kuule: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?products_id=2557
****

Offline raibe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #19 on: December 06, 2014, 13:27:52 »
enda relvadega kasutan  G&G 25 ja 30-d. on hea puhta lennuga ja igasugused feedi probleemid pea olematud.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #20 on: December 11, 2014, 22:56:29 »
Proovi mõttes tellisin pisikese 1k paki 0,4 kuule rockets platinumilt. Täpselt samasugused deformatsioonid peal nagu BB kingi omadel, samamoodi on need ka pealt õrnalt karedad. Ma ei tea kas ma üldse tahangi neid proovida oma relvas.. õnneks maksid väga vähe.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #21 on: December 12, 2014, 08:03:14 »
Tõestab ehedalt seda, et tootjaid on vaid mõni üksik hiina tehas, kelle alt kõik siis rebrändivad oma nime alt. Ega siis GFC ise midagi ei tooda. Ehk siis ongi sama kuul, lihtsalt teist kanalit pidi tuleb.

Niipalju võin öelda, et Kalashnikovi valged on täiesti teine tootja. Kas parem - jääb igaühe enda otsustada. 0.4g on testiks olemas, võin kokkuleppel veidi jagada.

Offline Joosep

  • Tavakasutaja
  • Posts: 231
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #22 on: December 12, 2014, 21:53:15 »
Praegu võtsin kasutusele G&G 0.28 grammised kuulid.
Ainult kiidusõnad varem olid salves devil blasterid ja vahetevahel tuli ette poomist mid cap salvedes.
G&G kuuliga mitte midagi! Täiesti super!
Soovitan!

Offline punk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #23 on: December 21, 2014, 18:53:41 »
Proovi mõttes tellisin pisikese 1k paki 0,4 kuule rockets platinumilt. Täpselt samasugused deformatsioonid peal nagu BB kingi omadel, samamoodi on need ka pealt õrnalt karedad. Ma ei tea kas ma üldse tahangi neid proovida oma relvas.. õnneks maksid väga vähe.
Vaata golfi pallidel on muster.Räägitakse et aerodünaamika.Continentaali rattakummidel on küljed ruudulise mustriga,aerodünaamika,pidi paremini õhku lõikama. Äkki on kuulidel ka?Aga see on kõrgem teadus ja ju meie seda ei jaga:D

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #24 on: December 21, 2014, 22:32:30 »
Proovi mõttes tellisin pisikese 1k paki 0,4 kuule rockets platinumilt. Täpselt samasugused deformatsioonid peal nagu BB kingi omadel, samamoodi on need ka pealt õrnalt karedad. Ma ei tea kas ma üldse tahangi neid proovida oma relvas.. õnneks maksid väga vähe.
Vaata golfi pallidel on muster.Räägitakse et aerodünaamika.Continentaali rattakummidel on küljed ruudulise mustriga,aerodünaamika,pidi paremini õhku lõikama. Äkki on kuulidel ka?Aga see on kõrgem teadus ja ju meie seda ei jaga:D

Aga Enzo Ferrari ütles, et aerodünaamika on neile, kes ei oska mootoreid ehitada :D
Kogemuse järgi peaks see kehtima ka kuulide kohta :D

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #25 on: March 02, 2015, 16:59:37 »
Aga miks on enamus 0,36 kuulid rohelised ja 0,4 hallid või mustad?

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #26 on: March 13, 2015, 21:50:13 »
Ostsin siis Relvad.ee-st ka neid Kalashnikov 40g. kuule, mille diameeter on märgitud 5,94-5,95. Minu VSR-10-nel LayLax 430mm 6.03 Inner Barrel. Aga ükski kuul sisse ei mahu. 16 EURi nüüd ilusti riiulil.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #27 on: March 14, 2015, 02:13:53 »
Ostsin siis Relvad.ee-st ka neid Kalashnikov 40g. kuule, mille diameeter on märgitud 5,94-5,95. Minu VSR-10-nel LayLax 430mm 6.03 Inner Barrel. Aga ükski kuul sisse ei mahu. 16 EURi nüüd ilusti riiulil.

Sama mure, võtsin Bjornilt prooviks peotäie, mure hakkas pihta sellest, et kiirlaadijas need kuulid ei liikunud, kuna pind on neil matt, poleerimata. Suure valuga sai paar tükki salve surutud, tegin 2 proovilasku ja valasin kõik prügikasti ära. Siiani on Guarderi 0,4 probleemideta toiminud.

Samamoodi kalashnikovile sarnaselt käituvad BB king ja rockets platinum, neid pole ka mõtet osta.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #28 on: March 14, 2015, 09:00:06 »
See on arusaamatu. Kui esimest korda proovisin siis ei olnud probleemi ja hiljem hakkas tõrkuma. Kas paisusid pakendis vms?

Hetkel ainuke bränd mida proovida tahaks on WE Nuprol 0.40-0.43g valget kuulid. Mitu isikut kinnitanud välismaal, et üksjagu parem kui muu hiina kraam. Bodgeups juutuubis laseb ka nendega ning tunduvad okeid.
Maksavad ka ca 2x rohkem kui ntks BBKing omad. Kurb lugu selles, et kusagilt lähedalt ja odava transpordiga ei ole leidnud.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Kuulide arutelu - võrdleme airsofti laskemoona!
« Reply #29 on: March 15, 2015, 23:41:06 »
Ei tea jah mis jama nendega on ja üleüldse, miks see raske kuul nii suur probleem on korralikult teha?