Author Topic: N00b  (Read 6498 times)

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
N00b
« on: February 22, 2015, 17:08:35 »
Kuidas te airsoftiga alustasite? Lendasite kohe peale ja kõmmutasite nagu torust tuli? Vøi harjutasite üksi kuni kòlbas rahva sekka minna? Millele algajana üldse tähelepanu pöörata, mida vältida?

Soovitage häid kiivreid/peakaitsmeid. Kardan hammaste pärast kõige rohkem :D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #1 on: February 22, 2015, 18:14:25 »
Ennem, kui elumehed peale kargavad,...
Alustasin nii, et läks uurima kunagi H-S poodi ja Bjorn määris automaadi pähe :P (tänud talle)
Edasi pikem jutt, kuidas mõned erinevad veel ostsin, vahetasin müüsin ja siis jäi pool dekaadi vahele.
Nüüd üritan uuesti alustada.
Mis sa ikka üksi klõpsid. Ehk hariksid ennast algul nats, üksikvõitleja liikumisviisidel ja
mängule. Kui viskab kopa ette rünnaku alguses ,,surma,, saamisest, eks siis hakkad ennast
varju hoidma ja ka kaasmängijate pealt saad õppida.
Üks põhilisemaid kohti, kus tähelepanu pöörata on ausus (surma saamine, relva tehnilised näitajad).
Ülejäänu infi leiad fooumist, kui teemasid sirvida.
Kardad kikude pärast, siis suukorv pähe või mask.
Ise eelistaks (võrgust) suukorvi, kui kasutada kaitseprille, sest kiires actionis vähem võimalust
uduseks minemiseks.
Jääb midagi arusaamatuks, kirjuta siia, aidatakse.  Kindalsti on ka mõnigi klähvija, kes ehk elab enda
komplekse välja, kuid loodetavsti saad adekaatsed vastused oma küsimustele.

Cheeers
« Last Edit: February 22, 2015, 18:21:27 by Scuall »

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #2 on: February 22, 2015, 18:37:33 »
Ma sain väikselt vennalt pisiku :D. Mul on M4 ja ülejäänud varustusega on nii, et pole midagi. Oleme vennaga siiamaani rohkem täpsust teinud kui taktikat. Mõtlengi, et kaua sa ikka üksi hängid :D

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #3 on: February 22, 2015, 18:41:21 »
Juhul, kui pole vedruvinnastav M4, ehk suudab ilma lihasjõuta lasta,
siis kaitseprillid ja alguseks ehk sall näo ümber ning mine kindlasti
mängule. Saab eeldatavasti palju infot ja näed omasilmaga, kuidas asi
käib. Kui meeldib, siis jõuad seda varustust ka hiljem hankida. Kõik ei
peagi kohe alguses väljanägema nagu usa märulifilmist rambod :P

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #4 on: February 22, 2015, 18:48:46 »
Ega ei peagi, ma saan venna asju laenata ja ega ma ei kiirusta midagi ostma kohe. Uurin maad alles, et mis toimub. :)

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #5 on: February 22, 2015, 19:41:44 »
Selle jutu peale siin tahaks tsiteerida tiimikaaslast:

Quote
Aga seda juttu ,et mul on nüüd kõik olemas ja midagi uut ei ole enam vaja... ja juttu, et
"Tule käi üks kord metsas kaasas ja vaata mis asi see airsoft on,
ega endal ei pea midagi olema ja osta ei ole ka midagi vaja."
.....................neid jutte ei usu ise ka enam :D

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #6 on: February 22, 2015, 20:27:16 »
Ise sai alustatud nii, et sai kunagi kaitseväes airsofti relvadega linnalahingut proovitud ja tekkis nagu huvi. Sai pärast ajateenistust siis
netis ka uuritud ringi natuke ja seepeale esimene relv ostetud, sellega sai alguses niisama märki lastud mis aga õige pea
ära tüütas. Siis sai uuritud eesti airsofti foorumites mängude kohta ja sai endale põhilised esmased varustuseelemendi soetatud (korralikud saapad, laiguline vorm, esimesed odavad saksa rakmed, kaitseprillid, suvalised töökindad) ja esimesele mängule mindud. Mängudel käies näed edasi, mida veel varustuse jms kohapealt vaja juurde hankida.

Ei arva, et oma elu esimese mängu ajaks peaks olema juba täisvarustus olemas, esiteks pole ju kogemust, mida personaalselt vaja oleks, teiseks, kui käid esimesel mängul ära ja no ikkagi ei meeldi see hobi nii väga, siis pärast on palju raha kulutatud kraami peale, mida seepeale on vaja siis hakata foorumis maha müüma, seejuures kõigi müüdavate asjade pealt kaotades raha (ei saa uue asja hinnaga müüa). Minu arvates on aga oluline, et esimesel mängul oleks korralikult töötav ja laskev relv, muidu võib juba esimesest mängust jääda  "halb" maitse suhu.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #7 on: February 22, 2015, 22:23:50 »
Endal oli tugev huvi softi vastu mitu aastat, aga käima tõmbas alles siis, kui avastasin juhuslikult kohaliku kommuuni. Lendasin kohe platsi, paar mängu rendikaga ja juba oli selge, et isiklikud asjad tuleb muretseda, kuna see tegevus meeldib väga. Näokaitse eelkõige jah, mask ja prillid. Lihtne odav automaat, millega enamvähem hakkama saab ja kott kuule, rohkem polegi esimesteks mängudeks vaja. Kõik muu muretsed ajapikku vähehaaval, keegi ei ütle, et sa pead kohe alguses täisvarustuse alla sadu eure tampima. Üleüldiselt mängu alustuseks kõige taskukohasem variant on foorumist mõni odav töötav relv osta, koos maski ja prillidega. Kõik muu (lisarelvad, salved, taskud, vestid, riietus jne) on minu silmis teisejärguline, kui tegemist on alustava mängijaga.

Edu lahinguväljal!

Offline Kovaglas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #8 on: February 24, 2015, 23:07:37 »
minu esimene mäng oli selline et rahakott näpuvähel, rentijate jutule. sain sealt vajaliku varustuse ja nautisin mängu täiel rinnal. ainuke asi et see 1000 kuuli mis sain sai otsa, kuid teised softerid on head inimesed siis mulle anti kuule juurde.

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #9 on: February 24, 2015, 23:46:51 »
Mängule minnes ole kindlasti julge, uuri ja küsi. Kontaktide loomine on edasise arengu kohalt väga oluline. Mida rohkem üritustel käid, seda rohkem arened, eriti alguses. Katsu mängudel võtta kellegagi kampa, mitte olla üksikhunt, tõenäoliselt nii õpid rohkem ja kiiremini ning saad aru, milline tegevus mis olukorras toimib. Küsi inimestelt nende varustuse või relvastuse kohta, ilusti küsides lastakse tõenäoliselt asju lähemalt näppida.

Kannatlikkus ja kõrge motivatsioon viivad edasi!

Offline carolin

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: N00b
« Reply #10 on: March 11, 2015, 15:32:51 »
Ma nädalavahetusel käisin niisama märki laskmas tühjal krundil kus on 2 maha põlenud maja varemet ja jäi nagu millestki puudu. One can shoot bottles so many times :D