Author Topic: 03.05.2014 Op. TERMINAATOR 2 @Nursipalu  (Read 11257 times)

ASH

  • Guest
Re: 03.05.2014 Op. TERMINAATOR 2 @Nursipalu
« Reply #15 on: May 12, 2014, 19:08:20 »
mina, kellel pole kunagi pimetule vastu midagi olnud , arvan eelnevast arutelust järgmist :

ehk, et siis saavad mõlemad "näkku"nii see kes peaks relvaga koos tõusma, et kontrollitult lasta kui ka see kes siis see vallile tormaja on , kelle pärast kõik hullult muretsevad  , ja kui KARDAD "näkku" saada siis ära roni valli juurde kus taga on vastased , lase nad eemalt ära ! Sest kes ütleb et kui see, kes vallile tormab ei tee seda hicap salvega full autot andes, et ikka olla kindel, et ta kõigile ja kõigele pihta saab ning asi näeb välja täpselt sama kontrollimatu kui lihtsalt üle pea lastes , kas te tõesti arvate et ta sihib kedagi kuhugi kindlasse kohta? olen tundnud, et ega ikka ei sihita küll , siinkohal aitax vaid realcap salved mis lihtsalt ei anna võimalust nii hullu panna eriti kui "valli" taga palju mehi . Aga noh , "näkku" saavad kõik lõpuks !
 
Nii - seda kõike siis juhul kui peetaxe kinni miinimum distantsidest , ehk et SA; BA snaiprid ja kulad seda ei tee !!!
« Last Edit: May 12, 2014, 19:15:30 by ASH »

Offline R.K

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: 03.05.2014 Op. TERMINAATOR 2 @Nursipalu
« Reply #16 on: May 12, 2014, 21:44:02 »
see kes seal üle valli tuld annab olen mina ja enda kaitseks võin öelda et oli olukorrast teisel pool valli ülevaade ja lasud olid ikkagi sihitud, sihtimiseks kasutasin relval olevat laserit.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: 03.05.2014 Op. TERMINAATOR 2 @Nursipalu
« Reply #17 on: May 12, 2014, 22:25:55 »
Selle vastu, kui keegi oma pea varjust lendava valangu teele seab, ei aita vist miski. Samas, kui valli tagant ainult vastase peanupp näha ongi, siis muud varianti teda tabada kui näkku tegelt polegi.

Selle vastu just aitabki pimelaskmise keelamine, sest laskja näeb, keda laseb ja mis distantsilt. Näkku laskmine ei ole nii hull kui sa lased sihitult 1-2 lasku kui tõesti ainult peanupp paistab, aga kui sa lased teadmata suunas pika valangu ja see satub valli tagant püsti tõusnud peanupu pihta, siis pahameelt kui palju.

Ei ole ka mõtet argumenteerida, et relv oli silmaga samal kõrgusel vms, sest näha oli, et kaba polnud vastu õlga ja tegu oli pimetulega!

Kui mul on käes automaat (mitte snaiper või püstol) ja ma näen kuskil eemal vastast, siis ta saab ikka valanguga. Viisakas on muidugi kohe laskmine lõpetada kui on arusaadav, et vastane pihta sai.

Pimetule suhtes tundub et meil on põhimõtteline eriarvamus. Kus kaba asub, pole absoluutselt oluline. Tähtis on see, et sa näeksid seda sihtmärki mida lased, ning oluline on see selleks, et minimum engagement distantsist kinni pidada. 120 m/s automaadiga seda distantsi pole. Muidugi, eks igaüks võib oma korraldatavale mängule omi reegleid teha.

Kui keegi ei taha näkku saada legaalse relvaga, siis kaitsge end. Sorry, aga silmad, näonahk ja hambad on sellised õrnad kohad mida peab kaitsma, kui ei taha et nendega midagi paha juhtuks. Kui ei kaitse siis järelikult kas oled noor ja ei tea ohtudest või siis ei hooli. Ja kui ise ei hooli, siis miks peaks teised.

EDIT: allolev pilt ei ole pimetuli KUI laskja näeb üle müüri oma sihtmärki. Siis pole vahet kas püss puusal või pea kohal. Kui aga püss on üle müüri ja silmanägemine mitte, siis on pimetuli.
« Last Edit: May 12, 2014, 22:51:42 by AndrusK »

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: 03.05.2014 Op. TERMINAATOR 2 @Nursipalu
« Reply #18 on: May 12, 2014, 22:43:29 »
,,Kaba vastu õlga'' teema oli minu poolt halvasti väljendatud, mõtlesin midagi taolist hoopis

Aga kui laskja väidab, et asi oli kontrolli all ja kasutas tõesti laserit, siis võib minu pärast teema lõpetada