Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 45049 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #15 on: June 07, 2019, 23:45:16 »
Ahh mis sa plärad, mina toetan ka gonzat. Foorumist ban ja mänge ignoreerida. Koguaeg on just ühtede ja samade inimestega probleeme. Huvitav küll miks? Aeg oleks midagi ette võtta :)

Kui sa nii aus ja õiglane oled, siis teed ehk screenid grupivestlusest eelmisel aastal kus te oma seltskonnaga saasta tootsite ja mõnitusi loopisite, et las kõik loevad ja vaatavad kui ausad, toredad ja õiglased te olete.

Pealegi kuidas vastad kõlakatele, et vähemalt kahel mängul on sinu meeskonnaliige olnud joobes ja Tartus airsoft arenal üks liige joobe tõttu eemaldati ja meeskond mängis -1 liige?

Et enne kui soppa hakata loopima võiks eelnevalt olla nii palju aus ning tunnistada, et pole ise teps mitte mingi pühak ehk siis visaku esimene kivi see kes patust prii on, aga kahtlen, et sul jätkub julgust olla aus ja avaldada kõik need screenid mida küsin siiski.

(Möödunud)BattleArena abikohtunikuna võin kinnitada, et ülal mainitud "kõlakas" ei ole tõene.

Palve teemas püsida ja austada teisi kasutajaid.

Väga tore kui ei vasta tõele, mis puutub teiste kasutajate austamisse, siis võiksid sellega just sina esimesena algust teha mitte aga levitada kõlakaid mida kusagil poe taga kuulsid kellegagi pudelit jagades või stiilis naised turul rääkisid.

Loomulikult on tore soppa loopida, kuid pea meeles, et isegi kõige hullema sopa loopimise puhul ei muuda ma oma meelt ja ei hakka tegema seda mida sina ja veel teatud tegelased kkangesti tahate.

Ma teen asju omamoodi ja see ajab teid närvi kuna ma kohe kuidagi teie tahtmisele ei allu ja seetõttu ka kõik need teie rünnakud. Aga anna minna, loobi veel enam soppa, loobi kohe mõnuga, mind see ei häiri, mina teen ikkagi mänge rahulikult edasi ning sinusuguse tühikargaja tõmblemisest ma ennast segada ei lase, sest oma tahtmist ei saavuta sa ka kõige parema tahtmise juures.

Aga neid screene mida küsisin tollelt tegelaselt tahaksin ikkagi näha ja tahaksin et kõik näeks, siis selgub ka miks Viiking Grupp lõpetas tegutsemise ning miks on kogu see jama jõudnud täna siiani.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #16 on: June 07, 2019, 23:47:20 »
Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!

Ehk oled sina nii lahke ja teed screenid eelmisest aastast facebooki grupivestlusest kus ka sina osalesid ning avaldad need kõigile lugemiseks, et kui armsad, toredad, ausad ja vahvad te ikka olete? Sa tead küll millest ma räägin :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #17 on: June 07, 2019, 23:58:14 »
No mida sa keerutad, pane siis ülesse. Lampi pole midagi räägitud ja mõni ütlus vb tõesti toetub kuulujuttude najale ja kui see tõsi pole siis vabandan.

Võtaks ise ka vb tõrts tuure maha ja ei mauraks nagu sulle meeldib õelda tiinekas. Mees ise kuldses eas ja jahvatab sellist juttu. Pealegi poe taga pudelit tundub, et oled ise kõigr tohkem meist siin jaganud.  Nagu hr Scuall ütles siis toetaksin ka sinu ettevõtmist kui su suhtumine nii kusine poleks. Enda silmis palki ei näe ja norib teistes pindu.


Ps: võtan sult vaeva vastu kommenteerimast ja säästan su peeglisse vaatamise jutust


Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!

Ehk oled sina nii lahke ja teed screenid eelmisest aastast facebooki grupivestlusest kus ka sina osalesid ning avaldad need kõigile lugemiseks, et kui armsad, toredad, ausad ja vahvad te ikka olete? Sa tead küll millest ma räägin :)
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #18 on: June 08, 2019, 00:11:15 »
No mida sa keerutad, pane siis ülesse. Lampi pole midagi räägitud ja mõni ütlus vb tõesti toetub kuulujuttude najale ja kui see tõsi pole siis vabandan.

Võtaks ise ka vb tõrts tuure maha ja ei mauraks nagu sulle meeldib õelda tiinekas. Mees ise kuldses eas ja jahvatab sellist juttu. Pealegi poe taga pudelit tundub, et oled ise kõigr tohkem meist siin jaganud.  Nagu hr Scuall ütles siis toetaksin ka sinu ettevõtmist kui su suhtumine nii kusine poleks. Enda silmis palki ei näe ja norib teistes pindu.


Ps: võtan sult vaeva vastu kommenteerimast ja säästan su peeglisse vaatamise jutust


Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!

Ehk oled sina nii lahke ja teed screenid eelmisest aastast facebooki grupivestlusest kus ka sina osalesid ning avaldad need kõigile lugemiseks, et kui armsad, toredad, ausad ja vahvad te ikka olete? Sa tead küll millest ma räägin :)

Aa näed sa järgmine kes tolles grupivestluses osaline oli, ehk oled sina nii palju mees ja teed screenid millest ma räägin ja kõigile lugemiseks siia lisad? Või jääd ka sina sellel teemal vaikima ja screene ei järgne?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #19 on: June 08, 2019, 00:15:53 »
Oeh...  nagu mainisin pane ülesse. Mul muudki teha kui aasta taguses grupis kilomeetrite jagu teksti ülesse kerida ja otsida sulle  seda mida seal pole :) viiking läks koledalt laiali aga nagu näha tahad väita et sa pole absoluutselt süüdi
No mida sa keerutad, pane siis ülesse. Lampi pole midagi räägitud ja mõni ütlus vb tõesti toetub kuulujuttude najale ja kui see tõsi pole siis vabandan.

Võtaks ise ka vb tõrts tuure maha ja ei mauraks nagu sulle meeldib õelda tiinekas. Mees ise kuldses eas ja jahvatab sellist juttu. Pealegi poe taga pudelit tundub, et oled ise kõigr tohkem meist siin jaganud.  Nagu hr Scuall ütles siis toetaksin ka sinu ettevõtmist kui su suhtumine nii kusine poleks. Enda silmis palki ei näe ja norib teistes pindu.


Ps: võtan sult vaeva vastu kommenteerimast ja säästan su peeglisse vaatamise jutust


Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!

Ehk oled sina nii lahke ja teed screenid eelmisest aastast facebooki grupivestlusest kus ka sina osalesid ning avaldad need kõigile lugemiseks, et kui armsad, toredad, ausad ja vahvad te ikka olete? Sa tead küll millest ma räägin :)

Aa näed sa järgmine kes tolles grupivestluses osaline oli, ehk oled sina nii palju mees ja teed screenid millest ma räägin ja kõigile lugemiseks siia lisad? Või jääd ka sina sellel teemal vaikima ja screene ei järgne?
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #20 on: June 08, 2019, 00:20:04 »
Ohh antspoiss, tee endale selgeks kes seal viiking grupi vestluses üldse oli. Võin uhkusega öelda et mind seal polnud. Kui sa jokkis peaga presendi alt välja roomasid ja su (vähemalt) üks vend silm nähtavalt joobes mängu kaasa tegi lõppesid minu külastused su mängudel. Nüüd aasta alguses käisin Maardu mängu proovimas ja see on ka kõik.
Pizzapoisid

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #21 on: June 08, 2019, 00:32:04 »
Ohh antspoiss, tee endale selgeks kes seal viiking grupi vestluses üldse oli. Võin uhkusega öelda et mind seal polnud. Kui sa jokkis peaga presendi alt välja roomasid ja su (vähemalt) üks vend silm nähtavalt joobes mängu kaasa tegi lõppesid minu külastused su mängudel. Nüüd aasta alguses käisin Maardu mängu proovimas ja see on ka kõik.

Olid alkomeetriga juures? Sa politseisse ei taha tööle minna ja kõik puhuvad reidi tegema, määratled silmaga juba ära, et inimene on joobes :D Ja siis helistab mulle su meeskonnakaaslane vast "kuumarabanduses" ning pika jutu lõpuks ütleb, et olen i..... ja puudulik :D Kohe nii nummi :D
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #22 on: June 08, 2019, 00:38:44 »
Oeh...  nagu mainisin pane ülesse. Mul muudki teha kui aasta taguses grupis kilomeetrite jagu teksti ülesse kerida ja otsida sulle  seda mida seal pole :) viiking läks koledalt laiali aga nagu näha tahad väita et sa pole absoluutselt süüdi
No mida sa keerutad, pane siis ülesse. Lampi pole midagi räägitud ja mõni ütlus vb tõesti toetub kuulujuttude najale ja kui see tõsi pole siis vabandan.

Võtaks ise ka vb tõrts tuure maha ja ei mauraks nagu sulle meeldib õelda tiinekas. Mees ise kuldses eas ja jahvatab sellist juttu. Pealegi poe taga pudelit tundub, et oled ise kõigr tohkem meist siin jaganud.  Nagu hr Scuall ütles siis toetaksin ka sinu ettevõtmist kui su suhtumine nii kusine poleks. Enda silmis palki ei näe ja norib teistes pindu.


Ps: võtan sult vaeva vastu kommenteerimast ja säästan su peeglisse vaatamise jutust


Olen huvitatud ka kuidas see kõlakas nüüd teemas ja ootan ka sealpoolse korraldaja vastust!

Ehk oled sina nii lahke ja teed screenid eelmisest aastast facebooki grupivestlusest kus ka sina osalesid ning avaldad need kõigile lugemiseks, et kui armsad, toredad, ausad ja vahvad te ikka olete? Sa tead küll millest ma räägin :)

Aa näed sa järgmine kes tolles grupivestluses osaline oli, ehk oled sina nii palju mees ja teed screenid millest ma räägin ja kõigile lugemiseks siia lisad? Või jääd ka sina sellel teemal vaikima ja screene ei järgne?

Oled aumees või muidu jutulind? Need screenid just teie vestlusest millele mina enam ligi ei saa, kuid teie saate oleks kõigile põnev lugemine.

Ma pole mitte kusagil väitnud, et minul mingit süüd ei ole Viiking Grupp lõppemisel, kuid olgem ausad, sellist sousti nagu teie seal grupivestluses tootsite minu poolt ei tulnud ei enne ega pärast. Mitmes ants sa seal olidki 1, 2 või 3?

Kogu minu soov on, et te käituksite aumeestena, paneks screenid kõigile üles, et kõik näeks millest kogu see tüli mis on juba enam ui aasta kestnud alguse sai ning mis on kogu selle jama siiani toonud.

Mida sa vabandad, et sul muudki teha või mis iganes, oled sa aumees või jutulind? Kui aumees, siis lisa screenid, kui jutulind, siis pole sinu jutt ka mitte tuhkagi väärt.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #23 on: June 08, 2019, 00:47:26 »
Ja kuidas täpsemalt need ülaltoodud asjad Sinu tegusi õigustavad? Ole hea, püsi teemas ja ära hakka vassima jälle.
Ühed on "samasugused", teised on "lollid" ja mina "sopaloopija", kas Sulle endale ei tundu naljakas või imelik?

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #24 on: June 08, 2019, 01:36:51 »
Ja kuidas täpsemalt need ülaltoodud asjad Sinu tegusi õigustavad? Ole hea, püsi teemas ja ära hakka vassima jälle.
Ühed on "samasugused", teised on "lollid" ja mina "sopaloopija", kas Sulle endale ei tundu naljakas või imelik?

Milliseid tegusid? Neid kõlakaid mida levitad, mida oled kusagilt kellegilt kuulnud? Sest sind ennast pole kohal ju olnud, ühtegi tõendit sul pole, ainult kõlakate levitamine.

Samas sõimad mind kahepalgeliseks ja silmakirjalikuks, kuid kui loen discordi screene, siis mnjh, tekib küsimus, et miks küll just sina "ingel" mulle privas ühte juttu ajad ja discordis minu selja taga hoopis muud.

Et ei taha mängule tulla, et muidu karistatakse ära? Et milleks midagi sellises mõnitavas võtmes kirjutada, tundsid ennast paremini pärast seda, hakkas kergem, said särada teiste silmis?

Et siiski, enne kui heidad kivi kellegi suunas, siis vaata peeglisse, et kas sa ikka oled nii inglike kui sa püüad ennast näidata või oled sa pigem ise üks korralik silmakirjalik kahepalgeline saast :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #25 on: June 08, 2019, 07:13:12 »
No ma ei tea kohe.... Jälle see sama sara.  Suht igav teema kuna lõpp on teada. Kõik hakkavad oma tekstis kirjutama,et on väsinud siin seda juba nii pikalt seda ajamast ja ei viitsi rohkem vaielda.
Olen täiesti erapooletu ja kirjutan ainult  oma arvamuse välja sellest.
Esiteks ei meeldi mulle absoluutselt selline avalik kividega surnuks loopimine.
Kui ikka midagi öelda on tuleb inimesele sügavalt silma vaadata ja siis öelda. Ja kui tundub,et ei piisa siis tuleb vaadata veel ja veel sügavamalt kuni näed,et vaadeldav tahab,et selle "vaatamise" lõpetaksid.
Siin foorumis midagi üritada tundub mulle ikka täiesti pointless ja ei jäta sinust endast väga head muljet mulle.
Aga mulle muidugi ei peagi muljet avaldama. Vaba maa.....!
Olen Antsu mängul käinud ühe korra alguses kunagi ja mäng nagu mäng  ikka  ainult ala oli uus ja huvitav.
Seega pole mul ka midagi nende asjade ja isikute suhtes midagi öelda.
Mis ma tahan öelda,et olge nüüd ikka tõelised mehed ja ajage oma asjad korda füüsiliselt kohtudes mitte lauataga trükkides.
Kui ei suudeta vaenlast hävitada tuleb otside lahendusi kuidas temaga koos elada!

Jõudu ja edu teile!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #26 on: June 08, 2019, 09:18:06 »
Heiki. Siin üritataksegi ,,tõeliste meeste,, kombel asja ajada vastavalt meie riigis kehtivatele seadustele.
Softi kommuuni huvides, EI, kindlasti füüsiline arveteklaarimine, millele kutsud.
Jookseb ta kohe avaldust viima.
Kui antud isik vilistab ühiskonna eetikanormidele ja seadustele ning avalikult
mõnitab riigi õiguskaitseorganeid (ei, ma ei hakka kuvatõmmiseid postitama).
Ka igasugune mõistlik suhtlus on temaga hüljatud. Üks päev saab aru, teine päev aga
on vastu igasugusele suhtlusele.
Võib ju arvata, et mis see ei ole, väike tinununn, väike ümbersaetud stardikas, väike
ülelaskmine maksudega.... jne
Aga kui isik oma tegudega mingi suurema jama suudab kokku keerata?
Airsoft on eestis niigi hall ala ja alareguleeritud.
Tahate neoonvärvides relvi?
Tahate sub J kiiruseid?
Tahate UKARA stiilis lahendust?

Väsitab jah, eriti see ,,Aga Ansip tegi kaa,,
Jutt ei ole mingitest pizzapoistest hetkel, vaid ,,korraldajast,, kelle negatiivse
tähelepanu tõmbamine avalikuse poolt, on vaid aja küsimus.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #27 on: June 08, 2019, 12:02:45 »
Siin see asi ongi, tegemist ei ole mitte mingil kombel aumehega. Ei pea absoluutselt probleemiks nelja silma all kohtuda, aga hiljem ei taha olla veel üheks tuluallikaks sellele parasiidile kui ta kuskile kaebama jookseb.

Liigagi palju on neid asju räägitud privaatselt ja üritatud selgeks teha, mis on okei ja mis ei ole. Ma ei ole mingi drama-queen või provokaator, aga pole harjunud "silma kinni pigistama", olukordades, kus see hästi mugav oleks.

https://www.youtube.com/watch?v=-PyZ13kNO1A&feature=youtu.be lihtsalt pisike ülevaade sellest, kui pikalt ma antud olevusega üritasin asju viisakalt ajada. Just seetõttu, et sain aru, et ta ei mõista konstruktiivset kriitikat (sest alati saadeti kõik inimesed kohe kuskile musta auku ja hakati rääkima nende idiootsusest) ja proovisin läheneda ala "lahke kõrvaltvaatajana".

See probleem ON tõsine ja vajab lahkamist ja just sellisel kujul, et jääks mingigi märk maha, sest nagu näha ajatakse kohe seda "pole videot - pole olnud juttu". Ja kuna tõesti, ei käi kaameraga luuramas, siis minu jaoks oli see ainsaks võimaluseks.

Huvitav, et vanasti sa justkui tunnistasid ja "läksid eluga edasi", aga ennäe, oleme jälle alguses tagasi,
nagu mingis filmis...

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #28 on: June 08, 2019, 12:32:57 »
Jubedad spetsialistid siin koos. Kohanud mind paar korda teatakse juba kohe, et jooksen kuhugi kaebama jne...

Teine seletab siin midagi ümber saetud stardikast jne...

Naljakas on aga see, et just need kes süüdistavad mind kuhugi kaeba jooksmises on ise ju siia igasugu saasta kirjutades kaebajad :D Aga see selleks.

Tegelikult võiks üks teatud seltskond tunnistada, et neid ajab meeletult närvi, et leidub keegi kes ei allu nende tahtmisele, ei taha teha asju nende tahtmise järgi, vaid teen asju omamoodi nii nagu mulle meeldib erinedes teistest. Ajab närvi, et ma ei lähe üle J põhisele mõõtmisele jne jne jne...

Kuna katsed mingi sweet talkiga pole õnnestunud, et suunata mind alluma oma tahtmisele, siis ongi ette võetud järgmine samm ehk siis taaskordne avalik rünnak mingite kõlakatega mida keegi kusagilt kellegi käest kuulnud on, sest ise pole olnud ega näinud.

Scuall, toon näitan sulle stardikat ja kui seal pole midagi ümber saetud, mitte midagi muudetud, kui see on täpselt selline nagu poest ostetud,  siis seisad kaamera ette ja vabandad avalikult sellle eest, et levitad avalikult laimu ning toodad avalikult saasta, kas oled nõus?

Mis puutub sinu moraalitsemisse või ükskõik kelle teise moraalitsemisse, et ma väidetavalt oma vabal ajal tarbin alkoholi alaealiste nähes, siis ehk alustaksite oma moraalset ristikäiku suvistelt RMK telkimisaladelt kus sajad täiskavanud, ka lapsevanemad ise oma laste nähes taarbivad nii et maa must ning ma väga kahtlen, et sina scuall oled nii pühak, et sa pole iiall tilkagi võtnud alaealiste nähes.

Te võite seda pori loopida nii kaua kuni vihast näost lillaks lähete, edu teile sellest, sest need on teie aeg ja närvirakud mis kuluvad, mitte minu omad, sest teie tati pritsimine ja sopa loopimine ei mõjuta minu tegevust mingilgi määral ja ei alluta mind mitte kuidagi teie tahtmistele.

Head päeva jätku kõigile, ma lähen naudin sõpradega mõnusat suveilma õues nüüd :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #29 on: June 08, 2019, 12:43:18 »
Mis seda õnnetut stardipüstolit puudutab, siis neid jutte oled sa ise rääkinud ja keksinud sellega. Need pole taevast võetud.

Miks me koguaeg teistest peame alustama? Kordki vaata tõele silma.

Saa aru, minul on täiesti ükskõik, mida te seal teete, aga kui see hakkab ohustama minu hobi, siis ma võtan ja hakkan tegelema. Mitte kedagi ei huvita sinu J üleminekud, või sina isiksusena, te konkreetselt roojate kogukonna hobi, airsoft taandereneb, sest uued mängijad näevad ja arvavad, et see, mida te teete on okei.

Keegi ei loobi mingit pori ja mu närvirakkudega ka kõik korras, lihtsalt kui me ei saa seda "omakeskis" lahendatud, lähen ma lahendamisega edasi, aga siis ei saa ma lubada, et sellel meile ühiseid tagajärgi pole, sest ametnikke ei huvita fakt, kui lõbus ja tore meil kõigil on.

See pätt leiab endale uue leiva (nagu ka minevikus, uudistest lugedes) ja sõidab kuskile Soome vms. meie saame siin Nerfbattleid teha suur sõjamäel...
« Last Edit: June 08, 2019, 12:48:20 by speedy gonzales »