Poll

Kumba eelistad ?

Võrkmaskid on paremad .
0 (0%)
Prillid on paremad .
22 (95.7%)
Võrk prillid on paremad.
0 (0%)
Kõik on head .
1 (4.3%)
Mitte ükski pole hea.
0 (0%)

Total Members Voted: 21

Voting closed: March 25, 2017, 13:04:33

Author Topic: Kas võrk maskid on sinu arvates head-või halvad ? kas prilid on paremad?  (Read 4209 times)

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Tahaks teada mida inimesed prillidest,maskidest eelistavad.Niiet palun hääletage

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Specna 0.4g lendab pulbriks(kasutatakse lisaks kõrgema laskekiirusega relvades). G&G 0.25g mingi partii lendas samamoodi, kuigi üldjuhul g&g hoiab paremini kuju. Lisaks olen ma saanud läbi suukorvi mitu korda suust plasti välja sülitada. Lisaks kisuvad kuulid võrgult värvi ka maha. Tee omad järeldused, kui sodi silma lendab.


Järgnev pilt specna 0.4g. Päris selgelt on näha, et algsest kuuli kujust pole midagi järgi.
« Last Edit: March 18, 2017, 14:58:55 by ranel »

Offline Antsmeister

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Võrk maskile on alternatiiviks kasutada shemagh'i, kuid joostes tihtipeale kukub näo eest ära, ning muudab hingamise suhteliselt ebamugavaks + ajab prillid kiiresti uduseks. Seega mask on siiski parem kui teised võimalused. Ise olen võrkprille kasutanud suhteliselt kaua. Minul ei ole veel õnneks midagi sealt läbi tulnud, kuigi jällegi miinuseks on see et, võrkprillid teevad nägemise päris tumedaks.

Offline Interrible

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Isiklikult kasutan ESS Land Ops (USA armee slurpus) ANSI reitinguga prille. Silmakaitse valikul kompromisse ei tasu teha. Pigem osta korralikud prillid mida saab usaldada, sest uut silmapaari naljalt osta ei saa. Metsalahingutes näokaitseks kasutan tavalist torusalli. Isegi kui saad näkku pihta siis üldjuhul jälge ei jäta ja kui suu kinni hoiad siis ei juhtu hammastega ka midagi. CQB mängudes kasutan siiski suukorvi.
ICS CXP APE ; TM P226R

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
tänud hääletamast!

Offline militaarseiklus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 340
  • Sinu elu seiklus!
    • View Profile
    • Militaarseiklus
Tere,kas teist on keegi lugenud võrkmaski pakendil olevat väikest kirja? Selgelt on kirjas et võrk maski tuleb kasutada koos kaitse prillidega! Kõigi nende 15a jooksul ei ole minu silmad veel kordagi Eestis näinud et mängu ajal oleks kuul läbi võrgu tulnud. Võrkmaski eelis on kui mängijal on kaugele vaatamise prillid ja ei ole raha et osta eraldi spets. klaase ESS laadsetele raamidele. Soovitan kindlasti kvaliteetseid prille ja suukorve. Terv.Marek
Airsofti siselasketiir & linnalahingu rada
Männiku Tee 106, Tallinn

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Suur tänu kõigile.