Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Merciless

Pages: [1] 2
1
Üldine jutt / Specna CORE
« on: November 06, 2018, 18:45:28 »
Kas keegi on see kuu tellinud omale (poodi/endale) Specna CORE?
Nüüd on specna ONE seeriatel mingi EU regulatsiooniga seoses akude kaasamine komplekti keelatud - CORE seerial aga pidi see luba vms neil olemas olema. Olen 2 core tellinud enne seda akude bani, ja siis olid nad NiMh akudega, kuid kas nüüd (nt selle kuu jooksul) tellides saab siis COREdega lipod kaasa? (Küsin kuna gunfirest sain mingi imeliku vastuse, mille järgi eeldaks et nüüd on LiPo akud kõik.. Aga ei ole kannatust hommset päeva oodata et neilt täpsemalt küsida :D Äkki oskab keegi siin juba ära vastata, ja saan vastavalt sellele oma tellimust edasi teha :D (Kui on LiPo siiis tahaks LiPo kotti, ja tarka laadijat, kui pole siis on suva neist asjadest :D Jne.)

2
Üldine jutt / Euroliidu tsensuurikahur Facebook
« on: October 05, 2018, 15:52:35 »
Kas kellegil on veel hiljaaegu mõni facebooki kommuun suletud? Nimelt meie 300 liikmeline airsoft Pärnu kommuun just suleti... Ilmselt kuna Eu artikkel 13 lõi masina millega saab siis hõlpsasti iga suva ettekäändega sulgeda igasuguseid neile mitte sobivaid (heterod, rahvuslased jms.) Gruppe ...
Ilmselt jäime ka meie neile ette kuna tegu on ju suhteliselt suure protsendiga"paramilitaarsete heterode ja rahvuslastega" ...   
Mure järgmine - nimelt saab ka apelleerida seda sulgemist, kuid väikses kirjas on seal ka AGA...
AGA seisneb siis selles et apellatsiooni esitades pead olema kindel et su "vigane ja halb" content on kommuunist eemaldatud, muidu saad automaatselt permabani ja kommuun kustutatakse ... AGA antud "halb viga" pole märgitud.. peame ise olema need hiromandid kes u. 10 000 postituse ja kommentaari seast selle "vea" peab leidma..
Seega, kel on see rada juba käidud.. Äkki oskate aidata, ehk on viis pinpointida see "viga" :/

3
Üldine jutt / Tootsi Laibavabriku huvilistele!
« on: September 10, 2018, 22:45:42 »
Meie sigavinge Laibavabriku mänguplatsi saatus on ohus..
Meil on 16.09.18 vaja Laibavabriku platsi korrastada - alused kokku korjata ja suuremad kuulihunnikud samuti - vastasel juhul võime oma platsist ilma jääda...

Kuna tööd on palju  (Aluseid jms barrikaade ehitatud ja veetud sinna hulgi, ning BB'si alal ka laiali ilmselt MILJONI ringis)  ja abikäsi seekord napib, siis panen ka siia foorumisse teema ülesse, ja kutsuksin meiega ühinema mõne kiirema ja hardcorima Laibavabriku fänni , kes liituks ka meiega, et maha pidada paar Kiiret funi lahingut Laibavabrikus, "Hull turist" mängu-stiilis, ja siis liituks ka meiega peale mänge neil koristustalgutel.

Loodan et leian ka siit mõne abikäe, sest asi on tõsine, kui me ei saa ala korrastamisega hakkama, võime vabalt jäädavalt ühest kogu Eesti ägedaimast mängualast ilma jääda.

Mäng/talgud toimuvad 16.09.18 kell 11.00 Pärnu mk. Tootsis ... Huvilised annavad mulle personaalsõnumina endast teada, ning saavad täpsema info minult personaalselt sõnumina siin või facebookis! :)
(Ei soovi seda "üritust" avalikult mänguna välja kuulutada, kuna seda ta otseselt ei ole.. Pigem on tegu tasuta väikse lõbusa mänguga, kus hiljem ühtselt korraldame väikse talgu et mänguplatsi tulevikus veel kasutada saaksime!


Hull turist mängustiil:
Pealtnäha tavaline *Team Deathmatch*, millele on lisatud huvitav twist.
Lisaks tavalisele Team Deatchmatchile (igal mehel 3 elu, ellu ärkad spawnis koheselt), on asjal ka väike huvitav lisa - nimelt liigub platsil ringi üks eksinud ja veidi nupust nikastunud turist (Märgistatud helkurvestiga). Ta käib mööda mängu ala ringi, otsib oma teed, teeb omi asju, aitab/segab mängijaid, annab neile nänni, üritab neid tappa, või räägib lihtsalt lolli juttu.
Lisaks siis team death matchi reeglitele, on nii, et kui püüate hullu turisti kinni ja viite ta oma spawni on see mäng teie võiduga lõppenud.
(Turist üritab iga sellise provokatsiooni peale vahendeid valimata teid tappa).

- Turist võib üritada sind tappa/sinult relva ära võtta
- Turisti LASTA ei tohi . Kui tundub et turist tahab sulle viga teha või läheneb sulle ja sulle see ei meeldi, siis et turisti takistada, tuleb teda SIHTIDA - kui turist on sihikul, siis ta taganeb JA SULLE VIGA EI TEE, sest turist kardab vägivalda ja relvi.
- Kui turist sind tapab läheb su elu ikkagi maha nii nagu tavaliselt läheks kui vastas tiimi mängija sind maha laseks.

PS: Üritage turisti ikka üleliia MITTE lasta... Turist läheb ikka päris kurjaks ära kui ta sama palju haiget saab nagu oma eelmisel turismireisil Halinga Laudas.

{*Team Deathmatch* - Sinised VS. Kollased, 3 elu mehel, ellu ärkad spawnis koheselt, kaotab tiim kellel esimesena 80% meestest lõpplikult surnud on. (v.a. juhul kui tiim püüab Hullu turisti kinni ja viib ta oma spawni - siis olete võitnud) }

4
Üritused / 2018-06-17 PÄRNUMAA AIRSOFTI SUVEPÄEVAD @ Halinga
« on: June 12, 2018, 20:20:48 »


 

KUUPÄEV: 17.juuni.2018 kell 09.30

KOHT:  ---- Pärnu-Jaagupi, Halinga militaarse seiklusmängu keskus ---- ( https://www.guard.ee/militaarneseiklusmang/asukoht )EESMÄRK: Populiseerida airsofti kui sportlikku harrastust, millest osavõtmine sobib kõigile. Tuua kokku erinevaid harrastajaid üle kogu Eestimaa ning pakkuda neile meeliülendavat koosviibimisvõimalust koos võistluslike momentidega.

LASKMISVÕISTLUSED:
Ühelt alalt osavõtutasu on 5 eurot, osaledes kahel erineval võistlusalal, tuleb tasuda osalustasu mõlema võistlusala pealt 5 eurot, osaledes kõigil kolmel alal on osalustasu kokku 10 eur.

Kell 10.00-12.00 Airsofti püstoliga täpsuslaskmine
Kell 10.00-12.00 Airsofti optilise relvaga (snaiper) täpsuslaskmine
Kell 12.00-15.00 Taktikaline laskmine automaadiga

MINI MIL-SIM – JAGU TULE ALL : (Mängud kestavad 10.00-16.00, iga mäng kokku 30min)
Osavõtutasu on 10 eur per inimene, osavõtjad võivad grupid
eelnevalt kokku panna ise või juhul kui gruppi ise kokku ei saada, moodustatakse kohapeal sega meeskonnad. Meeskonda ette teades, on juba hea aegsasti oma mäng ette broneerida vältimaks mängule mitte pääsemist. Mängu ette broneerida saab ühendust võttes korraldajaga.
Mängu pääseb 14 meeskonda.

Mäng kujutab endast militaarse simulatsiooni loomist, kus jao (antud situatsioonis 8 inimest) suurune koosseis satub oma sõjamasinaga tule alla. Mäng viiakse läbi 1 km kaugusel Halinga airsofti majast, transpordib teid sinna autojuht koos teie sõjamasinaga. Eelnevalt antakse osalejatele mõned näpunäited mida sellises situatsioonis teha. Jao koosseisus on ka üks laskur-sanitar kes saab enda kasutusse meditsiini koti koos elukaartidega. Kui osalejate seas on ka kellelgi kuulipildur kaasas, siis saab temast jao kuulipildur kellele määratakse ka kuulipilduri abi. Eesmärk on pakkuda osalejatele lühiajaline võimsa emotsiooniga mil sim lahing.

KOHAPEAL VEEL:
•   Mõnus olemine koos istumisaluste ja mõnusa muusikaga
•   Toitlustus
•   Avatud lahingud majas sees

Autasustamine ja päeva lõpp kell 17.00Võta kaasa hea tuju ja võimalikult täpne sularaha. !Võimalusel pane oma osalusest märge facebooki ürituse alla attendides.

 Lisainfo kontakt: Andre 58581252

------------------------------------------------------------------------------

5
Muud teemad / Sinine teip
« on: October 28, 2017, 23:29:05 »
Ei ole kindel kui paljud korraldajad tiimide eraldamiseks kasutavad teipi (andke teada ) - igatahes sinine teip on üsna kallis..enamus poodides pärnus 8 eur ligi rull ... samal ajal kollased olid vist vaid 3 eur...
Ühesõnaga suurest hinnast tingitult sebisin välja hea allahindluse sinisele teibile kus hind on u. 5.80 eur per rull..

Andke teada kas kuskil mujal saab odavamalt (mingi paberist maalriteip ei lähe arvesse.. mõtlen ikka seda korralikku laia sinist pvc materjalist märketeipi/pvc maalriteipi)

- ja juhul kui see hind ongi odavaim millega ma saan - siis sheering is keering ja kirjutage privasse, saan teile ka :)

6
Airsoft klubid / Weekend Warriors
« on: October 25, 2017, 15:24:11 »
Weekend Warriors
Airsofti klubi Pärnust.

Ametlikke liikmeid: 44 (seisuga 23.09.2018)

... 40  (seisuga 28.04.2018)
... 28   (seisuga 25.10.2017)Tiimi põhimõtted on alati funida ja asjast mõnu tunda.
Airsoft on aumeeste mäng, hitte tuleb tunnistada, muidu kaob fun asjast ära.

Oleme avatud uutele liikmeks soovijatele.Meist - Tiim loodi 2016 sügisel esialgselt väiksema sõprade pundi poolt. Alustasime ise rendimängijatena ja kasvatasime iga kord oma sõprade hulka kelle kaasa veel rendimängijateks kutsusime. Ostsime omale ka varustuse, aga kutsusime ikka järjepidavalt järjest uusi tuttavaid renti mängima, et ka teisi nakatada selle airsofti pisikuga. Lõpuks oli juba koos korralik mansaft uusi huvilisi ja kuna selgus et Pärnus teist ametlikku klubi peale vene poiste polegi - siis otsustasime ka kõik teised Pärnu tegijad kampa võtta kes soovisid. Lõime omale korraliku tiimi nime, embleemi ja facebooki lehe.
Kuna Pärnus on airsoftiga tegelejaid küll ja veel, kuid ilma klubita - siis ongi meie tiim üsna kiirelt kasvanud. Lisaks hetkel 28'le ametlikule liikmele on meid tegelikult veel rohkem - kel pole lihtsalt veel Weekend Warriorsi embleemi ja ametlikke käike käidud klubiga liitumaks.
Ilmselt uuel aastal tellime ühe suurema portsu embleeme veel ja siis võtame ka teised soovijad ametlikult nimekirja.
Et mängija meie klubisse arvestada soovime liitujalt kontaktinfot, nime ja telefoni numbri näol (et hiljem oleks kergem klubiasju ajada kui vaja); ta peab kindlasti meie põhimõtetega airsoftis samal lainel olema (meile ei meeldi chiiterid ja mänguvigu ärakasutajad jms. ebameeldiv - kõik peab fun olema, kuid samas reeglitega kooskõlas); Ta ei pea resideeruma Pärnus, kuid peaks olema piisavalt Pärnus et ikka aastas mõned korrad mängudel käia jne.; Soovija peab meiega mängudel käinud olema piisavalt, et ta nägu oleks meestele tuttav ja nad oskavad heaks kiita uue liikme (Uurime enne, igat liitujaks soovijat ka teistelt tiimiliikmetelt, kuidas antud isik reeglitest kinni peab ja kuivõrd ta meie üleüldisesse pilti istub) . Suurt rohkem nõudeid polegi, aga eks seda kõike juba lähemalt kui võtad meiega ühendust (facebookis või siin foorumis või mistahes tiimi liikmega kes teid mu juurde siis suunab) sooviga meiega liituda. - Saades ametlikult liimeks saad ka õiguse kanda meie embleemi ja saad omale personaalse "w-numbri" mis on iga liikme personaalne koodnimetus mida kasutame suurematel üritustel jne.

Korraldus - Lisaks aktiivsete mängijatena, oleme ka head korraldajad. Meie tiimis on päris mitu liiget kes tegelevad airsofti mängude ürituste korraldamisega. Korraldatud on alati hästi ja läbimõeldult, kuna pakume ka korralduses emotsioone ja teeme asja südamega - mitte ei aja taga mingit raha mida korraldusega võiks teenida. Kuna korraldame südamega ja võimsalt, samal ajal osalustasuna suhtelist miinimumi küsinud - siis tegelt ei jäägi "tuludest" midagi üle, oleme mitu korda ka ise korraldusele peale maksnud. Kuid kui tulevikus hakkabki tulu/kulu pealt raha üle jääma siis kindlasti investeerime selle Tiimi, mitte ei topi keegi seda raha omale taskusse niisama.

Hüved- meie tiimi ametliku liikme staatusega on seotud ka mõned hüved -  soodustused päris paljudes usa, euroopa kui ka eesti poodides. matkatarbed, konkreetsed airsofti poed jne. Kindlasti aegajalt, eriti tiimi kasvades otsime uusi kohti kellega koostööd selles osas teha -
hetkel toimuvad meil igakuiselt gunfire tellimused, millega iga tiimi liige saab liituda vaevaga vaid saates mulle oma toote link ja siis mingi aeg rahasumma, ja saab oma asjad kätte soodsamalt, kiirelt ja ilma liigse peavaluta. Lisaks tellime ka aegaajalt eesti poodidest.
Kui peaks mõnda eesti poodi huvitama suurem koostöö meiega- siis võta julgelt ühendust (kuna summad ~50 mehe peale on tegelt üsna magusad).

Kontakt - Saate meid kõige kiiremini ja paremini kätte facebookist
https://www.facebook.com/weekndWarriors/
Lisaks toimetame ka siin foorumis päris mitme liikmega. Võite julgelt mõnelt tiimi liikmelt või ka minult otse mu telefoni numbrit küsida kui vaja.
email: parnuairsoft@gmail.com (see rohkem sellisteks ametlikeks asjadeks)

Lõppsõna- Oleme fun ja aktiivne punt airsoftereid. Kui soovite liituda võtke kindlasti ühendust, räägime asjast lähemalt, kõik eelpool mainitud pole kivisse raiutud, ning on kindlasti läbiräägitav (vanus, elukoht jms).
Kui oled pood kes soovib meiega koostööd teha - võta ka julgelt ühendust.
Kui oled alles algaja ja pole kunagi mänginud - siis võta ka julgelt ühendust, leiame sulle rendivarustuse ja usu mind - saad vägeva elamuse.

-  . W-01 Sven .  -


7
Tehniline pool / Specna - CORE
« on: October 21, 2017, 19:57:44 »


Specna uued Core relvad - kommenteerige, kel on..
Kahjuks nende kohta netist reviewsi ei leidnud ja specna ise ütles ka et vaid gunfire saab hetkel neid reviewida kuid loomulikult gunfire ise edasimüüjana ju kiidab relva, ning on tegelt üsna kitsi infot sheerima peale "there really is no wobble!" ...
Ühesõnaga ostsin omale ka ühe testimiseks, ning ka tiimikaaslane soetas ühe - tema arvustuse postitan hiljem siia järgi, enda kohta oskan hetkel vaid öelda üht -

Tegin lolli vea et ostsin vale variatsiooni relvast :/ .. mudel on vist b04, ning sel on see tobe alt eemaldatav reil - mis loksub ja teeb terve relva väga mänguasjalikuks...
Oleksin pidanud ikka vaatama ja ostma korraliku ühes tükis railiga varjandi nagu mu (mitte core) 06 ja 02 on .. 
Seega juba algusss sellest pettunud olles ei oskagi väga kommenteerida.. võib olla oleks täitsa vinge... ainuke asi mida täheldaks ongi siis et plastik kere osa ei panekski vb tähele kui väiksed asjad teisiti oleks, nagu see fire selectori tekst.. originaalidel on see värvitud v lasergraveeritud vms kuid neil core omadel on lihtsalt reljeef sisse pressitud "safe/semi/auto" ...
Tolmuluuk hopile ligi pääsemiseks - veel pole kindel kas tuli katkisena või core omadel hooba tagasi tõmmates luuk automaatselt avatuks ei jää :/ .. ka hoppi krudida on natuke ebamugavam kui originaalidel.
Kaba - ei ole ka veel kindel kas asi mudelist või kõigil coredel aga kaba on palju tobedama kinitusega kui originaalidel..

- ühesõnaga hetkel veel vara kommenteerida kuna pole jõudnud üle 20 lasu sellega lasta.. peale mängu ja tiimikaaslase oma uurides postitan update..
Hetkel kui mööda vaadata enda tehtud veast et kehva railiga mudeli valisin, siis oleksin isegi rahul. :)


Andke teada enda COREdest..

8
Üldine jutt / Maksemeetodid... Eriti Gunfire..
« on: October 09, 2017, 00:54:55 »
Sooviksin teada mis lahenduse olete teie leidnud omale gunfirest või mujalt tellides maksmiseks.


Kõige kiirem siiamaani oli ajada neid asju paypaliga.. Kuna makse toimus koheselt ja saime oma pakid maksmise hetkest vahel isegi nelja päevaga kätte. Kuid kuna paypal hakkas üle viskama oma pidevate ajuvabadustega - esiteks oli neil tihti neid valuutavahetuse "glitche" mis on neil sihilikult sisse pandud süsteemi et rohkem pappi sisse inimestelt nõuda (Ühesõnaga suruti inimestele peale et nad PEAVAD juskui oma eurid poola zlottideks vahetama jne, aga ofc selle eest siis ka vastav teenustasu (mitmel tellimusel lisaks 25 eur) ... Vea sai jah parandada sellega et helistasid paypali ja nad kandsid raha tagasi, aga äärmiselt tüütu ja aeganõudev tegevus... ) , ning teiseks nende kaootiline teenustasu maksete pealt... Mõnikord 5 eur 300 eur tellimuse pealt, teinekord 10-40 eur 1000 eur pealt, ükskord isegi u. 25 eur 300 eurise tellimuse pealt. Ühesõnaga.. Kunagi ei teadnud palju nad vahelt võtavad.
Lisaks viskas paypalil migniaeg mingisuguse limiidi peale kantavatele summadele, ja et neid limiite pikendada pidid sa kuu aega ootama enne kui need jõustuks (samal ajal gunfire tellimus ju ikka vaja ruttu ära teha - pole aega oodata :D ) .

Peale neid jante lõpetasin paypaliga jamamise ja teen nüüd makseid mobiil-ID'ga pangaülekandega.. kõik mugav ja kiire ja timm.. ainult üks jama.. See raha veereb siit poola mingi nädal aega ja alles siis hakatakse su tellimust kokku panema ja teele saatma..
 Olen gunfirega väga palju suhelnud sellel teemal ja neile igas varjandis maksekinnitusi saatnud, et saaks seda protsessi kiirendada, et nad ei ootaks kuniks see raha nendeni roomab lõpuks, vaid hakkaks kohe paki saatmisega tegelema (digidok, pdf jne jne) , aga tulutult .
Ühe korra isegi joppas kus mingi vend ütles et jah vga hea saada pdf fail kinnituseks ja hakkame liigutama, aga ilmselt peale seda läks keegi teine nende meilboxi pulti ja saatis mind pikalt.

Nüüd on mingid kaks võõrast varjanti veel jäänud, millest ma kohe mitte kui midagi ei tea - äkki on teil nendega kogemusi?

Ühesõnaga.. Sooviksin võimalikult kiiret varjanti - teenustasu võib ka kindlasti olla (mõistlikuse piires ofc.. ca. 10 eur 500 eur kohta?) - aga põhiline et see teenustasu oleks prognoositav ja mitte mingi random generated jura..

PAYU ja DotPay ?


või on veel mingeid varjante?9
Üritused / 2017-10-28 Halloween @ Tootsi Laibavabrik
« on: September 28, 2017, 20:47:24 »
Tervist!
Mul on suur rõõm teile esitleda järjekordset WeekendWarriors üritust meie sigavinges Tootsi Laibavabrikus.

 


Üldstsenaarium: Kui muidu seostatakse Halloweeniga toredat sügise lõppu, superkangelaste kostüüme ja kommi nurumist, siis see aasta on kõik teisiti. Nimelt on kurjad deemonid koostanud plaani, kuidas sel Halloweenil maailmale ots peale teha. Et neid peatada tuleb hävitada nende kõrgeim energia allikas - MEGAPUMPKIN!..

Tegevuse lühikokkuvõte: Mäng on mõeldud 70 kuni 140 mängijale. Mängus võtavad kaks tiimi omavahel mõõtu, koguvad erinevate ülesannetega omale punkte. Võitja tiim on see kes kogub kokku mängu jooksul enim punkte.
 Esmalt annavad tiimi kaptenid kätte ülesande kaitsta VIP objekti, ning samal ajal maja pealt leida oma tiimi värvi kast - mis on lukustatud numbrikoodiga.
Kui kood on välja mõistatatud, kast on avatud, siis leiavad mängijad kastist järgmised ümbrikud: "OP: Maiasmokk", "OP: Kill The Bastard", "OP: Põrgualtar" ja "OP: Päästke hinged". Lisaks kõikidele ülesannetele, on majja paigutatud erinevatele kohtadele teemakohane muusika, suur kogus valguspulki, mõistatusi, ning ringi müttavad ka kaks hullu Deemonit - kes annavad endast parima, et mõlemat tiimi hirmutada ja hävitada. Sarnaselt meie eelmistele Terminaatori mängudele on ka nemad surematud, ning neil on eriline ja tasakaalustav roll mängus, kuid seekord tapab Deemon vaid melee relvaga, ning tal on võime joosta - Deemonit ei tasu närvi ajada tema pihta tulistades, sest siis võtab ta lisaks välja relva!
*PS: Erinevalt terminaatoritest, ei saa deemoniga koos ründele minna moel, kus sul on käsi tema õlal ja siis deemon sinu ees surematu kilbina laseb vastaseid.*
Tegevust jagub kolm tunni sisse kõvasti!
Peale kolme tundi kõlab signaal mis kuulutab mängu lõppenuks.. Tuleb väike söögi ja joogi paus, kus loeme kokku tiimide punktid ja kuulutame välja võitja!
Võitjatiim saab omale õiguse tuua välja MEGAPUMPKIN, mille me üheskoos pilbasteks laseme! (Kui keegi soovib mõne kõrvitsa mingi vingema pauguga õhku lasta, siis paluks sellest teada anda korraldajale ja vaatame mis teha annab - muul juhul on igasugune pürotehnika mängualal keelatud!)
Mäng pole veel läbi - kel soovi pikemaks jääda, siis mängime veel "Vampiiri" ja teeme enne seda ka mõne mängu ilmselt eesti suurimat "Infected" stiilis mängu!

"Vampiir" - Algab nagu iga teine TDM, kus osapoolteks on inimesed ja vampiirid, kuid kui saad lasu pihta jääd paigale, ning selle tiimi mees kes sind patsutab saab su enda tiimi. Mäng on läbi siis kui kõik osalejad on lõpuks kas vampiirid või inimesed.
"Infected" - Zombi stiilis mäng, kus vastavalt osalejate arvule jagatakse rahva sisse mõni alfazombie - Mängu alguses antakse osalejatele 3 minutit et end majja sisse seada, ning peale kolme minutit aktiveeruvad alfazombied, kelle ülesanne on siis kõik inimesed nakatada zombiedeks. Zombiedel melee/puudutus, inimestel 15 kuuli- kõigest täpsemalt juba kohapeal või korraldajalt foorumis/facebookis lisainfot küsides.
!Kuna tegemist on vana turbatehasega siis on igasugune pürotehnika rangelt keelatud, ning suitsetame vaid ettenähtud kohtades!


Mängu osalustasu 5 Eur.
Osalustasu võimalik maksta kohapeal.

Aeg: 28.10.2017 , briifiga alustab kell 11.30, paluks kohal olla juba kella 11ks, stardipauk u. 12! Suur mäng kestab 3h, peale seda paus pool tundi, kes veel soovib siis u. 2+h mängime veel teisi stsenaariume lisaks.


Koht: Tootsi Turbavabrik - Tööstuse 1, Tootsi, 87501 Pärnu Maakond, Eesti.
https://www.google.ee/maps/place/T%C3%B6%C3%B6stuse+1,+Tootsi,+87501+P%C3%A4rnu+maakond/@58.5868313,24.7870829,14z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x46ecde66a2423285:0xff664335dd350f4d!2zVMO2w7ZzdHVzZSAxLCBUb290c2ksIDg3NTAxIFDDpHJudSBtYWFrb25k!3b1!8m2!3d58.5867147!4d24.786309!3m4!1s0x46ecde66a2423285:0xff664335dd350f4d!8m2!3d58.5867147!4d24.786309


OHUTUS ja VASTUTUS:
Tegemist on airsoft lahingmänguga, enne osalemist tutvu ohutus ja vastutus nõuetega. Vajaduse pea nõu spetsialistiga.

Kui osaled sellel mängul, siis nõustud järgnevaga:
Airsoft mäng toimub alal kus on kraave, auke, klaasikilde ja igasugu kõrgeid ja ohtlikke kohti!
Korraldaja on kõiksugu ohud üritanud ohulindiga märgistada, augud katta jne. Kuid tahest tahtmata mängu jooksul eemaldatakse mõned lindid jne.
 Tuled ise vabatahtlikult mängule, oled kursis ohtudega,  jälgid ise ning vastutad ise oma tervise eest!
 Kui Sinuga juhtub mingi trauma, siis vastutad ise juhtunu eest ja ei oma pretensioone ei ala omanikule ega korraldajale.

Ei taha kedagi hirmutada, aga paraku praktika nõuab sellistele asjadele rõhutamist.
Eesmärk on saada häid elamusi, mitte traumasid. Sellepärast kindlasti mitte turnida kusagil, eriti kohtades kus ohutuslint paigaldatud!

Kui tuled sellele mängule, siis palun häälesta end sellele, et tuled saama ja teistele pakkuma häid elamusi.
Et saada häid elamusi on oluline aus mäng ja probleemide lahendamine viisakalt, mitte karjudes!!! Kui rikud neid mõtteid on korraldajal õigus Sind mängult kohe ära saata.

Üritus on 16+! Alaealistelt nõuame vanema poolt kirjalikku luba! Sobib ka vabas vormis kirjutatult, vajadusel saad korraldajalt näidise.

REEGLID:

http://textuploader.com/djn7s

Üldreeglid on kirjas foorumis. Täpsustame briifingul.
Automaat kuni 120m/s piiranguteta – jälgi ohutust ikkagi.
Kuulipilduja või poolautomaat snaiper kuni 120-150m/s, piirang ca 20m miinimum distants ja backup relv kohustuslik.
Üksiklasuline poltlukk snaiperrelv 150-185 m/s, piirang 20-25m minimum distants ja backup relv kohustuslik.
Pimetuli on väga ohtlik ja see on keelatud. S.t. nurga taha või üle takistuse ei tohi lasta  kui ei ole veendunud ohutuses - lasta võib vaid nii et endal ka pea varju tagant väljas.

RELVA RENT KOHAPEAL: Kõik kel on soovi rendirelvale, andke aegsasti ette teada - leiame teile kindlasti rentija!

RAADIOSIDE: kanal 1 on korraldajatele admin kanal. 2-3 Sinine tiim, 4-5 kollane tiim.

MAASTIK: Mäng leiab aset enamasti sisealal - seal on pime ja niiske. Alal on ka klaasikilde jms. Kuna hoone on pime on soovituslik võtta kaasa taskulamp vms!
Kõvema tallaga saapad ja soe riietus on ka soovituslik! Mängualal on palju turbatolmu, niiet ei tasu päris peoriietes tulla.
Osa mängust ja lahingust asub ka õuealal kus on heina, mõned põõsad, kõrvalhooned jms.
Pilte ja videosi alast leiab kõvasti kui otsida youtubest või facebookist märksõna "Tootsi Laibavabrik"

----

Kel vähegi võimalik - palume oma attend panna facebooki,
https://www.facebook.com/events/364006387363090/?ti=cl
kuna see on meie korralduste põhiplatvorm, siis attend sinna on veidi parem kui siin foorumis. Kui aga facebooki pole vms, siis lisage julgelt siia postitusena +2 jne stiilis.


10
Üldine jutt / Treimani mäng - off the book
« on: September 19, 2017, 20:54:33 »
Lähme see pühapäev Läti piiri äärde meie Treimani karusnahafarmi alale (ala on väga lahe) oma Pärnu pundiga (15-25 meest) mängima - kuna mängul pole mingit stoorit ega korraldust kui sellist, vaid on tavaline nö. "pühapäevane mäng", siis ma seda ürituste alla panema ei hakka - aga mõtlesin et annan siiski siia foorumisse teada et Treimanis meil väike mäng - kui kellegil on huvi, siis kirjuta mulle siia postkasti ja annan sulle lisainffi ;)

11
Üritused / 2017-08-27 Reiu MilSim Pärnus
« on: August 20, 2017, 09:01:21 »
Tere jõudu!
Tulemas järjekordne milsim.

 Asukoht: see kord reiukarjäär kus plaan maha pidada üks vinge madin.
https://www.google.ee/maps/dir/P%C3%A4rnu,+P%C3%A4rnu+County/58.3314731,24.6410875/@58.3328557,24.6238845,2263m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x46ecfcde022724a1:0x400b36d18fc6990!2m2!1d24.4965768!2d58.3858079!1m0!3e0

 Nagu kombeks on saanud osapoolte nimed Separatistid ja Countrid. Tegevus mis toimuma hakkab luguge kindlasti kirjeldusest.

Tegevus: Separatistid on rajanud Reiu karjääri alale kaitsepositsioonid, et olla valmis vastu võtma Counterite laskemoona ja lõhkeaine konvoid. Separatistide eesmärk on hoida põhiteed enda valduses 2h. Counterite eesmärk on hävitada Separatistid, et tagada konvoi liikumine.
Aga nagu ikka on aga..!!
Seperatistid on ala tõkestanud miiniväljaga, mis tuleb Counteritel demineerida (kuidas käib demineerimine loe LISA1 OBJ1 kirjeldusest). Lisaks on Separatistidel laskemoona punker, mis tagab piisava moona, et sõdida Counteritega vajadusel mitmeid päevi (mida kiiremini Counterid selle hävitavad seda parem neile, sest mänguliselt on see Separatistide lisa elluärkamispunkt). Sparatistidel on rajatud ka kaitsepositsioonid, mis tuleb Counteritel vallutada.
Lisaks on Separatistidel mänguala keskele rajatud Stronghold (loe LISA1).
Kummalegi meeskonnale on antud 15 meditsiinilist sidet, millega on võimalik haavatu korda teha. Igat sidet on võimalik uuesti kasutada, kui oled surma saanud ja elluärkamispunktis ära käinud. Ellu ärkad elluärkamispunktis märgistatud ala sees või kui vigastatud koht on meditsiinilise sidemega korrektselt kinni seotud.
Counteritel on ka lisa elluärkamiskoht FOB (loe LISA1). FOBi kavalalt kasutades võivad Counterid saada tohutu eelise Separatistide ees. Aga Separatistidel on piisavalt vahendeid see ära lõhkuda, nii et Counterid kaitske seda!

Mäng loetakse lõppenuks, kui Counterid on täitnud kõik punktid ja andnud kaitserajatiste juures oleva pasunaga kaks pikka signaali või ülesannete jaoks antud 2h on läbi saanud. Peale seda toimub pooltevahetus.

LISA1
OBJ1- miiniväli. Miiniväli on punavalge lindiga märgistatud ala, kuhu maetakse 10 miini, mis tuleb miiniotsimisorade abil üles leida, välja kaevata ja korrektselt kohapealt näidatud viisil puhastada. Muidugi, et ülesanne ei oleks nii lihtne, on iga miini alla paigaldatud granaat. Miini ebakorrektse ülesvõtmise korral granaat detoneerub ja mängija loetakse surnuks. Mängus kasutatavad õppegranaadid on täiesti ohutud.
OBJ2- laskemoona punker, ka Separatistide elluärkamispunkt. Laskemoona punkri hävitamiseks on mängukorraldaja poolt eelnevalt valmistatud mänguline lõhkelaeng, kuhu on kinnitatud õppegranaat. Laeng tuleb viia punkri keskel märgitud alasse ja ise eemal olles see nööri abil lõhata. Sellega loetakse laskemoona punker hävinuks ja Counterid võivad lipu eemalda. Laskemoona punkrit Counterid elluärkamispunktina kasutada ei saa!!!
OBJ3- kaitsepositsioonid. Märgitud punktidesse tuleb asetada 3 lippu, panna tööle kellal olev 10-ne minuti taimer ning anda üks pikk signaal kohapeal oleva pasunaga. Sellega loetakse Counterite poolt ala hõivatuks. Separatistidel on võimalik kaitsepositsioonid tagasi võtta - kellal olev aeg tuleb seisma panna ning lipud alla võtta. Taimeril oleva aja nulli tiksumisel antakse pasunaga kaks pikka signaali, millega tähistatakse mängu lõppu.
Stronghold- Kindlustatud kaitserajatis, mida võib kasutada nii elluärkamispunktina kui ka enda kaitseks. Ala sees surma saades peab liikuma teise elluärkamispunkti.
FOB- antud vahenditega püstitatav lisa spawn point (FOBile lähemale kui 5m surma saades peab minema algsesse elluärkamispunkti).
Mängu osalustasu 3eur.
Osalustasu võimalik maksta kohapeal või
Swed EE282200221050294629
Aleksandar Kuzmin

Ohutuseeskirjad:
1.   Mängijad peavad väljakul kasutama näokaitset (prille või näomaski) ja neil lubatakse see maha võtta ainult spetsiaalselt selleks mõeldud alades ja ohutustsoonides, mille on määranud mängujuht.
2.   Mängijatel on keelatud ohutustsoonis relvi testida, turvaasendist välja võtta ja tulistada.
3.   Mängijatel ei ole soovitatav väljakul ronida puude otsa, katustele või teistesse ohtlikult kõrgetesse kohtadesse.
4.   Keelatud on hiilida teadmata kohtadesse, mida mängujuht ei ole heaks kiitnud, näiteks punkrid, maa-alused kaevud jne.
5.   Mängijatel ei ole soovitatav akendest välja hüpata/roomata, nendest välja rippuda ja ust lahti lüüa.
6.   Mängu ajal on keelatud igasugune vägivaldne kontakt, solvangud ja muud sobimatud žestid teiste mängijate suhtes.
7.   Mängijad peavad võimalusel vältima teistele mängijatele näkku tulistamist.
8.   Kui mängija ei allu ohutuseeskirjadele, väljastab mängujuht esimese hoiatuse. Teise hoiatuse väljastamise peab mängija mänguväljakult lahkuma ning mängujuhil on õigus mängija ülejäänud mängust eemaldada!

Kohapeal toimub OHUTUSEESKIRJA tutvustus ning iga mängija kinnitab oma allkirjaga, et on tutvunud mängu reeglitega ja järgib ohutuseeskirja nõudeid.

Üldised reeglid:

1.   Airsofti mängus osaleja peab olema vähemalt 18-aastane. Alla 18-aastastel osalejatel vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek.
2.   Enne mängu algust on kohustatud iga osaleja kinnitama oma allkirjaga, et on tutvunud mängureeglitega ja järgib ohutuseeskirja nõudeid.
3.   Airsofti mängu organiseerija ja mängujuhi otsused ei ole vaidlustatavad!
4.   Organiseerijal ja mängujuhil on õigus osaleja mängust kõrvaldada, kui osaleja ei järgi mängureegleid ega allu üldistele moraalsetele eeskirjadele.
5.   Airsofti mäng põhineb aususel, sest kuulid ei jäta riietele nähtavaid jälgi. Mistahes ebaselge tabamus loetakse kindlaks tabamuseks. Kui mängija ei mängi ausalt, saab ta hoiatuse.
6.   Mängija loetakse „surnuks”, kui ta saab tabamuse mistahes kehaosale, sh relvale, riietusele või varustusele.
7.   „Surnuks” tulistatud mängijad peaksid toimima järgmiselt:
•   tõstma ühe käe ja kõva selge häälega hüüdma „Pihtas!“ või „Surnud!“.
•   Märgistama end helkurvesti või korraldaja poolt antud lindi või muu selgelt eristatava värvilise riidetükiga.
•   tõstma markeri üles ja minema turvatsooni, „surnute paika” või „elluärkamise-punkti“.
8.   Kui mängija tabab meeskonnakaaslast (sõbralik tabamus), loetakse osaleja „surnuks“.
9.   Mängijat ei loeta „surnuks“, kui kuul tabab teda põrkega teiselt objektilt.
10.   Keelatud on pimetuli – nurga tagant tulistamine end näitamata.
11.   Mängijad, kes on „surnud” ei tohi anda vastase kohta informatsiooni.
12.   Siseruumides on lubatud ainult ühekordne tulistamine.
13.   Väljakul tohib kasutada ainult airsofti relvi.
14.   Mängus osalemine on keelatud, kui mängija on tarbinud alkoholi ja/või narkootikume.
15.   Mäng toimub piiritletul alal ning väljaspool märgitud ala on mängimine keelatud.
16.   Kui mänguväljakul on märgatud kõrvalist isikut, kes mängus ei osale või ei ole muul viisil mänguga seotud isik, siis tuleb sellest viivitamatult teavitada organiseerijat või mängujuhti.
17.   Mängul mitteosalejad (juhid, fotograafid, filmijad jm) on kohustatud väljakul kasutama kaitseprille, selgelt ja kaugelt eristatavaid (nt eredavärvilisi) riideid või muid tunnusmärke.
18.   Ala reostamine on rangelt keelatud! Kõik jäätmed tuleb mängu lõppedes kokku koguda mängujuhi poolt näidatud kohta.
19.   Enne mängu algust tutvuvad mängijad väljakuga.
20.   Ainult lask tapab. Bang, Bang või muu sarnane viisakus reegel jääb täna mängust välja.
21.   Granaadid/imitatsioon lubatud kuid tapvad on ainult need mis paiskavad kuule või muud mitte vigastust tekitavat eset välja.


Kohapeal toimub täpsem reeglite tutvustus, ohutustehniline instruktaaž.
Alaealistel palun võtta kaasa alkirjastatud vanema/vastutava luba mängul osalemiseks. Täpsema sisu saamiseks kiri messengeri.

Kel vähegi võimalik, siis ootaks teie osavõttu pigem facebookis attendina antud evendi alla https://www.facebook.com/events/124262501547639/permalink/124273701546519/ - Kui ei saa facebookis panna siis võite siia ka foorumile kohaselt oma +1 jne panna :) *Meil on lihtsalt parem korraldada kui enamus attende ühes kohas on, ning meie korralduse põhiplatvormiks ongi facebook)

12
Üritused / 2017-07-02 Jaama MilSim, Pärnu
« on: June 28, 2017, 07:52:13 »
Tere airsofterid!
 Plaan järjekordne militaarsimulatsioon korraldada. Juba korra proovitud plaan aga väikeste lisadega!

Mängu plaan:
Koosneb kahest meeskonnast keda olen nimetanud countriteks ja separatistideks.

Separatistidel on hõivatud kaubajaama ala ning alustanud kaitsetegevusega.
Separatistidel on rajatud peastaap obj3e kust on vaja leida countritel dokument täiendva informatsiooniga ning edastada see obj 1hte. Obj1es on olemas sidevõimekus aga ilma obj 2he hõivamiseta ei ole voolu ja ei ole võimalik kasutada sidet. Dokumendis on informatsioon telefoni koodiga, sõnumi sisu ja obj4 teostamiseks informatsioon.

Igas objektis on lipp mis tuleb heisata see on märguanne, et ala on hõivatud countrite poolt. Separatistidel on võimalik ala tagasi vallutada ja lipp alla võtta.
Kummalgi meeskonnale on antud 10 meditsiini sidet millega on võimalik haavatu korda teha. Igat sidet on võimalik uuesti kasutada kui oled surma saanud ja elluärkamise-punktis ära käinud. Ellu ärkad kas elluärkamise-punktis käies märgistatud ala sees või kui meditsiini sidemega seotakse pihta saadud koht korrektselt kinni. Kohapeal näidis sidumine, mitte korrektse sidumise korral on kohtunikul õigus lasta uuesti siduda või konfiskeerida side ning mängija peab liikuma elluärkamise-punkti, et mänguga jätkata. Countritel ka lisa elluärkamis koht FOB.
Fobi kavalalt kasutades võivad countrid tohutu eelise separatistide ees saada. Aga nagu ikka on aga. Separatistidel on piisavalt vahendeid see ära lõhkuda nii, et countrid kaitske seda!

Iga täidetud punkt annab vastavalt raskus astmele countritele punkte. Mängu kestvus 2h või kuni kõik ülesanded tehtud. Seejärel poolte vahetus.

Obj1- sidemast+ telefon
Obj2- alajaam mis tagab voolu obj1hte+ telefoni aku.
Obj3- separatistide peastaap kus asub vajalik dokument mis annab info obj4ja täitmiseks. Dokument tuleb esmalt edastada obj1hes oleva telefoniga sõnumi teel.
Obj4- depoo( dokumendis sisu annab informatsiooni kuidas täita) ette öeldult tuleb depoo laadida lõhkeainega ning lõhata see. Lõhkekeha tuleb ise täita ning küljes on kell mille aeg peab nulli tiksuma.
Fob- antud vahenditega püstitstav lisa spawn point. Ei tohi püstitada objektidele lähemale kui 10m. ( fobile lähemale kui 5m surma saades peab minema alg spawni).

Obj4ja täitmine algab pika signaaliga ning ülesande täitimine ja ka mängu lõpp kaks pikka signaali.

Mängu osalustasu 2eur.
Osalustasu võimalik maksta kohapeal või
Swed EE282200221050294629
Aleksandar Kuzmin

Ohutuseeskirjad:
1.   Mängijad peavad väljakul kasutama näokaitset (prille või näomaski) ja neil lubatakse see maha võtta ainult spetsiaalselt selleks mõeldud alades ja ohutustsoonides, mille on määranud mängujuht.
2.   Mängijatel on keelatud ohutustsoonis relvi testida, turvaasendist välja võtta ja tulistada.
3.   Mängijatel ei ole soovitatav väljakul ronida puude otsa, katustele või teistesse ohtlikult kõrgetesse kohtadesse.
4.   Keelatud on hiilida teadmata kohtadesse, mida mängujuht ei ole heaks kiitnud, näiteks punkrid, maa-alused kaevud jne.
5.   Mängijatel ei ole soovitatav akendest välja hüpata/roomata, nendest välja rippuda ja ust lahti lüüa.
6.   Mängu ajal on keelatud igasugune vägivaldne kontakt, solvangud ja muud sobimatud žestid teiste mängijate suhtes.
7.   Mängijad peavad võimalusel vältima teistele mängijatele näkku tulistamist.
8.   Kui mängija ei allu ohutuseeskirjadele, väljastab mängujuht esimese hoiatuse. Teise hoiatuse väljastamise peab mängija mänguväljakult lahkuma ning mängujuhil on õigus mängija ülejäänud mängust eemaldada!

Kohapeal toimub OHUTUSEESKIRJA tutvustus ning iga mängija kinnitab oma allkirjaga, et on tutvunud mängu reeglitega ja järgib ohutuseeskirja nõudeid.

Üldised reeglid:

1.   Airsofti mängus osaleja peab olema vähemalt 18-aastane. Alla 18-aastastel osalejatel vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek.
2.   Enne mängu algust on kohustatud iga osaleja kinnitama oma allkirjaga, et on tutvunud mängureeglitega ja järgib ohutuseeskirja nõudeid.
3.   Airsofti mängu organiseerija ja mängujuhi otsused ei ole vaidlustatavad!
4.   Organiseerijal ja mängujuhil on õigus osaleja mängust kõrvaldada, kui osaleja ei järgi mängureegleid ega allu üldistele moraalsetele eeskirjadele.
5.   Airsofti mäng põhineb aususel, sest kuulid ei jäta riietele nähtavaid jälgi. Mistahes ebaselge tabamus loetakse kindlaks tabamuseks. Kui mängija ei mängi ausalt, saab ta hoiatuse.
6.   Mängija loetakse „surnuks”, kui ta saab tabamuse mistahes kehaosale, sh relvale, riietusele või varustusele.
7.   „Surnuks” tulistatud mängijad peaksid toimima järgmiselt:
•   tõstma ühe käe ja kõva selge häälega hüüdma „Pihtas!“ või „Surnud!“.
•   Märgistama end helkurvesti või korraldaja poolt antud lindi või muu selgelt eristatava värvilise riidetükiga.
•   tõstma markeri üles ja minema turvatsooni, „surnute paika” või „elluärkamise-punkti“.
8.   Kui mängija tabab meeskonnakaaslast (sõbralik tabamus), loetakse osaleja „surnuks“.
9.   Mängijat ei loeta „surnuks“, kui kuul tabab teda põrkega teiselt objektilt.
10.   Keelatud on pimetuli – nurga tagant tulistamine end näitamata.
11.   Mängijad, kes on „surnud” ei tohi anda vastase kohta informatsiooni.
12.   Siseruumides on lubatud ainult ühekordne tulistamine.
13.   Väljakul tohib kasutada ainult airsofti relvi.
14.   Mängus osalemine on keelatud, kui mängija on tarbinud alkoholi ja/või narkootikume.
15.   Mäng toimub piiritletul alal ning väljaspool märgitud ala on mängimine keelatud.
16.   Kui mänguväljakul on märgatud kõrvalist isikut, kes mängus ei osale või ei ole muul viisil mänguga seotud isik, siis tuleb sellest viivitamatult teavitada organiseerijat või mängujuhti.
17.   Mängul mitteosalejad (juhid, fotograafid, filmijad jm) on kohustatud väljakul kasutama kaitseprille, selgelt ja kaugelt eristatavaid (nt eredavärvilisi) riideid või muid tunnusmärke.
18.   Ala reostamine on rangelt keelatud! Kõik jäätmed tuleb mängu lõppedes kokku koguda mängujuhi poolt näidatud kohta.
19.   Enne mängu algust tutvuvad mängijad väljakuga.
20.   Ainult lask tapab. Bang, Bang või muu sarnane viisakus reegel jääb täna mängust välja.
21.   Granaadid/imitatsioon lubatud kuid tapvad on ainult need mis paiskavad kuule või muud mitte vigastust tekitavat eset välja.

Asukoht:

Pärnu, Kauba 1
https://www.google.com/maps/dir/P%C3%A4rnu,+P%C3%A4rnu+maakond,+Eesti/Kauba+1,+P%C3%A4rnu,+80047+P%C3%A4rnu+maakond,+Eesti/@58.3829608,24.5350543,10z/data=!4m8!4m7!1m2!1m1!1s0x46ecfcde022724a1:0x400b36d18fc6990!1m2!1m1!1s0x46ece3334cb03d41:0x47b31742cded9c67!3e0?nogmmr=1Kohapeal toimub täpsem reeglite tutvustus, ohutustehniline instruktaaž.
Alaealistel palun võtta kaasa alkirjastatud vanema/vastutava luba mängul osalemiseks. Täpsema sisu saamiseks kiri messengeri WeekendWarriors või PS siia foorumi

Kuna mängule "registreerimine" käib meil facebooki eventide kaudu siis paluks siin foorumis enda kohaletulekust postitada vaid neil kel facebookis juba attendi pole pandud, siis saame hoida täpsemalt silma peal kui palju inimesi kohale tulemas on! ;)
Niiet kas facebooki attend või siis siia oma vastus kui mitmekesi tulemas jne.


https://www.facebook.com/events/920912628077069/?ti=cl

...
Lisainfot saab vajadusel 53neli92kakskolm9

13
Üritused / 10.06.2017 Tootsi Laibavabrik.
« on: June 12, 2017, 23:41:31 »
Sooviks ka siit foorumist kohal olnud inimestelt tagasisidet Tootsi Laibavabriku kohta :) ...

14
Üldine jutt / Kuulan maad PÄRNU üritus..
« on: May 31, 2017, 23:49:29 »
Sooviksin teada, kui palju oleks siit foorumist huvilisi tulema Pärnus korraldatavale üritustele tulevikus?
(Üritused on huvitavad, ning hästi korraldatud)

-------

Uuriks lihtsalt kui palju rahvaga peaksime tulevikus arvestama, kui peaksime foorumisse ka oma ürituste kutseid üles panema. Hetkel oleme suhteliselt kinnise pundiga üritusi korraldanud.

*Postitus on lihtsalt uurimusliku eesmärgiga püstitatud

15
Müük / Müüa: Enola Gaye suitsugranaate.
« on: February 01, 2017, 21:16:15 »
Kes oleks huvitatud Enola gaye suitsugranaatidest?

Saan allahindlusega neid, lisan siia lingi kus head videod kohe toodete kõrval - need 5 eurosed granaadid mis seal on, need saaks siis 4 euriga kätte - Kas on kellegil huvi kampa lüüa :) ?

*Tellin siis mingi koguse, ning kel huvi tellin ka oma allahindlusega teile, ning Pärast kui stuff Eestis siis a) saad asjad kätte Pärnust käest kätte või b) maksad ise transpordi (itella/omniva jne) ja saadan sulle edasi :)

Andke siis teada siia või personali, annan nädalakese mõtlemisaega. 


http://www.dumusveces.lv/'


W-01
____________

Pages: [1] 2