Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - lullabY

Pages: [1]
1
Müük / VSR-10 AA silinder, kolb; Laylax vedrujuht
« on: September 15, 2018, 11:02:28 »
Müügiks siis sahtlisse seisma jäänud asjad:
  • Action Army VSR-10 Piston- for 90° trigger - 12€
  • Action Army Cylinder Kit for VSR10/BAR10/VSR11 - 50€ (originaalpakendis)
  • Laylax PSS10 Spring Guide with Smooth Bearing 7mm - 10€ (nagu uus)Kõiki juppe on vähe kasutatud. Jupid ostetud jaanuari lõpus ning käinud max kolmel mängul. Aprilli teisest poolest on sahtlis seisnud.

Eelistan käest-kätte, kuid saab ka postiga saata. Postiga saatmise korral tasub ostja 100% ettemaksu ning postikulu.
Kõik esemed korraga ostes saadan postiga omal kulul.

Asukoht: Tallinn, Peetri.
Kontakt: 53 36 57 95

2
Tehniline pool / BAR-10 silindri juhtrõngad
« on: April 13, 2018, 17:21:56 »
Probleem nimelt selline, et kui oma JG BAR-10 vinnastan, siis silinder logiseb ning seetõttu iga kord ei vinnastu relv ära, kuna silinder on liiga madalal ja see jubin, mis pistonit kinni hoiab, ei saa liikuda õigesse asendisse, et piston ära fikseerida. Mõnikord peab korralikult jamama, et relv vinnastuks. Arvestades relvas olevate tuuningjuppide hinda, on see probleem äärmiselt ebameeldiv (uusi juhtrõngaid ma muidugi ei taibanud tellida, kui relva ja jupid tellisin). Proovisin ka ise kodus 3d-printeriga uusi juhtrõngaid välja printida, kuid printer ei ole piisavalt hea, et saada piisavalt tugevat rõngast, mis relvas ka vastu peaks. Samuti ei suutnud ma eemaldada tagumist juhtrõngast, et rõnga ning ressiiveri vahele näiteks teipi panna, et liikumisruumi vähendada.
Siit jõuan ka oma küsimuseni - kuidas saada ära tagumist rõngast (soones on kinni)?
Loodetavasti lähiajal saan kasutada paremat printerit, et korralik jupp välja printida, kuid homme on hooaja avamine ja ma hea meelega kasutaks seda relva seal, kuid hetke seisuga on see kahtlane ja pean pigem AEG-ga mängima.

Pages: [1]