Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Merciless

Pages: [1] 2 3 ... 8
1
Airsoft klubid / Re: Weekend Warriors
« on: September 23, 2018, 21:25:05 »
Sai suve lõpu poole jälle mitmeid uusi mehi tiimi vastu võetud. Kahjuks on ka osad liikmed lõpetanud airsofti mängimise ja seega nimekirjast eemaldatud.
 Tiim aina kasvab, ning tekkimas on ka esimesed ametlikud jaod.
Esimene neist on Leivaliit.Teise jao loodame järgmiseks aastaks valmis vorpida, idee on olemas aga pole veel jõudnud asjaga süvitsi tegeleda.

Vahepeal on meile tekkinud ka uus traditsioon - kõik uued liikmed ristitakse sisse enne kui nad ametlikult liikmeks saavad. Ristimistehnikad on erinevad, kuid üldiselt on nii et kõik kohal olevad vanad liikmed lasevad "rebastele" ca. 20m kauguselt korraga kuulid tagumikku. Südametunnistuse järgi.. Kes ühe kuuli, kes kogu salve.


Ja kõige suurem uuendus on see, et me hakkasime lõpuks oma koduplatsi ehitama. Weekend Warriorite isiklik lahinguplats. Esimesed lahingud jõuame juba vast järgmisel kuul seal maha pidada, ning järgmine aasta ka mõned külalised kutsuda. Ala pole väga suur, alla 2 hektari, kuid usume et juba esimese aastaga saab ala piisavalt täis ehitatud, et saab järjest suuremaid lahinguid maha pidada ja lõpuks ka siia foorumisse mõne korraldatud mängu kuulutada.

2
Üldine jutt / Re: Tootsi Laibavabriku huvilistele!
« on: September 14, 2018, 07:50:36 »
Up

3
Üldine jutt / Re: Tootsi Laibavabriku huvilistele!
« on: September 10, 2018, 22:52:05 »
Kes veel ei ole kursis, siis videosi leidub sellest megalahedast alast meil netis palju ( Laibavabrik )

Siin nt meie Halloweeni üritusest: https://www.youtube.com/watch?v=t_qJc5gaygs

4
Üldine jutt / Tootsi Laibavabriku huvilistele!
« on: September 10, 2018, 22:45:42 »
Meie sigavinge Laibavabriku mänguplatsi saatus on ohus..
Meil on 16.09.18 vaja Laibavabriku platsi korrastada - alused kokku korjata ja suuremad kuulihunnikud samuti - vastasel juhul võime oma platsist ilma jääda...

Kuna tööd on palju  (Aluseid jms barrikaade ehitatud ja veetud sinna hulgi, ning BB'si alal ka laiali ilmselt MILJONI ringis)  ja abikäsi seekord napib, siis panen ka siia foorumisse teema ülesse, ja kutsuksin meiega ühinema mõne kiirema ja hardcorima Laibavabriku fänni , kes liituks ka meiega, et maha pidada paar Kiiret funi lahingut Laibavabrikus, "Hull turist" mängu-stiilis, ja siis liituks ka meiega peale mänge neil koristustalgutel.

Loodan et leian ka siit mõne abikäe, sest asi on tõsine, kui me ei saa ala korrastamisega hakkama, võime vabalt jäädavalt ühest kogu Eesti ägedaimast mängualast ilma jääda.

Mäng/talgud toimuvad 16.09.18 kell 11.00 Pärnu mk. Tootsis ... Huvilised annavad mulle personaalsõnumina endast teada, ning saavad täpsema info minult personaalselt sõnumina siin või facebookis! :)
(Ei soovi seda "üritust" avalikult mänguna välja kuulutada, kuna seda ta otseselt ei ole.. Pigem on tegu tasuta väikse lõbusa mänguga, kus hiljem ühtselt korraldame väikse talgu et mänguplatsi tulevikus veel kasutada saaksime!


Hull turist mängustiil:
Pealtnäha tavaline *Team Deathmatch*, millele on lisatud huvitav twist.
Lisaks tavalisele Team Deatchmatchile (igal mehel 3 elu, ellu ärkad spawnis koheselt), on asjal ka väike huvitav lisa - nimelt liigub platsil ringi üks eksinud ja veidi nupust nikastunud turist (Märgistatud helkurvestiga). Ta käib mööda mängu ala ringi, otsib oma teed, teeb omi asju, aitab/segab mängijaid, annab neile nänni, üritab neid tappa, või räägib lihtsalt lolli juttu.
Lisaks siis team death matchi reeglitele, on nii, et kui püüate hullu turisti kinni ja viite ta oma spawni on see mäng teie võiduga lõppenud.
(Turist üritab iga sellise provokatsiooni peale vahendeid valimata teid tappa).

- Turist võib üritada sind tappa/sinult relva ära võtta
- Turisti LASTA ei tohi . Kui tundub et turist tahab sulle viga teha või läheneb sulle ja sulle see ei meeldi, siis et turisti takistada, tuleb teda SIHTIDA - kui turist on sihikul, siis ta taganeb JA SULLE VIGA EI TEE, sest turist kardab vägivalda ja relvi.
- Kui turist sind tapab läheb su elu ikkagi maha nii nagu tavaliselt läheks kui vastas tiimi mängija sind maha laseks.

PS: Üritage turisti ikka üleliia MITTE lasta... Turist läheb ikka päris kurjaks ära kui ta sama palju haiget saab nagu oma eelmisel turismireisil Halinga Laudas.

{*Team Deathmatch* - Sinised VS. Kollased, 3 elu mehel, ellu ärkad spawnis koheselt, kaotab tiim kellel esimesena 80% meestest lõpplikult surnud on. (v.a. juhul kui tiim püüab Hullu turisti kinni ja viib ta oma spawni - siis olete võitnud) }

5
TOITLUSTUS

Kohapeal on olemas suured telgid koos istumisalustega ning toitlustus. Osta on võimalik nii grillliha kui kergemat õlut või siidrit. (Iseenesest mõistetav aga märgin ka ära et, joobes olekus relva ei käsitle :D )

6
Hah.. :D Polnud jah kursis et selline postitus üleval on :D

7
Üritused / 2018-06-17 PÄRNUMAA AIRSOFTI SUVEPÄEVAD @ Halinga
« on: June 12, 2018, 20:20:48 »


 

KUUPÄEV: 17.juuni.2018 kell 09.30

KOHT:  ---- Pärnu-Jaagupi, Halinga militaarse seiklusmängu keskus ---- ( https://www.guard.ee/militaarneseiklusmang/asukoht )EESMÄRK: Populiseerida airsofti kui sportlikku harrastust, millest osavõtmine sobib kõigile. Tuua kokku erinevaid harrastajaid üle kogu Eestimaa ning pakkuda neile meeliülendavat koosviibimisvõimalust koos võistluslike momentidega.

LASKMISVÕISTLUSED:
Ühelt alalt osavõtutasu on 5 eurot, osaledes kahel erineval võistlusalal, tuleb tasuda osalustasu mõlema võistlusala pealt 5 eurot, osaledes kõigil kolmel alal on osalustasu kokku 10 eur.

Kell 10.00-12.00 Airsofti püstoliga täpsuslaskmine
Kell 10.00-12.00 Airsofti optilise relvaga (snaiper) täpsuslaskmine
Kell 12.00-15.00 Taktikaline laskmine automaadiga

MINI MIL-SIM – JAGU TULE ALL : (Mängud kestavad 10.00-16.00, iga mäng kokku 30min)
Osavõtutasu on 10 eur per inimene, osavõtjad võivad grupid
eelnevalt kokku panna ise või juhul kui gruppi ise kokku ei saada, moodustatakse kohapeal sega meeskonnad. Meeskonda ette teades, on juba hea aegsasti oma mäng ette broneerida vältimaks mängule mitte pääsemist. Mängu ette broneerida saab ühendust võttes korraldajaga.
Mängu pääseb 14 meeskonda.

Mäng kujutab endast militaarse simulatsiooni loomist, kus jao (antud situatsioonis 8 inimest) suurune koosseis satub oma sõjamasinaga tule alla. Mäng viiakse läbi 1 km kaugusel Halinga airsofti majast, transpordib teid sinna autojuht koos teie sõjamasinaga. Eelnevalt antakse osalejatele mõned näpunäited mida sellises situatsioonis teha. Jao koosseisus on ka üks laskur-sanitar kes saab enda kasutusse meditsiini koti koos elukaartidega. Kui osalejate seas on ka kellelgi kuulipildur kaasas, siis saab temast jao kuulipildur kellele määratakse ka kuulipilduri abi. Eesmärk on pakkuda osalejatele lühiajaline võimsa emotsiooniga mil sim lahing.

KOHAPEAL VEEL:
•   Mõnus olemine koos istumisaluste ja mõnusa muusikaga
•   Toitlustus
•   Avatud lahingud majas sees

Autasustamine ja päeva lõpp kell 17.00Võta kaasa hea tuju ja võimalikult täpne sularaha. !Võimalusel pane oma osalusest märge facebooki ürituse alla attendides.

 Lisainfo kontakt: Andre 58581252

------------------------------------------------------------------------------

8
Airsoft klubid / Re: Weekend Warriors
« on: April 29, 2018, 14:12:02 »


Sai uusi liikmeid vastu võetud, ning ports embleeme uutele ja vanadele liikmetele tikand.ee'st tellitud.

Nüüd on meie tiim juba 40 liikmeliseks kasvanud, tiimi kasvades loodame et hakkab ka rohkem meie korraldatud suuremaid ja avatud üritusi sündima. Selleks et ka sina (meie jaoks võõras inimene või klubi) siit foorumist ka meie enamvähem kinnistele mängudele pääseksid võid alati meile facebooki või siia kirjutada, ning anname teada, kas saad kutse mängule või ei.

9
Üritused / Re: 2018-06-XX EELUURING: Escape and Evasion
« on: April 19, 2018, 13:14:56 »
Laagripunti 4 mehega tuleks küll kui kuupäevad klapivad :)

10
Üritused / Re: 2018-04-14 Op Punktiirjoon, suvehooaja avamine
« on: April 17, 2018, 21:26:15 »
No tegelt ei ole ikka eesti piisavalt väike et need vennad meelde jääks :D ... ja keegi ei räägigi mingist arstlikust kontrollist ja pedantsest taustauuringust ja mängudele lubamisest ainult klubi olemasolul... Vaid räägin sellisest korraldusviisist mis vähendab üleüldiselt mängijate ja korraldajate stressitaset..
Ise korraldajana ütlen et kõvasti etem on korraldada nii.. Olen seda testinud juba 140 liikmelise mänguga (küll mitte klubialusel sissepääs aga kontrollitud inimesed.. kutse said vaid klubid ja inimesed kellega oleme hästi kokkumänginud ja kõik võõrad kes tulid said sanuti ilusti aimu mis tingimustel mäng toimub. Selledt süsteemist tulenedes korraldada rhodesia kombel 400+ inimesele üritust , siis on juba niipalju rahvast et ilmselt korraldaksingi ise siis klubidele (+osad ininesed keda personaalselt tunneme, plus muud erandid) ...

See et osad rendimängijad või mingid suva foorumihundid mängule ei pääse sellise filtreerimis süsteemiga on väike hind mida maksta rahuliku mängu ja korralduse eest...


Ps; jutt käibki teatud suurematest mängudest mitte igast mängust.. rendimängija võib ju endiselt käia väikestel mängudel ja parem ongi kui ennem suuri mänge endale selgeks teeb kuidas käituda .. suurele mängule (mu arust pole kuhugile selliseid vaja)  polegi vaja mingeid Dimasi kes õllepudel näppus reegleid rikkuma hakkab ja kühvlisse sõitma inimestele hakkab..Mis varjandid siis veel on peale selle? Kuidagi tuleb ühesõnaga konfliktide vältimisteks mingisugune vastutustunne tekitada, samuti korralik informeeritus käitumismallidest ja reeglitest.. hetke süsteemitõttu ongi igalühel veic suva ju ära flippida plus enamus vendi ei saagi väga kuhugi blacklisti panna või nimi ja nägu ju meelde ei jäägi.. tulevad aasta pärast jälle nt uuele hooaja lõpetamiselev avamisele sama targalt.
Seda klubisüsteemi peaks jah kindlasti lihvima ja läbimõtlema, võiksin ise ka igasugu puid alla kütta sellele klubisüsteemile aga pigem tuleks see süsteem aluseks võtta ja siis läbi ilusti mõelda mis kriteeriumid või kuidas see asi toimiks ja just nimelt üksikutele v rendimängijatele jne.. aga muud tarka alternatiivi ma siin ei näe praegu.

11
Üritused / Re: 2018-04-14 Op Punktiirjoon, suvehooaja avamine
« on: April 17, 2018, 17:23:59 »
Ehk siis mängule pääsevad vaid airsofti tiimides

Olen üldjoontes kõigega päri aga mängija kes ei kuulu ühegi klubi ridadesse ja ei plaaningi väga kuuluda - tal on jokk? Ma olen oma lühikese paariaastase airsofti karjääri jooksul enamjaolt üksi mängudel käinud. Me jääksime nö. ukse taha? :)


Kahjuks jääksite jah nö. Uksetaha neil üritustel, sest siis vähemalt saavad need paarsada inimest mängida kes klubides on VS. See et rhodesia jms tiimid enam suuri mänge üldse ei korralda :)

Või kui üksikmängija on korraldajatele juba eeskätt tuttav inimene ja teada on et selle inimesega konflikte ei teki siis usun et tehakse ka erandeid (Mis juhul peaks siiski nõutav olema mingisugunegi märgis, mille konflikti ajal tuvastada saab.. Nimesilt oma nicknamega vms. )
Või tuleks kaaluda mingite messtega klubisse astumist kes mokkamööda tunduvad :)
Klubis on lahe, kamraadlus jms asjad mida üksikuna pole.. Eks oleneb klubist ka loomulikukt, aga meil on nt. Veel lisaks igasugused allahindlused airspfti ja matka poodides jne.

12
Üritused / Re: 2018-04-14 Op Punktiirjoon, suvehooaja avamine
« on: April 17, 2018, 11:04:20 »
Quote
Kas on ehk ka teisi arvamusi, kuidas ikkagi tulevikus tehtaks suurmänge ja kuidas vältida airsoftis füüsilist vägivalda???


See whitelist vs. Blacklist idee tundub hetkel ainuke parem lahendus...
Ehk siis mängule pääsevad vaid airsofti tiimides... Iga tiimi/klubi käitumise ja asjade eest vastutab kogu klubi, see parendab juhtide korraldust oma sats korralikult enne mängu üle briifida ja käitumismallid selgeks teha.. Rendimängijad lähevad samuti relvade rendile pakkuja poolt vastutusse. 
Kui keegi rikub korda, saab terve tiim karistada, banni vms näol.. Sealt hakkaks võibolla pihta korralik mängijate distipliin ja käitumine. Ükski tiimi juht ei taha ju enda tiimil marki täis teha, ega mängukeeldu kellegi muj pärast, seega nägakse rohkem vaeva käitumisel, konfliktide vältimisel ja üleüldistel asjadel nagu ka mängureeglite/ülesannete selgeks tegemine enne mängu juba.
Valesti käitunud tiimide karistused tuleks võtta eraldi vastavalt eksimusele, ban või noomitus korraldajate threadi (olen vist juba varem ka uurinud aga kas meil on mingi ühine blacklist või tread kuhu saaks korraldajatega hakata siis tiime kirja panema, staatusega banned või mingite märkustega vms.. )Edit: mängijatel kohustus siis ka oma tiimi embleeme kanda.. seega kui keegi fikseerib rikkumise on hea lihtne kohe teada kes vastutab, ei pea mingeis nimesi ja asju uurima hakkama..Ega üldiselt ärpleja oma nime nagunii väga sheerida ei taha :D ..
See kasvataks ühtlasi ka klubide tekkeid ja kasvu kui mängijatel on osad suuremad üritused piiratud tingimusel klubiliikmena kuhugi kuuluma sissepääsuks.
Igal juhul parendaks asja mu arust selline klubidega majandamine vs. eraldi inimestega :)

13
Üritused / Re: 2018-04-14 Op Punktiirjoon, suvehooaja avamine
« on: April 15, 2018, 13:51:07 »
Konstruktiivset kriitikat (Ärge arvake et halvustan liialt, pillun lihtsalt veidi kriitikat et järgmine kord veel vingem üritus korraldada, jäime kogu tiimiga erinevalt eelmiste aastate suurtest mängudest ikkagi VÄGA rahule ja kõik oli tegelt super)

Mängisime rätipeade poolel.
Mängu algus: Kohale sõites avastasime et mingi 20 autot olid end kuidagi jube valesse kohta parkinud, ilmselt ei soovinud nad sellest massiivsest august läbi sõita tee peal mis oli suurte okste ja kohati palkidega lapitud. Õnneks oli samas kohas korralikult punase paberi peal korraldaja telefoni number ja saime korraldajale helistades infot et tegelik parkla on u. 1km eemal ja suundusime sinna.
(Mängult lahkudes oli see teeparandus aga nii ära sõidetud et see auk oli kohutav.. kohati 40cm sügavat vett, joppas et keegi ei läinud lolli mängima nii hullult et oleks end põhjapeale kinni sõitnud ja sinna jäänudki. Kiirelt ehitati auk uuesti täis ja autod said siiski liikuma. Me üritasime olla kavalad ja pöörasime otsad ringi et lähme läbi teist teed - aga oh imet teine tee oli veel hullem ja meid ootas metsas sees üks täiesti põhjapeal kinni auto, ning paar kergelt kinni autot.. Meie pääsesime lõpuks välja kuid üsnapalju autoid jäi ilmselt veel pikaks ajaks metsa kinni).

Mängu briifing algas ilusti, kutsuti eesti keeles soovijad ühte punti ja venekeeles teise.. ja minu imestuseks oli see meie eesti punt vaid 40 meest VS vene punt 400 meest :D ..
Kõik seletati ilusti siiski lahti ja suundusime oma baasi..
Vägede juhtimise kohapealt ei tundunud alguses suurt midagi sest jäi mulje et isegi korraldajad kohati täpselt ei teadnud mida kusagil tegema peab jne. Aga kuna oli teada et me nagunii mässulised siis suurt organiseeritud tegevust ei tulegi.. Kuid läks mõned hetked mööda ja võtsime Pizzapoistega punti ja saime ka oma pundile ülesande võtta.. Siniste baas hävitada suure ilutulestikuga..
Täitsime selle ülesande edukalt. Sealt edasi läks aga juba asi natuke häguseks, sest ilmselt läks ikkagi tõlkes palju kaduma ja vastased ei tahtnud absoluutselt oma surnurätte kanda, seega leidsime end asjatult siniste spawni vallutamas/ründamas, hiljem avatades et seda ei saagi/tohigi vallutada.. Siinkohal vabandan kõigi ees kes kuuli said surnualas.. Aga samas peate ise teinekord ikkagi surnud olles oma rätikuid kandma kuna läbi võsa ei olnud absoluutselt aru saada et see teil mingi spawn on.. PUNANE RÄTT PEAB OLEMA SURNUD MÄNGIJAL...

Konflikt punase rätiga - räägin siis lisaks veel ka selle mollisaamise teema läbi,kuna asusin ise vahetus ligiduses oma meestega selle "mollihärjaga" ühises punkris, siis võibolla oskan rohkem infot jagada mis hetkel ringi liigub...
Kõik sai alguse sellest et kaitstes punkrit märkasime et sinised teevad kerget puskut sellega et saadavad oma surnud ees loivates teepeal kilbina ja siis ise jooksevad taustal üle tee ja meie punkrini välja pmst...
Et pusku tegemine lõpetada leppisime selgesõnaliselt punkris kokku et ei lase ühtegi meest mööda kes surnurätti ei kanna.. laseme üle... otsus vastu võetud hakkasime enda meestega rätte mitte kandvaid inimesi jalgadesse ja kerre laskma..ja siis see ainuke võõras poiss kes pundis oli hakkas kohe oma megamosfetitud masinaga neid näkku laskma.. (üks neiu rääkis isegi telefoniga sel hetkel, sai ka ilmselt korraliku sprei näkku ja telefoni) ... Rätita inimesed üle lastud ja samal ajal metsa jooksnud chiitereid üritades lasta panin tähele et see mosfeti rambo kargas punkrist välja (mõtlesin et läks vabandust paluma), hiljem tuli välja tegelt et läks sealt seltskonnast inimestega veel rohkem tüli norima (üks kutt vist kes ei võtnudki lõpuni omale punast rätti välja oligi see kes lõpuks ka pasunasse sai) , ja siis andis veel tagatipuks pasunasse ühele mehele kes oli pahane et sai sellise valangu näkku ...
Viga kui selline jah kirjade järgi mehel kes punast rätti ei kanna.. kuid tegelik süü on ikka selle vändagängsteri peal kes lampi kokkulepitult (ei olnud just siuke kiiresti reageerimise koht kus ei suuda lampi sihtmärgiks jalgu valida) ülelaskmisel hakkas inimesi asjatult näkku laskma mosfetitud valanguga ja siis tagatipuks sõidab veel ühele vennale sahtlisse.
Seega mõistan igati selle molliandja hukka ja arvan et selline taun ei peaks airsoftiga tegelema.
Ja sp. Ka rõhutan et mängijad palun kandke endaga punaseid surnurätte kaasas korrektselt... rätik maksab mingi 10-80 senti ! ...


Muu lahing ja mäng... no kõik oli super.. peale esimest kahte tundi hakkas sõda saama igast otsast ja kõik oli väga äge . Ilm oli super, chiitereid oli üllatavalt vähe... (eeldasin et mingi 50% inimestest teeb sohki aga tegelikult oli neid vaid 20%  :D ) pürotehnika, tellitud õhurünnakud.. kõik oli nii megalahe :D
Meedikuna saime ka päris kõvasti möllata :D ..
Kahjuks tundus et meie osapoolel oligi vaid meie enda tiimi kolm meedikut (korralikke meedike kel olid selgelt silmapaistvad ristid õlgadel ja endi toodud suured kogused sidemeid ravimiseks ja kes aktiivselt ka ravisid inimesi) .
Kõik oli megavinge tegelt :)


Kollane tiim tegi kõige rohkem sohki.. meil oli kontakte mõlema osapoolega kuid enim tegi sohki  kollane osapool.. Ei tunnistatud hitte, tuldi väga silmakirjalikult lampi ohkima ja asjatult tüli norima. Ja mis kõige haigem oli..
Korduvalt liiguti spawni asemel parklasse ja siis kasutati parklat uue spawnina..spawniti sealt ja liiguti meie spawni poole meid sealt noppima.. Ja osad mehed kel oli seda ajunatukest veel poole vähem arvasid et jube lahe oleks autodest 5-10m kaugusel sõdida, nii et selge mõistusega vastased neid vastu ei lase sest neil seljataga autod pargitud.
Häbiväärne tegevus, eriti see kui ise käisin seletamas et mida siin teete, siis vahiti lihsalt lolli näoga otsa ja pandi edasi.
Võtsin mitu korda sel teemal ka kanal 8 peal korraldajatega ühendust ja nägin osasid vestides kohtunikke ka läheduses aga miskipärat vahest ei vastatud ja nii see olukord seal üsna pikalt kestiski.

Siniste tiim quitis jõle vara... ei saa aru miks, valisitegi omale sellise kaitsvama osapoole.. samas teil oli spawnida mitu korda kergem kui meil rätipeadel. Esimest ülesannet täites eeldasime ka et teie baas mille õhku peame laskma on rangelt kaitstud ja patrullitud kuid kohale jõudes võisime rahulikult oma allahit karjuda 20 + mehega ja siis ka keegi meid ei kuulnud, ei tea kas üldse ilutulestikugi tähele panite :D mis toimus?


Kokkuvõtteks siis, kõik oli super.. Aga paremini oleks võinud olla siis see sisse- ja väljapääs mängualale/parklasse, mängu selgidus ja rohkem informeeritud mängukaptenid ja juhid (teinekord võibolla siis kui soovite üldinfo kinnisena hoida siis vähemalt väejuhtidele või kaptenitele, huvitundjatele mingit lisainfotki enne mängu jagada.. Näiteks FOBid..me ei teadnud pmst pool mängu vahet teha baasil,fobil või respawnil (seda enam et osad respawnid polnud kaardil märgitudki, seega loogiliselt arvasime kohe et see on siis FOB)) , mängijatele võiks rohkem rõhutada et surnurätid alati peale, kui kuuli ei taha saada asjatult.
Ja meedikusüsteemi peaks ka võibolla kohustuslikuks tegema tiimidele kes mitmekesi tulevad..sest korralikke meedikuid oligi pmst ainult meie rühmas kel oli suur kogus sidemeid kaasas, kuid mingi hetk me ei saanudki oma mehi enam ravida kuna olime busyd ülejäänud 100t meest oma poole peal ravimas ja seega said sidemed kiirelt otsa.

Lisaks mängustenaariumi ja missioonide ebaselgusega oli reeglite, info ja maksmise, registreerimisega ka palju keerulisi probleeme või puudusi, mis saime küll personaalselt korraldajaga messengeris täpsustatud, aga oli natuke tüütu tegevus.
 See QR koodiga pileti teema oli äge aga peaks olema kuidagi lihtsamaks siiski mõeldud see regamine ja maksmine ja kogu see info.

Loodan et järgmine aasta korraldate jälle ja kindlasti kui sama vingelt korraldate siis saame uue rekordi kätte, sest selle aasta avapauk oli väga vinge. Meie jäime väga rahule! :)

14
Üritused / Re: 2018-04-14 Hooaja Avamine 18 "Punktiirjoon"
« on: April 14, 2018, 08:46:52 »

Ei julge valjult õelda, et tegelikult siin värisen, pabistan ja kardan Karistavat Sõrme. Lähen hiilin vaikselt alale ja peidan end ära, ehk ei nähta.

Stardin nüüd, vaatan palju neid unetuid veel seal kohal on... 

Päikselist lahingpäeva rsk!!!


Ära pabista, lubame et Allah on su vastu helde ja lõpetame su piinad kiirelt ja valutult :D

15
Müük / Re: SUUR MÜÜK!
« on: March 25, 2018, 23:09:00 »
Kohutav müügikuulutus :D pilte pole, hinnad kõrged..

Lükka hinnad poole võrra alla siis tekib vb huvilisi ka :)

Pages: [1] 2 3 ... 8