Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Bjorn

Pages: [1] 2 3 ... 96
1
Projektid / Re: zaG-i projektid
« on: September 02, 2019, 07:34:37 »
Lisaks palju sõltub torupikkusest ja veel enam kuuli kaalust. Sellepärast ongi mänguseades jõupõhine mõõtmine tähtis.

2
Väike lisainfo. Viimasel ajal on välja kujunenud selliselt, et esmaspäeviti uuendan "News" rubriiki, ehk siis foorumi üleval osas olevad mängude kuulutused üldjuhul muudetakse esmaspäeviti. Kui nädala sees paneb keegi nädalavahetuse toimuva ürituse üles paari päevase ette teatamisega, siis ei pruugi see uudistesse jõuda, kuna lihtsalt ei vii muudatusi sisse nii tihti.

Kokkuvõttes: tehke üritusi vähemalt nädal aega enne toimumise tähtaega ning siis üldjuhul jõuab see ka uudiste alla lingina.

3
Üritused / Re: 2019-08-17 Bomba 3 (Airsoftpro24)
« on: July 22, 2019, 10:45:07 »
Pean kiitust avaldama järjepidevalt headele mängukuulutustele antud korraldaja poolt. Foorumis on lühike aga selge info. Mõistlikud reeglid välja toodud, mängumaks läheb MTÜ nimele, kõik vajalikud kontaktid, asukohad, kaardid jne. Nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vaja. 5+ kuulutus.

Pole kordagi kohapeal käinud selle korraldaja üritustel, aga eeldan, et ka kohapeal on asi sama hea ja konkreetne. Jätkake samas vaimus!

4
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: July 02, 2019, 20:36:28 »
Erinevatel põhjustel mis siin avalikult kirjas ning mulle laekunud PS teel korduvalt ja mitmete kasutajate poolt puhkab kasutaja Remius foorumist jalga 180 päeva.

Teema suletud.

5
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 28, 2019, 13:49:57 »
Kas kellegil on veel midagi siin teemas öelda või midagi uut juurde tuua?

6
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 11, 2019, 21:30:28 »
Kuna vastutan foorumi sisu, k.a. ürituste alamfoorumi eest, mida siin kajastatakse, siis vastus on: mina teen otsuse kui tunnen, et kõik on ennast piisavalt väljendada saanud.

7
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 07, 2019, 22:26:27 »
Lühidalt - kõik postitused mis hakkavad CAPS LOCK suvaliste sõnadega mis ei ole eesti keelest pärit lähevad kustutamisele. Korduval käitumisel kasutaja saab banni.

See teema siin peab olema väga viisakalt väljendatud ning niipea kui läheb roppuste ja sõimamise kasutamiseks hakkavad kasutajad jalga puhkama foorumist.

Loe: KillerLike ning Ossugm - esimesed hoiatused on antud. Teist ei järgne.

9
150 ja 170 eur hinnad. Kui foorumis keegi ei soovi, siis läheb Ebays müüki. Hetke hind juba alla hulgihinna!

10
Lisaks on kuupäev valet pidi. St. hetkel ei kajastu su üritus vastavas alamfoorumis topis, sest su üritus "toimus" 05. jaanuaril.

11
Kuulutus ei vasta reeglitele.

Quote
Ürituste foorumisse postitates peab mänguinfo minimaalselt sisaldama:
Aeg, koht, reeglid või viidet reeglitele, korraldaja kontakti.
Kui ürituse algne info on mujal veebilehel, siis viidet sellele lehele, kuid minimaalselt eelnevat infot siin foorumis.

Korraldaja kontakt on vajalik, et uued mängijad kes tulevad esimest korda uude asukohta saavad vajadusel viimasel hetkel infot küsida korraldajalt saabumise või näiteks hilinemise kohta.

12
Uued hinnad 160 ja 180 eur.

13
Update. S
Esimest postitust uuendatud.

14
Üritused / Re: 2019-05-12 "Burned Field" Suur Sõjamäe
« on: May 08, 2019, 12:19:01 »
Vastavalt foorumi reeglitele on vaja lisada minimaalne info. Kui seda ei lisandu läheb kuulutus prügikasti.

15
Üritused / Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« on: April 29, 2019, 16:27:51 »
Tagasiside mässuliste poolel olnuna.

Üldine organiseerimine oli hea. Missioonid oli alati olemas ning iga missiooni vahel oli mõistlik aeg vastavalt kas puhkamiseks, söömiseks või "kollitamiseks".
Selle ala kohta oli vastast väga palju (targe rich environment) ning vahepeal läks pühapäeva stiilis madistamiseks, kuid esimese päeva teine pool läks juba omas tempos.

Miinused: raskesti loetav kaart (must valge ja aerofoto ei lähe hästi kokku)
Eraldusmärgised. Ettepaneks oleks teibi kasutamise puhul alati kahel käel teip, lisaks ka nt. selja peal varustuse küljes vms. Teine alterantiiv midagi muud kasutada - kiivrid vs mütsid või vormieristus.
Kuna palju mängijaid nagu ikka läks enne ööd  ära, siis olid osapooled pidevas muutumises ning missioonide õnnestumise eesmärgil muudeti päris tihti suremise ja ravimise reegleid. Ettepanek oleks pigem lasta missioonil ebaõnnestuda (üks osapool jookseb meestest tühjaks ning ülesanne ebaõnnestub), kui väikesel grupil pidevalt lasta ennast ravida.

Plussid: 10 euri eest oli mängu kui palju, korraldusega tegeles palju inimesi algusest lõpuni. Toitlustus nagu ka eelmine kord Pahklas oli suure huvi tõttu otsa lõppenud kui me uudistama tulime. Järelikult oli hea ja omal kohal.

Kokkuvõttes üllatavalt hea mäng ning mässuliste poolt vaadatuna etteheited pigem kosmeetilised mitte sisulised. Igati rahul üritusega!

Pages: [1] 2 3 ... 96