Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Harald

Pages: [1] 2 3 ... 27
1
Üritused / Re: 2018-09-02 GUNSLINGERv2 RAADIL
« on: August 15, 2018, 15:49:08 »
Kindlasti soovitan tiimiga registreerida, eelmine aasta oli väga äge ja nagu aru sain siis see aasta tahetakse asja suurelt teha, s.t. auhinnad, sponsorid jne...!!!

Parimat

Harald

2
MEIL ON TORE UUDIS !!!


Nüüdsest saab tulla mängima ka meie täiesti uuele välialale. Tule sünnipäeva pidama, või lihtsalt sõpradega mängima. Ala asub neli kilomeetrit Tartu linna piirist ja on juba hetkel ilmselt üle 1000m2 suur(pole jõudnud veel täpselt üle mõõta) ning suureneb ja täieneb pidevalt. Broneeri aeg ja tule ise vaatama.Parimat

Tartu Militaarseiklus

+372 5343 21683
Suured tänud minu poolt, kes kohale tulid. Kuigi meid väga palju ei olnud, oli seltskond parim. Kordagi ei kuulnud probleeme ei suremisega, ega muid vaidlusi, samuti ei kohanud ka ise sellega probleeme. Vahetult enne mängu tuli korralik vihmasabin, mis lõi ühu puhtaks ning isiklikult sain nii suure osoonilaksu, et vahepeal oli lausa raske hingata. Väga lahe väljasõit oli. Toitlustus oli väga viis... Kohvimasin ja gaasipann metsas airsoftiüritusel... see oli minu mäletamist mööda esimene kord ;)  Siinkohal suured tänud "Pizzapoistele", kelleta poleks üritus kindlasti olnud selline, nagu oli.

Parimat

Harald

4
Loomulikult võib ka õhtul liituda

5
Ost - Vahetus - Laenutus - Ära anda / Re: Ver.2 tappet plate
« on: July 31, 2018, 13:07:50 »
Samuti on Tartu Militaarseikluses olemas Pikk 60.

Parimat

Harald

6
TEADANNE KÕIGILE REGISTREERINUILE ja mängule tulijaile.

Säästes nii ennast, kui ka teisi, sai tehtud otsus, et kogunemise lükkame edasi kell 15.00 peale ja mänguga sooviks alustada kell 16.00. Seega kaugemalt tulijad saavad rahulikult end reedel välja puhata ja ei pea varahommikul sõitma hakkama. Ning ehk jaksab ka õhtul pimedas veel mängida :)  Kui keegi juba registreerunu tunneb, et selline lahendus ei sobi ja tahab mängust loobuda ja raha tagasi saada, siis kirjutab PM tänase päeva jooksul ning raha tagastatakse.

Parimat

Harald

7
Heh, viimati sai seal mängitud pea 15 aastat tagasi. Väga lahe koht. Ausalt öeldes arvasin, et seda kohta pole enam.

Parimat

Harald

8
Tere.

Tegelikult oli joogivesi koguaeg olemas "linnas", kuhu võisid kõik iga kell tulla ning mis asus tegevuse keskel, seega ei näinud põhjust tuua vett laiali. Teen omad järeldused :)

Parimat

Harald

9
Airsoft klubid / Re: WORTEX - Airsoft
« on: July 07, 2018, 10:44:52 »
Minuga jonnisid nad samuti, sest mingi aeg kasutasin nende ühte taustapilti. Soovitan ära muuta, kuna Eesti EOG on nii SF, et isegi nende pilte ei tohi kasutada ;) 

Nagu mingi aeg üritati keelata Eesti digilaiku kasutada airsoftis…  Nii need eesti asjad juba on kord. Pigem kasuta välismaist kraami, see ei riiva meie sõjardite õrna hinge tundeid ;)

Parimat

Harald

10
Tere.

Kelle igav või lihtsalt tahab liituda, siis kogunemine on 11.00 ja lõpetamine umbes 15.00. Lisainfoks võib helistada allolevale numbrile.

Parimat

Harald
+372 5343 2168

11
Tänud tagasiside eest. Selgitan veidi miks pidite "kaks tundi"(aeg mis kindlasti ei olnud nii pikk) kohvriga passima. Minu poolt oli antud rühmaülemale käsk tekitada kaks teineteises eemal olevat punkti oma äranägemise järgi, kuhu läks "kohver". Mässulistel oli ülesanne saada "kohver" oma kätte, et nad oleks saanud võimekuse keemiarelva näol. See, kuidas ja kuhu teostati mässuliste rünnak, et oma keemiarelv saada, oli mässuliste juhi enda otsustada. Kuna nüüd olid nemad ründav osapool, kuid puudus võimekus kiireid rünnakuid teha(üks DAF oli rivist väljas, sest radikas lasti katki, ning Iltis loobus tööle minemast), siis asi venis. Siinkohal mainin ära, et ühele "kovrile" tehti varitsus ja seda kandnud isik oleks pidanud seisma jääma, kuid võttis ilmselt kogematta kohvri surnuna kaasa. Idee oligi teid ära hajutada, sest 71 ründajat ei saa ilmselgelt 78 kaitsja vastu. Kahetsusväärne, et satuti kaks korda järjest just sinna gruppi, kuhu rünnakut ei tulnud. Lisaks sai ka mängu aeg otsa, sest mitmed ülesanded venisid ja lõuna oli tegelikult plaanitud mängu lõppu, mis aga omakorda tekitas olukorra, kus paljud mässulised pidid minema Tallinna bussile ning viimane ülesanne jäi seetõttu poolikuks. Eks teeb asjast omad järeldused ning proovib järgmine kord paremini :)

Parimat

Harald

12
Nonii.

Mäng läbi... Kokku oli mängijaid 149 täpselt. mässulisi 71 ja armeed 78. Üldiselt tundus, et jäädi rahule. Lõpp vajus ära, sest Tallinna buss vajas ära sõitmist ning aeg sai otsa ning relvad, akud ning inimvaim hakkasid ära väsima. Omalt poolt mainiks ära tehnika kasutamise. Väga lahe oli vaadata eemalt, kuidas taktikaliselt soomuse toel hoone hoone järel ala puhastati. Siinkohal mässulised, tublid poisid olite, et sellisele survele vastu panite viimse meheni :) Samuti oli väga lahe mässuliste diversioon narkokohvriga enne suurt pealetungi. Tänud Jay ja kompanii selle eest. Seltskond oli hea ja arvestades rahva arvu oli suhteliselt vähe arusaamatusi. Ilm hoidis ka, kui välja arvata väikest sabinat lõuna ajal. Erilised tänud, mu kallile naisele, kes tuult trotsides pannkooke valmistas, samuti Ailarit ning Tartu Militaarseikluse trenni poisse ja tüdrukuid, kes aitasid asja läbi viia. Järgmise korrani :)

Ps: Tehti nii pilte, kui ka kaamerad töötasid. Oleks tore, kui neid ka jagatakse :)

Parimat

Harald

13
ARMEE
AALIK PAJUSTE (+RENT)
AILAR VIIDEMANN
AIVAR VIIDEMANN
AIVO KUKK
ALEKSANDER KARTAU
ALLAN PALUOJA
ANDRE-RENE JÕEMAA
ANDRES
ARNOLD NUGIS
ARVI FREIBER (+RENT)
BEIVO ISMAEL
EGERT AIA
ENRIK KABIN
ERIK AADUSOO
FELIKS KILU (+RENT)
FELIKS PÄRNASTE
HANS JAKOB VÄÄR
HARDI AOSAAR
JAANUS PAJUSTE
JAKOB TAMM (MAKSTA)
JANEK KRAAV
KALLE KRUUSTOK
KAREL KALÕP
KAUNO-TAURIH PÄRN
KAUPO SAARMANN (+RENT)
KAUR TOOM
KERT ALERT
KRISMAR EPNER
KUSTI LEPIK
LAURI VITSUR
LIIVO RAUDVER
LUIS FLORES
MAREK KOEMETS
MAREK PALMSALU (+RENT)
MARGUS ANDRE
MARKO ... (+RENT)
MARKO MAIVEL
MARKO MÄEKÜNGAS
MART KITVER
MARTIN ALATSEI
MARTIN ALATSEI
MARTIN BRECHER
MARTIN MÄEKÜNGAS
MATTIAS KEHLMANN
MATTIAS PETTAI
MIHKEL ANDRE (+RENT)
MIHKEL KRUUSMANN
MIHKEL VOLK
MIKK KAMLA
OLAF-KAUR KOHVER
OTT HENDRIK MENETTI
OTTOMAR GROSSTHAL
OVE REBANE
RAIKO ILGER
RAIN ARUME
RASMUS JÄNES (+RENT)
RENET KIIPSAAR
ROBIN KOORT
RUSLAN SEROV
SANDER ELB
SANDER LEMBER
SANDER TAMM
SANDER VILMANN (+RENT)
SIIM OLESK
SILVER KAUGEMAA
TAAVI PAJUMÄGI
TAAVI SAART
TAAVI SALUM
TANIEL PAJU
TARMO OTS
TARVI RAUS (+RENT)
TIIT RAKSO
TIIT RAKSO
TÕNIS SAART (+RENT)
ULVAR KAUGEMAA
URMAS PORVAL
UUNO ANDRE (+RENT)


MÄSSULISED
AHTO ALTMETS
AIVAR ZOLUDEV
AIVO ZOLUDEV
ANDRE KRUUSTOK (+RENT)
ANDRES ARULA (MAKSTA)
ARGO ANDREI
ARGO ZOLUDEV
CRISTOFER-MARCUS ZOPP
HEIKI GRÜNBERG (MAKSTA)
KARL RAPUR
MADIS MAJOROV
MARCO PAHK
MARGUS KÜTT
MARGUS MAJOROV
MARTEN KULL
MARTIN OJA
MAX ANDREAS KOSENKRANIUS
OTT ARTUR OJALAID
RAIKO ARUME
RISTO KRAAV
ROLAND TIKERPÄE
SANDER OJAÄÄR
SIIM JOHANNES VÕSU
STEN AMBUS
TAISTO KÜBAR
TANEL PIIRSALU
TAURI KALDMÄE
TOM-TRISTAN PIIRSALU
TOOMAS TAMRE
TÕNIS MADALIK
VALDUR KULLERKUPP
VALLE KAPSTAS(MAKSTA)

ERI
RISTO ALLAS

14
KORDAN ÜLE !!!

Ka kohapeal saab mängule registreerida ning maksab see 15 eurot inimene !!!  Kirjutasin siia eraldi välja sest ilmselt on asi jäänud segaseks ja inimesed arvavad, et kohapeal ei saa end enam registreerida.

Parimat

Harald

15
NII

Registreerimine lukus. Proovin lähipäevil panna ka esialgse registreerinute nimekirja(meie Tartu poodi murti sisse pühade ajal ning on vaja sellega veidi tegeleda).

Parimat

Harald

Pages: [1] 2 3 ... 27