Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Bjorn

Pages: [1] 2 3 ... 96
1
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 11, 2019, 21:30:28 »
Kuna vastutan foorumi sisu, k.a. ürituste alamfoorumi eest, mida siin kajastatakse, siis vastus on: mina teen otsuse kui tunnen, et kõik on ennast piisavalt väljendada saanud.

2
Üldine jutt / Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« on: June 07, 2019, 22:26:27 »
Lühidalt - kõik postitused mis hakkavad CAPS LOCK suvaliste sõnadega mis ei ole eesti keelest pärit lähevad kustutamisele. Korduval käitumisel kasutaja saab banni.

See teema siin peab olema väga viisakalt väljendatud ning niipea kui läheb roppuste ja sõimamise kasutamiseks hakkavad kasutajad jalga puhkama foorumist.

Loe: KillerLike ning Ossugm - esimesed hoiatused on antud. Teist ei järgne.

4
150 ja 170 eur hinnad. Kui foorumis keegi ei soovi, siis läheb Ebays müüki. Hetke hind juba alla hulgihinna!

5
Lisaks on kuupäev valet pidi. St. hetkel ei kajastu su üritus vastavas alamfoorumis topis, sest su üritus "toimus" 05. jaanuaril.

6
Kuulutus ei vasta reeglitele.

Quote
Ürituste foorumisse postitates peab mänguinfo minimaalselt sisaldama:
Aeg, koht, reeglid või viidet reeglitele, korraldaja kontakti.
Kui ürituse algne info on mujal veebilehel, siis viidet sellele lehele, kuid minimaalselt eelnevat infot siin foorumis.

Korraldaja kontakt on vajalik, et uued mängijad kes tulevad esimest korda uude asukohta saavad vajadusel viimasel hetkel infot küsida korraldajalt saabumise või näiteks hilinemise kohta.

7
Uued hinnad 160 ja 180 eur.

8
Update. S
Esimest postitust uuendatud.

9
Üritused / Re: 2019-05-12 "Burned Field" Suur Sõjamäe
« on: May 08, 2019, 12:19:01 »
Vastavalt foorumi reeglitele on vaja lisada minimaalne info. Kui seda ei lisandu läheb kuulutus prügikasti.

10
Üritused / Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« on: April 29, 2019, 16:27:51 »
Tagasiside mässuliste poolel olnuna.

Üldine organiseerimine oli hea. Missioonid oli alati olemas ning iga missiooni vahel oli mõistlik aeg vastavalt kas puhkamiseks, söömiseks või "kollitamiseks".
Selle ala kohta oli vastast väga palju (targe rich environment) ning vahepeal läks pühapäeva stiilis madistamiseks, kuid esimese päeva teine pool läks juba omas tempos.

Miinused: raskesti loetav kaart (must valge ja aerofoto ei lähe hästi kokku)
Eraldusmärgised. Ettepaneks oleks teibi kasutamise puhul alati kahel käel teip, lisaks ka nt. selja peal varustuse küljes vms. Teine alterantiiv midagi muud kasutada - kiivrid vs mütsid või vormieristus.
Kuna palju mängijaid nagu ikka läks enne ööd  ära, siis olid osapooled pidevas muutumises ning missioonide õnnestumise eesmärgil muudeti päris tihti suremise ja ravimise reegleid. Ettepanek oleks pigem lasta missioonil ebaõnnestuda (üks osapool jookseb meestest tühjaks ning ülesanne ebaõnnestub), kui väikesel grupil pidevalt lasta ennast ravida.

Plussid: 10 euri eest oli mängu kui palju, korraldusega tegeles palju inimesi algusest lõpuni. Toitlustus nagu ka eelmine kord Pahklas oli suure huvi tõttu otsa lõppenud kui me uudistama tulime. Järelikult oli hea ja omal kohal.

Kokkuvõttes üllatavalt hea mäng ning mässuliste poolt vaadatuna etteheited pigem kosmeetilised mitte sisulised. Igati rahul üritusega!

11
Üritused / Re: 2019-04-27..28 @ OP: Iron Sky V
« on: April 25, 2019, 11:55:29 »
+3/4 (kuni hämarani)
Kui ehk soovid Softair.ee poest miskit siis vajadusel saan mängule kaasa võtta, kirjuta.

Kas mängus peab olema terve 2 päeva või võib veel laupäeval ise lõpetada?

Keegi ei sunni sind kohal olema. Võid minna kuna tahad.

Igal juhul on mõistlik varakult anda korraldajale märku kui plaanid enne lõppu, eriti enne ööd minema minna. Korraldaja ju teeb reaalselt kulutusi selleks, et tagada ööbimisvõimalused ja ürituse edukas jätkumine ka järgmisel päeval.

12
Ma ei näe mitte ühtegi põhjust miks viimased kolm postitust ei võiks ühes olla.

Kasuta "Modify" nuppu. Ürituste alamfoorumis ei ole postitamise reeglitesse sisse toodud "upitamise" piiranguid, sest üldiselt korraldajad ei postita kahe tunni jooksul kolme järjestikust postitust.

Kui käitumismuster ei parane, siis a) viime sisse reeglid ning b) sisutühjad postitused lähevad lihtsalt kustutamisele.

13
Üldine jutt / Re: Arutelu teemal Relvade erinevused!
« on: March 20, 2019, 12:11:06 »
Viimane suur muutus oli Jõu põhiseks mõõtmiseks üleminek. Tagasiside mängijatelt ja korraldajatelt on olnud kahetpidine. Ehk siis paljud ei ole soovinud kaasa minna, kuigi saadakse aru, et põhimõtteliselt parandab Jõu põhine mõõtmine olukorda "kuumade" relvadega, aga keegi ei viitsi sisuliselt asjaga tegelda.

KP ja DMR liigitamise eripärasid ja erandeid on rohkelt. Kui kellelgi on hea ja üheselt arusaadav määramise viis mõlemale tüübile, siis pange kirja.

14
Üritused / Re: 2019-03-24 Lahing Võrus
« on: March 20, 2019, 07:54:56 »
Quote
Ürituste foorumisse postitates peab mänguinfo minimaalselt sisaldama:
Aeg, koht, reeglid või viidet reeglitele, korraldaja kontakti.
Kui ürituse algne info on mujal veebilehel, siis viidet sellele lehele, kuid minimaalselt eelnevat infot siin foorumis.

Korraldaja kontakt on vajalik, et uued mängijad kes tulevad esimest korda uude asukohta saavad vajadusel viimasel hetkel infot küsida korraldajalt saabumise või näiteks hilinemise kohta.

Ehk siis reeglitele viide võib FB lehel olla, aga aeg, koht ja kontakt PEAB olema siia foorumisse eraldi välja toodud.

15
Üldine jutt / Re: Arutelu teemal Relvade erinevused!
« on: March 19, 2019, 16:35:04 »
Kuna olen seda teemad käianud juba aastaid, siis paar mõtet neile kes alles nädal tagasi avastasid probleemi.

1) Meil ei ole "ametlike" reegleid olemas, mis oleks seadusesse kirjutatud ja mingi asutuse poolt kehtestatud. Siin foorumis toodud reeglid on soovituslikud. Samuti nagu mõnes teises keskkonnas on teised reeglid vaikimisi soovituslikud. Põhjalike reeglite kasutamine ning nende kohustuslikuks muutmine on puhtalt ja 100% tänasel päeval KORRALDAJA ülesanne. See ongi see millest eest peaks küsima mängumaksu ning tagama korralduse, mitte ainult raha kogumise. Ehk siis antud juhul 100% tasub vaadata korraldaja otsa (ütlen ausalt, et pole isegi teemat lugenud kelle üritus oli ja mis reeglid seal kirjas olid).

2) Seda mis hetkest relv kvalifitseerub DMR-ks või Kuulipildujaks on varem käsitletud. Sisuliselt kui tavalisele M4-le panna alla kerad, siis ei sobi. Alates Krytac LMG sobib, asi baseerub reaalsel relvad mis on kergekuulipilduja formaadis. DMR liigitud on veidi keerulisem ning sellest tulenevalt on alati olnud lubatud tavaline M4, mille kiirus ületab reeglites olevad Jõu näitaja, liigitada antud üritusel automaatselt SA snaipriks ehk DMR rolli. Küll aga vastavalt reeglitele peab siis olema backup relv millel sobilik jõud taga ning miinum distants ja üksiklask. Kui seda võtta ei ole, siis koju või vedru lõikama kohapeal.

Kokkuvõttes: käsitletud teema ja asi puhtalt korraldaja põhjalikkuses ja informeerituses kinni.

Pages: [1] 2 3 ... 96