Author Topic: Lahinguhundid  (Read 3613 times)

Offline Ardo-Jako

  • Tavakasutaja
  • Posts: 40
    • View Profile
Lahinguhundid
« on: April 14, 2014, 09:06:38 »


http://www.airsoft-squared.com/group/52 ... inguhundid

Lahinguhundid on taktikalise airsofti meeskond. See tähendab, et me pooldame suvaliselt peale jooksmise asemel kasutada erinevaid taktilisi lahendusi oma eesmärgi täitmiseks. Siit ka meie Deviis: "Amat Victoria Curam" - võit armastab ettevalmistust.

Meeskonna tuumik on hetkel 8 liiget, lisaks need mehed kes saavad harvemini kohal käia, kokku on meid 10 ringis.

Üksuse alged loodi ideeliselt 2010. aasta kevadel, kui kaks sõpra otsustasid osta endale relvad ja varustuse ning hakkasid erinevaid taktikalisi olukordi läbi mängima. Meeskonna mõõtme võttis see idee 2011. aasta suvel, kui ühinesid esimesed huvilised. Mängudel oleme käinud alates 2012. aasta varakevadest ja saadud kogemuste najal oma taktikaid edasi arendanud.

Üksuse juht on Eesti Kaitseväe kaadrikaitseväelane, kes paneb liikmete individuaaloskuste arendamisse ja meeskonna taktika arendamisse suurt rõhku. Lisaks on mõnedki teised liikmed militaarse taustaga. Sellest hoolimata ei ole me hardcore punt, kes ainult metsas istub. Väärtustame seda, et igal inimesel on oma elu, mida elada ning kui jäävad mõned mängud või harjutused vahele ei tehta sellest suurt numbrit.

Auastmed - meeskonnasisene struktuur on paigas auastmete järgi, mis on kinnitatud kiivri või mütsi ette otsa keskele. Auastmeteks on huntidele iseloomulikud lahinguarmid. 4 armi on üksuse juht/jaoülem, 3 armi on jaoülema abi e. pooljao ülem. 2 ja 1 armi on sõdurite prestiižiastmed. Ilma armideta on reamehed. Ilma embleemideta on noorsõdurid.

Väljaõpe - algab individuaaloskuste ja meeskonnasisese koostöö treenimisega. Kui meestel on individuaal- ja meeskonnatasemel asjad käpas on võimalus spetsialiseeruda erinevatele ametikohtadele ja saada oma ala spetsialistiks...airsofti mõistes.

Varustus - meeskonna välivormi laiguks on USA metsa laik. Aktsepteerime nii MARPAT/digi woodland kui ka tavalist woodland laiku. Molle vest on soovituslik, isiklikud kaitsevahendid aga kohustuslikud.

Meeskonna sisene suhtlus- ja käskluste keel on eesti keel.

Mida me eeldame uutelt liikmetelt:
-võimet omandada militaar-taktikalisi oskusi
-võimekust soetada endale airsofti relv (olenevalt individuaal eelarvest)
-võimekust ajapikku soetada endale militaar riietus
-võimekust ajapikku soetada endale lahing/molle vest või rakmed
- HUVI ASJA VASTU!!

Mida me pakume uutele liikmetele:
-sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
-asjalikku ja huvitavat väljaõpet, mis baseerub kehtival kaitseväe väljaõppel
-üksuse embleem ja nime embleem kutsungiga "Hunt #" kui olete üksusesse arvatud.
-head vabaaja veetmise võimalust

Eelistame liikmeid alates 18. eluaastast. Peale liitumissoovi esitamist läbitakse katsed, millekäigus meeskonna juhtkond hindab katsealuste individuaalseid oskusi ning taktikalist mõtlemist. Kui katse on rahuldavalt läbitud võetakse katsealune noorsõduriks ning ta saab hakata osalema meeskonna taktikalistel harjutustel. Kui noorsõduri tase on piisav, ülendatakse ta reamehe staatusesse ning ta saab õiguse koos meeskonnaga suurematel mängudel osaleda.
Vanuse piir on seotud sellega, et me eeldame uutelt liikmetelt püsivust. Edasi-tagasi jooksjad ning mehed, kellele meeldib end varustusega vaid peegli ees imetleda kuid harjutustel käia ei taha, ei kesta meil paraku kaua. Seega, enne ühinemist tuleb langetada otsus ning sellele ka kindlaks jääda. Täiskasvanud liige on võimeline ka oma tegude eest vastutust kandma.

Offline Ott

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Lahinguhundid
« Reply #1 on: June 05, 2015, 09:35:12 »
Lahinguhuntide airsofti meeskond otsib uusi liikmeid!

Kuna meie põhiseltskond on tugevasti militariseeritud, siis teenistusest tingitud aktsiivsuse vähenemise tõttu oleme avatud uutele huvilistele.

Nõuded kandidaatidele on lihtsad: võimakus taktikaliselt mõelda, aktiivne osalemine meeskonna harjutustel ja mängudel, arusaamine käsuahelast, karjas küttimise mentaliteedi omaks võtmine. Eelnev ajateenistus või tegevteenistus kaitseväes on lisaboonuseks kuid ei ole kohustuslikus korras vajalik. Eelistame täiskasvanud liikmeid.

Väljaõpe ja integreerumine meeskonda toimub läbi kokkuharjutamise. Kui oled juhtkonna silmis piisavalt võimekas, arvame sind endale meeskonda ja saad õiguse kanda meeskonna embleemi.

Huvi korral PM siia või siis pigem e-mail o.mand87[ät]gmail.com

Easy day was yesterday ;)
« Last Edit: June 05, 2015, 09:45:34 by Ott »
Parimat
Ott.

-Hunt1-
Lahinguhundid
Team Leader