Author Topic: ise lahing korraldada  (Read 80515 times)

Offline Bjorn

• Administraator
  • Tavakasutaja
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: ise lahing korraldada
« Reply #285 on: October 14, 2020, 21:28:16 »
Vabandan oma oskamatuse pärast, aga kas siia foorumi uue kasutaja regamine pole liiga keerukas?

Hea küll, mina olen arvutis võhik, aga mu 20a poja on arvutis päris teadlik ja ka temal ei õnnestunud regada. Regamisel nõuab pildil kehvasti nähtavaid tähti sisestada, millest osad on erinevad häälega õeldavatest tähtedest.
Eemaldasin kasutaja nimest keerukama Ü tähe, ikka ei saa edasi.

Arvan, et meid oleks siin hulga rohkem kui meie lemmikfoorumisse oleks lihtsam uut kasutajat regada.

Kelle takistamiseks on vaja nii keerulist regamist?
Ehk on moded nõus tegema regamise lihtsamaks?

Olen suhteliselt kindel, et kui lisa sammud registreerimisel ära võtta on hetkega foorum üle ujutatud bottide poolt loodud kontodest ja nende postitatud reklaamidest.

Täpselt nii ongi. Aeg-ajalt olen katsetanud lahjema pildiga ning mass botte on päeva pealt foorumis. Isegi praeguste kõige karmimate piltide ning lisaküsimustega on aeg-ajalt vaja tegeleda spammiga.

Margus - pildi juures on nupp "Request another image". Vajuta seda. Mõni pilt on lihtsamini tuvastatav.
Kasutajanimest ei  saa aru. See ei ole ju kuidagi seotud turvaküsimustega.
Tagalatoetuse e-pood: www.tagalatoetus.ee/pood

Offline Margus

• Tavakasutaja
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #286 on: October 16, 2020, 09:07:19 »
Tänud Bjorn aitamast!!! Nii ma vajutasingi koguaeg uusi tähtede kombinatsioone...

Neljandal korral õnnestus udust eristada loetavaid tähti ja regada. Kui enamus tähti olid loetavad, siisi ikka mõnest ei saanud üldse aru.

Ja uue postituse panemiseks küsis jälle tähti eristada. Siis õnnestus umbes seitsmendal korral.
Loodetavasti uutel jätkub kannatust ja ei löö käega...
Rahulikku närvi kõigile!!!