Muud foorumid > SummerCamp 2015

Jooksev info

(1/3) > >>

Bjorn:
Nagu näha, siis foorumisse on tekkinud uus alamfoorum nimega SummerCamp 2015. Erinevaid mõtteid on aasta jooksul koondatud ning nüüd proovime selle paberile (interneti avarustesse) saada. Kuna hetkel veel mõned taotlused pooleli, siis 100% kindlat infot ei saa anda. Planeeritud aeg on 01-02AUG2015.

Bjorn:
SummerCamp 2015 järgib kunagist laagri stiilis airsoft mängude traditsiooni. Üheks osapooleks on klassikaliselt olnud rohkem asukohapõhine "Camp" osapool ning teiseks "HC ehk HardCore" osapool. Sel aastal teeme veidi teisiti. Planeeritud on kolm osapoolt:
BaseCamp (BC) - mõeldud eelkõige algajatele ja noortele. Kõik eluks vajalik olemas laagris. Ülesanneteks baasikaitse, kindlustamine, lähipiirkonnas operatsioonide läbiviimine. Samuti saavad noored teadmisi ja oskusi airsofti ja taktika vallast. Toimuvad nn. õppetunnid.
CampControl (CC) - sobilik suuremate kogemustega airsofteritele, kes tahavad ühtlasi ka laagrimõnusid nautida. Ülesanneteks kaugemad patrullid, QRF jõudude moodustamine ning reageerimine, mänguala kaugemates paikades operatsioonide läbiviimine. Sel osapoolel võimalik kasutada airsoftiks mõeldud sõidukeid.
HardCore (HC) - osapool moodustub ca jao suurustest varem komplekteeritud üksustest. Oodata võib: kaugluure, rännakud, varitsused jms operatsioonid. 

Bjorn:
01.07 avatakse registreerumine e-maili teel. Vastava info leiad siit: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=1827.0

Kui oled üksikvõitleja, siis saad registreeruda kas BC või CC osapoolele. Kui sul on 6-10 liiget suur üksus olemas, siis ühe jao koosseisus saab sind üksuse ülem registreerida HC poolele. HC osapoolel mängumaks on fikseeritud jao peale, mitu liiget vahemikus 6-10 sinna tuleb on teie enda teha. HC osapoolel läheb kindlasti vaja orienteerumise oskust ning kaardilugemise võimet, samuti koordinaatsüsteemi tundmist.

Bjorn:
Registreerimine nüüd avatud.

Mingit pikka eellugu ei ole. Tegemist on stsenaariumiga milsim mänguga, mille põhirõhk on ülesannete täitmisel, mitte eelloo tudeerimisel. Kõik vajalik info laekub peale registreerumist e-mailile või kohapeal briifingul.

Bjorn @MTÜ TT

Bjorn:
Kui keegi leiab, et temas on piisavalt julgust ning kogemust, et võtta vastu CC osapoole juhi koht, siis andku teada. Võib ka soovitada tuttavat, kes muidu ise ei annaks endast märku :)

Kasuks tuleb läbitud ajateenistus või Kaitseliidu kogemus.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version