Author Topic: 2019-05-25..26 Airsoft weekend Oore Telkimisalal [V.AL. Airsoft & Kingarms.ee]  (Read 2885 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 776
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Teen siis ka kokkuvõtte meie selle aasta esimesest 24h mängust sellel aastal.

Kokku kogunes meid 26 mängijat üle Eesti, oli mängijaid Tallinnast, Tartust, Pärnust ja Valgast ja Valkast.

Mäng oli pidevalt adrenaliini rohke, hiilimist oli palju, tulekontaktid intensiivsed, ümbrikud ja lipud liikusid käest kätte. Samas jätkus ka aega laagriplatsil juttu puhuda ja mõnusat päikest nautida mis päeva jooksul regulaarselt ennast pilvede tagant näitas.

Ilmast ka siis. Kui mujal ladistas vihma, siis meil tuli vaid laupäeva hommikul mõni piisk peale mida hakkas päike regulaarselt naeratama, kuid samas ei kütnud ka päeva liiga kuumaks.

Öine osa mängust oli omamoodi põnev. Mängu stsenaariumi võib nimetada "Piir". Vastased jagati kahele poole teed mis tähistas piiri ning tee keskel olid valgustid mis tuli järjest liigutada vastase poolele. Esimesed lambid liikusid väga kiiresti, kuid lõpuks käis pikk lahing viimase neutraalse lambi ümber.

Öise osa lõpetasime umbes kella 2 ajal ning ka õhtul liitunud mängijad jäid väga rahule ning ütlesid, et said möllus higi ikka korralikult lahti joostud isegi kottpimedas.

Päev lõppes osadele mängijatele veel mõnusa suitsusaunaga enne magusat und peale pikka lahingpäeva.

Päevasel mängul oli ülesandeks saada enda kätte ümbrikud mille sees olid kaardid kuhu märgitud auhinnad. Ümbrike oli kokku 10, neist kolmel olid auhinnad. Auhindadeks oli 2 M4 kummitääki ja 10 tasuta mängu.

Tavapärase tasuta mängu loosimises sattus loosinumbriks 5, tasuta mängu võitis Marko Feld. Õnnitlused kõigile võitjatele.

Tänan kõiki kes viitsisid tulla kohale nii kaugele ning tegid sellest laagrist mõnusa unustamatu kogemuse. Kindlasti kordame suve jooksul veel selliseid lahedaid airsofti laagreid erinevates Eestimaa paikades :)

Kohtumiseni juba järgmine nädalavahetus Võhma mänguväljal :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!