Author Topic: 2019-06-02, 100-s Laagris  (Read 3421 times)

Offline Margus

 • Tavakasutaja
 • Posts: 2241
  • View Profile
Palju tänu!!!!
« Reply #30 on: June 02, 2019, 22:59:49 »
Päris mitmed soovisid palju õnne juubeli puhul ja kui lõpus päris noor mängija surus ka kätt ja soovis õnne juubeli puhul, see tuli kuidagi väga siiralt, siis jõudis ka minuni, et täna oli tõesti suur pidu, palju tänu kõigile osalejatele!!!

Niipalju pole mu mängudel osalejaid olnud, jah koostöös Sega´ga oli mõni mängija rohkem.

Kui mõni arvab, et sain nüüd rikkaks nii suure (10 eurose) mängumaksuga, siis võin rahustuseks õelda, et kassast läks välja 779,1 eur (ala kasutus, relvade rent, koopiad, kommid, maiused, soolased küpsised). Aga see kõik oli seda väärt täiega ja rohkemgi veel.

Fotod panin alakorruse fotodesse...

Lahingkokkuvõte hiljem...Offline Margus

 • Tavakasutaja
 • Posts: 2241
  • View Profile
Lahingpäeva kokkuvõte
« Reply #31 on: June 03, 2019, 17:27:36 »
LAHINGPÄEVA KOKKUVÕTE:

AITÄH:
1) Suur aitäh ala Omanikule, et oli nõus oma põhiklientide paintballerite aja arvelt ka meid airsoftereid sinna lubama!!! Ta ütles, et on paljudele airsoftijatele ära õelnud, tõepoolest pole sinna kerge aega kaubelda. Ala on nii populaarne, et kõik puhkepäevad hõivatud. Ja teades millist vaeva ala omanik seal näeb, siis sügav kummardus ja edu Temale!!!
Peale koristust pühkisime Temaga parklast kuulid ka ära, et pretentsioonikas naaber ei vinguks.
Prügikottidega hoidsin kokku suure koguse prügi loodusse sattumist.

2) Suur tänu ka Militaarseikluse Marekile, kes lahendas ettearvamatu olukorra. See oli suurejooneline pingutamine rendi klientide heaolu pärast. Nagu rendireklaamist näete, pakume vaid ühte M4 relva, aga soovijaid sellele relvale tuli koguni 10. Kuidas neile kõigile saada M4, mida on vaid 1 ja et nende soovid siiski täita...
Kukkus välja nii nagu kukkus, püüdsime nii nagu oskasime, vähemalt kõik said mängida ja tänu Mareki kiirele tegutsemisele!!! Muidugi see lisa aeg ja lisa sõidukulud ei tasunud end eriti ära, aga kõik Kliendi heaks, Klient on kuningas!!!
Tänud ka Revole ja Vennale!!!

3) Aitäh X-FORCE´le kaupluse osalemisega!!!

Enamus mahladest ja maiustustest jõudsite ilusti endasse laadida, vähem transpordi vaeva.

OSALEJAD
113 mängijat jagunes:
57 -  RSOK, lindiga osapool, koos tavapärase hilinejaga
56 – Komando, lindita.

TULEMUSED:

Kuna siia foorumi ei saa tabelit kopida, siis siin eraldi:
https://drive.google.com/file/d/1sBDLqB7ea3bFW65beWol-Uyhi8Ti-m4M/view?usp=sharing


Lipuga surnualad:
Kolme surnuala summana suutsid hoida osapooled oma lippu püsti:
RSOK 10h 16 min
Komando: 6h 52 min

Nagu lõpulahingus ka näha oli polnud enam osapoolest Komando vastast.
Võit läks lindiga osapoolele RSOK.

Kui nüüd Legendi teemal rääkida, siis see tähendab, et ärimeeste poolt palgatud Komando ei suutnud hävitada RSOK – Riigi Salaoperatsioonide Keskust.
Kas ärimehed lepivad kaotusega või otsivad parema Komando, näitab vaid aeg...

AJALUGU:
Ja nagu ajalugu väidab, siis oli väga oluline roll sellel sidekeskusel ka 1991a Boris Jeltsini elus, kes väidetavalt tänu sellele sidekeskusele ellu jäi Eestist lahkudes. Artikli lõpus, mida Boris meie heaks tegi:
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/rahvahaal/boriss-jeltsin-paastis-eesti-verevalamisest?id=38418033
Sellepärast olevat tahetud Borisi lennuk siit lahkudes Peterburi kandis alla lasta, selle salainfo teadasaamisel olevat olnud roll Laagri sidekeskusel. Tänu sellele lahkus Boris siit hoopis maismaad mööda.
Vastab see tõele?...

PÕNEVAIM RÜNNAK PEALTVAATAJANA:
oli Uraliga sidekeskusse ja kuidas RSOK viimastel minutitel vallutas sidekeskuse katuse.
Kui esmalt lõppes RSOK kastitäie võitlejate hukkumisega sidekeskuse katuselt avatud Komando turmtule all, siis arvasin, et vaevalt viitsivad RSOK enam tagasi tulla.

Sest viimase osa lahingu planeerisingi raskemana, et surunualad on kaugel ja kohele jõuavad vaid võimekamad. RSOK tegi kavala sammu: enamus võitlejatest näitasid end paigal seistes eemalt, jättes mulje, et ei julgeta üle lagedama rünnata.
Komando läkski selle õnge, istuti rahulikult sidekeskuse katusel, nauditi päiksepaistet ja lobiseti. Aga kaks RSOK võitlejat (üks nendest oli osav Pioneer) hiilisid küljelt ligi, ronisid sidekeskuse katusele ja hävitasid enamuse Komando võitlejatest.
Ja viimastel minutitel tormasid RSOK võitlejad katusele, põnevam kui filmis.

Aitäh heade elamuste eest!!!


EELTÖÖ
Seekord oli eeltöö mahukam, mitu tööpäeva täies pikkuses ettevalmistustele, erinevate tabelite ja juhiste (mis ka fotoalbumis), suhtlemisele nii mängijatega -, rentijatega kui ka ala Omanikuga. Kui oli juba 75 reganut, siis otsustasin, et seekord ma ei mängi vaid ainult korraldan. Ei mäletagi, kas olen oma mänge pealt vaadanud...


VEAD:
Poleks pidanud kolmes lippude võitluse alasid surnualadena kasutama. Surnualad oleksid pidanud ikkagi eraldi olema. Sellega oleks ära jäänud tõsine vaidlus kolmandas surnualas.

Peale torniga mäelt saadud salajase info sarapuu metsa asukohaga oleks pidanud aeg pikem olema.
Eks vigadest õpingi...

_____________________________________________________________________________________________

Aitäh Teile mõistva suhtumise eest!!!
« Last Edit: June 03, 2019, 17:38:24 by Margus »

Offline Geoloog

 • Tavakasutaja
 • Posts: 87
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #32 on: June 03, 2019, 19:19:43 »
Mõnus ja tegus lahingupäev. Paar kommentaari:
1) Alguses tundus stsenaarium liiga sisutihe/keeruline, kuid üllataval kombel mängis see end päeva jooksul üpris hästi lahti.
2) Mängu legend (ärikad, eriüksus, turvamehed, päkapikud jne), kui selline pole mulle kunagi imponeerinud. Kipun arvama, et tubli enamus mängul osalejaid rollimänge seal ei korralda ja käivad pigem lihtsalt vastasmeeskonda laskmas ning ette antud ülesandeid täitmas. Eks see rohkem maitse ja korraldaja enda asi ole, aga siiamaani pole ma ausaltöeldes selle legendi vajadusest väga aru saanud.
2) Mänguala oli pigem lindiga osapoole osas kallutatud, st lindid said selgema eelise.
3) Kõrva jäi ka paar sõnelust, eriti see kolmanda punkti võtmise trall. Tundub, et kohati läks osapooltel ikka lappama ära. Üldine mängupilt oli samas viisakas.
4) Kuna osalejaid oli palju, siis jagus võrdset tegevust kogu alale ja nii, et ka hordides tuima pealejooksmist ei toimunud. Algus tundus veidi aeglasem, kus mõlemad osapooled positsioone hoidsid, aga päeva peale keris osapoolte aktiivsus tasapisi ülesse.
5) Korralduslikult oli kõik tip-top. Seega hea töö Margus.
6) Mänguala endiselt Tlnna piirkonna üks parimaid, hea näha, et ka ala omanik seda aktiivselt edasi arendab.
7) Lõpetuseks, raha teenimine ei ole keelatud. Mängude korraldamine ei saa olla lõputu vabatahtlik tegevus ja seetõttu ei pea sa Margus siinpuhul küll kellegile põhjendama oma mängu tulukust või antud juhul selle tulukuse puudumist. Ma ei näe, et vabatahtlik tegevus oleks pikas perspektiivis jätkusuutlik, kuna mingi hetk saab lõpuks ikka mott otsa. Lisaks võimaldab aus teenistus mängu korraldajal ettevalmistusse palju rohkem aega ja vahendeid panustada, st ka mängu õnnestumise tõenäosus on selle arvelt suurem. Mul ei ole mitte midagi selle vastu, et maksta ennast tõestanud korraldajale mängu eest rohkem. Ma saan aru taustast, miks sa Margus neid tulu numbreid siin lahti lõid, kuid see ei ole minuarust vajalik. Hea korraldatud mäng väärib tasu ja selle vastu võtmist ei pea häbenema või veelvähem kellegile põhjendama. Edaspidiseks soovitan Margusele ja ka teistele endiselt aktiivsetele vabatahtlikele korraldajatele küsida raha nii, et ise ka finatsiliselt rahul oleksite. Lihtne on ka kuulutuses teada anda, et mängumaksul ülemist piiri ei ole ja kes tahab võib ka korraldajale ausat boonust juurde maksta (mina maksaks).
« Last Edit: June 03, 2019, 19:35:33 by Geoloog »

Offline speedy gonzales

 • Tavakasutaja
 • Posts: 181
 • 595
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #33 on: June 03, 2019, 21:53:25 »
Margusele palju õnne ja, et oleks vähemalt 100 mängu veel! :D

Mängu kohta - 5+, nii mina kui Max jäime väga rahule, korralik stsenaarium, korralik ala ja mõnus seltskond.
Kui vahel olen skeptiline hinnatõusude osas, siis sellise mängu eest olen igakell nõus 10 maksma ja rohkemgi.

Õhupallid alguses ja Marguse paraad-vorm lisasid ka kindlasti peomeeleolu, müts maha! :)
https://discord.gg/suteykK - Eesti Airsoft Discord

Offline Dark.Knight

 • Tavakasutaja
 • Posts: 15
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #34 on: June 04, 2019, 00:26:01 »
Mäng hästi korraldatud.
Terve päev actionit täis ja mingit jokutamist ei olnud
Sellel territooriumil mängiks iga kell.

Mulle väga meeldis, et hospitale sai üle võtta. See andis mängule dünaamikat ja põnevana.

Kuna olin ise selles 3nda punkti sõneluses, siis natuke kommenteerin.

Põhi probleem oli selles, et ründajatel ei olnud võimalik eristada elavaid surnutest. Lipu ümber seisis mingi hulk inimesi kellel ei olnud rätti väljas, kätt üleval ega muud moodi eristatavat viisi selgitamaks kas surnud või elus.

Kui sinna poole lasti siis mingi hulk inimesi hakkas jooksma ja vastu laskma. Viimasel ründe katsel hõigati surnualalt, et
"siin on kõik surnud"
Üks ründajatest jooksis lippu ümber pöörama aga sai ikka kuskilt seltskonna vahelt kuuli. Ründajad siis järeldasid, et kõik ikka ei ole surnud ja jätkasid valanguga nende suunas kes kuskil nurga taga seisid. Kuna surnud ja seisid seal risti ees siis loomulikult said nad pihta (ja pahaseks). Prooviti küll neile karjuda, et viska kõhuli maha kui surnud oled ja pihta ei taha saada aga see vist keele barjääri tõttu kohale ei jõudnud. Ühe pihta saanud surnu pahameel päädis sellega, et surnu hakkas vastu laskma. Nüüd oli eriti keeruline selgeks teha, kes on elus ja kes surnud ning kelle kuule peab lugema surmavateks.

Igaljuhul oli tegemist situatsiooniga mida oligi väga raske lahendada, ilma kummalegi poolele liiga tegemata. Konflikti põhjus oli tegelikult mitme asja kokku langevus.

1) väga palju inimesi oli ühes surnualas. Kui 20+ inimest on surnualas
2) maja tekitas situatsiooni kus ei saanud kindel olla kas selle nurga taga olevad inimesed on elus või mitte.
3)kaitsjatel ei olnud võimalik eristada ennast surnutest.

Lahendused:

1. Märkida maha selge ruut, mille sees oled surnud. Sinna lasta ei tohi ja sealt välja lasta ei tohi.
2. Seni kui oled surnud peab rätt nähtav olema.
3. Jätta lipu ja surnu ala vahele u 20m. Lahing toimub ümber lipu.
4. Surnuala saab kinni panna. Kui vastane astub joonele, siis surnu ei saa alast välja tulla isegi kui ta aeg on täis. Ala kinni pannud vastase võib ainult väljaspoolt maha lasta.

NB! Reeglid peavad olema kõigile ühtmoodi arusaadavad. Kuidas seda saavutada? Seda ma ei tea.

Muidu sooviks veel sellist mängu.

"muidu olen rahulik mees aga sauna lähen ikka vihaga"


Offline Margus

 • Tavakasutaja
 • Posts: 2241
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #35 on: June 04, 2019, 09:03:30 »
Palju tänu, kes peale mängu siia ja mujale muljetasid ja aitasid infoga, see on suur motivatsioon edasiseks.

Vene foorumis on ka puhtas eesti keeles häid mõtteid ja üks vihje ka selline huvitav:
Järgmine kord võiks ka T-34 ära kasutada   
https://www.youtube.com/watch?v=ZE2ISsW1i98


Ala omanik ütles selle peale, et tanki omanikuga on väga raske leida ühist keelt.
_______________________________________________________________________

Mulle meeldis, et seekord kuulasite briifingul vaiksemalt kui tavaliselt ja tegutsesite kiiremalt.
Mängijatel on mõnusam omavahel heietada ja nii on raske neid ohjata ja kiirelt suunata.
Kartsin, et ma ei suuda sellist massi ohjata ja suunata. Olen hakanud viimasel ajal hõikama, et teeme kõike (koguneme briifingule, jaguneme ühisfotoks, osapoolteks jagamine) kiiremini, et jookseb meie mänguaeg. See pole mulle meeldiv tegevus, kamandada vaikusele ja minu kuulamisele, aga mida kiiremini need toimingud ära teeme, seda kiiremini mängule saate...
Isegi olen Teid säästnud pikast igavast briifingu jutust ja selle foorumi postitanud mängu eel, et natukenegi mänguaega juurde võita (iseasi paljud seda loevad) ja uutele on alati eelbriifing eraldi.


Vastused:
...jaa, ka mina ei tea kuidas osasid asju saavutada, et kuidas korraldaja mõtted-, stsenaarium –ja reeglid oleksid kõigile üheselt mõistetavad. Kõige lihtsam on lihtne lahing erilise stenaariumita. Aga tahaks vahest ka natsa keerukamaid proovida, siis on jah raske mängijate teadvusse jõudmisega. Vähemalt sellega vist hakatakse harjuma, et lühike vaiksem vile ei peata mängu vaid annab teavet konkreetse punkti võidust.
 
Sellist surnuala süsteemi pole mõtet kasutada enam, kus lippude hõivamine ja surnuala nii lähestikku, ei soovita ka teistele seda. Aga ega muidu ei saa teada kui ei katseta. Paraku mul puudub loogiline mõtlemine ja sellepärast pean kõike katse meetodil proovima, vabandan!!

Väga meeldib kasutaja Geoloog mõtted ja väljend  - vabatahtlik korraldaja. Olen ka aegajalt kirjutanud, et me pole riigi poolt määratud ja rahastatud vaid oleme isehakanud proovijad kes oma vigadest õpivad ja harjutavad korraldamist. Ja et pole võimalik tehe sellist mängu, mis kõigile meeldiks. Vist ainult X-Force omab rahvusvahelist korraldaja koolituse läbinu sertifikaati, aga ka nemad ei viitsi oma närve rikkuda nii nõudlike ja tänamatute mängijate pärast. Jäävad need kes jäävad, ma ei oska neid iseloomustada...

Paraadvorm – tore kui silma hakkas. Panin selga võimalikult heleda pluusi, et oleks ohutum ringi liikuda, aga üks ikkagi lasi päris lähedalt valangu kuklasse, ei teagi, kas tõesti mu helkurvest  polnud näha või väljendas Ta niimodi oma suhtumist....

Legend
Ma ise ka ei viitsi pikka legendi lugeda, sellepärast olen püüdnud need võimalikult lühikseseks teha. Aga mingi legendi teema võiks ikka olla, mis häälestab mängule. Nädala sisestel mängudel pole ma enam legendi kasutanud.

Eelis lindiga (RSOK) pidigi natuke olema, sest nemad pidid olema ala valitsejad legendi järgi ja Komando oli sisse tungija.
___________________________________________________________________________

Fotokaga ringi käies võid julgelt paluda endast või koos kaaslase/tiimiga pilti teha. See ei ole edevus vaid inimese loomupärane omadus ennast fotol näha ja ka teistele jagada. Ära ütle, et Sulle ei meeldi endast pilt.
Teiste keelte esindajad on selles osas palju julgemad kui meie kinnised eestlased.  Seda ilmselt olete isegi kuulnud, et meessoost isendid veedavad peegli ees palju rohkem aega kui naisisendid? Tundke siis end vabamalt ja mõnusalt endast pilte kogudes ja jagades...
« Last Edit: June 04, 2019, 09:28:16 by Margus »

Offline Margus

 • Tavakasutaja
 • Posts: 2241
  • View Profile
Nalja kah...
« Reply #36 on: June 04, 2019, 13:40:19 »
Mis me ikka nii tõsised oleme viskame vahepeal nalja ka.
Palun ärge keegi võtke isiklikult kriitikana.

Meenutused läbi huumori ja kuidas asjad tegelikult olid :))) :

See kola vaja kõik autosse tassida ja tagasi:
https://drive.google.com/file/d/1xIFMEDtOwjv8vGR-rtEdBVUReslXzZoM/view?usp=sharing

Muidu klähvis küllaga, aga kui airsoftereid nägi, siis madalam kui muru:
https://drive.google.com/file/d/1IZ0evUlkvsiA4ucx4VjyaW1e3ToP_Edx/view?usp=sharing

Julged mehed tuleohtliku vaadi kõrval:
https://drive.google.com/file/d/1t5ibSz0-U2dRTEvgfruvSql2dtpBS13U/view?usp=sharing

Mängule tulen tavaliselt poole pealt ja ega ma mängida ka ei viitsi, pigem nokitsen niisama:
https://drive.google.com/file/d/1kcxyfylUzaJHOvaZmooprYV6A-ns1zWC/view?usp=sharing

Siin tegelikult polnud surnuala, see kalts oli seal vist ohutuse pärast, suunasin surnud õigesse surnualasse 50m mäest allpool:
https://drive.google.com/file/d/1SVZBzCBUdnfJ_v8-CJ1-H-deMDcJgf8n/view?usp=sharing

Ei saa rahulikult telefonis surfata, pigem õgin maia pilguga seda naist:
https://drive.google.com/file/d/1libmn6gzzrH818qGAQOPWHLZqlLy5oSe/view?usp=sharing

Vastane on nii nõrk, et piisab kui meist üks meid kõiki kaitseb:
https://drive.google.com/file/d/1vZYlT1dkqMqF9XoDLhDjBaVJV7CIXNm-/view?usp=sharing


Paigale hiiglane, toetan relva su õlale:
https://drive.google.com/file/d/1oR3Z87R_nnH3osnemd4w3cV0Wq8wwYIs/view?usp=sharing

Ega sa ometigi ei näe mind nii kaugelt siin katusel:
https://drive.google.com/file/d/1Ht858_vtmTeVhJKKq0Z4y2t2IBP6oreZ/view?usp=sharing

Näen küll, isegi silma värvi:
https://drive.google.com/file/d/1xQiuT1PFy-gsmoIPXgZDryP1xRD0U4vd/view?usp=sharing


Kaks sammu vaskule kaks paremale, ja nii see tants meil käis
Või et kellel on pikeim riist:
https://drive.google.com/file/d/1QFdKpG_Wb4bdpyBCyanc_-rMC04Gn55B/view?usp=sharing


Mis põrnitsed alt kulmu pisike, ei näe et sihin sind, kao surnuaeda rsk?:
https://drive.google.com/file/d/1eZMCl7cDwj8EHeX9Bd29zfoT6Xz6ovq1/view?usp=sharing

Ma ei tea, mida siit vaadist jõin, aga tasakaaluga on küll jamasti:
https://drive.google.com/file/d/1vJAGhJN82QRAgalqxg89GDIWYlD47ZJJ/view?usp=sharing

ooot, kes meist siin ülemus on:
https://drive.google.com/file/d/1byVKApqmHxt07DhFCMrM0OjxELa0kOf8/view?usp=sharing

Võitlus vaadis oleva märjukese pärast ja see on foto, kus sain vastased ühele fotole, lindita ei tea, et lindiga vastane nii lähedal juba:
https://drive.google.com/file/d/1FCtJUcJW6emYHa6STd6bNL9PGi6uQAWy/view?usp=sharing

ma ei mäleta, mida eile jõin, ah tukastan pisut:
https://drive.google.com/file/d/1iAQmxKqBpC_I8YzIzreB7D0XXTVmC6R2/view?usp=sharing


Hukkamine: "Kõik kastis kirstu":
https://drive.google.com/file/d/1nuKCRSZkDDMZ5c6RntZh1OPOrpQ31jlQ/view?usp=sharing


Narame kirstus laipade üle:
https://drive.google.com/file/d/1_u320inlUCONRX9qj3cU0i-KVpSlasoI/view?usp=sharing

Hilinenud suitsukate ja suits läheb ka liiga madalale, laibad kirstus:
https://drive.google.com/file/d/1Tobi7uoWCid6EmnTJBb1z3Rob8SRHYEH/view?usp=sharing


Ah ma ei viitsi, vaadake ise kuidas hakkama saate. Kas näete mind sealt sidekeskuse katuselt, me ei viitsi üle lageda teid rünnata, saadan parem Pioneeri teid killima:
https://drive.google.com/file/d/1x3Z8KfWTDGjC_Snu0P9CTOcJCXUp4hvr/view?usp=sharing


Meil siin mõnusalt rahulik päikse käes pleezitada, keegi ei häiri me vaikust:
https://drive.google.com/file/d/1GPDzftYa3IANv18qTQgYOxz8RVQdg0Bx/view?usp=sharing


Aga Pioneer koos kaaslasega nii ei arva, hiilivad külje alla:
https://drive.google.com/file/d/1Q3-VyNemFeb8MFVIbf6AExlL8d-9iqFM/view?usp=sharing


Ja tulemus, laibad sidekesuse katusel:
https://drive.google.com/file/d/18FjpgzkgD5T9JgEXBAewu60nY1y9irgy/view?usp=sharing

RSOK viimastel minutitel laipade vahelt katusele ründamas:
https://drive.google.com/file/d/1FQl60ihZUbFwaPyUWPvaimbGut2prXBv/view?usp=sharing

RSOK –sidekeskus tagasi võidetud ja meie oleme mängu võitjad!!!:
https://drive.google.com/file/d/1w9i4-o1z09sCulqg0gGU-kBclpXqzFFH/view?usp=sharing

Vabandust, et Su tööajast nii palju ära röövisin, püüa nüüd ikka end jälle töölainele häälestada....
 
« Last Edit: June 04, 2019, 13:52:19 by Margus »

Offline Scuall

 • Tavakasutaja
 • Posts: 1062
 • 471
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #37 on: June 04, 2019, 18:50:31 »
Margust võib minu arust nimetada eesti üheks tegijamaks mängukorraldajaks.
Üle pika aja sai ka rohelusse.
Püss lasi niit, ilm oli hea, meeskond veel parem.
Vaenlast langes kui loogu. Korra sai ka mariinide jao maha võtta. Lisaks lugematud muud vastased.
Pole ka mina eriline leevikseste ja gängsterite ning muu ninnu nännu fänn. Kuid eesmärgid olid kirjas ja
mäng oli suht dünaamiline.
Surematuid.... ei kohanud pigem.... ju raske kuul semi peal pani nad kiirelt ümber mõtlema (eelis poldikate ees)
Ja ala oli super. Viitsiks omanik, korra võsalõikuriga päevake vaeva näha, oleks ka subtroopiline ala mängitav korralikult.
Igatähes. Bravo minu poolt.
SUBSCRIBE
https://www.youtube.com/channel/UCySy20kKblvyrThM4OfG66A

OBLIVION ARMORY
https://www.facebook.com/Oblivion-Armory-160224574628437/

TM JSDF Type 89,
G&G PDW15
G&G GR-25 F2
TM G3 SAS
STTI Mk23 Handcannon
A&K M249 saw para

Offline Scuall

 • Tavakasutaja
 • Posts: 1062
 • 471
  • View Profile
Re: 2019-06-02, 100-s Laagris
« Reply #38 on: June 05, 2019, 13:25:27 »
https://youtu.be/GpZlCliqxcs
Minupoolne panus siis filmimaailma.
SUBSCRIBE
https://www.youtube.com/channel/UCySy20kKblvyrThM4OfG66A

OBLIVION ARMORY
https://www.facebook.com/Oblivion-Armory-160224574628437/

TM JSDF Type 89,
G&G PDW15
G&G GR-25 F2
TM G3 SAS
STTI Mk23 Handcannon
A&K M249 saw para