Author Topic: 2019-06-19 Kolmapäevak Suur-Sõjamäel ehk otsime võitluskaaslasi  (Read 14549 times)

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Ei kahetse et tulin. Üllatavalt sain ise juba enne 9 isu täis (udune prill) aga selleajaga sai kille nii et 20pealt ei viitsinud lugeda enam. Erakordselt edukas ja mõnus õhtu. Rahvast oli vist 30-40 ja kindlasti need mõned tunnid "tule ja mängime" ületasid vägapaljud pastakast imetud stsenaariumite ja olematu korraldusega mänge.

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Mäng oli väga hea! Korralda siis järgmine nädal jälle!

Offline Leopold

  • Tavakasutaja
  • Posts: 62
    • View Profile
Väga hea üritus, positiivse laenguga rahul 🙂 tänud korraldajale ja kõigile kes kohale tulid.

Keegi pildid ka kuskile paneb ? 😃
« Last Edit: June 19, 2019, 23:42:17 by Leopold »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Nüüd lammutagu kui tahavad, sain end ikka päris tühjaks mängida ja viimast võtta sellelt alalt. Viimastega lõpetasime alles kell 21:50.

Aitäh Tõnu korraldamast!!!

Mängijaid oli palju ja mänge jagus igale maitsele, kes tahtis majades rünnata, kes sai võsas luurata, oli kahe eluga ja piiramatu eludega pommi mänge ja ka üksiklasu mänge.
Sportlik tööpäeva õhtu heas seltskonnas tugeva vastasega võttis ikka päris võhmale ja läbimärjaks!
Loodetavasti mõni korraldab veel seal lähiajal, ega nad vist enne sügist lammutama ei hakka?

Offline Rugs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Ise olen rahul üritusega! Relv läks küll katki aga käsikas oli olemas terves mängus. Kokkuvõttes ootan veel mänge seal!

Offline Rait

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Mina ja mu +4 täname meeldiva mängu eest!

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Tänud kõigile mängijatele! Uskumatult suur hulk inimesi tuli kohale.

Julgemad tulid ka ühispildile ;)

Offline OperaatorKlõps

  • Tavakasutaja
  • Posts: 34
    • View Profile
Tõesti , pean tunnistama et nii kõva mängu küll ei oodanud.Ilm oli ka super. Jäin päevaga väga-väga rahule.
Pildid tulevad iga hetk, loodan et sain piisavalt inimesi pildile.Tugevamad luurajad ilmselt jäid mul märkamata.

edit: pildid - https://drive.google.com/open?id=1PYojIdUDYKo7jQBm7JOPN8EGNA9wUqqW
« Last Edit: June 20, 2019, 00:24:31 by tiibur »
IG: operatorclick
(https://www.instagram.com/operatorclick/)

Sidearm: Nikon