Author Topic: Türisalu  (Read 16900 times)

ASH

  • Guest
Re: Türisalu
« Reply #15 on: March 22, 2017, 17:27:28 »
et siis kui mõni nendest aktivistidest suudab viia asja niikaugele et võetaxe vastu seadus millega peame me kõik näiteks oma relvad värvima kollase-punase-neoonrohelise triibuliseks siis peame kõik tulema ja sulle aitäh ütlema ?

dejavu - minu meelest on sarnane arutelu sinuga kuskilt teemast juba läbi käinud ...kunagi ammu ammu

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Türisalu
« Reply #16 on: March 22, 2017, 17:39:31 »
Irw, nagu öeldakse - liigne agarus on ogarus.
Margus, võib juhtuda, et ühel hetkel ei otsi sa kompromissi mitte tsiviilisikute ja airsofterite vahel, vaid kompromissi tsiviilisikute kui ka airsofteritega

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Türisalu
« Reply #17 on: March 23, 2017, 09:47:13 »
Eks minu soov on mõistetav niigi, ise mängida ja pakkuda teistele mängimisvõimalusi erinevatel aladel, eesmärgiga vältida pahandusi.

Kasutajad aa ja ASH, millal Te viimati mängimas käisite? Tulge parem peame koos maha ägeda lahingu ja peale mängu arutame koos läbi, kuidas ja kus oleks kõige mõistlikum hea lahing teha? 

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Türisalu
« Reply #18 on: March 23, 2017, 09:54:18 »
Kui sa tahad vältida pahandusi, siis ära roni kohta, kus kohalikud elanikud on vaenulikult meelestatud igasugu "relvastatud" tegelaste suhtes. Nad võivad oma arvamust väljendada läbi meedia ning tõmmata päris korraliku hulga negatiivset tähelepanu airsoftile.

Sinu soov mingis kohas mängida ei kaalu minu arvates üles seda, et airsoftile võidakse panna mingid piirangud peale

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Türisalu
« Reply #19 on: September 07, 2017, 09:54:06 »
Ala omanik on ka õnneks sportlikku mängu soosiv ja lubas ka teist korda seal mängu korraldada. Jah, vahepeal tegi ka USMC seal mängu ja pole probleeme kuulda olnud.
Rohkem olevat probleeme kurjamite prügi maha panekuga ja tsiklite müraga.
Ja õnneks on see keskmine ala külast eemal.

Seekord nägin ühte tsiviili autot läbi sõitmas, jalutajaid ei näinud. Männiku polügonil näeb jalutajaid palju rohkem.

Alale mahtus piisavalt palju parkima ja 112 mängijat mahtus vabalt. Sinna mahub ka mitu korda rohkem mängijaid.

Fotod ka mälestuseks sellelt alalt:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12FD2ED25F%219412&cid=A873BD12FD2ED25F

Alal on ka ohtlikke auke, eriti palju auke on angaari varjava mäe katusel mullas, need on sügava rohu sees ja pole näha. Soovitan väga ettevaatlikult seal liikuda. Loodetavasti meie ohutuslindid seisavad seal kaua.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Türisalu
« Reply #20 on: July 30, 2018, 13:16:04 »
Nüüdseks olen seal keskmisel alal üksi ja koos Sega´ga korraldanud kokku 3 mängu. Nüüd viimasel mängul ei kohanud ma ainsatki jalutajat, kuigi küla kohe ligidal. Viimasel mängul panin kolme teede otsadesse hoiatavad sildid mängu kohta, võibolla ka see hoiab jalutajaid eemal.

Eks külaelenikud vist harjunud sellega, kuna ka sõjaväelased ja muud jõustruktuurid harjutavad seal palju valjemalt kui meie. Viimane suurõppus oli ka seal baasis mitu ööd ja päeva.

Pilte viimasest lahingust keskmisel alal:
https://onedrive.live.com/?cid=A873BD12FD2ED25F&id=A873BD12FD2ED25F%2111337&parId=A873BD12FD2ED25F%213726&o=OneUp
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSiw9YXo4PRrBfNiTJ
Seekord oli tõeliselt palav, varjus +25, õnneks tugev tuul jahutas pisut.

Aga paistab, et mängijad ikka tulevad uuesti sellele alale, seekord 62 mängijat osales kuumuses. Minu jaoks pole see ala kõige huvitavam, aga kui keegi korraldab, tuleksin mängima küll...

ELUOHTLIKUD  AUGUD:

Eelmise aasta mängust polnud enam alles ohutuslinte ohtlike kohtade juures. Iga kord kui lähed sinna ole palun väga ettevaatlik!!!
Heinamaal on üks koht, kus rohu vahel lai (umbes 1x1m) auk, kus võid kukkuda veega täidetud sügavikku. Teine väga ohtlik ala on angaari katus, kus on ka kõrge heina sees laiad augud ja vähemalt kaks väiksemat auku, kuhu võid sisse kukkuda sügavikku või jala murda. Kaardil angaar suur punane kast, väiksem punane kast on umbkaudne asukoht:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=2c66d33978d1db9f7c2f8910f1f19693
Loodetavasti seekord pandud ohutuslindid peavad vastu kauem seal tuulepealsel alal.

__________________________________________________________________________


Kas keegi viitsib uurida sealse baasi kõige lõunapoolsemad vallide ja hoonete omanikku, et ehk korraldate ka seal lahingu?
Edu korraldamisel!!!