Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 44625 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #45 on: June 11, 2019, 21:30:28 »
Kuna vastutan foorumi sisu, k.a. ürituste alamfoorumi eest, mida siin kajastatakse, siis vastus on: mina teen otsuse kui tunnen, et kõik on ennast piisavalt väljendada saanud.

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #46 on: June 12, 2019, 00:14:18 »
Minu hinnang  asjast.
Kuna olen ka üks korraldajatest siis kindlasti kohe mõeldakse et tahab jalust ära saada või mis iganes muu põhjus et teisele korraldajale ära teha.
Kinnitan puhtast südamest et seda ma ei soovi ja pole kunagi soovinud!!!
Millal antud isiku suhtes teema üles võetakse oli vaid aja küsimus sest on suur hulk Airsofti harrastajaid (Räägin eelkõige oma kandi rahvast) kellel on olnud erinevaid ebameeldivaid kogemusi Remiusega ehk Ants Punninguga.
Lugedes teema algataja postitust siis see kõik on kahjuks tõsi.Olen oma silmaga (küll ammu aega tagasi) näinud kui ta mainitud tulirelva kasutab vahetult enne mängu märki laskmiseks.On väga agressiivne oma välja ütlemistes samuti ropp ja meeldib teisi laimata avalikult.
See on lihtsalt uskumatu kuidas mees sõimab (jutt käib discordis toimunud vestlustest) julmalt roppude sõnadega inimesi kes pole talle mitte midagi teinud vaid selgitanud ainult oma seisukohti seejuures viisakaks jäädes.
Minul kui mängukorraldajal sai mõõt täis siis kui härra läks nagu mees muiste Hara baasi mängu tegema ilma selleks luba küsimata.Nüüd on olukord selline et meid sinna enam ei lubata kuna tehakse mis tahetakse ja ilmselgelt ala omanikud meid sinna enam ei taha.
Mis puudutab alkoholi tarbimist mängudel ja pohmas peaga mängu teha siis ka see on tõsi.Nüüdseks on sinna lisandunud veel alaealised kelle vanemad asjast midagi ei tea.Jutt siis käib nö 24 tunni mängudest kus jäädakse alale ööseks.Olen ka põgusalt vastavasisulisi pilte näinud.
Ants mul vbl pole relva ja muu kohta mis ma siin kirjutasin käega katsutavaid tõendeid( ropu sõimamise kohta peaks discordis veel kättesaadav olema) aga võid kindel olla et on terve hulk tunnistajaid.
Olgu öeldud et kui mina Anstuga tuttavaks sain umbes 2 aastat tagasi siis oli inimene mõistlik ja temaga sai inimese moodi rääkida.Olid mängud mis olid põnevad ja kohal käisid ilmselt kõik kes vähegi said.Hetkel selle inimese suhtumine,käitumine ja tegutsemine ei ole mitte kuidagi viisi kasulik Eesti Airsoftile mis siis teatavasti ühel või teisel viisil puudutab kõiki meid kes me sellest hobist hoolime .
Minu vastus on et teema algataja ettepanek rahuldada!

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #47 on: June 12, 2019, 07:28:07 »
Peaks ka miskit kirja panema.

Algne kokkupuude, kui Viiking grupp oli, siis tundus Ants täitsa OK olevad, algaja korraldamise koha pealt. Mida aeg aina edasi, seda aina hullemaks. Eriti peale Viikingi lagunemist ja VALi tekimist.
Nagu on Ants öelnud ei austa ega hoia oma ütlemistega tagasi. Sõimates teisi tühja kohapealt(ei hakka kohe mainimagi). Ja siis tahab olla hea korraldaja, et ta ei ole miskit öelnud ega teinud. Vaata enda ümber ringi, kõikjal on märge maas.
Mis puutub alkosse, siis jah. Olen OMA silmaga näinud kui mängu aeg on võtnud. Panen kohe kirja et pildi ja video materjaali pole. Kuid on antud isikuid kes saavad väidet tõestada.
Selle nn tulirelva kohta ei oska öelda, kuid jah, kõikke on võimalik YT ära näha ja järgi teha. Piisab mõne jubina vahetusest ja toimib, kuni esimese õnnetuseni.
See et see teema üles on võetud, pole mõeldud ju et kellegile pori ega pas** loopida. Vaid selle pärast, et seda ka edaspisiselt saaks pidada.
Samas kuskilt peavad need väited tulema, kuskilt on see aluse saanud. Need ei tule niisama peast.

Offline Light

  • Tavakasutaja
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #48 on: June 12, 2019, 09:21:13 »
Olen käinud V.A.L mängudel päris mitmed korrad.

Ei ole siin kellegi poolt ega kellegi vastu, avaldan ainult enda arvamust. Ei ole kuidagi seotud ei V.A.L airsoftiga ega ka korraldajaga kui isikuga.

Isiklikult selle aja jooksul pole kordagi näinud, et korraldaja või keegi mängijatest tarvitaks alkoholi, paugutaks ''tulirelvaga'' või solvaks vähimalgi moel mängijaid.
Ehk see kunagi oli nii? - aga Ca aasta jooksul mis olen erinevatel mängudel käinud ei ole midagi sellist kohanud.

Ala omanikega mängude kooskõlastamine - olen alati mängudel osaledes eeldanud, et üritus kuhu lähen on ALATI kooskõlastatud kas omaniku või haldajaga. Nagu ka eelnevad inimesed on kirjutanud siis omanikega kooskõlastamine pole soovitus..see on ''MUST BE''. Valga kandis kaotasime ala selletõttu, et ilma omaniku loata käidi mänge korraldamas - pole seotud V.A.L mängude korraldajaga.
Siinkohal aga ei saa ma kindlalt väita kas kõik mängud kus olen käinud on ala omenikega kokku lepitud - saan ainult oletada, et on..sest probleeme siiamaani ühelgi mängul pole olnud.



Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #49 on: June 12, 2019, 10:16:54 »
Kui olen õigesti aru saanud, siis varem on vähem ala omanikega kooskõlastatud, see on pigem viimaste aastate trend.
Olen varem korduvalt korraldanud ilma ala omaniku loata. Kui olen kooskõlastanud, siis olen pealkirja all kajastanud seda.

Kes meil paremini seadusi tunneb?, kuidas on lood avalikus kohas mängude korraldamisega, kas see sõltub osalejate arvust?  Kui soovitud mängu kohas on palju era omanikke, samas on avalik metsa või varemetes linnaku ala, mis puhul seadus nõuab ala omanikuga kooskõlastust? Tean vaid niipalju, et ala omanik peab teavitama kirjalikult ja nähtavalt, kui ta keelab ala kasutamise, nagu ka selles teemas  http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=2183.0
Pärispea poolsaare päris suur ja põnev linnaku ala. Seal tõesti ei julge loata mängida. Kuigi väiksemad grupid on ka ise selle ala järgi proovinud.

Olen kuulnud päris mitmeid erinevate spordi (orienteerumine, jooks, rattakross) ürituste korraldajate seisukohti, et kuna nende üritus läbib liiga paljude erinevate omanikega alasid, siis nad küll ei raiska aega kooskõlastuseks. Ja iga nende ürituse järgi ei viitsi ja ei jõua korraldajad osalenute kõike prahti kokku korjata, midagi jääb ikka metsa alla. Et kas meie oleme kõige suuremad reostajad oma kuulidega...

RMK-ga on lihtne kooskõlastada, väiksemate alade puhul võtavad nad isegi alla 36 eurot korra eest, kui looduskaitse (Pakris) aladel osaleb rohkem kui 50 mängijat, siis on keskonnaamet soovinud kooskõlastust, aga raha nad ei küsinud.
Ma ei tea, kas ja kui oluline on kooskõlastada, väikse seltskonnaga  mäng avalikus metsas, väiksed seltskonnad käivad nagunii isesisvalt kooskõlastamata mängimas...

Kasutaja Remiuse osas, ehk ei pane veel siin ta tegevust kinni, annate ehk võimaluse sellisele aktiivsele Korraldajale end parandada, andestate ehk temale. Ta ju viib niipaljudele eripiirkondade mängijatele mängu kodule lähemale. Loodan, et ta teeb endal korrektuurid nendest vigadest mida olete siin maininud. Kui ei, siis mõistan teema algataja soovi...

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #50 on: June 12, 2019, 10:40:35 »
Asi ongi selles, et "andestatud" ja silmi kinni pigistatud on piisavalt, selgitatud objektiivselt erinevate osapoolte seisukohti ja nende tagamaid, pakutud alternatiive, võib öelda, et mitu aastat (alates sellest kakluse konfliktist), aga läheb maksimum 2 nädalat mööda ja on taaskord täpipealt sama ämber ja "arusaamatus" ja jutt, et temal on kõigi arvamuse peale ükskõik ja kõik on jobud ja ise süüdi, peale tema enda muidugi.

Ja oleks siis tegemist väikese lapse/noore inimesega, kel vb. elukgoemusi pole ja "sattus valele teele", aga see on ju täiskasvanud inimene.

Ma muidu ei hakkaks inimesi sedasi tülitama ja mingit jama üles kakkuma, aga meil on tulemas rodu ametlikke võistluseid, soft areneb, Eestit pannakse rohkem ja rohkem tähele ja kutsutakse osalema ja kui meie ametlik soft on kuskil metsa all õlle joomine ja valitsuse kirumine, siis jätab pigem ära, kui me sedasi kaikaid endale kodaratesse loobime.

Antud teema näitelgi näha, et ilmselgelt on asjad viltu ja ainus, mis omakaitseks öeldakse, on see, et teised on s*taloopijad ja valetajad.

See inimene ei muutu, sest ta ei saa (pole kunagi saanud ja ei saa ka tulevikus) absoluutselt aru, mis või miks valesti on...

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #51 on: June 12, 2019, 10:51:54 »
Selles osas olen Margus sinuga nõus. Alasid mis Ants on välja toonud on palju, ja tunduvad huvitavad. Isiku enda pärasti ei soovi osaleda.

Samas kui inimene flipib kohe ära sõnale Antspoiss, ja sõimab sind ped**** jne, siis näitab et inimesel ei ole kõik korras üleval pool. Kujuta nüüd ette ka sellist olukorda, kui see püstoli teema õigeks osutub(rõhk on sõnal kui) ja peaks ära keerama ja oma tukiga kedagi augustama, mis siis??

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #52 on: June 12, 2019, 12:37:58 »
Panen siis huumorinurka mõned screenid kuna siin igasugu toredaid väiteid on. Tahtsin, et "mehed" ise need screenid teeks, aga jah, ei tule neilt neid screene, siis lisan ise mõned nende vestlusest millest tüli alguse sai ja Viiking grupp lagunes.

Eks vestluses osalenud kes seda kõike kirjutasid tunnevad ennast ise ära :)

Ja tunneb ennast ära ka see tegelane kes saatis sellise teksti.
Mis puutub Hara baasi siis oli seal keegi juba varem ilmselgelt ilma loata mänginud ja ise tehtud aktimeli pudeli granaatidega tähelepanu tõmmanud endale.

Aga head humoorikat screenide lugemist siis kõigile.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #53 on: June 12, 2019, 13:11:43 »
Ja kuidas täpsemalt see kõik antud teemaga kokku läheb? Sellepärast vb osadki ei taha siia midagi kirjutada, sest sa hakkad isiklikult mingit maltsa loopima.

Kui tahad inimestega midagi arutada, siis tee seda privaatselt, seda juttu loevad siin samuti alaealised ja see, et su enda olukord siin sedasi lahkamisel on, on vaid sinu enda süü.

Nagu ütlesin, mina olen teema algataja ja kui sa soovid midagi kakkuda, siis tee seda minu arvel, aga palun lõpeta see vassimine ära nüüd ja keskendu tuumale.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #54 on: June 12, 2019, 15:17:32 »
Ja kuidas täpsemalt see kõik antud teemaga kokku läheb? Sellepärast vb osadki ei taha siia midagi kirjutada, sest sa hakkad isiklikult mingit maltsa loopima.

Kui tahad inimestega midagi arutada, siis tee seda privaatselt, seda juttu loevad siin samuti alaealised ja see, et su enda olukord siin sedasi lahkamisel on, on vaid sinu enda süü.

Nagu ütlesin, mina olen teema algataja ja kui sa soovid midagi kakkuda, siis tee seda minu arvel, aga palun lõpeta see vassimine ära nüüd ja keskendu tuumale.

Noormes võtab ehk tuure maha :)

Jutt käib sellest, et kust kogu see tüli on alguse saanud, kust ja kellelt sina igasugu kõlakaid kuulnud, sest sind ennast olen näinud vast 4X, esimest korda sihikut ostes, ühe korra oli tollel jaanuari mängul Pärispea poolsaarel, korra Maardus ja siis Pahklas, rohkem pole ma oma mäletamist mööda sinuga kohtunud.

Enamuse jutust mida sa siin esitad pärineb sul just nendelt samadelt tegelastelt kes ka siin sõna võtavad ja nendel screenidel esitatud teksti trükkisid eelmisel aastal.

Ehk siis visaku esimesena kivi see kes patust prii on nagu öeldakse, aga nagu näha loobivad kive patused ise. Sina aga esitad süüdistusi stiilis naised turul rääkisid.

Minut küsitakse, et kas ma selle peale ei mõtle miks küll teatud seltskond mind terve see aasta on vahelduva eduga rünnanud ja see pole kohe kindlasti väga paljud, vaid ainult teatud grupp umbes 20 tegelase ringis.

Mina näen seda asja nii, et teatud seltskond on võtnud arvata, et kõik peavad tantsima nende pilli järgi ja kui keegi sellega ei nõustu ning tahab asju teha omamoodi, siis alustatakse selle kellegi vastu rünnakuid. Algatuseks solvangud mida arvati mis välja ei tule, siis ähvardused igasuguses vormis, siis mõnitused läbi lillede ja ümbernurga omavahelistes priva vestlustes kui ka avalikus discordis ja lõpuks pori loopimine stiilis naised turul rääkisid, et keegi kusagil midagi nägi ja nii edasi.

See on samaväärne et ma hakkaks samamoodi sinu kohta mingeid huupi kõlakaid loopima mingite umbmääraste vihjetega, aga ma ei tee seda, sest see on alatu.
Minugi poolest keeruta teemat edasi kui see sulle rõõmu pakub ja igavusest muud sul teha pole, mind see eriti ei häiri, mina teen rahulikult mänge edasi seni kuni on neid kes seda soovivad ja kuni jagub neid kes minu mängudel käija tahavad.

Enamus inimesi loevad kogu seda klounaadi siin ja naeravad mõnuga ning ootavad kas kogu selle jama lõppu või järgmist uut põnevat postitust, et millega järgmisena lagedale tullakse :)

Ei olnud ka Viiking grupp ajal kõik nii ideaalne ja korras kui siin püütakse mainida, et asjad läksid käest ära just siis kui ma V.A.L. Airsoft grupi moodustasin ning jätkasin mängude korraldamist üksinda, aga kui hakataks rääkima kõikidest asjadest, siis tuleks tuhka pähe raputada mitte ainult mulle ;)

Mõistlikud inimesed kes on antud asjas tõepoolest erapooletud ega vali osapooli on teile korduvalt andnud nõuande mitte osaleda minu mängudel kui minu isik või korraldus ei meeldi, blokeerige mind ära, ärge lugege minu sõnumeid, ärge lisage mind sõbraks, siis ei pea te ka minu "räuskamist" lugema :)

Mis puutub valitsuse kirumisse, siis meil oleks nagu sõnavabadus või kuidas? Ma ei kutsu kedagi üles mingitele valitsusvastastele protestidele ega miskit muud, kuid tundub, et jällegi seab mingi seltskond oma reegleid teistele, et mida tohib öelda ja mida mitte.

Ole palun hea ja näita mulle kätte koht kus kõik korraldajad oleks leppinud kokku mingites üldistes reeglites millest PEAVAD KÕIK korraldajad kinni pidama.
Kõik inimesed on erinevad ning mõtlevad ja tegutsevad erinevalt ning pole nagu mõtet oma tahtmist teistele peale suruda. Küll korraldajad ise kokku kogunevad ja loovad mingid kindlad ühised reeglid mille järgi mänge korraldatakse, kuid teie pole kindlasti need kes peaks suruma teistele oma arusaamasid ja tahtmist peale :)

Minu taust on püsinud üle 42 aasta puhtana, miskit kriminaalset minevikku ega olevikku mul ei ole ja pole ka plaanis omale kriminaalset tausta tekitada, aga ega see ei oma tähtsust, sest vahet pole mida ma kirjutan vihjad sina ja nii mõnigi teine ühest ja samast seltskonnast sellele, et mull kruvid logisevad ja ma pole suuteline millegist aru saama ega vastutust kandma ehk siis nii kaudsed kui otsesed vihjed sellele, et ma olen nii öelda hull.

Ma ei ole huvitunud, et kui mitmeid aastaid sul elukogemust on ja see mind ka eriti ei huvita, aga kindlasti on sul elus veel väga pikk teekond minna ja väga palju näha ja kogeda ja ma loodan, et sa ei pea elus nägema ja kogema seda mida minu generatsioon on näinud ja kogenud, kuid antud hetkel ei ole ka sul mõtet mängida seda kõige targemat teadjat kes on jube elukogenud, et tulla mulle ütlema kuidas või mida ma pean tegema, mida ma võin rääkida kusagil ja mida mitte :)

Aga hea küll, pikk jutt, s... jutt, annan siis postituste järje taas tagasi teistele huumorinurga täiendamiseks :)
« Last Edit: June 12, 2019, 15:25:14 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #55 on: June 12, 2019, 15:50:23 »
Ilgelt palju juttu, aga sisu null.

Millal sa aru saad, et mind ei huvita mitte kellegi kõlakad, olen mõtleva inimesena suuteline ise järeldusi tegema.

Inimesed kirjutavad siia mitte mingi viha pärast sinu vastu vaid kuna tõesti ei käi su mängul lindistamas neid lollusi, siis tunnistajate abil on ainus viis seda kuidagigi lahendada

See viimane kordki, 13.05 kui sa õllega pildid netti laadisid oma "laagrimängul" ja pärast neid kustutamas käisid, kas sul endal piinlik pole?

Et meelest ei läheks, siis sellest jutt:
https://www.upload.ee/image/10083918/Screenshot_20190612_153551_com.discord.jpg
https://www.upload.ee/image/10083928/Screenshot_20190612_153947_com.discord.jpg

"Albumi" all peetakse fbki pildialbumit, koos, mängul osalenute ja kokkuvõttega.

Ma hea meelega jätaks sellised meetmed rate.ee aegadesse, aga mind juba lihtsalt huvitab see reaktsioon või mis nüüd vabanduseks tuuakse.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #56 on: June 12, 2019, 16:05:53 »
...Mis puutub Hara baasi siis oli seal keegi juba varem ilmselgelt ilma loata mänginud ja ise tehtud aktimeli pudeli granaatidega tähelepanu tõmmanud endale.

Ehk siis jälle on kõik teised süüdi :D Minu teada on seal alal varem mänge korraldatud (seejuures omaniku loal) aga probleem tekkis miskipärast peale sinu korraldatud mängu.

http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5013.msg28910#msg28910

Muidugi oli veel väga tore kuidas sa siin foorumis (mida külastavad ka alaealised) ühte mil-sim teemat risustasid laibapiltidega ise kommenteerides, et vot see on õige mil-sim.



Offline GoodRising

  • Tavakasutaja
  • Posts: 29
    • View Profile
    • Ready Or Not Estonia
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #57 on: June 12, 2019, 16:32:09 »
Käsi püsti kes ei ole ühelegi pildile jäänud koos alkohoolse joogiga...

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #58 on: June 12, 2019, 16:50:12 »
GoodRising teema on mõeldud softist mitte üldisest elust.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #59 on: June 12, 2019, 17:13:15 »
Ilgelt palju juttu, aga sisu null.

Millal sa aru saad, et mind ei huvita mitte kellegi kõlakad, olen mõtleva inimesena suuteline ise järeldusi tegema.

Inimesed kirjutavad siia mitte mingi viha pärast sinu vastu vaid kuna tõesti ei käi su mängul lindistamas neid lollusi, siis tunnistajate abil on ainus viis seda kuidagigi lahendada

See viimane kordki, 13.05 kui sa õllega pildid netti laadisid oma "laagrimängul" ja pärast neid kustutamas käisid, kas sul endal piinlik pole?

Et meelest ei läheks, siis sellest jutt:
https://www.upload.ee/image/10083918/Screenshot_20190612_153551_com.discord.jpg
https://www.upload.ee/image/10083928/Screenshot_20190612_153947_com.discord.jpg

"Albumi" all peetakse fbki pildialbumit, koos, mängul osalenute ja kokkuvõttega.

Ma hea meelega jätaks sellised meetmed rate.ee aegadesse, aga mind juba lihtsalt huvitab see reaktsioon või mis nüüd vabanduseks tuuakse.

Tundub, et mõtleva inimesega võib olla pole sinu puhul siiski tegemist, aga see siiski puhtalt minu arvamus ega pretendeeri mitte mingile tõele :)

Millal aga sina aru saad, et mind nagu kohe kuidagi sinu arvamus ei huvita? Ja pole ka mina sind palunud kuhugi tüli lahendama ega muidu vahendajaks, selleks hakkasid sa ise.

Mis puutub pilti, siis jah juhtus apsakas, et eelmise õhtu grilli pilt sattus valesse albumisse ning see sai välja vahetatud teise pildiga, et siin muidugi tänu tähelepanu juhtimisel. :)

Aga muul juhul jah, hoia palun oma arvamus omale mitte ära suru seda mulle peale :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!