Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Bjorn

Pages: [1] 2 3 ... 20
1
Mõlemad tooted uued või uueväärilised minimaalsete kasutusjälgedega.

Vortex Crossfire II 1-4x24 V-Brite optika (täpi valgustusega).
Hind 190 eur. Huvi korral annan rõngad ja täpi aluskinnituse kaasa.

Holosun HS507C punatäpp.
Hind 290 eur.

Kaup liigub vajadusel pakiautomaadiga üle Eesti.
Kontakt PS või 53 98 21 kaheksa viis.

2
Müük / M: VFC/Stark Arms Glock 19 CO2 GBB
« on: April 12, 2022, 15:01:30 »
Müügiks kasutatud Stark Arms/VFC Glock 19 GBB Co2 salvega.
Muudatused: Maple Leaf täpsustoru ja hopikumm paigaldatud.

Hind 99 eur. Liigub pakiautomaadiga üle Eesti ostja kulul. Kontakt PM või 53 98 21 kaheksa viis.

Kui on kindel huvi, siis võin pakkuda ka pildil nähtavat G19 Bianchi originaal kabuuri kuhu antud püstol koos TLR-1 relvalambiga sisse mahub.
Kuna kabuur ja TLR-1 lamp on originaalid ja tulirelva klassist, siis neid niisama kaasa ei paku, kuid huvi korral arutame hinna üle.

3
Müük / VSR M40A3 HPA MÜÜDUD
« on: January 23, 2022, 19:30:33 »
VSR:
ModelWorks M40A3 stock
PDI Bull outer barrel
AA CNC hopup chamber
Maple Leaf high rise scope rail with bubble
Maple leaf inner barrel
Maple Leaf hopup rubber
3x AA 50rnd magazines
CNC bolt handle
Wolverine Bolt HPA conversion kit
Wolverine High Pressure spring kit
Wolverine Wraith Co2 adapter
Redline HPA regulator
UTG QD scope mounts
Tokyo Marui 3-9x40 optika
3x Sling mounts

Ca 3,5J 0.49g BB.

Enne ostu võimalus proovida ning veenduda relva laskeulatuses, stabiilsuses ning efektiivsuses. Lasku kaugemalt kui paarkümment meetrit kuulda ei ole. Relv on lõtku ja kriginavaba. Iga pisidetail on läbi testitud ning valitud mitmete alternatiivide seast. Relva kaal on tavalise VSR-ga võrreldes raske tänu kabale, kuid kaalujaotus on suurepärane. Optika on lihtsa ristiga, selge pildiga ning väga lihtne kasutada.  Co2 kit koos reguga mahuvad kõik kaba sisse.Üks Co2 kapsel = 1 salvetäis kuule.  kaasa tuleb purk Novritch 0.49g moona ning Co2 kapsleid, et kohe kasutusele võtta relv õige moonaga.

Hind 1000 eur. Kellel igav, siis võib kõik jupid kokku otsida veebist ning vaadata mis uuest peast maksab. Müügiga kiiret ei ole. Ainult käest-kätte tehing. Alla 18a isikule ei müü. Tõenäoliselt üks parimatest relvadest mis Eestis ehitatud.


Kontakt PS või 53 98 21 kaheksa viis. Pikemalt võin FB-s kirjutada kui soovi.

Bjorn

4
Müük / Müüdud
« on: May 28, 2020, 10:41:06 »
Müüdud

5
Foorumi jutt / Airsoftfoorumi tulevik
« on: February 21, 2020, 12:32:26 »
Tere kaasfoorumlased,

Kuna foorumi ülevalhoidmine ning arendamine nõuab aega, mida mul ei ole ja ilmselt ka ei tule, siis kaalun erinevaid variante kuidas tulevikus tagada foorumi kasutamine. 

Kui mõni ettevõte või eraisik tunneb, et ta tahab omanikuks saada, siis võib omapoolse pakkumise mulle saata bjorn.haruoja@gmail.com.
Üle andmisele kuuluks domeen, foorum, serveripind, admin kasutajakonto jne. Ennast jätaks tavakasutaja rolli kui vajalikud toimingud tehtud.

Kes äripoolt vaatavad, siis foorumi statistika kui selline on "Stats" lingi all foorumi esilehel all  servas olemas.
Eelmise aasta reklaamitulu bänneri rendist jagan vajadusel e-maili teel.

Parimat,
Bjorn

6
Müük / Kapipuhastus
« on: October 08, 2018, 20:20:49 »
Kapipuhastuse müük.
Asjad liiguvad ostja kulul üle Eesti Smartpostiga. Ise liigun Pärnu-Tallinna vahel aeg-ajalt.

Morakniv Bushcraft noa komplekt. Mõned defektid/kulumised teral, muidu igat vinks vonks. Üle teritatud, võtab karva. 25 eur
Mil-Mjr sihtmärkide komplekt. Roostevaba teras, tutikad. Komplektis 4 sihtmärki ja paigalduse nöör. Hind 15 eur.
Jack Pyke LLCS täiskomplekt - nokamüts, jakk, püksid, kindad. Jakil ja pükstel minu teada M/L suurus. Pikkuse poolest kuni 185cm on okei, ümbermõõdu poolest on kõvasti ruumi jäetud, saab ka koos varustusega jakki kanda. Üks kergemaid, hingavamaid ning paremaid tehnilise lehe imitatsioone turul. Kantud, kuid igat terve, tugev ja viisakas. Komplekti hind 80 eur.
http://www.jackpyke.co.uk/products/concealment/llcs-ghillie-suit.aspx
http://www.jackpyke.co.uk/products/concealment/llcs-gloves.aspx
http://www.jackpyke.co.uk/products/concealment/llcs-baseball-hat.aspx

UUED ASJAD 27.10
MAXX model kamber + Madbull 363mm toru. Surukummi ja hopikummi peast ei mäleta. Hind 60 eur, kaasa saab ka kõik teised MAXX model kambri detailid mis originaalis tulid
Guarder 509mm 6.02 toru. 20 eur
2x Action Army VSR-10 430mm toru. Hind 10 eur/tk
PDI Raven 6.01 430mm VSR toru. hind 15 eur
Maple Leaf Crazy Jet 290mm toru + ML 60 kraadine kumm. Hind 30 eur

M4 CQB komplekt koosneb: Specna ülemine ressiiver, Lonex RAS, teadmata tootja summuti mis täpselt istub RAS sisse. Lisaks AFG grip, reilikatted ja flipup ülemine sihik. Komplekti hind 50 eur. Sinna sisse sobib MAXX modeli kambri ja toru komplekt. Koos ostes 10 eur alla, st. 100 eur kokku kogu ülemine osa koos hopi ja toruga. Suurepärase lasketulemustega loksuvaba komplekt.


Kontaks PS või 53 98 21 kaheksa viis

7
Arhiiv / TT Lonex M4A1 relvad MÜÜDUD
« on: September 21, 2018, 11:00:51 »
Kuna Tagalatoetuse tegevused muutuvad, siis müügiks lähevad 3tk Lonex M4A1 rendirelva.

Komplekt sisaldab:
Lonex M4A1
Relvarihm
7.4V 1800mah Turnigy lipo aku (XT60 otsadega relva ja aku pool)
Lisaks leian kaasa paar salve iga relvaga.

Ühe relva hind: 150 eur. Vajadusel koos käibemaksuga ettevõttele. Kokku saada 3 relva. Kõik on sarnase kulumisastmega ja välimusega. Katkiseid detaile ei leidnud, kõik lasevad vahemikus 100-110m/s.

Kontakt PS või 53 98 21 85
Tegemist selle mudeliga: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?products_id=2929

8
Tellisin prooviks kaks värskelt välja lastud RunCam ScopeCam kaamerat.

Tootja info siin: https://shop.runcam.com/runcam-scope-cam/
Kohapeal on nii 35mm versioon kui 50mm versioon. Kumbagi ei tea, et kellegil veel Eestis kasutusel oleks. Mõlemale on ka üks varuaku tellitud.

Lühike ülevaade minu poolt:
Sisuks on tavaline Runcam2, vastavalt kas 35mm läätsega varustatud või 50mm läätsega. Mõlemal juhul ümbritseb nii objektiivi kui kaamera tehnikat väga korralik alumiinium korpus. Sealjuures raili kinnitus on tummine ning läätse tugi hea, mis on eriti vajaka ise ehitatud versiooni puhul millel suuremad läätsed ette keritud.

Veel plusse - vahetatavad akud, ei pea akupanka vedama optika peale. Tagant luugi kaudu vahetus võtab aega 10 sek.
Väga madal ja sujuv profiil. Kaamerat saab paigaldada otse optika peale (vastav adapter rail nii 25mm kui 30mm optika toru jaoks komplektis), kuid ka külje peale relva relsi külge näiteks. Küljepeale keerates saab ka kaamera objektiivi osa keerata vastavalt ühele või teisele küljele. Isegi saab 180 kraadi keerata ja uuesti kinni kruvida. Hea lahendus, mis minu arust töötab hästi. Ees on gorilla klaas, mis selge, puhas ning kaitseb kuulide/sodi eest.

Ainukeseks miinuseks loen ühe õhtu testimise pealt seda, et sisuks on RunCam2, mis ei ole hetkel kõige viimane ja kõige uuem kaamera. Foxeer Legend 3 peaks olema veel parem, aga sellele jällegi pole head relvakinnitust olemas.

Mõlemad kaamerad on korraks välja võetud, testitud ning karpi tagasi pandud. Sisuliselt uued.

Hinnad:
35mm versioon 190 eur + tasuta varuaku
50mm versioon 210 eur + tasuta varuaku

Kõik hinnad koos KM ning arvega. Mõlemat on 1tk hetkel saada ning hind paremaks ei lähe. Tulevikus võimalik et tellin juurde, kuid hulgi hindade saamiseks peab 10+tk korraga tellima mis tundus natuke tume maa enne testimist.

9
Üldine jutt / Tru-Hop custom hopikummid
« on: June 19, 2018, 16:13:26 »
Komistasin juba tükk aega tagasi sellise info otsa: http://trusightairsoft.com/about-tru-hop/

Eriti palju netis infot polnud, see on nende Gen2 mudel samast asjast. Idee on iseenesest väga vinge - R-hop performance tavalise hopikummi installiga. Probleemiks on see, et ta ei sobi mitte kõigi relvadega kokku.

Mul on mõned Gen2 kummid olemas ning proovin aru saada kas asi on seda väärt või mitte. Ühtepidi pole 20 eur ülemäära palju raha täpsust ja laskekaugust parandava jubina eest. Teistpidi kui ta ei sobi ning ei ole korduvalt installitav, siis on kergelt maha visatud raha. Lühidalt - vajab veel testimist enne kui suuremas koguses tellima hakkan neid.

Ise olen kahes setupis testinud, otsin paari testijat veel.
Anna endast märku kui kehtib sinu kohta:
Oled varasemat erinevaid relvi ehitanud ning parandanud.
Omad platvormi või võimalust kasutada kas Prometheus SS EG täpsustoru või MadBull täpsustoru (Prome oleks eelistatud kuna selle järgi on tehtud TruHop mõõdud).
Viitsid katsetada erinevaid konfiguratsioone omast ajast ning testida tulemusi.

Minu poolt: tasuta hopikumm testimiseks, tingimuseks korralik ja põhjalik tagasiside.

10
Kuna Ürituste alamfoorumis toimib edukalt kuupäevade järgi järjestamine, siis kaotasin ära eraldi tagasiside foorumi. Seal all olnud hiljutiste mängude tagasiside teemad sai tõstetud ürituste foorumi alla ning vanad teemad Arhiivi (kuna vanad teemad polnud korrektselt ümber nimetatud, siis oleksid jäänud segama uusi teemasid).

Tulevikus on mõistlik kasutada ühte mänguteemat kuhu pärast ürituse lõppu saab ka oma tagasiside kirjutada. Teemad on järjestatud toimumise kuupäevade järgi ning vanale teemale vastamine ei tõsta seda ülespoole.

Videode ja piltide alamfoorumid jäid eraldiseisvalt alles, sest neis on lihtsam otsida üles galeriisid ja Youtube videosid erinevatest üritustest ja muidu tegemistest.

11
Plaanis Tagalatoetusega teha suurem tellimus Maple Leaf varuosadele. Tellida peaks saama kõike, mida ML toodab: erinevad hopi kummid, surukummid, täpsustorud, hopi kambrid, VSR kere ja sisudetailid jne.

Kellel huvi, siis andke teada mida soovite ning lisan kindlasti need asjad tellimusse. Väiksema tellimuse puhul ettemaksu ei ole vaja.
Infot soovide kohta ootan kuni 06.05.2018
Info edastada tagalatoetus@gmail.com koos enda kontaktide ning soovidega.
Hinnad võib arvestada suurusjärk Skirmshop lett -10% soodust = hind Eestis. Skirmshop ML valik siin: https://www.skirmshop.nl/en/search/maple+leaf/?brand=205587&limit=24
Kuna tellida on plaanis otse Taiwanist, siis võtab kindlasti aega selle tarne. Pakun peast et kuni kuu aega võib minna vabalt.

Üldiselt on plaanis võtta suuremas koguses:
ML VSR hopikumme
ML AEG hopikumme
ML surukumme
VSR erinevaid varuosi, kambreid, keresid, salvesid jne
Crazy Jet torusid erinevas pikkuses

12
Üritused / 2018-06-09 Escape and Evasion milsim
« on: April 19, 2018, 13:09:11 »
Mängu nimi: Escape and Evasion
Aeg: 09.06.2018 ca 12h kestvusega
Asukoht: Lääne Eesti, Piirsalu raketibaasi taktikaala https://goo.gl/maps/RKSUuugiYAm
Mängutüüp: Milsim/Patrullvõistlus
Korraldaja kontakt: 53982185

Osapooled: Luurevõistkonnad ning vastutegevus (laager).
Luurevõistkondadel eesmärk läbida rada, hoiduda vastasest ning täita ülesandeid. Vanus 16+. Registreerimine 4-8 liikmeliste meeskondadena.
Vastutegevusel elu lihtsam, paiknemine laagris ning eesmärk leida ning hävitada luuremeeskondasid. Vanus 14+. Registreerimine meeskonna või üksikliikmena.

Muu info nagu ikka: laagril tingimused lihtsamad, luurajatel 12h iseseisev ülesande täitmine ja kogu nodi endaga kaasas. Hicapid võib koju jätta, ainult standard/midcap salved. Ainuke erand on KP.

Osalustasu 10 eur/mängija.
Osalejate arv min. 30 mängijat, maksimum ca 70 mängijat. Suurem osakaal laagril.


Quote
WARNO EELKÄSK

Eelinfo taust. Piirsalu raketibaas sai õhupommitamiste käigus raskelt kannatada ning enamik hoonetest on hävitatud. Säilinud on ainult tugevdatud maapealsed bunkrid. Raketiväed RV on saanud ülesandeks kohapeal kaardistada kahjustused ning asuda hävitatud baasi aladel kaitsesse ennetamaks vastase järgmisi tegevuskäike.

1. OLUKORD
Piirsalu raketibaasi Raketiväed (RV) on sisse seadnud ennast Piirsalu taktikaalal laagrisse alates 091200JUN2018 ning teostavad alal taktikaharjutusi ja laagrirutiini. Lintsi luurejaod (LL) teostavad Piirsalu taktikaalal luureülesandeid. RV üksus on mehhaniseeritud ning tugevdatud kõrgemalt poolt tuletoetuse, side ning droonidega. LL jaod on omavahel neutraalsed.
2. ÜLESANNE
RV ülesandeks on domineerida alal, takistada vaba liikumist suurematel teedel, kaitsta tähtsamaid objekte ning oma laagrit.
LL ülesandeks on vastavalt juhistele täita luureülesandeid, vältida kontakti ning jääda märkamatuks oma tegevuste käigus.
3. ÜLDISED JUHISED
a. Riietus ja lahinguvarustus
1) RV kohustuslik riietus ühesugune vormi ülemine ning alumine pool, lubatud kiivrid, keelatud tsiviilriided.
2) LL kohustuslik riietus erinev vormi ülemine ning alumine pool, lubatud tsiviilriided, keelatud kiivrid.
 b. Esialgne ajakava
 1) Saabumine Parkla aladele 1100h. Liikumine alale 1200h-1300h. ENDEX 23:59
c. Erivahendid, laskemoon ja relvastus
1) Relvapiirangud - hicap keelatud, v.a. KP kuulipildujatel. Väljalaskepiirangud vastavalt viidatud reeglitele.


Registreerimine

Quote
Ametlik registreerimine e-maili kaudu tagalatoetus@gmail.com formaadis:
Pealkiri: E&E registreerimine Nimi või Tiim
Sisu: Soovitud osapool ning ees- ja perenimed (taha vanus kui alla 18a on mängija). Kui registreerite tiimina, siis tiimi nimi samuti.

NB! Luure osapoolele ainult meeskondadena registreerimine võimalik. Meeskonna suurus 4-8 liiget. Laagri osapoolele võib registreeruda ka üksikvõitlejana. Eelistatud alati meeskondadena registreerumine.

Edasised juhised mängutasu, kohale saabumise ning mänguinfoga tulevad registreeritud e-mailile. St. kui meeskond registreerib ennast ühe tiimina, siis kogu meeskonnale info saabub ainult sellele e-mailile (OPORD ehk operatsioonikäsk)!


REEGLID!
Kehtivad foorumis välja toodud jõupõhine mõõtmine ning piirangud: https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=98.0

Lisaks relvade piirangutele on kehtestatud muud mängus kasutatavad reeglid:
Quote
Kõik relvad, välja arvatud kuulipildujad, peavad kasutama mitte-hicap salvesid.
Lubatud salvetüübid: lowcap, standard, midcap (ehk siis kõik salved, mis ei kolise)
Kuulipildujatele ei ole salvepiiranguid.


Majades sees kehtib KÕIGILE üksiklasu piirang ning soovitav püstoli kasutuse piirang. Majast välja võib lasta piiranguteta, kui on tagatud miinimum distants.

Suits ja granaat
Granaat tapab 5m raadiuses või terve väikese ruumi (vältimaks situatsiooni, kus mees ütleb, et ta oli posti taga ning ei saanud surma, kui granaat tuppa lendas). Granaadil ei pea olema lendavat elementi küljes. Granaadid lubatud kõik mis on nõrgemad kui: Achtung ja Kaitseväe sinised lõhkepaketid. Palun vältida situatsiooni, kus ühel mängijal on taskus suur pakk väikeseid paugukaid ning neid loobib iga paari sekundi tagant. Mõistlik kasutus on ca 5 granaati ühe mängija kohta terve mängupäeva vältel.

Pihta saamisel tuleb karjuda kõva häälega "Pihtas!", "Surnud!" või "HIT!" ning anda märku tõstes üles käe või relva toruga taeva poole. Lisaks on KOHUSTUSLIK kasutada punast või eredavärvilist kollast rätti, millega fikseerida surnud mängijad. Pimedal ajal märgib surnud punane pealamp või punane valguspulk. Kui ei ole teistmoodi sätestatud, siis loevad kõik tabamused olenemata piirkonnast, k.a. varustuse pihta. Rikošett ei loe. Tabamus relva pihta loeb samamoodi nagu tabamus varustuse pihta.

Meedikute kasutamine. Kui ülesande täitmiseks on lubatud kasutada meedikuid, siis saavad nad elemendi (riideriba, kaablikinnitus vms) mida siduda pihta saanud mängija keha või varustuse külge. Pärast ravimist on mängija elus ning võib jätkata mängimist.

NB! Pimelasud on keelatud! Relv peab olema õlas laskmise hetkel. Püstol või ilma kabata relv (kokku volditud kabaga relv) peab olema laskmise hetkel silmaga sihtimise joonel.

Surnuks rääkimine/ silent kill: puudutades teist mängijad käega või alla 1m kaugusel on võimalik teist mängijat "surnuks rääkida". Kas puudutades teist mängijat või öeldes "Lask või surnud". Vastasmängija peab eemalduma surnualasse, kuid ei või kõva häälega öelda, et ta on surnud.

Telkides sees on kogu mängu vältel safezone. Telkides sees võib võtta prillid peast. Telkidesse sisse, ega neist välja ei tohi lasta.

Sõidukid
Airsoftiks ehitatud autode kasutamine toimub järgnevalt.
Autosid on võimalik peatada valanguga (auto saab tabamuse rohkem kui 5 bb-d korraga). Auto kasutamine stsenaariumis toimub ainult avatud akendega või muul moel lahtise masinaga (cabrio vms). Kui auto saab tabamuse, on auto liikumisvõimetu ning mängijad peavad koheselt väljuma autost. Kui autojuht saab tabamuse, on auto liikumisvõimetu ning mängijad peavad koheselt väljuma autost. Mõlemal juhul peab autojuht laskma ühe pika signaali ning sisse lülitama ohutuled.
Auto surnuaeg on 10 minutit. Kui autojuht soovib, võib ta koheselt pöörduda ohutuledega tagasi oma baasi. Baasis surnuaeg 10 minutit.

Juhul kui on lubatud granaadid, siis granaat muudab auto liikumisvõimetuks 5m raadiuses.

Ohutuledega sõidukid on surnud või tehakse ADMIN sõite. Ohutuledega sõiduki pihta on keelatud tulistada.

NB! Auto kasutamise eesmärk on liigutada kiiresti üksuseid (QRF), mitte omada kuulikindlat APC-d. Kui mõni üksus leiab, et ta omab spetsiaalselt APC-ks ehitatud masinat (lisatud paneelid külgedele jne), siis võtta ühendust ning vaatame üle nii masina, kui reeglid.

Juhtimine ja side
Üritusel on kasutusel struktuurne sõjaväeline juhtimine. St. et mängijad peavad olema valmis täitma ülesandeid vastavalt osapoole juhi (juhtide) suunistele. Alati on võimalik pakkuda välja alternatiivseid plaane, kuid täielik koordineerimata isetegevus läheb arvesse, kui reeglite eiramine.

PMR ja teised raadiosaatjad on kasutusel.
PMR CH1 on alati ADMIN kanal
PMR CH2-8 jagatakse üksuste vahel ära vastavalt operatsioonikäsule.
Kanalite pealtkuulamine või segamine, mis ei kuulu teie üksusele, on keelatud. Vastava loa saab anda korraldus või üksuse ülem.


Eksides reeglite vastu järgneb kas hoiatus või ürituselt lahkumine. Registreerides ja tulles üritusele nõustud eelpool toodud reeglitega ning korraldaja otsused ei kuulu edasi kaebamisele.

13
Otsustasin pakkuda võimalust huvilistele kasutada ning mängida täistuuninguga snaiperrelvaga airsoftis. Tegemist on isiklikuks tarbeks ehitatud relvaga millel pole kusagilt kokku hoitud ei juppide ega tööaja pealt, et seda kokku panna. Üldiselt ei rendi oma isiklike relvi välja, kuid siin kohal teen erandi. Eesmärgiks on huvilistele tutvustada kuidas käitub ning milliseid võimalusi pakub HPA sisule ümber ehitatud VSR platvormil airsoft snaiperrelv.

VSR platvorm
ModelWorks M40A3 kaba
PDI Lightweight outer barrel
G-spec summuti
Wolverine Bolt
Wraith Co2 adapter kabas või balloon seljas ja voolikuga kiirkinnitus
PDI 6.01 430mm sisemine toru, ML Autobot kumm ja Action Army hopi kamber
Tokyo Marui 3-9x40 optika

Asjad millega peaks arvestama:
Relval on pikkust ja raskust. Modelworks kaba on tugevast plastikust ning parajalt paks. See paneb piirangud kasutajale. Üldiselt soovin hoiduda alla 18a isikule rentimast. Samuti ei soovi rentida seda relva isikule kes on alles alustamas airsoftiga ning läheb esimesele-teisele mängule. Tegemist on võimsa relvaga, millele kehtivad piirangud ja reeglid. Nende eiramine võib tuua ohtliku olukorra, mille kaasa aitamisele ma ei soovi panustada. Eesmärk oleks pigem juba tegutsevale airsoftile anda võimaluse enne snaiperrelva ostmist ning suurema summa kulutamist proovida 1-2 mängu juba tuunitud relva ning selle pealt otsustada kas ikka roll sobib ja ootused on realistlikud. NB! Snaiperrelvaga avalikul üritusel on tavaliselt reeglites kirjas MED piirang ning backup relva kohustus. Backup relva (tavaliselt püstolit) ma kaasa ei anna ning selle kohustuse täitmine jääb rentija enda kanda.

Tingimused:
Rendi hind üheks ürituseks on 40 eurot. Sisaldab õhuga laetud 13CC pudelit (piisab mitmesaja lasu tegemiseks), regu, voolikut, relva, kahte salve ning 0.43-0.45g kuule 200tk (peaks jätkuma igaks ürituseks mõistliku kasutuse juures).  Tulevikus võimalik ka kokku leppida 0.49g kuulide kaasa andmine eraldi tasu eest (selle kuuliga tuleb maksimaalne efektiivsus relvast välja nii kauguse kui täpsuse huvides).

Vastutus:
Minu poolt töökorras relv mis seadistatud ca 3.5J peale vaikimisi. Kui ürituse reeglite huvides on seda vaja muuta, siis võimalik ka muud kiirused.
Kui relva sisuga juhtub midagi on minu vastutus (v.a. pahatahtlik käitumine nt. liiva vms sattumine suruõhu süsteemi või torusse)
Kui relv saab füüsiliselt viga väliste mõjutuste käigus (kukkumine, lõhkumine jne), siis on rentija vastutus. Kõik purunenud detailid tuleb tasuda nende uueväärse maksumuse suuruses. Üldiselt on tegemist tugeva relvaga ning detailide valik on olnud läbi mõeldud ning kvaliteetne.

Täpsustavad küsimused teemasse.
Huvi korral PS või 53 98 21 kaheksa viis14
Plaanis tellida kastiga 0.49g snaiprikuule Novritchilt: https://novritsch.com/shop/

Selleks, et kasti täis saada oleks vaja mõni huviline lisaks olemas olevatele veel juurde saada.

Lühidalt: tellimuse tahaks teele panna ca nädala pärast 22.03.2018.
Tellida võib kõike, mis https://novritsch.com/shop/ lehel saada (sisuliselt on kõike saada, v.a. SSG24 relvad mida ei pakuta kuna ei suudeta tarnida piisavalt)
Hinnad ettetellijatele: lett -10%. Saatekulu ei lisandu, v.a. kui Eesti siseselt pakiautomaadiga vaja edastada kaupa.

Arveldamine toimub MTÜ Tagalatoetusega ning arvega. Kaup saabub Tallinnase, Mustamäele.

P.S. Oman ühte purki neid samu 0.49g kuule ning testitud kaup. Mina olen rahul ning hoolimata kõrgest hinnast tasub ära kuna snaiprite elu muudab see ikka kardinaalselt. Tegemist on hetkel ainulaadsete valget tooni raskete airsoft kuulidega. Ainuke alternatiiv on Geoff 0.48g UK-st, mis ei tule minu teada odavam.

Soovi korral kirjuta PS või saada e-mail tagalatoetus@gmail.com

15
Ettepanek kasutaja ASH-i poolt muuta 2.3J @15m MED (ca 150m/s 0.2g) kuulipilduja ning poolautomaatse snaiperrelva jõu piirangut 2.5J @15m MED (ca 158m/s 0.2g) peale. Viide teemale ja arutelule siin: https://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=98.msg26270#msg26270

Sisuliselt miinimum distants ja backup relva nõue ei muutu, ainult jõu tõstmine.

Küsitlus kestab 2 kuud, seega tulemusi arvestame seisuga 14.05.2018. Vastavalt küsitluste tulemustele muutub vajadusel foorumi kajastatud reeglite kogum: https://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=98.0


Pages: [1] 2 3 ... 20