Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Bjorn

Pages: [1] 2 3 ... 98
1
Müük / Re: M: VFC/Stark Arms Glock 19 CO2 GBB
« on: February 24, 2023, 19:47:45 »
Jätkuvalt müügis.

2
Mõlemad tooted uued või uueväärilised minimaalsete kasutusjälgedega.

Vortex Crossfire II 1-4x24 V-Brite optika (täpi valgustusega).
Hind 190 eur. Huvi korral annan rõngad ja täpi aluskinnituse kaasa.

Holosun HS507C punatäpp.
Hind 290 eur.

Kaup liigub vajadusel pakiautomaadiga üle Eesti.
Kontakt PS või 53 98 21 kaheksa viis.

3
Müük / M: VFC/Stark Arms Glock 19 CO2 GBB
« on: April 12, 2022, 15:01:30 »
Müügiks kasutatud Stark Arms/VFC Glock 19 GBB Co2 salvega.
Muudatused: Maple Leaf täpsustoru ja hopikumm paigaldatud.

Hind 99 eur. Liigub pakiautomaadiga üle Eesti ostja kulul. Kontakt PM või 53 98 21 kaheksa viis.

Kui on kindel huvi, siis võin pakkuda ka pildil nähtavat G19 Bianchi originaal kabuuri kuhu antud püstol koos TLR-1 relvalambiga sisse mahub.
Kuna kabuur ja TLR-1 lamp on originaalid ja tulirelva klassist, siis neid niisama kaasa ei paku, kuid huvi korral arutame hinna üle.

4
Müük / Re: VSR M40A3 HPA
« on: April 01, 2022, 20:23:47 »
850 eur

EDIT: MÜÜDUD

5
Müük / Re: VSR M40A3 HPA
« on: March 22, 2022, 22:15:03 »
900 eur

6
Müük / Re: VSR M40A3 HPA
« on: March 02, 2022, 17:39:29 »
950 eur. Asemele tuleb veidi teine kaliiber!

7
Müük / VSR M40A3 HPA MÜÜDUD
« on: January 23, 2022, 19:30:33 »
VSR:
ModelWorks M40A3 stock
PDI Bull outer barrel
AA CNC hopup chamber
Maple Leaf high rise scope rail with bubble
Maple leaf inner barrel
Maple Leaf hopup rubber
3x AA 50rnd magazines
CNC bolt handle
Wolverine Bolt HPA conversion kit
Wolverine High Pressure spring kit
Wolverine Wraith Co2 adapter
Redline HPA regulator
UTG QD scope mounts
Tokyo Marui 3-9x40 optika
3x Sling mounts

Ca 3,5J 0.49g BB.

Enne ostu võimalus proovida ning veenduda relva laskeulatuses, stabiilsuses ning efektiivsuses. Lasku kaugemalt kui paarkümment meetrit kuulda ei ole. Relv on lõtku ja kriginavaba. Iga pisidetail on läbi testitud ning valitud mitmete alternatiivide seast. Relva kaal on tavalise VSR-ga võrreldes raske tänu kabale, kuid kaalujaotus on suurepärane. Optika on lihtsa ristiga, selge pildiga ning väga lihtne kasutada.  Co2 kit koos reguga mahuvad kõik kaba sisse.Üks Co2 kapsel = 1 salvetäis kuule.  kaasa tuleb purk Novritch 0.49g moona ning Co2 kapsleid, et kohe kasutusele võtta relv õige moonaga.

Hind 1000 eur. Kellel igav, siis võib kõik jupid kokku otsida veebist ning vaadata mis uuest peast maksab. Müügiga kiiret ei ole. Ainult käest-kätte tehing. Alla 18a isikule ei müü. Tõenäoliselt üks parimatest relvadest mis Eestis ehitatud.


Kontakt PS või 53 98 21 kaheksa viis. Pikemalt võin FB-s kirjutada kui soovi.

Bjorn

8
Muud teemad / Re: ise lahing korraldada
« on: October 28, 2020, 12:52:56 »
Margus - kui sa ei saa aru, mis su postituses valesti oli, siis peaksid ehk järgima ettekirjutust ning topeltkonto loomise asemel tegema puhkepausi. Uuesti üle lugema mõne aja pärast ning tegema järeldused. Teiste korrigeerimine või mitte korrigeerimine ei ole sinu ülesanne, vaid foorumi moderaatori oma. Hinnangu andsin mina, vastavalt sisetundele võtsin ühed või teised tegevused kasutusele.

Topelt konto loomine pärast bani saamist ei ole aksepteeritud. Kui sa jätkad topelt konto alt postitamist, kuulub see kustutamisele. Sinu postituse lõpust saan aru, et sa seda ei plaani teha, seega jääme sinna paika.


9
Üldine jutt / Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« on: October 27, 2020, 19:58:54 »
Prooviks sisulist arutelu tekitada. Teema alguses andsin võimaluse EAL-l omapoolne nägemus kirjutada. Seda ei tulnud. Seega küsin ise. Kuna ma saan aru, et enamik relvade võimsuse osast on üle toodud vene seltskonna reeglite tõlkest, siis peaks olema ka selge kuidas neid rakendatakse kuna kogemus peaks olemas olema.

Quote
3. ARide klassifikatsioon ja parendamine
ARide klassikuuluvust saate vaadata siit: http://world.guns.ru/index-e.html
ARide väljalaske energiat mõõdetakse joulides ja teie ARi hop up on seadistatud teie poolt kasutatud
kuulile.
Siseruumides on lubatud kasutada ainult ARe, mille väljalaske energia ei ületa 1,2 Jouli
3.1 ARide liigid ja väljalaskeenergjad
-Püstolid/pumbad/automaadid: väljalaske energia -1,2Jouli.
- Ründeautomaadid (Assault Rifles, Submachine guns): väljalaske energia 1,2-1,6Jouli.
- Üksiklaskudega ARid (valangu laskmise võimalus on eemaldatud mehhaaniliselt!), kuulipildujad ning
kerg kuulipildujad (MachineGuns, LMG): väljalaske energia 1,6-2,5Jouli.
- Poolautomaatsed snaiper-ARid (valangu laskmise võimalus on eemaldatud mehhaaniliselt!):
väljalaske energja 1,6-3,0Jouli.
- Vinnastatavad snaiper ARid: väljalaske energia 3,5Jouli.

3.2 Minimaalse laskekauguse piirangud vastavalt ARi väljalaske energiale
- -1,2 J püstolid/pumbad/automaadid , laskekauguse piirangut ei ole, soovituslik min. distants 3m.
- 1,21-1,6J püstolid/pumbad/automaadid, laskekauguse piirang 10 m. Backup soovituslik.
- 1,61-2,5J üksiklaskudega AR, kuulipilduja, kergekuulipilduja, laskekauguse piirang 20 m, Backup kohustuslik.
- 1,61-3,0J poolautomaatne snaiper , laskekauguse piirang 25 m, Backup kohustuslik.
- -3,5J vinnastatav snaiper AR, laskekauguse piirang 30 m, Backup kohustuslik
- Majades sees kehtib KÕIGILE üksiklasu piirang ning soovitav püstoli kasutuse piirang. Majast välja
võib lasta piiranguteta, kui on tagatud miinimum distants.

Küsimused:
1) 1.2J ainult siseruumides. Kas see tähendab, et reaalselt ükski automaat üle 1.2J ei tohi majja siseneda kui backup relv puudub? Samas majast välja on kõigil lubatud lasta kui min distants on tagatud. KÜSIMUS - kuidas reaalselt see mängul välja näeb? Toimub kaitse-rünnak stsenaarium, 30 meest ründavad maja, kuid majja siseneda saab ainult 2, sest kõigil teistel on nt. 1.5J automaat? Kas sain õigesti aru?

2) 1.2-1.6J AR-d, neil on ühtepidi kohustuslik miininum distants 10m, samal ajal backup relv on soovituslik, kuid mitte kohustuslik. Vabandust aga kuidas see võimalik on? Miks mõelda välja kohustusliku laskekauguse piirangut, kui samal ajal backup relv (mis peaks olema alla 1.2J) on vaid soovituslik!?!

3) Mis erinevus on 1.5-2.5J üksiklaskude AR-l ning 1.6-3J poolautomaatsel snaiper AR-l? Tõlgendan sedasi, et kui ma tulen poolautomaatse relvaga mis laseb 3J, siis arusaadav klass ning 30m MED. Kui aga 2J või 2.5J? Siis kumma alla ta liigitub, st. kas on 25m või 30m MED? Kas konkreetsest relva mudelist sõltub? Vastuolulised punktid. Äkki on tõlkes kaduma läinud midagi?

4) Miks on ohutuse juures reeglites kirjas, et nt. prillid peavad pidama vastu 4J @ 1m, kuid relvade piirang lõppeb 3.5J juures?

5) Kui EAL postitaks avalikult reeglitega kehtestatud eesmärgid ning arengusuunad, siis selguks sealt ehk miskit veel. Hetkel tõesti tundub, et taheti parimat, aga välja kukkus nagu alati. Väidan, et siin foorumis üleval olevad piirangud Joule osas on asjaliumad ning paremini läbi mõeldud. Lisaks on nende tulem puhtalt rahva hääletuse oma, st. oma hääle said KÕIK anda - alates mängijatest ja mängu korraldajatest kuni niisama huvilisteni välja, kes ehk ei ole mängule jõudnudki. Eraldi toimus hääletus nii Jõu põhise mõõtmise osas, poolautomaatsnaipri/KP osas kui Bolt Action osas. Sealjuures ma siinkohal EI propageeri, et jõud peaksid suure(ma)d olema. Ma olen kunagi kitsamas ringkonnast palju aastaid tagasi välja käinud, et jumala äge oleks kui kõik automaadid oleksid 1-1.2J ning sealt edasi ainult poolautomaat snaiprid, KP-d (ca 2J) ning BA snaiprid (ca 3-3.5J). Siis tuleks erinevate relvaklasside võimsuste erinevused väga hästi välja ning "support" roll omaks ka reaalset eesmärki. Kuna tol hetkel oli nii meil kui lähiriikides suund pigem kõrgemale, siis ei hakanud seda propageerima. Antud juhul on süsteem keeruline, vigu täis ning soodustab probleemide tekkimist mängul. (ZAG näide kus HPA 3.5J relv põrutab kerge päästikuga vabalt mitu lasku sekundis stabiilselt välja).

10
Muud teemad / Re: ise lahing korraldada
« on: October 27, 2020, 11:55:24 »
Margus puhkab jalga 30 päeva foorumist.

Taaskord - kui sisulist lisada ei ole, siis jätkem postitamata.

11
Üldine jutt / Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« on: October 27, 2020, 09:18:56 »
Kasutaja ASH puhkab jalga 30 päeva ebaviisaka sõnakasutuse eest. Paar viimast postitust eemaldatud.

12
Foorumi jutt / Re: Airsoftfoorumi tulevik
« on: October 26, 2020, 19:25:24 »
Lugupeetud kaasfoorumlased. Tänasega on foorumi tulevik otsustatud ning üks Eesti airsoftis tegelev grupeering on selle tuleviku otsustamise oma peale võtnud. Üle 8a olen proovinud omast ajast ja tahtest foorumit üleval pidada ning olgem ausad - juba mõnda aega on foorumil puudu mõistlik nutifunktsioneerimine, värskem kujundus jpm. See jääb nüüd teiste otsustada kuidas siit edasi.

Omalt poolt tänan neid kes on proovinud foorumisse asjaliku sisu luua, on aidanud uusi huvilisi "taaskord seesama vana teema" vastamistega ning muidu toetanud airsofti arengut Eestis.

Jään niikauaks sisu modereerima kuniks vastavad rollid on uuesti ära jaotatud ning vajadusel toetan ka tulevikus niipalju kui saan.

13
Üldine jutt / Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« on: October 26, 2020, 18:59:54 »
Kuna kasutaja "EAK" poolt ühtegi mõistliku postitust peale trollimise ei tulnud, siis kasutaja paar kuud puhkab jalga postitamisest. Meemid mis vastavasse eraldi teemasse läksid on oodatud ning asjakohased. Konkreetsest teemast hoidke läbu eemal palun.

14
Üldine jutt / Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« on: October 16, 2020, 20:01:40 »
Ei saa aru milles probleem? Reeglite paketi kehtima hakkamiseni on veel 2,5 kuud aega, saadke oma parandusettepanekud mailile koos põhjendustega ja need vaadatakse läbi ning tehakse parandused vastavalt ettepanekutele.

Liitu kui sellist on vaja kui juriidilist keha kes esindaks meie hobi huve nii riigiga suhtlemisel kui ka muudel tasanditel. Samuti on ju hea kui kehtivad ühtsed reeglid mille järgi mängitaks, sest see vähendaks lõpuks segadust platsil erinevate korraldajate erinevate reeglitega seoses mida enamus nkn ei kuula, aga ühtsed reeglid kuluvad aja jooksul nkn pähe.

Seega, olge lahked ja asuge maili kribama oma mõtete ja ettepanekutega ja usun, et liit võtab neid kuulda ning teeb parandused enne reeglitepaketi täielikku kehtima hakkamist.

Sellepärast palusingi MTÜ esindaja kommentaari, et millise arutelu teel jõuti hetkel kirjas olevate reegliteni. Muidu on ju sedasi, et iga mats saadab oma mõtted ja siis iga kord kirjutate reeglid ümber? Kui teil on n.ö. otsustav kogu, siis kes sinna kuuluvad, kuidas oma sõna saab sekka öelda ning millises vormis toimub arutelu ning hääletus. Need on ju MTÜ põhitalad (igaüks peaks saama liikmeks astuda, iga hääl on võrdne, otsustab kvoorum jne).

Kui n.ö. seletuskiri oleks reeglite paketiga kaasas, siis saaks paremat aimu mis eesmärgiga üks või teine nüanss sisse kirjutati. Hea näitena "pime tuli" keeld. Niisama sõna ei ütle midagi, aga kui on lahti seletatud eesmärk ja teguviis (relv alati õlas, enne vaata ning siis lase) ning algse probleemi püstitus (vältimaks vigastusi lähidistantsilt), siis on palju paremini mõistetav piirang.

15
Üldine jutt / Re: MTÜ Eesti Airsofti Liit
« on: October 16, 2020, 19:56:34 »
Kuna teema tundub popp olevat, siis palun kohe alguses viisaka arutelu juurde jääda.

MTÜ Eesti Airsofti Liit avalik info (liikmed):
Marek Hinno (esindatud ka siin foorumis Militaarseikluse esindajana)
Andrus Klooster (ühtlasi ka Naissaare Airsoft Camp MTÜ liige) - ehk on see kasutaja "Habe" siit foorumist?
Michael Vasnitski - kas äkki Lahingurada esindaja?
Deniss Käärik - täpsem seos teadmata
Sergei Mordovin - täpsem seos teadmata

Saan aru, et Margus on ka asjaosaline, aga ei ole juhatuse liikmete hulgas.

Foorum on avalik arutelu koht. Nagu näha siis ka mitmed värske liidu esindajad on ka foorumis olemas. Sellest tulenevalt on foorumi kasutajatel teadmine, et nende kommentaarid, mõtted ning viisakas vormis arutelu jõuab läbi esindajate ka vastava liidu juhatuseni. Seega ma ei näe põhjust piirata foorumis selle teema kommenteerimist. Vastupidi - siinse arutelu tulem võiks olla palju väärt, sest foorumis on laialdane kasutajaskond esindatud (nii mängijad, mängukorraldajad, äritegevusega seotud isikud kui ka niisama huvilised kes ehk ei ole kunagi mängule jõudnudki).

Kahjuks ei leidnud ma avalikest allikatest MTÜ põhikirja kus peaks olema sätestatud MTÜ eesmärk. Kui kahju pole, siis ehk kopeerite siia ka. See võiks anda MTÜ tegemistest parema ülevaate.

Lugesin ka reeglid lühidalt läbi. Enam jaolt tundub sarnane dokument sellele, mis vene mängufoorumis ja mänguruumis olnud aastaid kasutusel, kuid mis mõnes punktis eesti kommuuni omades erinevad. Põhiliselt tekitab küsimusi minu jaoks relvade klassid ning energia ning distantsi piirangute osa ehk Punkt 3. Kui saladus ei ole, siis kuidas selleni jõuti ning milline arutelu selle üle käis. Minu jaoks on seal mõned vastuolud ja sedadust tekitavad punktid sees, aga enne kritiseerimist laseks ehk asjaosalistel ise kommenteerida ning selgitada?

Kuna Björn mainis meie nime, siis pean vajalikuks märkida, et Lahingurada Ei ole antud organisatsioonis esindatud.

Eemaldan viite.

Pages: [1] 2 3 ... 98