Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - Smrize

Pages: [1]
1
Hei hei!

Potsepa karjäär. Olen seal mitu korda ujumas käinud ja täheldanud, et seal on ka palju igasuguseid liivamägesid ja nõgusid. Mõtlen, et kas seal saaks mängida? On kellelgi infot selle kohta, kes seda maaala haldab?

Suvel arvatavasti seal mängida ei saaks aga külmemal ajal peaks saama, sest siis rahvast ei ole. Äge talvine koht. Seal ka olemas kaks laskmiskohta.

Asukoht: 58.35218014951142, 24.1886122317871


2
Tehniline pool / Re: Low voltage
« on: May 26, 2021, 09:34:03 »
Minu teada ei anna, aga olen neid low voltage akusid oma 10 nii korda saanud, et pannud nimh laadijaga otse seina 3-5min, siis tuleb kiiresti lahti ühendada ja õige lipo laadija otsa panna. See muidugi tahab, et sul oleks mini tamiya otsik ja seal peab jälgima, et aku kuumaks ei läheks või paisuma ei hakkaks. Peale 10min muutub tasapisi õhupalliks ja teeb mõnusa litaka või lausa tulekahju. Teine võimalus mõne odava lipo laadijaga proovida, nood vahest ei saa aru sellest low voltage probleemist, aga nii olen vaid korra proovinud.

On selle kohta olemas video/tekst kus räägib probleemist rohkem? Kui on, saaksid palun jagada? Tahaks lähemalt tutvuda kuidas täpselt see maja mahapõletamine käib. Kuna olen endale soetamas AEG relva siis soovin rohkem infot, et võimalikult palju probleeme ennetada :)

3
Üldine jutt / Re: Hea back up relv
« on: May 25, 2021, 09:47:06 »
Mul on aap01 suht pull tükk. Hea kvaliteediga.
Ainuke mure oli hopi kumm mis tuleks koheselt välja vahetada.
Üldmulje hea.

Uurisin ka selle relva kohta ja lugesin arvustusi ja üldmulje relvast jäi päris hea. Aga mind häirib see natuke, et ots on tal plastikust ja üldiselt plastikut on väga palju. Hind on muidu päris hea sellel.

4
Üldine jutt / Re: HPA peale minek
« on: May 22, 2021, 18:54:28 »
Arvan, et pigem analüüsi oma mängustiili mitte relvade plusse/miinuseid. Ehk kas su mängustiil lubaks HPA peale minna.

Minu poolt on "Thumbs up". Proovi ära. Igal inimesel on kogemus erinev. Surivoodil kindlasti mõtled sellele, et kurat, oleks võinud siiski HPA ka ära proovida :D

Ümberehituse poole pealt on nii nagu kõigi asjadega on tavaliselt, et nad võivad tulla head välja aga samas ei või ka.

5
Päris lihtne on leida. Paned vaid google otsingusse "airsoft eesti" või "eesti airsoft" ja hakkab tulema. Olen ise hetkel huviline ja olen infot otsinud kuskil nädalake. Esimesena leidsin poed ja siis kohe selle foorumi ja hiljem ka airsofti liidu leht kus on päris hästi tehtud selgeks kuidas käituda lahinguväljal, et vältida enda ja teiste vigastusi. On ka facebooki grupid ja linnapõhised FB grupid jne jne jne. Alusta kust tahad. Infot on lausa nii palju, et sain mõne päevaga selgeks relvatüübid - nende plussid ja miinused ning kuidas mingi asi töötab jne. Olen leidnud kõik üritused üles. Eesti airsofterid on ikka korraliku tee alustajatele rajanud. Kokku olen vist aega matnud uurimisele mingi 10h max. Inimesed lihtsalt ei viitsi otsida ja lugeda.

Pages: [1]