Author Topic: 2022-11-12 The War Of The Cartels  (Read 2807 times)

Offline Ter_Tac

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
2022-11-12 The War Of The Cartels
« on: September 09, 2022, 19:03:45 »
📣📣📣LAST "Tactical Airsoft" GAME OF THIS SEASON!

THE WAR OF THE CARTELS
🏜MÄNGU KORRALDAB: Tactical Airsoft
🏜MÄNGU KUUPÄEV: 12.11.2022
🏜MÄNGU VANUSEPIIRANG: 16+
🏜RIIETUS: on teretulnud Mehhiko stiilis riietus, kuid ei ole kohustuslik.
🏜REGISTREERIMINE:
*Mängus saavad osaleda ainult registreeritud mängijad.
*Maksimaalne mängijate arv on 80 inimest.
*Registreerimine on TASUTA. Maksmine toimub kohapeal sularahaga.
*Registreerida mängule saab kuni 10.11.2022
*Mängu hind: 20 eurot
🇲🇽THE WAR OF THE CARTELS🇲🇽 - on narkosõda mäng🚫.
3 meeskonda: kaks illegaalse kartelli "🔵LosZetas" ja "🟢LaMurete". Ja üks seaduslik organisatsioon "⚪️MARINA".
Mängu eesmärk- saavutada rohkem PUNKTE.
🚫 Punktid annavad leitud ebaseaduslikud asjad (relvad🔫, koka kottid💊, teemandid💎, alkohool🍹 ja muu).
"🔵LosZetas" ja "🟢LaMurete" peavad leidma ja kaitsma ebaseaduslikud asjad.
"⚪️MARINA" - leida ja konfiskeerida kartellidelt illegaalsed asjad ja samuti kaitsta neid.
🏛 Kaevandatud illegalsed asjad on vaja peita oma LADUS. ❗️Ainult LADUS ebaseaduslikke asjade olemasolek toob meeskonnale punktid❗️
KÕIK ladud on lubatud rünnata ja tühjastada.😈
Kuid kõik ebaseadusikud asjad on hästi ära peidetud mängu alal. Nende leidmiseks võib kasutada oma jõud, aga võib nende asukohta infot osta VAHETUSPUNKTIS koinide eest🪙.
🛖VAHETUSPUNKT on "Safe Zone", kus saavad ohutu viibida kõik mängijad. Siin mängijad saavad osta peidiku asukoha infot, osta/müüja ebaseaduslikud asjad koinide eest🪙.
🪙KOINID: mängu alguses iga mängija saab ühe koini. Kui mängija on saanud surma, vastane võib ära võtta surnult ÜHE koini. Niiviisi savad mängijad teenida koinid kuid teenimiseks on ka teised võimalused 🤫.
🌵🌵🌵🌵🌵
Oled huvitatud? Looe lähemalt mängu reeglid siin ja REGISTREERI mängule: https://tacticalairsoft.ee/the-war-of-the-cartels/



THE WAR OF THE CARTELS
🏜ОРГАНИЗАТОР: Tactical Airsoft
🏜ДАТА ИГРЫ: 12.11.2022
🏜ВОЗРАСТНОЕ ОГРАНИЧЕНИЕ: 16+
🏜ДРЕСС-КОД: приветствуется одежда в Мексиканском стиле, но не обязывает.
🏜РЕГИСТРАЦИЯ:
*В игре могут участвовать только зарегистрированные игроки.
*Максимальное колличество играков 80 человек.
*Регистрация на игру БЕСПЛАТНАЯ. Оплата на месте наличными.
*Зарегистрироваться на игру можно до 10.11.2022
*Стоимость игры: 20 евро
🇲🇽THE WAR OF THE CARTELS🇲🇽- это игра "война с наркотиками"🚫.
3 команды: два нелегальных картеля "🔵LosZetas" и "🟢LaMurete". И одна законная организвция "⚪️MARINA".
Цель игры- заработать больше ПУНКТОВ.
Пункты дают незаконные предметы 🚫 (оружие🔫, кока пакеты💊, алмазы💎, алкоголь🍹 и другое).
"🔵LosZetas" и "🟢LaMurete" должны добывать и охранять незаконные предменты.
"⚪️MARINA" - искать и конфисковать все нелегальные предметы у картелей и также охранять их.
🏛Добытые незаконные предметы необходимо прятать на своем СКЛАДЕ.❗️Только на СКЛАДЕ имеющиеся незаконные предметы принесут команде пункты❗️
ВСЕ склады противников можно атаковать и опусташать. 😈
Все нелегальные предметы хорошо спрятаны в игровой зоне. Для того, что бы их найти можно использовать свои силы, а можно купить информацию о их местенахождении в ПУНКТКЕ ОБМЕНА за койны🪙.
🛖ПУНКТ ОБМЕНА - это "Safe Зона", где могут находиться в безопасности все игроки. Тут игроки могут покупать информацию о нычках, продовать/покупать незаконные предметы за КОЙНЫ🪙.
🪙КОЙНЫ: В начале игры каждому игроку выдаётся один койн. После того, как игрок убит, противник может забрать у убитого ОДИН койн себе. Таким путем игроки могут зарабатывать себе койны. Но есть и другие возможности их добычи🤫.
🌵🌵🌵🌵🌵
Заинтересован? Читай подробнее правила тут и РЕГИСТРИРУЙСЯ на игру: https://tacticalairsoft.ee/ru/vojna-mezhdu-kartelyami/

Offline Ter_Tac

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: 2022-11-12 The War Of The Cartels
« Reply #1 on: October 15, 2022, 16:30:54 »
MARINA meeskond on TÄIS.
🏜⚪️🏜⚪️🏜⚪️🏜
Команда MARINA ЗАПОЛНЕНА.
🏜⚪️🏜⚪️🏜⚪️🏜
MARINA team is FULL.

Offline mcmarta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: 2022-11-12 The War Of The Cartels
« Reply #2 on: November 19, 2022, 17:09:27 »