Author Topic: Tru-Hop custom hopikummid  (Read 5258 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Tru-Hop custom hopikummid
« on: June 19, 2018, 16:13:26 »
Komistasin juba tükk aega tagasi sellise info otsa: http://trusightairsoft.com/about-tru-hop/

Eriti palju netis infot polnud, see on nende Gen2 mudel samast asjast. Idee on iseenesest väga vinge - R-hop performance tavalise hopikummi installiga. Probleemiks on see, et ta ei sobi mitte kõigi relvadega kokku.

Mul on mõned Gen2 kummid olemas ning proovin aru saada kas asi on seda väärt või mitte. Ühtepidi pole 20 eur ülemäära palju raha täpsust ja laskekaugust parandava jubina eest. Teistpidi kui ta ei sobi ning ei ole korduvalt installitav, siis on kergelt maha visatud raha. Lühidalt - vajab veel testimist enne kui suuremas koguses tellima hakkan neid.

Ise olen kahes setupis testinud, otsin paari testijat veel.
Anna endast märku kui kehtib sinu kohta:
Oled varasemat erinevaid relvi ehitanud ning parandanud.
Omad platvormi või võimalust kasutada kas Prometheus SS EG täpsustoru või MadBull täpsustoru (Prome oleks eelistatud kuna selle järgi on tehtud TruHop mõõdud).
Viitsid katsetada erinevaid konfiguratsioone omast ajast ning testida tulemusi.

Minu poolt: tasuta hopikumm testimiseks, tingimuseks korralik ja põhjalik tagasiside.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #1 on: November 29, 2018, 18:56:11 »
On updatet?

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #2 on: November 30, 2018, 17:35:49 »
Ma olen samuti neid kumme vaadanud ja ka mõned ostnud. Kindel on see, et nad tõstavad rasket kuuli väga hästi, aga nad on nii pehmed, et raske neid ühtlaseks saada. Seega, teistel ei soovita neid osta, tõenäoliselt neid kasutada ei saa.

Ma olen neid katsetanud oma 2.25J DMR'is. 0.46 kuuli overhoppida polnud mitte mingi vaev, aga ühtlaseks ma performancet ei saanud.

Nüüd (järgmine nädal ilmselt) on plaanis teda testida oma >3J poldikas, kuna sai sinna muretsetud hopikamber, mis tahab AEG sisetoru ja hopikummi.

Hetkel on raske kuuli täpsel tõstmisel parimad tulemused VSR sisetorudega ja lahtise hopi aknaga torudele mõeldud Maple Leaf hopikummidega. Vali millise kujuga tahad. https://www.skirmshop.nl/en/sniper/vsr/internals/buckings-nubs/

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #3 on: November 30, 2018, 18:58:00 »
Oled temperatuuri ja kummi kõvadust jälginud?
Poldikas kummi eriti ei saagi ju soojaks, eks sealt stabiilsus.
DMR puhul aga teed kiiremad päästikuvajutused ja esimene ning viimase lasu järel on kumm teise tempi ja
hõõrde teguriga. Bjorn rohkem kursis ehk.

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #4 on: November 30, 2018, 19:41:28 »
Ma olen DMR katseid teinud ainult suvel või siis talvel toatemperatuuril, läbi akna õue lastes. See ebastabiilsus ei ole soojenemisest tingitud, vaid üks lask läheb üles teine alla ja kolmas jälle üles ja neljas alla jne (ja asi ei ole selles, et väljalaskekiirus kõiguks). Ma olen proovinud erineva jäikuse ja kujuga nub'e. Huvitav ehk ongi see, et mis ta poldika hopis teeb. Mul on upgradetud Well'i L96-compatible ja nüüd ma muretsesin talle PPS Hopi kambri, kus sisetoru on kolme grub kruviga fikseeritud, nozzle augus on kummitihend jne, tundub soliidne tükk. Kui see true hop seal ka ei toimi, nagu ma tegelt arvan et ta ei toimi, siis ma ei tea kus seda kasutada saaks. MA arvan, et kuna ta on nii vedel, siis iga lask liigutab teda natuke ja sellest ka ebastabiilsus. Aga eks paistab.
« Last Edit: November 30, 2018, 19:47:46 by AndrusK »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #5 on: November 30, 2018, 19:48:32 »
Lase läbi punatäpi nagu enamik :D Pole seda ülesse alla kõikumist näha :D

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Tru-Hop custom hopikummid
« Reply #6 on: December 04, 2018, 10:14:35 »
ok, ma olen proovinud nüüd tru-hop hopikummi PDI 500mm 6.01 toru ja pps hopi kambriga l96 jaoks https://gunfire.com/en/products/hop-up-chamber-for-the-l96-type-replicas-1152201311.html.

Paistab, et ta on kasutatav, selles suhtes, et ma taban oma kontori aknast 72m kaugusel olevat elektrikappi iga lasuga, aga 90m kaugusel oleva kapi puhul on tuule mõju juba nii tugev, et hopi headus jääb tuule mõju varju. Samas, ma ei saa öelda, et ta oleks kuidagi parem combost Maple Leaf 510mm toru + Maple Leaf Super bucking + Welli originaal hopup l96'le, pigem jääb pisut alla.

EDIT: paningi Maple Leaf asjad tagasi ja nii jääb, teistele ei soovita seda True Hoppi osta.
« Last Edit: December 08, 2018, 21:48:14 by AndrusK »